Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

15. Recordowa Dziesiątka

Wyniki - 10 marca 2019, Poznań

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
-
#1 36903945Tomasz GolisPOLA&TPlewiska1984M3010772911-00:59:2001:07:0700:05:5600:29:46
#2 36923947Aneta GolisPOLA&TPlewiska1983K30325-78100:59:2001:07:0700:05:5600:29:46
#3 2572699Dariusz CichorekPOLa-term.plKalisz1971M4050247-00:38:1300:38:1800:03:4900:18:36
#4 15542698Cezary OlszewskiPOLa-term.plKalisz1970M404831433-00:47:1200:48:5800:04:4300:23:40
#5 38795207Agnieszka SochaPOLAbantTulce1976K40276-86801:01:1101:08:2700:06:0700:30:02
#6 18314209Przemysław CichowlasPOLAcitve Lifestyle TransformersMiejska Górka1991M203021666-00:48:3700:56:4400:04:5200:24:46
#7 25282936Marek JuskowiakPOLACTIVE LIFESTYLELeszno1975M407682195-00:52:0101:00:1000:05:1200:25:32
#8 12512866Krzysztof MaciukPOLACTIVE LIFESTYLELeszno1989M304571171-00:45:1700:49:2000:04:3200:21:02
#9 16834196Bartosz PolochPOLACTIVE LIFESTYLELeszno1997M202871548-00:47:5100:55:5400:04:4700:23:33
#10 22212857Kuba KoszelPOLACTIVE LIFESTYLELeszno1989M307611977-00:50:2700:58:3100:05:0300:24:19
#11 27382937Adriana KozakPOLACTIVE LIFESTYLELeszno1975K40128-39200:53:1001:01:2000:05:1900:25:40
#12 7351466Dominik SajdakPOLActive NeklaPoznań1978M40208699-00:42:1700:43:0600:04:1400:21:15
#13 33041764Tomasz BilskiPOLActive NeklaNekla1975M409452717-00:56:2401:03:0500:05:3800:27:45
#14 10832667Fabian PawłowskiPOLActive NeklaPodstolice1982M303971016-00:44:1900:46:3200:04:2600:22:13
#15 25832979Jacek DemczarPOLActive TeamTrzcianka1972M407822237-00:52:2300:58:3600:05:1400:25:35
#16 17483399Michał JanisiówPOLACTIVE URANJawor1980M306211599-00:48:0600:49:5700:04:4900:23:28
#17 1429999Adam SzkudlarekPOLAdamSzkudlarek.plPoznań1986M305151326-00:46:2900:47:0200:04:3900:22:26
#18 13651440Henryk DomańskiPOLADIDAS RUNNERS WORLD/ChoszcznoChoszczno1960M50571272-00:46:0400:46:5800:04:3600:22:20
#19 18126Adrian BednarekPOLadrianbednarek.plBydgoszcz1990M20818-00:31:5900:31:5900:03:1200:16:03
#20 7212144Adrian ŁukasikPOLAdRunaLine TeamPoznań1987M30283686-00:42:1000:42:4300:04:1300:21:23
#21 22762143Dorota PrzybylakPOLAdRunaLine TeamSwarzędz1993K2063-26100:50:4300:51:1500:05:0400:26:05
#22 631481Michał KubiakPOLAdRunaLine TeamPoznań1981M301957-00:34:2700:34:2900:03:2700:17:14
#23 10313Radosław PlucińskiPOLAdRunaLine TeamSwarzędz1989M304197-00:35:2800:35:2900:03:3300:17:12
#24 350211Tomasz ChmielewskiPOLAGAMED BYDGOSZCZ TRIATHLONBydgoszcz1965M507336-00:39:1000:39:1800:03:5500:19:15
#25 32745222Krzysztof OlejniczakPOLAGROZI?KOWOGostyń1967M502022699-00:56:0900:58:5500:05:3700:27:33
#26 8964078Dorota ZatkePOLAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNAŁÓDŹ Łódź1975K4010-5000:43:1900:44:2300:04:2000:21:32
#27 1844077Sebastian GrabowskiPOLAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNAŁÓDŹ Łódź1976M4030174-00:37:1500:37:2700:03:4400:18:35
#28 13174177Paweł KondelaPOLAktywne ChoszcznoChoszczno1975M404111231-00:45:4600:47:3300:04:3500:22:26
#29 33963322Kamil KuczkowiakPOLAktywność ze smakiemGóra1990M204392778-00:57:0101:05:1300:05:4200:28:43
#30 3451295Marta CzapikPOLAktywność ze SmakiemZaniemyśl1994K20128-64800:57:1901:03:1200:05:4400:28:21
#31 38764463Dominika NiemirPOLALBANNERSGostyń1992K20171-86701:01:0601:03:5400:06:0700:30:20
#32 1151170Mateusz ZającPOLALBANNERSGarzyn1990M2047109-00:35:4200:35:4600:03:3400:17:43
#33 20072735Agnieszka Konopka-LulekPOLAlbeco TeamPoznań1980K3083-19600:49:2500:50:5800:04:5600:24:00
#34 33053548Hubert PawlakPOLAlbeco TeamMrowino1985M3010182718-00:56:2501:04:5600:05:3800:28:37
#35 35764035Przemysław MatuszczakPOLAlbeco teamPoznań1981M3010622860-00:58:1001:06:4100:05:4900:28:47
#36 35782479Wojciech KonopkaPOLAlbeco TeamBaranowo1972M409982861-00:58:1101:06:4100:05:4900:28:49
#37 31202014Bartosz BerłowskiPOLAlbeco TeamPlewiska1986M309822609-00:55:0401:02:4100:05:3000:27:19
#38 29642834Maciej BerłowskiPOLAlbeco TeamPoznań1993M204032509-00:54:1801:02:4800:05:2600:27:18
#39 27602588Dawid BłaszykPOLAlbeco TeamMrowino1983M308842364-00:53:1701:01:4800:05:2000:27:25
#40 11004435Albert WaliśPOLAlbertosStrzałków1985M304061033-00:44:2500:45:0700:04:2600:21:01
#41 14542563Kajetan BiczkowskiPOLALE TeamPoznań1991M202651348-00:46:4000:48:5500:04:4000:23:34
#42 10552792Damian SzymczakPOLAll for BodyPoznań1992M20206989-00:44:1200:45:0200:04:2500:21:59
#43 12293250Michał LeniecPOLALLIANCE TECHNOLOGY FEHLAU RUNTEAM Poznań1979M403841152-00:45:0800:46:5600:04:3100:22:19
#44 4423357Piotr StachowiakPOLALLIANCE TECHNOLOGY FEHLAU RUNTEAM Poznań1974M40106424-00:39:5600:40:2800:04:0000:19:56
#45 2204160Gilles GreiveldingerFRAAlliance Technology Fehlau Run TeamKornik1971M4040210-00:37:4100:37:5200:03:4600:18:41
#46 5213497Jarosław BrodowiczPOLAlliance technology Fehlau Run TeamLuboń1977M40134498-00:40:3600:41:0700:04:0400:20:09
#47 35931760Paweł PrzybylakPOLAlmark LesznoLeszno1963M502222871-00:58:1801:05:1700:05:5000:28:52
#48 27683494Paulina WachowskaPOLAltkom PoznańPoznań1987K30166-39900:53:2001:01:4900:05:2000:26:08
#49 4973437Przemysław HejnaPOLAltkom PoznańPoznań1992M20131475-00:40:2300:41:2300:04:0200:19:44
#50 12744228Hubert JakrzewskiPOLAltkom PoznańKamionki1988M304641190-00:45:2700:53:5600:04:3300:22:30
#51 41433587Karolina JakrzewskaPOLAltkom PoznańKamionki1984K30425-101001:05:2601:13:5700:06:3300:32:00
#52 632607Marek PiechowiakPOLAltkom PoznańPoznań1982M30250602-00:41:3500:42:3600:04:1000:20:17
#53 4075439Dominika KujathPOLAltom GnieznoPoznań1984K30402-96801:04:0201:10:4100:06:2400:30:01
#54 3313547Lech SalitaPOLALTOM GNIEZNOGniezno1960M502042724-00:56:2701:04:1200:05:3900:27:52
#55 2951713Norbert WojciechowskiPOLAltom GnieznoGniezno1980M30121283-00:38:3600:38:4700:03:5200:19:01
#56 39613123Ryszard OlchowikPOLAltom GnieznoGniezno1951M601073058-01:02:1601:10:4400:06:1400:30:41
#57 22275009Zbigniew TomczakPOLAltom GnieznoGniezno1954M60501982-00:50:2900:54:3000:05:0300:24:41
#58 34151197Łukasz ChruszczPOLAM STUDIOPoznan1989M3010402790-00:57:0901:06:3400:05:4300:29:18
#59 34221193Alina Siejakowska-ChruszczPOLAM STUDIOPoznań1966K5022-62900:57:1101:03:3400:05:4300:27:44
#60 40462911Marek BlajetPOLAmatorSuchy Las1957M601113098-01:03:2601:12:1300:06:2100:31:35
#61 7584030Tomasz ŁyskawkaPOLAmatorPleszew1983M30297719-00:42:2800:44:0300:04:1500:20:59
#62 42555334Anna PająkPOLAmatorTomaszów Mazowiecki1970K40336-107701:07:5001:16:0400:06:4700:33:11
#63 30133302Paweł PiaskowskiPOLamatorSiedlec1972M408832538-00:54:3301:01:2800:05:2700:26:53
#64 40432540Beata BryzaPOLamatorPoznań1976K40302-94701:03:2301:10:1400:06:2000:31:03
#65 34743944Małgorzata SzmelterPOLAmatorkaPoznań1986K30277-66200:57:3001:05:0900:05:4500:28:46
#66 31791133Mariusz SzumskiPOLAMMM TEAMPoznań1972M409212641-00:55:3001:01:5400:05:3300:28:02
#67 43693916Mariola MisunPOLAMSZielonka1958K6020-114801:13:1201:21:1800:07:1900:36:09
#68 20343913Katarzyna Misun-NowakPOLAMS triathlonOsówiec1980K3085-20400:49:3100:52:2100:04:5700:24:07
#69 20063950Andrzej SmulPOLAndy TeamLusowko1956M60401811-00:49:2500:55:4200:04:5600:24:02
#70 40021165Jacek SoskaPOLAngiodiabeticaBiedrusko1979M4010703075-01:02:5501:11:0500:06:1700:30:12
#71 19291304Anna LisewskaPOLAnia & Jacek Running TeamLusówko1977K4053-17800:49:0600:51:0900:04:5500:23:42
#72 35151302Jacek RatajczakPOLAnia & Jacek Running TeamSwarzędz1978M409872833-00:57:4601:04:2800:05:4700:29:05
#73 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2123149Piotr KasprzykPOLANIRO RUN TEAMToruń1969M503202-00:37:3500:37:4200:03:4500:18:24
#74 4991537Jerzy NowakowskiPOLANIRO RUN TEAMToruń1977M40124477-00:40:2400:40:4300:04:0200:20:10
#75 671984Marcin JanczarskiPOLANIRO RUN TEAMToruń1980M30265640-00:41:4900:42:0800:04:1100:20:49
#76 9333153Rafał CzeszewskiPOLAniro Run TeamToruń1979M40285879-00:43:3000:44:1500:04:2100:21:05
#77 6781072Michał SołeckiPOLANIRO RUN TEAMToruń1980M30268647-00:41:5300:42:1100:04:1100:20:38
#78 36752443Anita SzymańskaPOLAnita biega bo lubiLuboń1998K20151-77300:59:1001:08:2700:05:5500:29:04
#79 18963306Maciej SobkowiakPOLAnonimowi BiegaczePoznań1980M306641723-00:48:5600:57:3700:04:5400:24:16
#80 11723514Bartłomiej StaszewskiPOLANTONTEAMKalisz1989M304321100-00:44:4800:45:4600:04:2900:22:03
#81 19804672Wiesław PrątnickiPOLANWILTEAMWłocławek1963M501011790-00:49:1600:55:0300:04:5600:24:49
#82 36573558Andrzej ZielińskiPOLanziel@onet.euToruń1977M4010112899-00:58:5701:06:3700:05:5400:29:31
#83 28322653Marek NowakPOLArcybiskupie Seminarium DuchownePoznań1994M203912412-00:53:3801:00:1900:05:2200:25:59
#84 13792660Wojciech NowakPOLArcybiskupie Seminarium Duchowne w PoznaniuPoznań1996M202561284-00:46:1100:50:1200:04:3700:23:18
#85 39054881Ariel WolnyPOLAriDJ Dąbrowa 693148003Dąbrowa1981M3011123028-01:01:3501:10:4000:06:1000:29:45
#86 15762665Daniel KruszonaPOLArmia KrajowaObrzycko1982M305681454-00:47:1800:49:1700:04:4400:23:05
#87 11842744Grzegorz PisarczykPOLAROPoznań1989M304401111-00:44:5100:45:4100:04:2900:20:41
#88 4074759Magdalena SpleśniałyPOLArt Team Pegaz Teatr WielkiPoznań1992K20187-96701:04:0001:11:0500:06:2400:31:46
#89 4089758Brygida BinekPOLArt Team Pegaz Teatr WielkiBaranowo1960K5052-97401:04:1801:11:2400:06:2600:31:44
#90 20405283Łukasz DranickiPOLAs Box TeamBydgoszcz1982M307041836-00:49:3300:52:2200:04:5700:24:07
#91 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !5234Monika KaczmarekPOLASICS FrontRuner PolandLodz1989K302-400:34:0300:34:0300:03:2400:16:52
#92 4063265Marek SkąpskiPOLASMASPrzeźmierowo1974M4098390-00:39:4100:40:0000:03:5800:19:40
#93 1038380Konrad KrólPOLAsseco Active TeamPoznań1974M40324975-00:44:0700:44:3500:04:2500:21:23
#94 15465313Jakub MroczkowskiPOLAT ComputersPobiedziska1984M305571426-00:47:0900:54:2900:04:4300:23:02
#95 35963327Kinga KomorowskaPOLAuto-Gaz ManieczkiManieczki1987K30304-72500:58:2001:04:4200:05:5000:28:31
#96 24585150Paweł KlupschPOLAUTOBUS ARABÓWŚroda Wlkp.1992M203652148-00:51:3900:55:5400:05:1000:26:46
#97 24621257Mateusz KlupschPOLAUTOBUS ARABÓWŚroda Wlkp.1989M308182150-00:51:4000:55:5400:05:1000:26:47
#98 624467Krzysztof PrzyworskiPOLAZS AWF KrakówZielona Góra1995M203456-00:34:2600:34:2900:03:2700:17:00
#99 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1615030Stanisław KuczmaPOLAZS AWF Triathlon PoznańGortatowo2001M163152-00:36:5000:37:0200:03:4100:18:25
#100 1772133Marcin StachowiczPOLAZS SGHWarszawa1985M3076168-00:37:0500:37:1200:03:4300:18:07

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności