Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

15. Recordowa Dziesiątka

Wyniki - 10 marca 2019, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
-
#1 79604Dominik KrycaPOLTeam KopećWietrzychowice1982M302673-00:34:5400:34:5600:03:2900:17:39
#2 991788Sebastian DymekPOLBiegaj z DymkiemPłock1982M303793-00:35:2600:35:3000:03:3300:17:41
#3 1333881Jan BaranPOLTeam KopećWarszawa1986M3057126-00:36:0400:36:0700:03:3600:17:41
#4 771819Andrzej ŁucPOLPOLSKA RUNNING TEAMSzczecin1978M40771-00:34:5300:34:5800:03:2900:17:42
#5 802024Błażej KaniewskiPOLKB Czarne WilkiRaszków1986M302774-00:34:5400:35:0000:03:2900:17:42
#6 853863Łukasz PopiołkiewiczPOLPOPIOŁEK TEAMŁęki Wielkie1989M303079-00:35:0700:35:1300:03:3100:17:42
#7 1101123Michał RucińskiPOLJunior 15Płock1985M3046104-00:35:3600:35:3900:03:3400:17:42
#8 1264796Dawid MikołajewskiPOLKalisz1995M2049119-00:35:5500:35:5900:03:3600:17:42
#9 1313364Łukasz DomańskiPOLMosina1981M3056124-00:36:0300:36:0600:03:3600:17:42
#10 1324698Jakub MichalakPOLBeetter Sport Drink TeamPoznań1993M2051125-00:36:0400:36:1000:03:3600:17:42
#11 975133Mateusz GrajekPOLKB Czarne WilkiOstrów Wielkopolski1990M204691-00:35:2200:35:2600:03:3200:17:43
#12 1144082Marcin DubielPOLBiegaj z DymkiemPłock1987M3049108-00:35:4100:35:4400:03:3400:17:43
#13 1151170Mateusz ZającPOLALBANNERSGarzyn1990M2047109-00:35:4200:35:4600:03:3400:17:43
#14 1223487Jacek SzymańczukPOLNaramowice BiegająPoznań1986M3052115-00:35:4900:35:5500:03:3500:17:43
#15 2753490Dariusz KowalskiPOLKowalski TeamZłotów1968M505265-00:38:2100:38:2700:03:5000:17:44
#16 1041272Tomasz KramskiPOLBeetter Sport Drink TeamNekla1974M401098-00:35:2900:35:3300:03:3300:17:44
#17 1074733Krzysztof BałatkaPOLKUTNO BIEGAKutno1985M3044101-00:35:3100:35:3400:03:3300:17:44
#18 1282675Mateusz TyllPOLNowak RunSkoki1999M2050121-00:36:0000:36:0300:03:3600:17:44
#19 924482Jarosław WawrzynkiewiczPOLRunner' s Power ŚremŚrem1977M40986-00:35:1800:35:2200:03:3200:17:45
#20 981107Szymon JackowiakPOLRunner's PowerŚrem1980M303692-00:35:2500:35:2800:03:3200:17:45
#21 1191678Krzysztof GórnyPOLGórni GórąKalisz1978M4015113-00:35:4800:35:4900:03:3500:17:45
#22 1361222Tomasz SzajdaPOLKarkonosz Running TeamGniezno1979M4019129-00:36:0700:36:1100:03:3700:17:45
#23 3434256Adrian DrewsPOLNowak RunPopowo Kościelne1992M20101330-00:39:0800:39:1100:03:5500:17:46
#24 1094837Marcin StachowskiPOLWolsztyńska akademia biegowaWolsztyn1979M4011103-00:35:3500:35:4500:03:3300:17:46
#25 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !12016Karolina GórnaPOLGórni GórąKalisz1979K401-700:35:4800:35:4900:03:3500:17:46
#26 124564Wiktor MatysikPOLSolec1996M2048117-00:35:5300:36:0000:03:3500:17:46
#27 1051462Michał StawińskiPOLBeetter Sport Drink TeamPoznań1988M304299-00:35:3000:35:3700:03:3300:17:48
#28 12511Piotr KsiążkiewiczPOLCITY TRAIL TeamWągrowiec1987M3054118-00:35:5400:35:5700:03:3500:17:48
#29 1064001Lukasz SokolowskiPOLVTT Vegan Triathlon TeamPoznań1983M3043100-00:35:3000:35:3900:03:3300:17:49
#30 1004356Leszek HęśPOLPOWERRUN BY DECATHLON GNIEZNOGniezno1987M303894-00:35:2700:35:3300:03:3300:17:50
#31 1211502Marcin DługoszPOLBeetter Sport Drink TeamWrześnia1985M3051114-00:35:4900:35:5400:03:3500:17:51
#32 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !139680Eryk ImianowskiPOLKS Kasztelanka / MMS TeamSieraków2001M162132-00:36:1200:36:1700:03:3700:17:51
#33 1421714Zbigniew KapuścińskiPOLGrupa Azoty PoliceSzczecin1972M4021134-00:36:1500:36:2000:03:3800:17:51
#34 102515Krzysztof KaweczyńskiPOLTeam KopećMszanowo1981M304096-00:35:2800:35:3200:03:3300:17:52
#35 1371591Bartosz MierzejewskiPOLCTSPoznań1983M3059130-00:36:0700:36:1200:03:3700:17:52
#36 891980Bartosz StrojkowskiPOLŁódź Kocha SportŁódź1983M303383-00:35:1400:35:2600:03:3100:17:53
#37 1275211Krzysztof SzymańskiPOLOstrów Wielkopolski1983M3055120-00:35:5500:35:5900:03:3600:17:53
#38 1174262Paweł StrzelczykPOLKifato MKWarka1978M4013111-00:35:4200:35:4500:03:3400:17:54
#39 1342562Sławek SibilskiPOLBuk1972M4018127-00:36:0600:36:1600:03:3700:17:56
#40 1351974Jakub KubińskiPOLEnea Bydgoszcz Triathlon TeamBydgoszcz1987M3058128-00:36:0600:36:1400:03:3700:17:56
#41 146590Michał WysockiPOLŁódź Kocha SportŁódź1980M3061138-00:36:2700:36:3900:03:3900:17:56
#42 1083645Szymon BrzozowskiPOLWIKA PolskaWłocławek1981M3045102-00:35:3500:35:4000:03:3300:17:57
#43 1163147Artur ŻeliszczakPOLNadaktywni ToruńToruń1986M3050110-00:35:4200:35:4800:03:3400:17:59
#44 1413336Karol MaciągPOL#SZYMANOWSKITeamBielsko1991M2052133-00:36:1400:36:1900:03:3700:17:59
#45 1443253Adam ŚledźPOLI-Sport / BKB BakcylBabimost1995M2054136-00:36:2000:36:3100:03:3800:17:59
#46 1595281Sławomir UrbańskiPOLGepard KępnoŁęka Opatowska1971M4025150-00:36:4800:36:5600:03:4100:17:59
#47 2672603Maciej WiśniewskiPOLPoznań1999M2083257-00:38:1800:38:2300:03:5000:18:01
#48 1233979Marcin BryndaPOLJW 4808 GołdapOlecko1988M3053116-00:35:5200:35:5600:03:3500:18:01
#49 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1832112Krzysztof SzczotPOLGepard KępnoKępno1969M501173-00:37:1500:37:2000:03:4300:18:02
#50 1452611Rafał SnochowskiPOLRetro RunnersKatowice1983M3060137-00:36:2100:36:2400:03:3800:18:03
#51 1381131Robert BagińskiPOLWood-MizerKościelec1971M4020131-00:36:1000:36:1600:03:3700:18:04
#52 1804572Jakub NajmowiczPOLGniezno1992M2062170-00:37:1000:37:1400:03:4300:18:04
#53 1991715Mariusz WiraPOLKB MIŚ BOREK WLKP.Borek Wielkopolski1973M4036189-00:37:2300:37:3200:03:4400:18:06
#54 1752734Robert GackiPOLSTR PoznańRabowice1984M3075166-00:37:0300:37:0600:03:4200:18:07
#55 1772133Marcin StachowiczPOLAZS SGHWarszawa1985M3076168-00:37:0500:37:1200:03:4300:18:07
#56 130543Krzysztof KujawaPOLWIĘCKOWSKI TEAMPłock1974M4017123-00:36:0200:36:0800:03:3600:18:08
#57 1554019Mariusz FamulskiPOLJW4808 GołdapGołdap1978M4024146-00:36:3900:37:3100:03:4000:18:09
#58 156641Marcin GiezekPOLNight RunnersPoznań1983M3065147-00:36:4100:36:4800:03:4000:18:09
#59 1651851Dawid JarosińskiPOLKP PSP MyślibórzMyślibórz1978M4026156-00:36:5200:36:5700:03:4100:18:09
#60 1741319Robert TylickiPOLTylickiTeamLeszno1972M4029165-00:37:0200:37:0700:03:4200:18:10
#61 147771Jarosław KorzeniewskiPOLGorzów Wlkp.1975M4022139-00:36:2800:36:4200:03:3900:18:11
#62 1493545Bartosz KołodziejczykPOLChodzież1993M2055141-00:36:3100:36:3800:03:3900:18:11
#63 1901495Lech StabrowskiPOLPoznań1979M4033180-00:37:2000:37:2400:03:4400:18:12
#64 2322625Marcin NowakPOLUMWWPoznań1992M2071222-00:37:5400:38:0300:03:4700:18:13
#65 1782211Szymon RutkowskiPOLGardenFlora MTBBydgoszcz1998M2061169-00:37:0600:37:1000:03:4300:18:13
#66 6461075Jakub DrzymałaPOLGostyń1993M20147616-00:41:4100:41:5000:04:1000:18:14
#67 164465Marcin OrłowskiPOLDąbrowski TEAMPoznan1982M3070155-00:36:5200:37:0100:03:4100:18:14
#68 2261719Łukasz KuleszaPOLRybnik1985M3099216-00:37:5000:37:5300:03:4700:18:15
#69 1983139Marcin RoszakPOLKB MIŚ BOREK WLKP.Borek Wielkopolski1980M3085188-00:37:2300:37:3100:03:4400:18:16
#70 1431082Marek MocekPOLDanflor TeamGranowo1998M2053135-00:36:1700:36:2800:03:3800:18:17
#71 1854929Dominik WylęgaPOLGepard KępnoŁęka Mroczeńska1982M3079175-00:37:1600:37:2500:03:4400:18:17
#72 1964786Aleksandr KazimirowUKRKaliszKalisz1982M3083186-00:37:2100:37:2300:03:4400:18:18
#73 1572459Przemysław JabłońskiPOLZabiewgany PrzemekŁódź1980M3066148-00:36:4400:36:5400:03:4000:18:19
#74 1543416Karolina BilawaPOLWolsztyńska Akademia BiegowaMiędzyrzecz1995K205-900:36:3700:36:4200:03:4000:18:20
#75 1692992Adam SztąberPOLPietrzyk Running TeamŁódź1986M3072160-00:36:5700:37:0600:03:4200:18:20
#76 1722666Dawid ZdanowskiPOLwkurw_teamPoznań1991M2059163-00:37:0000:37:0500:03:4200:18:20
#77 2481534Maciej MaćkowskiPOLUPS BYDGOSZCZBydgoszcz1986M30109238-00:38:0300:38:1000:03:4800:18:21
#78 2865052Marcin JędrzejczakPOLVelocity/K.S TęczaSuchy Las1991M2087275-00:38:2800:38:4000:03:5100:18:21
#79 1952148Maciej HaremzaPOLDąbrowski TeamDaszewice1984M3082185-00:37:2100:37:2600:03:4400:18:21
#80 1483097Marcin WojewodaPOLKoło BiegaKoło1981M3062140-00:36:2900:36:3600:03:3900:18:22
#81 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2123149Piotr KasprzykPOLANIRO RUN TEAMToruń1969M503202-00:37:3500:37:4200:03:4500:18:24
#82 2154043Paweł RojewskiPOLEVErRUNŁódź1987M3094205-00:37:3600:37:4700:03:4600:18:25
#83 2241897Marcin ŁęgockiPOLPietrzyk Running TeamŻakowice1989M3098214-00:37:4800:38:1300:03:4700:18:25
#84 1534804Robert GalickiPOLKrisTrans Małyszka /Maratończyk PoznańPoznań1972M4023145-00:36:3700:36:4400:03:4000:18:25
#85 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1615030Stanisław KuczmaPOLAZS AWF Triathlon PoznańGortatowo2001M163152-00:36:5000:37:0200:03:4100:18:25
#86 1674919Marek LewandowskiPOLŻary1973M4027158-00:36:5600:37:0000:03:4200:18:25
#87 187659Piotr CzaplickiPOLTeam KopećOlsztyn1977M4031177-00:37:1700:37:2500:03:4400:18:25
#88 2214335Dariusz HofmanPOLWOLF TEAMWałcz1984M3096211-00:37:4100:37:4600:03:4600:18:26
#89 2631427Robert WalczakPOLCytadela by Night TRI Team + parkrun PoznańPoznań1980M30112253-00:38:1500:38:2700:03:5000:18:26
#90 1714952Konrad KaszubiakPOLPoznañ1983M3073162-00:36:5800:37:1800:03:4200:18:27
#91 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1791712Ewa HuryńPOLRunTheMountainsSzczecin1973K402-1000:37:0700:37:1200:03:4300:18:27
#92 152969Karol MisztaPOLKolecTeamDąbrówka Wielkopolska1985M3064144-00:36:3600:36:4700:03:4000:18:28
#93 2033245Bartosz FryskePOLWagrowiecWagrowiec1990M2065193-00:37:2500:37:4400:03:4400:18:28
#94 2091774Piotr RzepkaPOLHernik TeamŚwiętochłowice1993M2067199-00:37:3200:37:4600:03:4500:18:29
#95 227962Marcin MichnaPOLPoznań1989M30100217-00:37:5100:37:5700:03:4700:18:29
#96 1604175Mariusz BiałasPOLCeradz Dolny1981M3068151-00:36:5000:37:0400:03:4100:18:29
#97 2072874Grzegorz Paweł NowakPOLCybina TeamPoznań1989M3090197-00:37:3000:37:4000:03:4500:18:31
#98 2354935Piotr KrakowskiPOLMiędzyrzecz1990M2073225-00:37:5700:38:0200:03:4800:18:31
#99 1941156Arkadiusz StecPOLGrzmot KomornikiKomorniki1975M4035184-00:37:2100:37:2700:03:4400:18:31
#100 2081282Witold FeledziakPOLGostyńGostyń1980M3091198-00:37:3200:37:4100:03:4500:18:32

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności