Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

15. Recordowa Dziesiątka

Wyniki - 10 marca 2019, Poznań

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
-
#1 5791681Tomasz BojarskiPOLOIRP POZNAŃPoznań1981M30228553-00:41:1100:41:3800:04:0700:20:22
#2 9841538Marta WojtkowiakPOLOIRP WarszawaWarszawa1985K3023-6000:43:4600:44:1900:04:2300:21:22
#3 2602989Piotr JeżółkowskiPOLOIRP WarszawaJózefosław1972M4051250-00:38:1500:38:2100:03:4900:18:58
#4 4545192Wojciech ZakrzewskiPOLOIRP WrocławWrocław1990M20122436-00:40:0000:40:0700:04:0000:19:51
#5 17524682Rafał LitkePOLOJO TEAMMiędzychód1974M405481602-00:48:0600:50:2200:04:4900:23:30
#6 16374501Aleksy KołodziejPOLOlaws ZłotoryjaZłotoryja1963M50791509-00:47:3900:53:1600:04:4600:23:40
#7 18272277Marcin KażmierczakPOLOldschool Hooligans w bieguPoznań1976M405741664-00:48:3600:51:1100:04:5200:24:24
#8 10314443Gerard RożekPOLOlecko BiegaOlecko1976M40321968-00:44:0500:45:3900:04:2400:21:32
#9 8783110Przemek MatusiakPOLOLEJ RUNNING TEAMRuda Bugaj1980M30335832-00:43:1200:43:4200:04:1900:21:38
#10 36142442Aleksander SzymańskiPOLOleksy BiegaSwarzędz1972M4010042878-00:58:3301:07:5000:05:5100:29:04
#11 39901947Jarosław KołbPOLOloRunnerSkoki1965M502533071-01:02:4401:09:3000:06:1600:29:41
#12 43921600Ewa KorekPOLOn The MoveZłotniki1983K30483-116201:16:0601:25:2700:07:3700:36:41
#13 41961601Maja KrausePOLOn The MoveZłotniki1980K30443-104501:06:3001:15:5100:06:3900:32:47
#14 4221598Krzysztof KwaczPOLOn The MovePoznań1976M40101404-00:39:4700:40:1100:03:5900:19:36
#15 28624678Bogumiła SolakPOLOneDayMorePoznań1991K2084-43100:53:4801:00:3800:05:2300:26:47
#16 42311000Krzysztof RaganPOLOneDayMoreZłotniki1975M4010993171-01:07:1501:16:4900:06:4400:33:07
#17 11872450Maciej KrzyżaniakPOLOniPoznań1990M202201114-00:44:5300:46:3700:04:2900:21:31
#18 20684937Tomasz JarzębińskiPOLOnTheMovePoznań1978M406411857-00:49:3900:53:4300:04:5800:24:55
#19 10641269Wojciech TargoszPOLOpalenicaOpalenica1976M40333998-00:44:1400:45:1400:04:2500:22:09
#20 383340Patryk JakubowskiPOLOpalenicaOpalenica1980M30151367-00:39:3100:40:3000:03:5700:19:45
#21 25334713Weronika CichowlasPOLOpalenicki Klub BiegaczaOpalenica1987K30137-33500:52:0300:58:5300:05:1200:25:47
#22 12733527Paweł MaciałekPOLOpalenicki Klub BiegaczaOpalenica1976M403961189-00:45:2700:48:4600:04:3300:22:42
#23 5714730Sławek PrzybyszPOLOpalenicki Klub BiegaczaOpalenica1983M30224545-00:41:0700:42:0600:04:0700:20:23
#24 14493414Honorata JanowiczPOLOpalenicki Klub Biegacza / Matner RunningTeamOpalenica1995K2034-10600:46:3800:49:0400:04:4000:23:20
#25 34112939Michał TomaszewskiPOLOrange PolskaPoznań1991M204422787-00:57:0701:03:5200:05:4300:28:06
#26 36954752Kasia JankowiakPOLorange polskaPuszczykowo1979K40247-78200:59:2201:06:0700:05:5600:28:56
#27 2752479Marek WajnertPOLOrange PolskaPoznań1977M408312357-00:53:1501:01:4400:05:2000:27:20
#28 18462022Tomasz LewickiPOLOs.Kompozytorów SzreniawaSzreniawa1971M405781680-00:48:4000:54:2200:04:5200:24:19
#29 16971271Karol MatysiakPOLOSH w biegu / DSPoznan1974M405311559-00:47:5300:50:2900:04:4700:23:51
#30 17661026Wojciech PieczyńskiPOLOsieczna BiegaOsieczna1959M60301615-00:48:1400:49:5800:04:4900:23:49
#31 14472605Krzysztof KowalskiPOLOsiedle Pod Lipami w KleszczewiePoznań1978M404551342-00:46:3700:48:3300:04:4000:23:13
#32 12603938Waldemar JaniszewskiPOLOsiedle Rozalin w LusówkuLwówek1964M50541179-00:45:2000:45:3800:04:3200:22:28
#33 12613934Magda CebernikPOLOsiedle Rozalin w LusówkuLwówek1984K3035-8200:45:2100:45:3800:04:3200:22:28
#34 2393936Kazimierz ChwirotPOLOsiedle Rozalin w LusówkuLwówek1972M4043229-00:37:5900:38:0600:03:4800:18:49
#35 2793935Tomasz OstajewskiPOLOsiedle Rozalin w LusówkuLwówek1975M4060269-00:38:2600:38:3300:03:5100:18:49
#36 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3003937Mieczysław LisekPOLOsiedle Rozalin w LusówkuLwówek1959M602288-00:38:3900:38:4700:03:5200:18:59
#37 6053914Tomasz ChełkowskiPOLOsiedle Rozalin w LusówkuSieraków1964M5020577-00:41:2000:41:3100:04:0800:20:16
#38 3722875Bartosz ChełkowskiPOLOsiedle Rozalin w LusówkuSieraków1989M30147356-00:39:2000:39:2800:03:5600:19:11
#39 23011340Jan PtaszyńskiPOLOSIEDLE ROZALIN W LUSUWKURogoźno1965M501242033-00:50:5300:57:2800:05:0500:24:58
#40 12983568Dawid AntosPOLOSP RUNNING POLESIEBełchów1991M202401214-00:45:3700:54:2300:04:3400:22:20
#41 13003569Waldemar KutermankiewiczPOLOSP RUNNING POLESIEBełchów1983M304731216-00:45:3800:54:2300:04:3400:22:20
#42 30222286Maciej MarchlewskiPOLOSP ŚremManieczki1976M408852541-00:54:3401:02:0700:05:2700:26:18
#43 33714869Sławomir GołębiowskiPOLOSP ŚremŚrem1987M3010362762-00:56:4901:04:2500:05:4100:29:13
#44 44004574Hanna RoszakPOLOSP ŚremManieczki1982K30485-116601:16:4601:23:5300:07:4100:36:25
#45 13823908Tomasz NiedzielaPOLOSP SremŚrem1989M304971287-00:46:1200:47:4700:04:3700:22:58
#46 41994575Błażej RoszakPOLOSP ŚremManieczki1980M3011503153-01:06:3301:14:0600:06:3900:32:02
#47 3694416Robert RoszakPOLOSP ŚREMPysząca1978M4087353-00:39:1800:39:2200:03:5600:18:40
#48 42522287Aneta MarchlewskaPOLOSP ŚremManieczki1978K40335-107401:07:4501:15:1800:06:4700:29:11
#49 10163120Paweł UrbańskiPOLOSP WitankowoWałcz1991M20197955-00:43:5800:45:1500:04:2400:22:12
#50 37363119Piotr UrbańskiPOLOSP WitankowoWałcz1991M204602931-00:59:4101:09:0100:05:5800:28:23
#51 25245321Sebastian WłasinowiczPOLOSP ŁOMIANKIŁomianki1990M203692192-00:52:0000:59:2700:05:1200:26:15
#52 22982013Zuzanna SkładanekPOLOstrów BiegaMorzyczyn Włościański1999K2064-26800:50:5200:51:3300:05:0500:25:50
#53 28171928Arkadiusz ButorPOLOstrów BiegaMalkinia Górna1976M408452400-00:53:3400:54:1500:05:2100:25:29
#54 39895017Mateusz PlotaPOLOstrów WielkopolskiOstrów Wielkopolski1989M3011273070-01:02:4401:11:4500:06:1600:30:55
#55 1048562Sebastian KujawaPOLOwoc TeamKoziegłowy1979M40326984-00:44:1000:44:3800:04:2500:22:10
#56 11252402Marek LicznierskiPOLOwoc Team/ gRUNwald Team PoznańPlewiska1984M304131055-00:44:3600:46:1200:04:2800:22:13
#57 25373184Jerzy TylkePOLOZO OzorkówOzorków1963M501372201-00:52:0401:00:0900:05:1200:25:53
#58 26251362Maciej BurdaPOLPznań (Poznań-Jeżyce)1979M407902265-00:52:3601:00:1900:05:1600:26:47
#59 20701633Marcin OźminkowskiPOLPaniPoznań1973M406421858-00:49:3900:50:2600:04:5800:24:07
#60 17454709Iwona Roksela-MielnikPOLPanicze / Roxellas TeamPoznań1989K3062-14900:48:0500:50:3600:04:4900:24:11
#61 35422593Małgosia UrbaniakPOLPapu Fit/ Runner's Power ŚremŚrem1996K20140-69400:57:5401:00:4100:05:4700:28:55
#62 10232592Marcin UrbaniakPOLPapu Fit/ Runner's Power ŚremŚrem1991M20199961-00:44:0100:44:5400:04:2400:21:22
#63 42301743Maria StawinskaPOLPARK DZIEJEPoznań1994K20200-106001:07:1201:15:4700:06:4300:32:55
#64 6223063Tomasz LeśniakPOLPARKOWE BRACTWOPoznań1978M40167593-00:41:3200:42:3700:04:0900:20:29
#65 34393062Sławomir RocławskiPOLParkowe BractwoPoznań1972M409722801-00:57:1500:59:5800:05:4400:28:48
#66 2530917Józef NowakPOLparkrun DąbrówkaSkórzewo1955M60622197-00:52:0100:57:3700:05:1200:25:01
#67 3295096Grzegorz TomaszewskiPOLparkrun PoznańPoznań1978M4075316-00:38:5700:39:1500:03:5400:19:06
#68 41952047Marek GrzesiakPOLparkrun PoznańPoznań1974M4010953151-01:06:2801:14:4900:06:3900:30:53
#69 4094285Kevin GzielPOLparkrun PoznańPoznań1996M20114393-00:39:4200:39:5300:03:5800:19:15
#70 6692065Agnieszka KijakPOLParkrun PoznańRobakowo1987K3010-3100:41:4700:42:4000:04:1100:20:39
#71 27332025Bartosz KowalskiPOLparkrun PoznańPoznań1981M308752343-00:53:0801:01:2900:05:1900:27:07
#72 27634830Piotr WojnarowskiPOLParkrun PoznańPoznań1987M308862367-00:53:1800:57:1900:05:2000:25:48
#73 34081942Marcin PozdrowiczPOLParkrun Poznań/Pozdrowicze BiegająPoznań1978M409652784-00:57:0701:05:0600:05:4300:28:49
#74 30103157Witek SnopekPOLparkrun ŁódźŁódź1962M501842536-00:54:3301:00:2600:05:2700:26:20
#75 947301Janusz SzymańskiPOLParkunPoznań1951M6015892-00:43:3400:44:1800:04:2100:21:26
#76 15193307Grzegorz WysockiPOLPasjonaci SłupcaSłupca1978M404751403-00:47:0200:47:5200:04:4200:21:56
#77 17014760Waldek ZawadzkiPOLPaznańPoznań1977M405341562-00:47:5400:49:4000:04:4700:24:00
#78 7903959Robert HelsztajnPOLPałuki Running TeamŻnin1969M5029750-00:42:4100:43:3900:04:1600:21:23
#79 9562671Hanna KotwicaPOLPałuki Running TeamGodawy1996K2024-5700:43:3800:44:0900:04:2200:21:30
#80 7163589Dominik GrabowskiPOLPCH_RUNChodzież1978M40201681-00:42:0800:42:5300:04:1300:20:54
#81 32833630Piotr BehrendtPOLPCH_RUNChodzież1974M409402706-00:56:1301:02:2700:05:3700:28:17
#82 32853590Sylwia GrabowskaPOLPCH_RUNChodzież1977K40188-57800:56:1401:02:2700:05:3700:28:18
#83 22623736Jakub StaniewskiPOLPCH_RUNChodzież1993M203492008-00:50:4100:54:4600:05:0400:26:16
#84 28232516Marek KasprzyckiPOLPCH_RUNChodzież1976M408482405-00:53:3601:02:5600:05:2200:26:54
#85 8071748Artur KocimskiPOLPCH_RUNChodzież1971M40236765-00:42:4900:43:3200:04:1700:21:01
#86 5821893Sławomir KrupaPOLPCH_RUNChodzież1983M30230555-00:41:1200:41:2000:04:0700:20:51
#87 6141747Irek RewersPOLPCH_RUNChodzież1975M40163586-00:41:2700:42:0400:04:0900:20:13
#88 13913629Magdalena BehrendtPOLPCH_RUNChodzież1977K4021-9800:46:1400:52:2700:04:3700:22:48
#89 34712849Halina KołdaPOLPCH_RUNChodzież1962K5027-66000:57:2901:06:4900:05:4500:28:06
#90 4113735Marek ŚliwińskiPOLPCH_RUNChodzież1983M30162395-00:39:4300:40:4100:03:5800:19:40
#91 22052503Adrian PopiołekPOLPCH_RUNChodzież1984M307561964-00:50:2000:54:3500:05:0200:24:48
#92 2823876Jan HordychPOLPCH_RUN/WNPiD UAMSzamocin1997M2085271-00:38:2600:38:3500:03:5100:18:36
#93 6313288Dominik ZałuskiPOLPecna TeamPecna1998M20145601-00:41:3500:42:3800:04:1000:20:43
#94 11673289Marek WalkowiakPOLPecna TeamPecna1973M403641095-00:44:4700:46:2500:04:2900:22:24
#95 7103287Piotr ZałuskiPOLPecna TeamPecna1973M40200677-00:42:0500:43:0700:04:1300:20:45
#96 753720Szymon DrożdżPOLPędzące BananyPiła1993M203869-00:34:5000:34:5200:03:2900:17:03
#97 831636Robert GehrkePOLPędzące BananyChodzież1987M302877-00:34:5600:34:5800:03:3000:17:03
#98 692396Michał LeśniakPOLPędzące Banany /Team Mountain FuelTiverton1988M302363-00:34:3700:34:3900:03:2800:17:01
#99 384026Filip JanczakPOLPędzące banany/Polonia ŚrodaŚroda Wielkopolska1989M301336-00:33:3600:33:3700:03:2200:16:38
#100 11732709Dariusz WoźnyPOLPędzące ŻółwieGrzebienisko1977M403671101-00:44:4800:46:5700:04:2900:22:07

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności