Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

15. Recordowa Dziesiątka

Wyniki - 10 marca 2019, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
-
#1 2101122Andrzej WiniarskiPOLDxTreeMWarszawa1979M4037200-00:37:3400:37:4200:03:4500:18:32
#2 274486Piotr PrzewoźnyPOL1983Buk1983M30115264-00:38:2100:38:3300:03:5000:18:32
#3 1684016Paweł ZarembaPOLBULA TEAMPoznań1982M3071159-00:36:5600:37:0500:03:4200:18:32
#4 2113228Szymon GorzkowskiPOLPoznań1991M2068201-00:37:3400:37:4500:03:4500:18:33
#5 2331757Marcin KozłowskiPOLHANSA-FLEXBaranowo1986M30103223-00:37:5600:38:0200:03:4800:18:33
#6 1584171Sebastian PikułaPOLWierzbicki Running ProjectGorzów Wielkopolski1982M3067149-00:36:4500:37:1300:03:4100:18:33
#7 1634172Ryszard PikułaPOLRycho TeamWojcieszyce1986M3069154-00:36:5100:37:1800:03:4100:18:33
#8 1821354Paweł RokitaPOLKs Zielono-CzarniMinsk Mazowiecki1985M3078172-00:37:1300:37:2800:03:4300:18:33
#9 1885238Krzysztof MikołajczykPOLflexlinkKomorniki1977M4032178-00:37:1800:37:2800:03:4400:18:33
#10 1912850Marek PoważnyPOLxRunnersWrocław1989M3081181-00:37:2000:37:2400:03:4400:18:33
#11 2013365Maciej GronowskiPOLSuchy Las1999M2064191-00:37:2400:37:4500:03:4400:18:33
#12 2932074Jaś KolanowskiPOLPoznań1984M30119281-00:38:3200:38:3900:03:5100:18:34
#13 166229Rafał GrabskiPOLDanflor TeamCicha Góra1992M2058157-00:36:5300:37:0300:03:4100:18:34
#14 2682341Piotr KurzyńskiPOLTEAM BEROTUZbaszynek1980M30113258-00:38:1800:38:2900:03:5000:18:35
#15 1702632Rafał CzerwińskiPOLSmashing PąpkinsSuchy Las1973M4028161-00:36:5800:37:1100:03:4200:18:35
#16 1764944Fryderyk KaczmarekPOLDąbrowski TeamPoznań1997M2060167-00:37:0400:37:1400:03:4200:18:35
#17 1812743Krzysztof ŚlefarskiPOLSzymonspeedChodzież1984M3077171-00:37:1300:37:2500:03:4300:18:35
#18 1844077Sebastian GrabowskiPOLAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNAŁÓDŹ Łódź1976M4030174-00:37:1500:37:2700:03:4400:18:35
#19 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1861434Jerzy UrbańczykPOLKB Maraton TurekTurek1964M502176-00:37:1700:37:2000:03:4400:18:35
#20 2572699Dariusz CichorekPOLa-term.plKalisz1971M4050247-00:38:1300:38:1800:03:4900:18:36
#21 2823876Jan HordychPOLPCH_RUN/WNPiD UAMSzamocin1997M2085271-00:38:2600:38:3500:03:5100:18:36
#22 1622229Jakub DmuchPOLPOWER BOMBTrzebnica1992M2057153-00:36:5100:37:1600:03:4100:18:36
#23 1922215Artur MarekPOLKS KROTOSZ KROTOSZYNZduny1973M4034182-00:37:2000:37:3000:03:4400:18:36
#24 2141963Arkadiusz KasicaPOLMiędzyrzecz1980M3093204-00:37:3500:38:0000:03:4600:18:37
#25 2642677Łukasz GrzegorekPOLRONAL POLSKA RUNWałbrzych1979M4054254-00:38:1500:38:2500:03:5000:18:39
#26 2701092Dacjan RzeźnikPOLZielona Góra1989M30114260-00:38:1900:39:0300:03:5000:18:39
#27 1892088Miłosz PasiecznikPOLMuay Running TeamPoznań1986M3080179-00:37:1900:37:2500:03:4400:18:39
#28 200978Marcin MisztaPOLKolecTeamZbąszyń1981M3086190-00:37:2400:37:3500:03:4400:18:39
#29 205231Wojciech SzymanskiPOLKlodawa1980M3088195-00:37:2700:37:4200:03:4500:18:40
#30 2404909Rafał KędzioraPOLczerwonak biegaKoziegłowy1977M4044230-00:37:5900:38:0300:03:4800:18:40
#31 2442770Konrad NowiczPOLŻychlin1987M30107234-00:38:0200:38:2500:03:4800:18:40
#32 3694416Robert RoszakPOLOSP ŚREMPysząca1978M4087353-00:39:1800:39:2200:03:5600:18:40
#33 2204160Gilles GreiveldingerFRAAlliance Technology Fehlau Run TeamKornik1971M4040210-00:37:4100:37:5200:03:4600:18:41
#34 2184508Andrzej SzczepańskiPOLWILD SKUNKSZielona Góra1973M4038208-00:37:3900:37:5200:03:4600:18:42
#35 2381806Radomir GrafPOLJESPOLLeszno1977M4042228-00:37:5800:38:0600:03:4800:18:42
#36 2471627Piotr WarczakPOLTEAMOCHALBydgoszcz1976M4046237-00:38:0300:38:1100:03:4800:18:42
#37 2511902Wojciech MarcinkowskiPOLDrużyna SzpikuGranowo1992M2077241-00:38:0500:38:1500:03:4800:18:42
#38 1732927Piotr NowaczykPOLDąbrowski TeamPoznań1981M3074164-00:37:0100:37:0500:03:4200:18:42
#39 1971554Waldek KoniecznyPOLNight RunnersDolsk1989M3084187-00:37:2200:37:3100:03:4400:18:42
#40 2024842Marcin JagielliczPOLMarcin Jagiellicz FotografiaWałbrzych1988M3087192-00:37:2400:37:3000:03:4400:18:42
#41 303257Grzegorz UlanowskiPOLSłubice1974M4065291-00:38:4100:38:5000:03:5200:18:43
#42 2064154Dariusz ZawidzkiPOLCzerwonak BiegaKoziegłowy1984M3089196-00:37:2800:37:3800:03:4500:18:44
#43 1933247Mateusz MiskaPOLPoznań1993M2063183-00:37:2000:37:2800:03:4400:18:46
#44 2194705Mariusz GluglaPOLThe Runners ŚwiecieŚwiecie1978M4039209-00:37:4000:37:4700:03:4600:18:47
#45 2415135Tomasz WołyńskiPOLConsdata Supersportowy TeamZalasewo1988M30106231-00:38:0000:45:4800:03:4800:18:47
#46 289315Mikołaj MichalskiPOLPoznań1977M4064278-00:38:3000:38:4400:03:5100:18:47
#47 3224771Bartosz ChrząszczPOLBrzeziński Run ClubPakość1995M2096309-00:38:5100:38:5900:03:5300:18:47
#48 2623929Maciej ZandeckiPOLNie Ma Lipy Swarzędz TeamSwarzędz1971M4053252-00:38:1500:38:2500:03:5000:18:48
#49 2661334Łukasz KunyszPOLKolecTeam ZbąszynekTrzciel1996M2082256-00:38:1700:38:2900:03:5000:18:48
#50 2845320Robert GaczkowskiPOLRUN TEAM ŻNINŻnin1975M4061273-00:38:2700:38:3100:03:5100:18:48
#51 2393936Kazimierz ChwirotPOLOsiedle Rozalin w LusówkuLwówek1972M4043229-00:37:5900:38:0600:03:4800:18:49
#52 2793935Tomasz OstajewskiPOLOsiedle Rozalin w LusówkuLwówek1975M4060269-00:38:2600:38:3300:03:5100:18:49
#53 2452069Marek KucharzewskiPOLGrodzisk Wielkopolski1989M30108235-00:38:0200:38:1900:03:4800:18:50
#54 2653704Kamil KoniecznyPOLKs Krotosz KrotoszynKobierno1997M2081255-00:38:1700:38:4100:03:5000:18:50
#55 2172103Paweł StawiarzPOLMATNER RUNNING TEAMWrocław1986M3095207-00:37:3800:37:5500:03:4600:18:51
#56 250345Adrian SzukałaPOLWroniecki Klub BiegaczaWronki1990M2076240-00:38:0400:38:2900:03:4800:18:51
#57 2991339Bartosz DąbrowskiPOLWałcz1983M30124287-00:38:3800:38:5000:03:5200:18:51
#58 2424507Rafał GolecPOLKlub Aktywnych Parkrun SkórzecKrzesk Królowa Niwa1990M2074232-00:38:0000:38:1600:03:4800:18:52
#59 2534728Robert MorawskiPOLDrumet W RuchuWłocławek1978M4048243-00:38:0500:38:1400:03:4900:18:52
#60 222616Daniel MarekPOLCybina TeamSwarzedz1974M4041212-00:37:4300:37:5400:03:4600:18:53
#61 2282343Wojciech AntonowiczPOLSzczecin1964M504218-00:37:5100:38:0300:03:4700:18:53
#62 2302239Krzysztof GromalaPOLsobasteamŚwiebodzice1981M30101220-00:37:5300:38:1100:03:4700:18:53
#63 2133214Łukasz KomorowiczPOLMUAY RUNNING TEAMPniewy1982M3092203-00:37:3500:37:4800:03:4500:18:54
#64 2564275Marek MieziankoPOLKlub Aktywnych Parkrun SkórzecŻelków Kolonia1986M30111246-00:38:1100:38:4400:03:4900:18:54
#65 2871605Paweł TroniarzPOLTEAMOCHALRaszyn1979M4062276-00:38:2900:38:3900:03:5100:18:54
#66 3143792Paweł DziedzicPOLKP PSP SŁUBICECybinka1987M30129302-00:38:4700:38:5800:03:5300:18:54
#67 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2292690Tadeusz SitekPOLMarciszów1956M601219-00:37:5100:38:1800:03:4700:18:55
#68 2364207Zbigniew KozłowskiPOLBiegoholicyToruń1984M30104226-00:37:5800:38:1000:03:4800:18:55
#69 2963990Roman LegaszewskiPOLRRT/ MX SkórczSkórcz1983M30122284-00:38:3600:38:4900:03:5200:18:56
#70 216678Kamil DąbekPOLMiędzychód1994M2069206-00:37:3800:38:0600:03:4600:18:57
#71 2234146Mariusz SzczepaniakPOLLKS Sana KościanKościan1986M3097213-00:37:4500:38:0100:03:4600:18:57
#72 2255059Kamil PerzPOLSpec Kable / AZS AWF PoznańPoznań1992M2070215-00:37:4900:37:5900:03:4700:18:57
#73 252530Andrzej KublerPOLWieczorne Bieganie w SzczecinieBezrzecze1982M30110242-00:38:0500:38:1600:03:4900:18:57
#74 4044805Tomasz HucałPOLLubin1975M4097388-00:39:4100:39:4800:03:5800:18:57
#75 231772Dawid MolakPOLPoznań1981M30102221-00:37:5400:38:1000:03:4700:18:58
#76 2602989Piotr JeżółkowskiPOLOIRP WarszawaJózefosław1972M4051250-00:38:1500:38:2100:03:4900:18:58
#77 3234424Sławomir WasiakPOLPoznań1990M2097310-00:38:5200:39:0600:03:5300:18:58
#78 243462Kacper SzadzińskiPOLZłotów1998M2075233-00:38:0100:38:0600:03:4800:18:59
#79 2461078Piotr RudowiczPOLkb czarne wilkiRadłów1975M4045236-00:38:0200:39:3400:03:4800:18:59
#80 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3003937Mieczysław LisekPOLOsiedle Rozalin w LusówkuLwówek1959M602288-00:38:3900:38:4700:03:5200:18:59
#81 3813503Paweł GumiennyPOLKP PSP Środa Wlkp./ Talex BorzytuchomPoznań1992M20108365-00:39:3000:39:3700:03:5700:19:00
#82 2951713Norbert WojciechowskiPOLAltom GnieznoGniezno1980M30121283-00:38:3600:38:4700:03:5200:19:01
#83 2972312Mateusz KosmalaPOLSąsiedzka WatahaKrosno Odrzańskie1983M30123285-00:38:3800:38:4600:03:5200:19:01
#84 338776Miłosz KaczkowskiPOLDąbrowski TeamWałbrzych1993M20100325-00:39:0400:39:1000:03:5400:19:01
#85 204881Aleksander GuzikPOLGuzikiPoznań1992M2066194-00:37:2600:38:0600:03:4500:19:02
#86 3041887Łukasz BocheńskiPOLHedgehog Runners TeamPoznań1984M30127292-00:38:4100:38:5800:03:5200:19:02
#87 3712023Michał HejzaPOLJust go ultraNakło Nad Notecią1992M20105355-00:39:1900:40:0800:03:5600:19:02
#88 2371876Marcin MazurPOLKolecTeam ZbąszynekZbąszynek1988M30105227-00:37:5800:38:1200:03:4800:19:03
#89 2585149Adrian SłomaPOLSPEED FEET ’ 16 TGV KościanKościan1990M2079248-00:38:1300:38:1700:03:4900:19:03
#90 273153Tomasz RzeźnikPOLPOSNANIA INVESTMENT S.A.Poznań1976M4058263-00:38:2100:38:2600:03:5000:19:03
#91 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2802010Barbara PochranowiczPOLSTOWARZYSZENIE MARATON DĘBNOMysliborz1977K403-1100:38:2600:38:3000:03:5100:19:03
#92 2913465Krzysztof ChmielarzPOLChmielarz TeamKruszwica1992M2088279-00:38:3100:38:3600:03:5100:19:03
#93 3973095Marcin SznajderPOLTeam DraczynskiNowa Sól1976M4094381-00:39:3800:39:4100:03:5800:19:04
#94 3012820Adam PankowskiPOLPolonia ŚrodaZaniemyśl1985M30125289-00:38:3900:38:5400:03:5200:19:05
#95 2763849Piotr GałganPOLTEAM Mikołaj Lena Aguś & BonsPoznań1986M30116266-00:38:2300:38:3700:03:5000:19:06
#96 3084866Marek TataraPOLKostrzyn Nad Odrą1975M4069296-00:38:4400:39:1600:03:5200:19:06
#97 3295096Grzegorz TomaszewskiPOLparkrun PoznańPoznań1978M4075316-00:38:5700:39:1500:03:5400:19:06
#98 2724762Patryk KozłowskiPOLTeam ZabieganeDniGóra Kalwaria1978M4057262-00:38:2000:39:0400:03:5000:19:07
#99 234620Mateusz MaroszczykPOLNatural Born RunnersKorzecznik1993M2072224-00:37:5600:38:0900:03:4800:19:08
#100 2541694Rafał CyrulewskiPOLGutowo Małe1971M4049244-00:38:0900:38:2200:03:4900:19:08

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności