Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

15. Recordowa Dziesiątka

Wyniki - 10 marca 2019, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
-
#1 17921389Bartosz ChełekPOLPoznań1992M203001636-00:48:2400:57:3000:04:5000:23:01
#2 20483419Roger KujawaPOL#slimakibarcinBarcin1972M406371842-00:49:3400:51:3300:04:5700:23:49
#3 23044094Zbyszek MarkulakPOLŻary1973M407032036-00:50:5300:55:0100:05:0500:24:41
#4 25604340Marek SztorPOLPoznań1987M308392219-00:52:1301:00:5900:05:1300:25:58
#5 28164789Tomasz SiewrukPOLKiekrz1991M203902399-00:53:3401:02:4900:05:2100:27:34
#6 30721401Robert StudzińskiPOLPirania teamPoznań1980M309742579-00:54:4901:03:3400:05:2900:27:23
#7 33284332Daria WalkowiakPOLPoznań1992K20113-59600:56:3500:58:4000:05:4000:28:45
#8 3584456Anna KasztelanPOLRumianek1984K30299-72000:58:1601:07:4100:05:5000:29:13
#9 38403828Emilia OlichwierPOLPoznań1986K30347-84601:00:3401:09:1700:06:0300:30:22
#10 40964701Rafał SierchułaPOLNowa Wieś1976M4010843119-01:04:2001:12:2700:06:2600:29:55
#11 43523504Katarzyna Szober-PawlettaPOLEDU-PASJA Sp. z o.o.Poznań1980K30476-113401:11:5201:14:1900:07:1100:34:45
#12 2572699Dariusz CichorekPOLa-term.plKalisz1971M4050247-00:38:1300:38:1800:03:4900:18:36
#13 5134930Tomek JałochaPOLGutowo Małe1975M40132490-00:40:3200:40:4600:04:0300:19:46
#14 7691405Marcin KleinPOLKurzętnik biegaNowe Miasto Lubawskie1983M30303730-00:42:3300:43:2000:04:1500:20:43
#15 1025348Hubert KarczewskiPOLGruszczyn1973M40320963-00:44:0300:44:3600:04:2400:21:55
#16 12813375Maciej PietraszakPOLmistrzowie WP-1Słupca1973M404011197-00:45:3000:46:2000:04:3300:22:18
#17 15374948Krzysztof NieznalskiPOLOIRP PoznańPoznań1989M305551419-00:47:0700:47:4400:04:4300:22:46
#18 17934655Aleksandra DutkowiakPOLLorenz Team PoznańPoznań1981K3065-15700:48:2500:50:1300:04:5000:23:50
#19 20494243Ewa KiedrowiczPOLCzas Apokalipsy/ Slubicka Akademia BiegowaKunowice1985K3087-20700:49:3400:50:4800:04:5700:24:36
#20 23054902Dorota TeretykaPOLPoznań1974K4081-26900:50:5300:58:2700:05:0500:25:06
#21 25614324Małgorzata WiśniewskaPOLChojniki1974K40114-34200:52:1300:56:2700:05:1300:26:14
#22 28171928Arkadiusz ButorPOLOstrów BiegaMalkinia Górna1976M408452400-00:53:3400:54:1500:05:2100:25:29
#23 30734469Szymon PruszkowskiPOLZalasewoZalasewo1973M408982580-00:54:4901:02:1700:05:2900:27:05
#24 33294823Natalia NowakowskaPOLSłubice1992K20114-59700:56:3601:04:0400:05:4000:28:05
#25 35853927Sylwia PawłowskaPOLPoznań1987K30300-72100:58:1601:05:5600:05:5000:28:20
#26 3841343Remigiusz SzymańskiPOLWalka KostrzynKostrzyn Wlkp.1957M60982995-01:00:3501:08:0900:06:0300:29:43
#27 40975108Małgorzata GibowskaPOLKaczanowo1975K40306-97801:04:2101:11:5900:06:2600:31:13
#28 4353945Magdalena Dźwigała-BasisPOLŚwidnica1986K30477-113501:11:5501:21:1900:07:1200:35:36
#29 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !235Kamil KarbowiakPOLKotwica BrzegBrzeg1995M2012-00:29:2200:29:2200:02:5600:14:35
#30 2585149Adrian SłomaPOLSPEED FEET ’ 16 TGV KościanKościan1990M2079248-00:38:1300:38:1700:03:4900:19:03
#31 5144148Błażej ZimmermannPOLKS Krotosz KrotoszynZduny1977M40133491-00:40:3200:40:5800:04:0300:20:18
#32 7703966Michał SchlegelPOLTreningSportowy.pl / Maratończyk PoznańPoznań1991M20161731-00:42:3300:43:1700:04:1500:20:45
#33 10265026Mateusz BorowskiPOLRogalinek1993M20200964-00:44:0400:48:2200:04:2400:22:49
#34 12822070Zbigniew ŁuczkaPOLMKS PuszkinKłodawa1959M60211198-00:45:3100:48:0900:04:3300:22:23
#35 1538780Jarosław SowińskiPOLTERAZ TULCE MY BIEGAMYTulce1963M50741420-00:47:0700:49:0400:04:4300:23:48
#36 17942128Rafał KlausPOLGorzów Wlkp.1962M50891637-00:48:2500:49:5600:04:5100:23:37
#37 20503753Małgorzata KonopkaPOLCzas ApokalipsySłubice1984K3088-20800:49:3400:50:4800:04:5700:24:36
#38 23061305Filip JeziorkowskiPOLPoznań1993M203512037-00:50:5401:00:1500:05:0500:25:45
#39 25623710Przemysław ChomikPOLFraStaśPoznań1976M407752220-00:52:1300:59:0700:05:1300:25:56
#40 28181408Hanna TatulińskaPOLKurzętnik biegaNowe Miasto Lubawskie1982K30175-41800:53:3401:01:3700:05:2100:26:38
#41 30742914Ewa OlejniczakPOLCARBLACKSławsk1981K30208-49400:54:4901:01:2400:05:2900:26:30
#42 33303449Przemysław KocikPOLBukowski Klub BiegaczaBuk1988M3010272733-00:56:3601:00:5200:05:4000:27:54
#43 35861057Damian KurasPOLDomData Run TeamPoznań1991M204522865-00:58:1701:03:5300:05:5000:30:30
#44 38422959Monika KozłowskaPOLNight Runners WrześniaWrześnia1982K30348-84701:00:3501:08:4300:06:0400:29:19
#45 40981987Magdalena KochanPOLSpeed SzuraczZakrzewo1985K30409-97901:04:2401:11:0400:06:2600:31:06
#46 4354944Bartosz BasisPOLŚwidnica1990M204853219-01:11:5701:21:1900:07:1200:35:35
#47 259779Michał SzymaśPOLDębno1995M2080249-00:38:1400:38:4000:03:4900:19:40
#48 515393Maciej PieszałaPOLPoznań1987M30198492-00:40:3300:41:0400:04:0300:19:30
#49 7713495Krzysztof FiałkowskiPOL100 batalion łącznościWałcz1974M40220732-00:42:3400:42:5100:04:1500:20:27
#50 10273957Przemek CwynarPOLWrocław1990M20201965-00:44:0400:44:5400:04:2400:21:19
#51 12833183Marek SzydłowskiPOLCytadela by Night/parkrun PoznańPoznań1981M304661199-00:45:3100:46:4000:04:3300:23:12
#52 15395121Jacek RybarczykPOLWronki1995M202701421-00:47:0800:48:5900:04:4300:22:58
#53 17954521Marek NowickiPOLGalopujące ŚlimakiPoznań1978M405581638-00:48:2600:52:2800:04:5100:24:30
#54 2051463Joanna TuszyńskaPOLBogdanowo1988K3089-20900:49:3400:53:3600:04:5700:24:33
#55 23071298Szymon Borawski-ReksPOLPoznań1979M407042038-00:50:5400:56:4900:05:0500:25:22
#56 25634329Barbara CzarneckaPOLPoznań1976K40115-34300:52:1401:00:2800:05:1300:26:13
#57 28191669Aleksander BryłaPOLSiekierki Wielkie1978M408462401-00:53:3501:01:4500:05:2100:26:19
#58 3075187Bartosz SzreterPOLGooniesPoznań1981M309752581-00:54:4901:03:1800:05:2900:26:32
#59 33314993Szymon ŁyżwińskiPOLTriathlon SerwisSłubice1995M204312734-00:56:3701:04:0500:05:4000:28:04
#60 35871299Krzysztof OttoPOLQUAY POZNNAŃPoznań1993M204532866-00:58:1701:07:3900:05:5000:27:11
#61 38432956Grzegorz KozłowskiPOLNight Runners WrześniaWrześnia1983M3011032996-01:00:3501:08:4300:06:0400:29:19
#62 40993608Marta KałużnaPOLPoznań1988K30410-98001:04:2501:13:0400:06:2700:30:21
#63 43551350Elżbieta SzymczakPOLILT TeamMurowana Goślina1959K6019-113601:12:0101:20:2400:07:1200:35:24
#64 2602989Piotr JeżółkowskiPOLOIRP WarszawaJózefosław1972M4051250-00:38:1500:38:2100:03:4900:18:58
#65 516178Michał GrochalPOLPrzeźmierowo1988M30199493-00:40:3300:41:1100:04:0300:20:34
#66 7721562Karol WachowiakPOL1977Poznań1977M40221733-00:42:3500:43:3100:04:1600:21:16
#67 10281490Joanna KupiszPOLGorzów Wlkp.1982K3026-6300:44:0400:44:3900:04:2400:21:23
#68 12844360Robert KościańskiPOLKościanKościan1985M304671200-00:45:3200:47:3100:04:3300:22:46
#69 15403477Arianna BrykowskaPOLPabianice1986K3053-11900:47:0800:49:5400:04:4300:23:06
#70 17961140Arkadiusz KwiatkowskiPOLDomData Run TeamRokietnica K. Poznania1974M405591639-00:48:2600:52:3700:04:5100:24:01
#71 20524210Dominik ZbrowskiPOLPoznań1974M406381843-00:49:3500:51:4800:04:5800:24:14
#72 23082921Ksawery UrbańczykPOLFor Run TeamZimin1959M60542039-00:50:5500:53:1900:05:0500:25:30
#73 256488Witold LudwaPOLBrylant KórnikPoznań1961M501432221-00:52:1401:01:3600:05:1300:25:39
#74 28201035Grzegorz ŁochyńskiPOLPoznań1972M408472402-00:53:3501:00:1500:05:2200:26:31
#75 30764647Bartłomiej RusnarczykPOLLorenz Team PoznańSkawina1995M204122582-00:54:5001:02:2300:05:2900:28:02
#76 33322256Marta KaletaPOLGruszczyn1990K20115-59800:56:3701:05:1900:05:4000:28:37
#77 3588433Bartosz NyckowskiPOLPoznań1976M4010002867-00:58:1701:06:3600:05:5000:29:07
#78 3844552Stanisław PiechockiPOLPiechocki TeamPniewy1974M4010422997-01:00:3601:07:4600:06:0400:30:12
#79 41005039Telesfor CieślińskiPOLSwarzędz1955M601133120-01:04:2601:12:4400:06:2700:30:56
#80 43563446Aleksandra MichalakPOLKostrzyn Nad OdrąKostrzyn Nad Odrą1990K20215-113701:12:0401:19:5300:07:1200:34:53
#81 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 533Kamil MakosPOLKarkonosz Running TeamBolesławiec1981M3035-00:30:4900:30:5000:03:0500:15:24
#82 2613942Robert GorwaPOLKush GANGSTASzczytniki1978M4052251-00:38:1500:38:2800:03:4900:19:10
#83 5174212Jan PrzymusiakPOLPoznań1997M20133494-00:40:3300:40:5500:04:0300:20:26
#84 7733057Damian JakubowskiPOLSkalmierzyce1980M30304734-00:42:3500:43:2900:04:1600:21:07
#85 1029668Tomasz KrupaPOLKlub Błyskawicznego KaloszaWiry1981M30376966-00:44:0400:44:4600:04:2400:21:46
#86 12851221Mateusz MatuszewskiPOLPoznań1980M304681201-00:45:3200:52:0600:04:3300:22:27
#87 15413080Przemo ManuszakPOLMocni KleczewKleczew1983M305561422-00:47:0800:48:4400:04:4300:22:42
#88 17974484Maciej ŻakPOLDuni PolandPoznań1978M405601640-00:48:2600:51:0300:04:5100:24:13
#89 20535255Marcin SuszyńskiPOLPoznań1981M307081844-00:49:3500:51:4100:04:5800:24:47
#90 23092029Marek PanekPOLPoznan1986M307772040-00:50:5500:54:5600:05:0600:25:17
#91 2565410Jakub KucharskiPOLjku1979Gruszczyn1979M407762222-00:52:1500:54:0000:05:1300:26:15
#92 28212689Jakub GórniakPOLPoznań1989M308992403-00:53:3600:56:2200:05:2200:26:42
#93 30774616Iwona DymarskaPOLLorenz Team PoznańPoznań1983K30209-49500:54:5001:03:2700:05:2900:27:41
#94 33332876Roman GaszczyńskiPOLPoznań1946M70+92735-00:56:3701:03:2000:05:4000:27:45
#95 35892470Damian ZiętkiewiczPOLRozpędzeni Wiatrem GolinaGolina1981M3010642868-00:58:1801:03:5300:05:5000:29:01
#96 38453168Dariusz IwaniakPOLUjścieMirosław1975M4010432998-01:00:3601:10:0500:06:0400:29:18
#97 41012764Zuza KaczmarekPOLBeagle Triathlon TeamSwarzędz1998K20189-98101:04:2801:07:0600:06:2700:31:19
#98 43573007Natalia NowaczykPOLStęszew1994K20216-113801:12:1101:20:5700:07:1300:34:55
#99 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 623Jakub SzymankiewiczPOLWronki1990M2036-00:30:5100:30:5200:03:0500:15:23
#100 2623929Maciej ZandeckiPOLNie Ma Lipy Swarzędz TeamSwarzędz1971M4053252-00:38:1500:38:2500:03:5000:18:48

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności