Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

15. Recordowa Dziesiątka

Wyniki - 10 marca 2019, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
-
#1 36004550Grażyna ChmielewskaPOLRóżanki1960K5033-72900:58:2201:05:4500:05:5000:28:36
#2 41141801Małgorzata WronkaPOLSwarzędz1969K5054-98901:04:4701:10:2700:06:2900:30:46
#3 33472464Beata SchulzPOL3:33 TeamLusówko1969K5021-60100:56:4001:03:2900:05:4000:28:09
#4 41244717Justyna SikoraPOLKościan TeamKościan1967K5055-99601:05:0001:14:0100:06:3000:31:27
#5 4381825Alina WiśniewskaPOLSmashing PąpkinsDługa Goślina1965K5066-115501:13:5701:23:3000:07:2400:35:59
#6 41264719Arleta KrzyżańskaPOLKościan TeamKościan1966K5056-99701:05:0001:14:0100:06:3000:31:29
#7 38713373Teresa BrykowskaPOLPabianice1964K5039-86301:01:0101:09:2900:06:0600:30:06
#8 23393078Iwona WojcieszakPOLTup tup razemKalisz1968K505-27700:51:0500:57:3900:05:0600:24:54
#9 4389352Marta PietrykPOLKamionki1965K5067-116001:15:1301:22:3500:07:3100:35:16
#10 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 18304217Małgorzata KarnickaPOLJoystick TeamZielona Góra1969K503-16500:48:3700:50:2100:04:5200:23:49
#11 43941545Danuta KaczmarekPOLZłotniki1960K5068-116301:16:0601:25:2700:07:3700:36:40
#12 38874105Elwira RaweckaPOLNight RunnersPoznań1960K5040-87201:01:2001:07:5800:06:0800:29:33
#13 23583999Alicja LubańskaPOLSSW TEAM KROŚNICEBukowice1968K506-28400:51:1000:53:5400:05:0700:24:58
#14 38943379Lidia PolcynPOLSP3 ObornikiParkowo1969K5041-87401:01:2501:09:0900:06:0900:29:50
#15 26163681Joanna MędrekPOLPietrzyk Running TeamKoluszki1967K5010-35600:52:3500:54:3800:05:1600:25:15
#16 44123499Alina WoźniakPOLBiologia Medyczna CM UMKBydgoszcz1965K5069-117201:19:2801:27:2800:07:5700:38:27
#17 44164998Małgorzata SpławskaPOLKścian1969K5070-117401:21:3701:29:5100:08:1000:38:18
#18 3659478Katarzyna StaszewskaPOLBrowar GzubŚroda Wielkopolska1967K5034-76000:58:5901:06:2700:05:5400:29:05
#19 3667614Katarzyna EliasPOLPoznań1965K5035-76800:59:0501:05:3900:05:5500:28:49
#20 23891444Hanna Kęsy-KowalskaPOLSzczawnoRunSzczawno-Zdrój1967K507-29200:51:2000:58:0900:05:0800:25:11
#21 39304423Renata OpitzPOLLuboń1968K5042-89101:01:5301:09:2300:06:1100:29:52
#22 41863715Marlena MichalskaPOLKOŚCIAN TEAMKościan1967K5057-104001:06:2001:15:2800:06:3800:32:21
#23 23984502Malgorzata KowalskaPOLZaDyszkaKonin1969K508-29600:51:2300:52:0800:05:0800:25:09
#24 26543313Renata PyłczewskaPOLgRUNwald team PoznańRacot1964K5011-36500:52:4600:58:3600:05:1700:25:53
#25 34221193Alina Siejakowska-ChruszczPOLAM STUDIOPoznań1966K5022-62900:57:1101:03:3400:05:4300:27:44
#26 34274476Mariola OrpelPOLRozpędzeni Wiatrem GolinaGolina1966K5023-63200:57:1201:03:5300:05:4300:27:37
#27 34314214Agnieszka DębskaPOLWrocław Marathon TeamWrocław1965K5024-63300:57:1301:04:0200:05:4300:28:54
#28 34324235Agata BanaszakPOLWkurw_TeamLuboń1964K5025-63400:57:1301:04:0300:05:4300:27:30
#29 42024839Łucja CiesielskaPOLKościan1965K5058-104801:06:3701:14:5000:06:4000:32:16
#30 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !6284827Aleksandra DzierzkowskaPOLKLAS Szpot Swarzędz/Malta PoznańKoziegłowy1962K501-3000:41:3400:41:5500:04:0900:20:26
#31 24231373Małgorzata KuropaczewskaPOLMK-JKPoznań1968K509-29900:51:3000:53:3700:05:0900:25:19
#32 31952154Ela AndrzejczakPOLdebnowskie człapakiDębno1967K5018-54300:55:3800:59:5600:05:3400:27:07
#33 39631994Renata NawrockaPOLLuboń1963K5043-90501:02:1701:11:2100:06:1400:30:38
#34 4224896Dorota FranczakPOLPoznań1967K5059-105701:07:0101:14:4400:06:4200:32:24
#35 29493796Bogumiła AndrzejakPOLRuukkiSuchy Las1969K5015-45000:54:1101:01:3300:05:2500:26:27
#36 29511736Katarzyna GonciarekPOLpietrzyk running teamRogów1969K5016-45100:54:1200:56:1600:05:2500:26:46
#37 32081439Mariola WaliszakPOLSkrzynki1967K5019-54900:55:4201:02:1400:05:3400:27:00
#38 42322160Maja GłuchowskaPOLKlub Biegacza Krainy 100 jeziorSieraków1962K5060-106101:07:1601:13:5300:06:4400:32:25
#39 34692883Anna CzechowiczPOLPoznań1968K5026-65900:57:2801:06:1000:05:4500:28:42
#40 39823050Aldona SasPOLRozbiegany PiastówPiastów1961K5044-91601:02:3401:10:3600:06:1500:31:21
#41 34712849Halina KołdaPOLPCH_RUNChodzież1962K5027-66000:57:2901:06:4900:05:4500:28:06
#42 37294099Danuta MazurPOLBeiersdorf Sport TeamSkoki1969K5036-80200:59:3701:09:1300:05:5800:28:52
#43 39863167Bogumiła GrzeszkowiakPOLNIEMAKutno1969K5045-91801:02:4301:11:5500:06:1600:31:13
#44 21963326Katarzyna SzostekPOLPietrzyk Running TeamKoluszki1969K504-24000:50:1800:52:1900:05:0200:24:35
#45 3478934Maria SadowskaPOLNiezrzeszonaZłotów1969K5028-66500:57:3301:06:2100:05:4500:28:46
#46 373492Danuta Pilarz-MałkiewiczPOLWROACTIVWrocław1964K5037-80400:59:4001:02:3100:05:5800:29:16
#47 3993643Marzena PsikPOLHernik TeamMurowana Goślina1969K5046-92101:02:4801:10:1900:06:1700:30:40
#48 39983391Violetta JanowiczPOLNowa Wieś1969K5047-92501:02:5101:12:2400:06:1700:31:30
#49 37472445Elżbieta WysłużalPOLPKO BANK POLSKIPoznań1965K5038-80800:59:4501:06:4400:05:5900:29:14
#50 4005613Gertruda BakalarzPOLGłogów1965K5048-93001:02:5601:12:2300:06:1800:31:18
#51 34941924Beata SkałeckaPOLKOŚCIAN TEAMKościan1969K5029-67100:57:3901:06:4800:05:4600:28:55
#52 29884097Ewa NowińskaPOLDrużyna Biegu JońcaPoznań1969K5017-46500:54:2501:03:2200:05:2700:27:24
#53 42693785Katarzyna KuźniewskaPOLPoznań1967K5061-108801:08:1001:16:2600:06:4900:33:07
#54 40174186Magdalena PaniączykPOLPoznań1969K5049-93801:03:0201:05:2400:06:1800:30:24
#55 43021121Jolanta JankowskaPOLDxTreeMLeszno1957K6017-110901:09:3001:17:2400:06:5700:33:21
#56 43394697Mirka MalczewskaPOLBydgoszcz1957K6018-113001:11:0801:19:0700:07:0700:33:59
#57 43551350Elżbieta SzymczakPOLILT TeamMurowana Goślina1959K6019-113601:12:0101:20:2400:07:1200:35:24
#58 33412742Zofia MagdziakPOLMSICSPoznań1951K608-59900:56:3801:03:1500:05:4000:28:08
#59 43693916Mariola MisunPOLAMSZielonka1958K6020-114801:13:1201:21:1800:07:1900:36:09
#60 31081518Alina WachowskaPOLSmok TrójgłowyPoznań1958K607-50600:55:0101:03:4100:05:3000:27:41
#61 337094Krystyna GórnaPOLPoznań1954K609-60900:56:4900:59:4100:05:4100:28:27
#62 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !23731080Krystyna KoziaraPOLPoznań1957K602-28700:51:1400:52:5700:05:0700:24:59
#63 28952996Jadwiga DudaPOLSzamotuły1957K604-43700:53:5501:00:1200:05:2400:26:32
#64 36711645Barbara GierszewskaPOLPoznań1954K6011-77000:59:0801:05:2500:05:5500:28:42
#65 39402725Maria TrzeciakPOLMorsy Piątkowo na BiegowoPoznań1955K6012-89501:02:0001:09:1100:06:1200:29:48
#66 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 26624559Elżbieta SiwińskaPOLBBL InowrocławInowrocław1959K603-36800:52:4700:59:0300:05:1700:25:31
#67 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !21533818Irena MajłowskaPOLGorzów Wlkp1953K601-23200:50:0600:52:3100:05:0100:24:32
#68 3443330Katarzyna KlajaPOLSCIMCzerwonak1958K6010-64200:57:1701:04:4300:05:4400:27:55
#69 29331141Małgorzata PietrasiakPOLUKS CITYZEN_BE3Poznań1956K605-44400:54:0401:00:4000:05:2400:26:37
#70 4236127Krystyna PałubickaPOLKobiety BiegająPuszczykowo1955K6013-106301:07:2401:14:4300:06:4400:32:37
#71 2980853Zofia MenzelPOLUltra Diabły LubrzaLubrza1958K606-46000:54:2301:02:0900:05:2600:26:52
#72 42665299Barbara Walas-GwizdałaPOLPoznań1953K6014-108601:08:0501:14:4500:06:4900:32:22
#73 42842608Alina Arndt-KufelPOLLuboń1959K6015-109701:08:4101:16:3700:06:5200:33:24
#74 42962652Anna MałaczyńskaPOLPoznań1958K6016-110401:09:1701:18:0700:06:5600:34:17
#75 7172444Damian SzymańskiPOLDynamo ŚmigaPlewiska2002M1612682-00:42:0800:42:2900:04:1300:20:42
#76 20113293K KamyckiPOLPoznań2000M16251815-00:49:2500:50:3300:04:5700:24:41
#77 9891034Wojciech PilcPOLDres i LaczkiPoznań2002M1615928-00:43:4800:44:5600:04:2300:21:31
#78 30434405Wojciech GorączkaPOLLubniewice2002M16322559-00:54:4001:01:3100:05:2800:27:59
#79 27924892Jakub JakubowiczPOLDrużyna SzpikuLubin2001M16292381-00:53:2801:02:1700:05:2100:25:52
#80 22892308Jakub KozakPOLŚw. Jan XXIIIKomorniki2001M16272023-00:50:5000:58:0600:05:0500:25:07
#81 43464761Tomasz FurmanowskiPOLPuszczykowo2001M16383215-01:11:3601:19:5100:07:1000:34:27
#82 10224181Jędrzej StasikPOLBabimojski Klub Biegowy BakcylBabimost2001M1616960-00:44:0100:45:0800:04:2400:22:25
#83 28223408Wiktor RoszczakPOLIV LO PoznańPoznań2000M16302404-00:53:3601:01:3100:05:2200:28:55
#84 33613351Wikor MisterskiPOLHernik TeamLusówko2001M16332756-00:56:4601:04:1700:05:4100:28:30
#85 13291270Bartosz ZawadzkiPOLTECHNIKUM ŁĄCZNOŚCI W POZNANIUPoznań2001M16201242-00:45:4900:52:2700:04:3500:23:39
#86 5622202Norbert CzajkowskiPOLŁódź Kocha SportŁódź2002M169536-00:41:0300:42:0600:04:0600:20:44
#87 26324891Rafał ZahajkiewiczPOLDrużyna SzpikuŻary2002M16282270-00:52:3901:01:3000:05:1600:25:01
#88 3391087Szymon TkaczewskiPOLOpalenica2001M164326-00:39:0500:39:3300:03:5400:19:18
#89 1116329Antoni KlorekPOLPoznań2000M16171046-00:44:3300:47:2100:04:2700:22:37
#90 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !931249Konrad ImianowskiPOLKLUB SPORTOWY KASZTELANKA MMSTRIATHLON Sieraków TEAM2000M16187-00:35:1800:35:2200:03:3200:17:38
#91 6095277Rafał KasielskiPOLWolf TeamWałcz2002M1610581-00:41:2200:42:1700:04:0800:20:06
#92 3563893Sergiusz SójkaPOLKS KROTOSZ KROTOSZYNŚwinków2000M165341-00:39:1200:39:3600:03:5500:19:35
#93 8704336Piotr RozekPOLMOS ŚremŚrem2002M1613824-00:43:1100:43:3000:04:1900:21:25
#94 29185193Oliwier UruskiPOLNowosolska Grupa BiegowaNowa Sól2003M16312478-00:54:0000:56:2200:05:2400:25:50
#95 11424841Stanisław ŁakomyPOLPoznań2002M16181070-00:44:4000:46:4200:04:2800:21:47
#96 3772626Owidiusz PankowskiPOLNKB ChyżyNowy Tomyśl2000M166361-00:39:2700:40:0300:03:5700:19:33
#97 21724826Fabian WróblewskiPOLNiezszeszonyToporów2002M16261937-00:50:1100:57:1000:05:0100:25:02
#98 42213810Mikołaj SchmidtPOLPoznań2000M16363166-01:06:5801:13:3100:06:4200:31:44
#99 19214890Sebastian RachockiPOLDrużyna SzpikuLipnica2000M16231744-00:49:0500:57:5400:04:5400:23:29
#100 3894666Adam JanygaPOLPoznań2002M167373-00:39:3400:45:4900:03:5700:19:41

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności