Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

15. Recordowa Dziesiątka

Wyniki - 10 marca 2019, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
-
#1 15274600Uladzimir SakalenkaBELPoznań1981M305501409-00:47:0400:49:2200:04:4200:23:08
#2 6833222Marcin KaczorCHEMeyrin / Geneva1981M30272652-00:41:5500:42:1800:04:1100:20:45
#3 2805289Thomas TrampnauDEUPoznań1967M501642390-00:53:3100:55:5100:05:2100:25:55
#4 14561475Michael StörkDEUPoznań1966M50631350-00:46:4000:50:5100:04:4000:23:39
#5 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !208Genet Gashie BeyeneETHBenedek Team1995K201-100:32:1000:32:1100:03:1300:15:54
#6 2204160Gilles GreiveldingerFRAAlliance Technology Fehlau Run TeamKornik1971M4040210-00:37:4100:37:5200:03:4600:18:41
#7 23193730Jonathan TannerGBRPoznań1988M307812046-00:50:5700:57:1300:05:0600:24:58
#8 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !15Wycliffe Kipkorir BiwotKENBenedek Team1988M3011-00:28:5900:28:5900:02:5400:14:28
#9 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !36Benard Muinde MathekaKENBenedek Team1988M3023-00:29:2600:29:2600:02:5700:14:40
#10 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !47Evans Kipngetich TanuiKENBenedek Team1997M2024-00:30:2000:30:2000:03:0200:14:42
#11 85152Abderrahim ElasriMARChorzów1982M3058-00:31:0000:31:0000:03:0600:15:23
#12 25704493Tance SkrceskiMKDDinga MacedoniaRadozda1999M203742226-00:52:1600:59:2100:05:1400:24:54
#13 33872870Jean Paul Van DijkNLDMinister BiegaPoznań1966M502082772-00:56:5601:04:4800:05:4200:27:52
#14 204881Aleksander GuzikPOLGuzikiPoznań1992M2066194-00:37:2600:38:0600:03:4500:19:02
#15 460949Mateusz PołczyńskiPOLZduńska Wola1997M20125442-00:40:0100:41:1300:04:0000:19:55
#16 7163589Dominik GrabowskiPOLPCH_RUNChodzież1978M40201681-00:42:0800:42:5300:04:1300:20:54
#17 972874Kamil JankowskiPOLPoznań1994M20188914-00:43:4400:52:0600:04:2200:21:38
#18 12283005Dariusz TomczakPOLRunaway TeamGostyń1988M304511151-00:45:0800:47:0700:04:3100:23:00
#19 14841687Krzysztof PawłowskiPOLZbąszyńZbaszyń1975M404651376-00:46:5200:49:1100:04:4100:23:41
#20 17402674Aldona SkibińskaPOLCzarnkówCzarnków1972K4043-14800:48:0500:50:2700:04:4900:23:56
#21 19962713Anna BednarskaPOLPoznań1986K3082-19400:49:2100:51:1800:04:5600:24:29
#22 22523618Bartosz KościelniakPOLCzerniejewo1994M203471999-00:50:3800:53:0500:05:0400:24:31
#23 25083610Agnieszka KilanowskaPOLRozbiegajmy RadomskoRadomsko1981K30132-32400:51:5200:58:2800:05:1100:26:18
#24 2764248Katarzyna OlechnowiczPOLSłubicka Akademia BiegowaKunowice1977K40131-39700:53:1900:54:3200:05:2000:25:55
#25 30204222Wojtek KosiedowskiPOLniezrzeszonyPoznan1979M408842540-00:54:3401:02:5300:05:2700:27:22
#26 32763316Marcin NiżnikPOLPoznań1989M3010112700-00:56:0901:04:2600:05:3700:28:27
#27 3532203Małgorzata GilowskaPOLPrzeźmierowo1981K30285-69000:57:5301:05:4300:05:4700:28:21
#28 37884241Joanna WitkiewiczPOLMocni w GębiePoznań1983K30337-82401:00:0101:08:4300:06:0000:29:19
#29 40442811Artur KołodziejczakPOLNight Runners NeklaNekla1974M4010773097-01:03:2501:05:4500:06:2000:29:46
#30 43005229Agnieszka LembiczPOLflexlinkPalędzie1983K30462-110701:09:2601:15:1600:06:5700:32:29
#31 205231Wojciech SzymanskiPOLKlodawa1980M3088195-00:37:2700:37:4200:03:4500:18:40
#32 4614448Przemo KocanPOLHangarChodzież1979M40111443-00:40:0100:40:4700:04:0000:19:59
#33 7172444Damian SzymańskiPOLDynamo ŚmigaPlewiska2002M1612682-00:42:0800:42:2900:04:1300:20:42
#34 9731664Dominik TomiakPOLGrzmot KomornikiKomorniki1980M30361915-00:43:4400:44:3800:04:2200:21:17
#35 12293250Michał LeniecPOLALLIANCE TECHNOLOGY FEHLAU RUNTEAM Poznań1979M403841152-00:45:0800:46:5600:04:3100:22:19
#36 14851010Anna LeporowskaPOLŚroda Wielkopolska1976K4026-10900:46:5200:48:2800:04:4100:22:58
#37 17411733Łukasz SzcześniakPOLNight Runners PoznańPoznań1981M306181593-00:48:0500:50:0600:04:4900:23:24
#38 19973546Marcin KietlińskiPOLENEA SerwisPlewiska1978M406301803-00:49:2100:56:2200:04:5600:24:35
#39 22534759Jozef LinkePOLKrosinko Biega-)Krosinko1964M501172000-00:50:3900:59:3900:05:0400:24:52
#40 25092682Maciej BielawaPOLNKB Chyży Nowy TomyślNowy Tomysl1979M407642185-00:51:5300:54:4400:05:1100:25:39
#41 2765220Łukasz CieślakPOLOśno Lubuskie1979M408342368-00:53:1900:54:3200:05:2000:25:54
#42 30212825Julita FranczakPOLPoznań1983K30203-48100:54:3401:01:5300:05:2700:26:36
#43 32771892Monika MichalakPOLKb DębiecPoznań1974K40187-57700:56:1001:03:0300:05:3700:26:59
#44 35332178Marlena Hibner-KozaPOLWroniecki Klub BiegaczaWronki1985K30286-69100:57:5301:06:2800:05:4700:28:51
#45 3789733Tomasz Zenon NowakPOLVELOCITYDrużyna1963M502372965-01:00:0201:08:4000:06:0000:30:04
#46 4045894Barbara DobrzańskaPOLbez klubuSłubice1965K5050-94801:03:2501:10:2300:06:2100:31:13
#47 43011120Monika WiniarskaPOLDxTreeMWarszawa1980K30463-110801:09:2801:17:2200:06:5700:33:21
#48 2064154Dariusz ZawidzkiPOLCzerwonak BiegaKoziegłowy1984M3089196-00:37:2800:37:3800:03:4500:18:44
#49 4623338Przemysław PochylskiPOLZgrupka TeamLuboń1974M40112444-00:40:0200:40:1300:04:0000:19:47
#50 718120Marcin SrokaPOLPlewiska1978M40202683-00:42:0800:42:3700:04:1300:20:31
#51 9743802Michał NowakPOLWitaszyce1991M20189916-00:43:4400:45:2200:04:2200:21:26
#52 123083Piotr KuczyńskiPOLNKB Chyży Nowy TomyślPoznań1956M60201153-00:45:0800:47:4300:04:3100:22:28
#53 14864011Krzysztof WoźnyPOLKaźmierski Klub Morsującego BiegaczaKaźmierz1982M305351377-00:46:5200:48:4000:04:4100:23:52
#54 17425005Dawid GołębiewskiPOLWojownicy WódyPoznań1987M306191594-00:48:0500:50:4800:04:4900:24:13
#55 19982549Maciej SzaferskiPOLChłodna TeamZbąszyń1981M306891804-00:49:2100:54:5700:04:5600:24:58
#56 2254593Adrian MielcarekPOLMinionki DachseraPoznan1991M203482001-00:50:3900:57:5600:05:0400:25:14
#57 25104104Klaudia PodsadnaPOLBuk1997K2071-32500:51:5300:58:5400:05:1100:24:45
#58 27664150Agnieszka ZimmermannPOLbieg o zdunowskiego kaflaZduny1978K40132-39800:53:1900:59:4000:05:2000:26:38
#59 30222286Maciej MarchlewskiPOLOSP ŚremManieczki1976M408852541-00:54:3401:02:0700:05:2700:26:18
#60 32781190Aleksander NiziolekPOLKiekrz Gm. Rokietnica1972M409382701-00:56:1001:03:2300:05:3700:27:03
#61 35343858Jacek KaczmarekPOLFIXLY.PLPoznań1989M3010552843-00:57:5301:04:3800:05:4700:28:23
#62 37902099Jakub SroczyńskiPOLMieloneSroczkiPoznań1976M4010302966-01:00:0201:07:1700:06:0000:29:55
#63 40462911Marek BlajetPOLAmatorSuchy Las1957M601113098-01:03:2601:12:1300:06:2100:31:35
#64 43021121Jolanta JankowskaPOLDxTreeMLeszno1957K6017-110901:09:3001:17:2400:06:5700:33:21
#65 2072874Grzegorz Paweł NowakPOLCybina TeamPoznań1989M3090197-00:37:3000:37:4000:03:4500:18:31
#66 4632657Jakub StawarzPOLPoznań1986M30184445-00:40:0300:41:1500:04:0000:19:51
#67 719318Adam WierzchowskiPOLSupermaraton KaliszKalisz1978M40203684-00:42:0800:42:5400:04:1300:20:48
#68 975589Roman StrachowskiPOLSzczecin1979M40300917-00:43:4400:47:5100:04:2200:21:25
#69 12311568Ewelina BurzyńskaPOLNatura BiedruskoBiedrusko1978K4016-7800:45:0900:46:0600:04:3100:21:55
#70 14871729Kalina Karamara-SmejlikPOLZielona Góra1986K3047-11000:46:5300:49:3100:04:4100:23:44
#71 17434430Sławomir KozłowskiPOLKTR ŚREDZIANIEŚroda Wielkopolska1973M405451595-00:48:0500:54:3100:04:4900:23:35
#72 19992793Ania MichalakPOLUjście1973K4058-19500:49:2200:53:4100:04:5600:24:49
#73 22554832Sławomir PawlakPOLPoznań1970M406892002-00:50:3900:57:2100:05:0400:26:00
#74 25111889Joanna JagodzińskaPOLTeam Aktywny StęszewStęszew1984K30133-32600:51:5300:59:2100:05:1100:26:14
#75 27673454Tomasz BuśkoPOLSieraków1986M308872369-00:53:1901:00:1500:05:2000:27:29
#76 30233515Marcin RożekPOLLuboń1983M309582542-00:54:3501:03:1600:05:2700:25:51
#77 32792079Andrzej JakubowskiPOLKaźmierz1980M3010122702-00:56:1001:04:2200:05:3700:27:39
#78 35355230Mateusz PaluszkiewiczPOLflexlinkPoznań1989M3010562844-00:57:5301:00:4100:05:4700:28:09
#79 37912621Agata DominiakPOLPoznań1992K20161-82501:00:0301:07:3100:06:0000:29:25
#80 40474580Joanna CiuraPOLSportowy Team ŻabkiPoznań1990K20184-94901:03:3001:09:5300:06:2100:30:52
#81 43035003Anna MatysekPOLwilczyca14Wałcz1982K30464-111001:09:3101:18:4900:06:5700:33:58
#82 2081282Witold FeledziakPOLGostyńGostyń1980M3091198-00:37:3200:37:4100:03:4500:18:32
#83 4642484Piotr StefanowiczPOLStefanowicz TeamBrodowo1977M40113446-00:40:0300:40:2800:04:0000:19:54
#84 7204058Dariusz NowakPOLPGB SPORTOWA PACZKAOtusz1968M5026685-00:42:0900:43:2800:04:1300:21:08
#85 9763922Tomasz DoruchPOLLuboń1972M40301918-00:43:4400:45:0200:04:2200:21:24
#86 12323330Daniel KielarPOLPoznań1986M304521154-00:45:1000:50:5500:04:3100:22:54
#87 14882375Malgorzata JaroniecPOLBubu TeamZakrzewo1985K3048-11100:46:5300:49:2300:04:4100:23:48
#88 17444248Wojciech BazylyPOLCityZenPoznań1983M306201596-00:48:0500:50:5500:04:4900:23:47
#89 20001409Remigiusz LewandowskiPOLKlub biegowy TSK Orzeł OsiekZłotow1959M60391805-00:49:2200:51:2300:04:5600:24:28
#90 22563155Agnieszka SzopinskaPOLBydgoszcz1980K30112-25400:50:3900:52:4700:05:0400:24:43
#91 25124775Marek HordychPOLBRACTWO PIWNE W SZAMOCINIESzamocin1964M501352186-00:51:5300:57:2600:05:1100:25:38
#92 27683494Paulina WachowskaPOLAltkom PoznańPoznań1987K30166-39900:53:2001:01:4900:05:2000:26:08
#93 30244298Lidia JasinskaPOLSTRZESZYNPoznań1970K40160-48200:54:3501:02:1200:05:2700:27:00
#94 32801127Artur PiątekPOLPoznań1978M409392703-00:56:1201:04:1500:05:3700:28:42
#95 35362646Sławomir ŚniegowskiPOLwroniecki klub biegaczaWronki1971M409902845-00:57:5401:06:2900:05:4700:28:52
#96 37922865Michał KukuckiPOLPoznań1986M3010952967-01:00:0301:07:4900:06:0000:28:04
#97 40483867Małgorzata KarlakPOLŚrem1974K40303-95001:03:3001:12:0800:06:2100:30:45
#98 43045155Robert MamysPOLgRUNwald teamPoznań1975M4011073194-01:09:3301:18:3800:06:5700:33:06
#99 2091774Piotr RzepkaPOLHernik TeamŚwiętochłowice1993M2067199-00:37:3200:37:4600:03:4500:18:29
#100 4653676Piotr SzczecińskiPOLZbąszyn1979M40114447-00:40:0400:40:1800:04:0000:19:54

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności