Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

15. Recordowa Dziesiątka

Wyniki - 10 marca 2019, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
-
#1 22372260Robert TomysPOLNight Runners WrześniaWrześnia1970M406831988-00:50:3400:52:4800:05:0300:24:54
#2 25743075Marek PląskowskiPOLGrodzisk Wlkp.Grodzisk Wielkopolski1966M501452230-00:52:1701:01:2700:05:1400:24:55
#3 20684937Tomasz JarzębińskiPOLOnTheMovePoznań1978M406411857-00:49:3900:53:4300:04:5800:24:55
#4 23334157Tomasz RogowskiPOLUMLAUTKrosno Odrzańskie1983M307852058-00:51:0200:57:2300:05:0600:24:55
#5 23463868Katarzyna Meler-LewandowskaPOLKS Zryw RadziejówKruszwica1981K30121-27900:51:0600:53:3900:05:0700:24:55
#6 21184491Jan ChomańskiPOLStrzałkowska Grupa Biegowa SokółStrzałkowo1960M501121896-00:49:5500:52:1600:04:5900:24:55
#7 21423177Urszula RudziewiczPOLFizjobiegacze SzczecinSzczecin1983K30101-22900:50:0200:52:0200:05:0000:24:55
#8 24384478Paweł GałuszkaPOLJoyson Safety Systems - MacedoniaDlugoleka1977M407482137-00:51:3500:58:4000:05:0900:24:55
#9 2445708Kamil KąkolewskiPOLMiędzychód1987M308142142-00:51:3600:53:5200:05:1000:24:55
#10 23401696Dawid TomaszewskiPOLKomorniki1976M407162063-00:51:0500:53:2500:05:0600:24:56
#11 26344911Mateusz PrzybylskiPOLKaźmierz1979M407932272-00:52:4000:55:1700:05:1600:24:56
#12 2661581Sławomir PałkaPOLRatajski ŻółwikPoznań1984M308622294-00:52:4700:59:1000:05:1700:24:56
#13 1907484Grzegorz BrzoskaPOLPoznań1972M406041732-00:48:5900:53:0200:04:5400:24:56
#14 21754779Tomasz KrystkowiakPOLPoznańPoznań1995M203381939-00:50:1100:52:2200:05:0100:24:56
#15 21944712Daria GrodzkaPOLWomen biegaj z KrobiąPępowo1994K2058-23800:50:1700:58:2400:05:0200:24:56
#16 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 18483272Anna MydłowskaPOLTeam DraczyńskiPrzemków2000K163-16700:48:4100:50:2700:04:5200:24:57
#17 21202282Dorota BoruckaPOLWroniecki Klub BiegaczaWronki1980K3096-22300:49:5500:58:1900:05:0000:24:57
#18 23902910Adam MatuszewskiPOLKalisz1985M307982098-00:51:2101:00:4400:05:0800:24:57
#19 24111524Tomasz BernatPOLPoznań1996M203602113-00:51:2700:53:3300:05:0900:24:57
#20 21981068Kamil SiemiaszkoPOLSERE TeamPoznań1984M307531958-00:50:1800:53:0700:05:0200:24:57
#21 22024865Robert MarciniakPOLPoznań1977M406731962-00:50:1900:58:3500:05:0200:24:57
#22 2463424Radosław PykaczPOLPoznań1974M407522151-00:51:4000:58:5100:05:1000:24:57
#23 22093029Przemysław BudziszewskiPOLPoznań1995M203441967-00:50:2100:56:3900:05:0200:24:57
#24 19602530Wiktor SzaferskiPOLChłodna TeamZbąszyń1990M203151778-00:49:1100:54:4700:04:5500:24:57
#25 2222695Tomasz ŁączyńskiPOLSzamotuły KKSSzamotuły1983M307621978-00:50:2700:57:2900:05:0300:24:57
#26 19924087Radek CiurzyńskiPOLKonin1987M306881800-00:49:2000:53:3300:04:5600:24:57
#27 19982549Maciej SzaferskiPOLChłodna TeamZbąszyń1981M306891804-00:49:2100:54:5700:04:5600:24:58
#28 20053420Dariusz SkwaryłoPOLStoczniowiec PoznańKórnik1982M306911810-00:49:2400:57:4000:04:5600:24:58
#29 20172547Marcin MańkowskiPOLChłodna TEAMZbąszyń1981M306971820-00:49:2700:55:0200:04:5700:24:58
#30 2274924Tomasz SibilaPOLPoznańPoznań1978M406942014-00:50:4300:59:0400:05:0400:24:58
#31 22811499Grzegorz KoperskiPOLBike&Run FriendsJerzykowo1975M406982019-00:50:4500:54:5100:05:0500:24:58
#32 23011340Jan PtaszyńskiPOLOSIEDLE ROZALIN W LUSUWKURogoźno1965M501242033-00:50:5300:57:2800:05:0500:24:58
#33 23193730Jonathan TannerGBRPoznań1988M307812046-00:50:5700:57:1300:05:0600:24:58
#34 23341124Marzena RucińskaPOLJunior 15Płock1986K30119-27600:51:0300:53:3100:05:0600:24:58
#35 23583999Alicja LubańskaPOLSSW TEAM KROŚNICEBukowice1968K506-28400:51:1000:53:5400:05:0700:24:58
#36 23721758Ada SzuberskaPOLHANSA-FLEXPoznań1992K2067-28600:51:1300:59:0600:05:0700:24:58
#37 23792898Tomasz BudzińskiPOLPoznań1975M407282090-00:51:1700:57:5400:05:0800:24:58
#38 24772550Mariusz StaruchPOLPoznań1980M308222160-00:51:4300:58:1900:05:1000:24:58
#39 24814296Arkadiusz NitschkePOLChomęcice1976M407562164-00:51:4501:00:3400:05:1100:24:58
#40 20353448Marcin ChmielewskiPOLSzczecin1978M406351831-00:49:3200:53:3600:04:5700:24:59
#41 26121016Jacek DejaPOLPoznań1979M407882258-00:52:3401:00:2200:05:1500:24:59
#42 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !23731080Krystyna KoziaraPOLPoznań1957K602-28700:51:1400:52:5700:05:0700:24:59
#43 241485Krzysztof SiebertPOLKB MANIAC POZNAŃPoznań1955M60552116-00:51:2700:51:4000:05:0900:24:59
#44 21655025Krzysztof PrzybytkowskiPOLDruzyna jezusaPoznań1974M406611932-00:50:0900:52:3200:05:0100:24:59
#45 24863089Wioleta MusielakPOLRunning Team MiliczMilicz1974K40104-31900:51:4700:54:2900:05:1100:24:59
#46 19823271Janusz MydłowskiPOLPrzemków1969M501021791-00:49:1600:51:0100:04:5600:24:59
#47 22401914Błażej WasielewskiPOLDrużyna SzpikuLuboń1983M307671990-00:50:3500:56:2600:05:0300:24:59
#48 23174735Anna Duda-SobczakPOLSuchy Las1979K4083-27200:50:5700:54:5900:05:0600:25:00
#49 20663633Mikołaj KaźmierczakPOLLeszno1995M203271855-00:49:3900:53:5900:04:5800:25:00
#50 24694755Danuta StachowiakPOLRokietnica BiegaRokietnica1974K40102-31400:51:4100:55:4800:05:1000:25:00
#51 2244339Jolanta MachowiczPOLGostyń1975K4072-25200:50:3600:59:5700:05:0400:25:00
#52 27813830Dorota PakulskaPOLKiekrz1963K5013-40800:53:2400:55:1600:05:2000:25:01
#53 2530917Józef NowakPOLparkrun DąbrówkaSkórzewo1955M60622197-00:52:0100:57:3700:05:1200:25:01
#54 25961248Kazimierz RutkowskiPOLkusy i spółkaŚliwno1959M60642247-00:52:2900:53:1600:05:1500:25:01
#55 26324891Rafał ZahajkiewiczPOLDrużyna SzpikuŻary2002M16282270-00:52:3901:01:3000:05:1600:25:01
#56 21664731Iza DąbrowskaPOLPoznań1977K4068-23400:50:0900:51:5000:05:0100:25:01
#57 24262433Marcin GoryniaPOLKB UE POZNAŃPoznań1983M308102127-00:51:3100:55:4400:05:0900:25:01
#58 24404956Paweł RoszykPOLWitkowo1962M501292138-00:51:3500:55:4500:05:1000:25:01
#59 24744511Robert RadomskiPOLChodzież1977M407542158-00:51:4300:57:5800:05:1000:25:01
#60 2742425Marcin LiebnerPOLWójtowicz Tri TeamCzmoń1978M408282349-00:53:1100:53:3700:05:1900:25:01
#61 22472267Hubert JasińskiPOLKicin1987M307691995-00:50:3701:00:0600:05:0400:25:01
#62 20233308Antonina KaniaPOLPlewiska1978K4060-20000:49:2800:57:2500:04:5700:25:02
#63 25492457Tomasz KolendoPOLShinobiKomorniki1980M308352210-00:52:0800:55:0100:05:1300:25:02
#64 20604226Patryk LijewskiPOLPoznań1981M307101849-00:49:3700:57:1100:04:5800:25:02
#65 23324650Marcin SzczypczykPOLLorenz Team PoznańWielkie Drogi1982M307842057-00:51:0200:56:4100:05:0600:25:02
#66 21391551Mateusz KowalskiPOLMosina1987M307391911-00:50:0100:57:5500:05:0000:25:02
#67 21724826Fabian WróblewskiPOLNiezszeszonyToporów2002M16261937-00:50:1100:57:1000:05:0100:25:02
#68 1932837Leszek ChmielewskiPOLFabryka FormyPoznań1982M306751754-00:49:0700:53:2000:04:5500:25:02
#69 21903169Mariusz PigulskiPOLKMP KoninKonin1974M406671953-00:50:1600:53:0000:05:0200:25:02
#70 19663252Kaja Eggert-AdamskaPOLI-SportSulechów1995K2049-18400:49:1200:51:1000:04:5500:25:02
#71 22303782Agnieszka DziewiatowskaPOLZłotów1972K4070-24700:50:2900:57:2300:05:0300:25:02
#72 22493065Joanna KaźmierczakPOLOborniki1971K4073-25300:50:3700:58:2700:05:0400:25:02
#73 22721552Jacek WielińskiPOLSantander Runners TeamPoznań1974M406932013-00:50:4200:54:5500:05:0400:25:03
#74 25924736Dawid KempkaPOLGóra1977M407852244-00:52:2800:54:4900:05:1500:25:03
#75 21102972Marek RutkowskiPOLKlub Biegacza 100 JeziorSieraków1957M60471889-00:49:5200:54:0000:04:5900:25:03
#76 23684954Mariusz DerbichPOLKowalewKowalew1979M407252084-00:51:1300:57:2700:05:0700:25:03
#77 2374328Ewelina KlorekPOLPoznań1973K4086-28800:51:1400:54:0300:05:0700:25:03
#78 26743421Paweł DąbrowskiPOLNight RunnersPoznań1975M408092306-00:52:5100:56:5800:05:1700:25:03
#79 19452472Przemek BieniekPOLTATA ŁYSOLDąbrowa1978M406161765-00:49:0900:57:0200:04:5500:25:03
#80 2259743Józef ŁuczakPOLRatajePoznań1961M501192005-00:50:4000:58:2900:05:0400:25:04
#81 27764173Karolina RadomskaPOLPKB KMP KaliszKalisz1982K30171-40500:53:2200:54:2100:05:2000:25:04
#82 22974569Beata ZielińskaPOLBiegnij z ProServicePiastów1980K30115-26700:50:5100:52:4900:05:0500:25:04
#83 23301750Jakub IgnaczakPOLJakub IgnaczakKonin1987M307832055-00:51:0100:56:4400:05:0600:25:04
#84 20954576Zuzanna KownackaPOLDobre Sklepy MotocyklowePoznań1990K2055-21800:49:4500:54:0500:04:5800:25:04
#85 23804914Marek DuszczakPOLPaczkowo1986M307952091-00:51:1700:56:5700:05:0800:25:04
#86 21475068Andrzej MalisPOLDrużyna SzpikuSwarzędz1971M406551917-00:50:0300:55:4600:05:0000:25:04
#87 27095083Wojciech KlingerPOLMiłośnicy I Ludzie FutboluPoznań1991M203862326-00:53:0100:55:3500:05:1800:25:04
#88 22412118Szymon SypniewskiPOLLeszno1989M307681991-00:50:3500:52:3600:05:0300:25:04
#89 20763873Andrzej BorowczykPOLPoznań1976M406431863-00:49:4000:51:4600:04:5800:25:05
#90 23454844Robert DobrowolskiPOLTarnowo Podgórne1974M407182067-00:51:0600:52:4500:05:0700:25:05
#91 20914290Krzysztof KownackiPOLDrużyna szpikuPoznań1988M307221874-00:49:4300:54:0300:04:5800:25:05
#92 21623687Dariusz MilerPOLPoznań1988M307461929-00:50:0800:57:0600:05:0100:25:05
#93 21631407Rafał RadzewskiPOLETHICA Dental ClinicPoznań1974M406591930-00:50:0800:54:1100:05:0100:25:05
#94 22341628Katarzyna WarczakPOLTEAMOCHALBydgoszcz1980K30110-24900:50:3000:52:4600:05:0300:25:05
#95 22393538Izabela BirkPOLPoznań1996K2060-25000:50:3500:58:1900:05:0300:25:05
#96 25011152Mirosław AntkowiakPOLKrosno Odrzańskie1964M501342178-00:51:5100:53:3200:05:1100:25:05
#97 25295290Damian UrbanPOLLuboń1991M203702196-00:52:0100:57:3500:05:1200:25:06
#98 23054902Dorota TeretykaPOLPoznań1974K4081-26900:50:5300:58:2700:05:0500:25:06
#99 23535178Mateusz KaczmarekPOLŚwiebodzin1988M307902071-00:51:0800:55:1800:05:0700:25:06
#100 21022435Bartłomiej KocikPOLKOŹMIN BIEGAKrosno1982M307281884-00:49:4700:53:4900:04:5900:25:06

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności