Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

15. Recordowa Dziesiątka

Wyniki - 10 marca 2019, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
-
#1 1074733Krzysztof BałatkaPOLKUTNO BIEGAKutno1985M3044101-00:35:3100:35:3400:03:3300:17:44
#2 1083645Szymon BrzozowskiPOLWIKA PolskaWłocławek1981M3045102-00:35:3500:35:4000:03:3300:17:57
#3 1094837Marcin StachowskiPOLWolsztyńska akademia biegowaWolsztyn1979M4011103-00:35:3500:35:4500:03:3300:17:46
#4 1101123Michał RucińskiPOLJunior 15Płock1985M3046104-00:35:3600:35:3900:03:3400:17:42
#5 1113317Paweł WardzińskiPOLRIM TIM TEAMGdansk1988M3047105-00:35:3600:36:3700:03:3400:17:36
#6 1122270Edwin KuszczykPOLTeam KopećMiędzyrzecz1973M4012106-00:35:3900:35:4200:03:3400:17:38
#7 1134767Damian MarciniakPOLJedz i TrenujŚwiebodzin1988M3048107-00:35:4100:36:0300:03:3400:17:32
#8 1144082Marcin DubielPOLBiegaj z DymkiemPłock1987M3049108-00:35:4100:35:4400:03:3400:17:43
#9 1151170Mateusz ZającPOLALBANNERSGarzyn1990M2047109-00:35:4200:35:4600:03:3400:17:43
#10 1163147Artur ŻeliszczakPOLNadaktywni ToruńToruń1986M3050110-00:35:4200:35:4800:03:3400:17:59
#11 1174262Paweł StrzelczykPOLKifato MKWarka1978M4013111-00:35:4200:35:4500:03:3400:17:54
#12 1184107Tomasz PasikPOLWolsztynWolsztyn1979M4014112-00:35:4200:35:4800:03:3400:17:30
#13 1191678Krzysztof GórnyPOLGórni GórąKalisz1978M4015113-00:35:4800:35:4900:03:3500:17:45
#14 1211502Marcin DługoszPOLBeetter Sport Drink TeamWrześnia1985M3051114-00:35:4900:35:5400:03:3500:17:51
#15 1223487Jacek SzymańczukPOLNaramowice BiegająPoznań1986M3052115-00:35:4900:35:5500:03:3500:17:43
#16 1233979Marcin BryndaPOLJW 4808 GołdapOlecko1988M3053116-00:35:5200:35:5600:03:3500:18:01
#17 124564Wiktor MatysikPOLSolec1996M2048117-00:35:5300:36:0000:03:3500:17:46
#18 12511Piotr KsiążkiewiczPOLCITY TRAIL TeamWągrowiec1987M3054118-00:35:5400:35:5700:03:3500:17:48
#19 1264796Dawid MikołajewskiPOLKalisz1995M2049119-00:35:5500:35:5900:03:3600:17:42
#20 1275211Krzysztof SzymańskiPOLOstrów Wielkopolski1983M3055120-00:35:5500:35:5900:03:3600:17:53
#21 1282675Mateusz TyllPOLNowak RunSkoki1999M2050121-00:36:0000:36:0300:03:3600:17:44
#22 1295137Dariusz DąbrowskiPOLILABO SPORTPiaseczno1974M4016122-00:36:0200:36:0600:03:3600:17:28
#23 130543Krzysztof KujawaPOLWIĘCKOWSKI TEAMPłock1974M4017123-00:36:0200:36:0800:03:3600:18:08
#24 1313364Łukasz DomańskiPOLMosina1981M3056124-00:36:0300:36:0600:03:3600:17:42
#25 1324698Jakub MichalakPOLBeetter Sport Drink TeamPoznań1993M2051125-00:36:0400:36:1000:03:3600:17:42
#26 1333881Jan BaranPOLTeam KopećWarszawa1986M3057126-00:36:0400:36:0700:03:3600:17:41
#27 1342562Sławek SibilskiPOLBuk1972M4018127-00:36:0600:36:1600:03:3700:17:56
#28 1351974Jakub KubińskiPOLEnea Bydgoszcz Triathlon TeamBydgoszcz1987M3058128-00:36:0600:36:1400:03:3700:17:56
#29 1361222Tomasz SzajdaPOLKarkonosz Running TeamGniezno1979M4019129-00:36:0700:36:1100:03:3700:17:45
#30 1371591Bartosz MierzejewskiPOLCTSPoznań1983M3059130-00:36:0700:36:1200:03:3700:17:52
#31 1381131Robert BagińskiPOLWood-MizerKościelec1971M4020131-00:36:1000:36:1600:03:3700:18:04
#32 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !139680Eryk ImianowskiPOLKS Kasztelanka / MMS TeamSieraków2001M162132-00:36:1200:36:1700:03:3700:17:51
#33 1413336Karol MaciągPOL#SZYMANOWSKITeamBielsko1991M2052133-00:36:1400:36:1900:03:3700:17:59
#34 1421714Zbigniew KapuścińskiPOLGrupa Azoty PoliceSzczecin1972M4021134-00:36:1500:36:2000:03:3800:17:51
#35 1431082Marek MocekPOLDanflor TeamGranowo1998M2053135-00:36:1700:36:2800:03:3800:18:17
#36 1443253Adam ŚledźPOLI-Sport / BKB BakcylBabimost1995M2054136-00:36:2000:36:3100:03:3800:17:59
#37 1452611Rafał SnochowskiPOLRetro RunnersKatowice1983M3060137-00:36:2100:36:2400:03:3800:18:03
#38 146590Michał WysockiPOLŁódź Kocha SportŁódź1980M3061138-00:36:2700:36:3900:03:3900:17:56
#39 147771Jarosław KorzeniewskiPOLGorzów Wlkp.1975M4022139-00:36:2800:36:4200:03:3900:18:11
#40 1483097Marcin WojewodaPOLKoło BiegaKoło1981M3062140-00:36:2900:36:3600:03:3900:18:22
#41 1493545Bartosz KołodziejczykPOLChodzież1993M2055141-00:36:3100:36:3800:03:3900:18:11
#42 1502494Bartosz LutoPOLKB Florian Zajączki DrugieOpatów1998M2056142-00:36:3300:36:4100:03:3900:17:38
#43 1513493Dawid ŚwiderPOLGKS FABIANKIWłocławek1988M3063143-00:36:3400:36:3800:03:3900:17:13
#44 152969Karol MisztaPOLKolecTeamDąbrówka Wielkopolska1985M3064144-00:36:3600:36:4700:03:4000:18:28
#45 1534804Robert GalickiPOLKrisTrans Małyszka /Maratończyk PoznańPoznań1972M4023145-00:36:3700:36:4400:03:4000:18:25
#46 1554019Mariusz FamulskiPOLJW4808 GołdapGołdap1978M4024146-00:36:3900:37:3100:03:4000:18:09
#47 156641Marcin GiezekPOLNight RunnersPoznań1983M3065147-00:36:4100:36:4800:03:4000:18:09
#48 1572459Przemysław JabłońskiPOLZabiewgany PrzemekŁódź1980M3066148-00:36:4400:36:5400:03:4000:18:19
#49 1584171Sebastian PikułaPOLWierzbicki Running ProjectGorzów Wielkopolski1982M3067149-00:36:4500:37:1300:03:4100:18:33
#50 1595281Sławomir UrbańskiPOLGepard KępnoŁęka Opatowska1971M4025150-00:36:4800:36:5600:03:4100:17:59
#51 1604175Mariusz BiałasPOLCeradz Dolny1981M3068151-00:36:5000:37:0400:03:4100:18:29
#52 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1615030Stanisław KuczmaPOLAZS AWF Triathlon PoznańGortatowo2001M163152-00:36:5000:37:0200:03:4100:18:25
#53 1622229Jakub DmuchPOLPOWER BOMBTrzebnica1992M2057153-00:36:5100:37:1600:03:4100:18:36
#54 1634172Ryszard PikułaPOLRycho TeamWojcieszyce1986M3069154-00:36:5100:37:1800:03:4100:18:33
#55 164465Marcin OrłowskiPOLDąbrowski TEAMPoznan1982M3070155-00:36:5200:37:0100:03:4100:18:14
#56 1651851Dawid JarosińskiPOLKP PSP MyślibórzMyślibórz1978M4026156-00:36:5200:36:5700:03:4100:18:09
#57 166229Rafał GrabskiPOLDanflor TeamCicha Góra1992M2058157-00:36:5300:37:0300:03:4100:18:34
#58 1674919Marek LewandowskiPOLŻary1973M4027158-00:36:5600:37:0000:03:4200:18:25
#59 1684016Paweł ZarembaPOLBULA TEAMPoznań1982M3071159-00:36:5600:37:0500:03:4200:18:32
#60 1692992Adam SztąberPOLPietrzyk Running TeamŁódź1986M3072160-00:36:5700:37:0600:03:4200:18:20
#61 1702632Rafał CzerwińskiPOLSmashing PąpkinsSuchy Las1973M4028161-00:36:5800:37:1100:03:4200:18:35
#62 1714952Konrad KaszubiakPOLPoznañ1983M3073162-00:36:5800:37:1800:03:4200:18:27
#63 1722666Dawid ZdanowskiPOLwkurw_teamPoznań1991M2059163-00:37:0000:37:0500:03:4200:18:20
#64 1732927Piotr NowaczykPOLDąbrowski TeamPoznań1981M3074164-00:37:0100:37:0500:03:4200:18:42
#65 1741319Robert TylickiPOLTylickiTeamLeszno1972M4029165-00:37:0200:37:0700:03:4200:18:10
#66 1752734Robert GackiPOLSTR PoznańRabowice1984M3075166-00:37:0300:37:0600:03:4200:18:07
#67 1764944Fryderyk KaczmarekPOLDąbrowski TeamPoznań1997M2060167-00:37:0400:37:1400:03:4200:18:35
#68 1772133Marcin StachowiczPOLAZS SGHWarszawa1985M3076168-00:37:0500:37:1200:03:4300:18:07
#69 1782211Szymon RutkowskiPOLGardenFlora MTBBydgoszcz1998M2061169-00:37:0600:37:1000:03:4300:18:13
#70 1804572Jakub NajmowiczPOLGniezno1992M2062170-00:37:1000:37:1400:03:4300:18:04
#71 1812743Krzysztof ŚlefarskiPOLSzymonspeedChodzież1984M3077171-00:37:1300:37:2500:03:4300:18:35
#72 1821354Paweł RokitaPOLKs Zielono-CzarniMinsk Mazowiecki1985M3078172-00:37:1300:37:2800:03:4300:18:33
#73 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1832112Krzysztof SzczotPOLGepard KępnoKępno1969M501173-00:37:1500:37:2000:03:4300:18:02
#74 1844077Sebastian GrabowskiPOLAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNAŁÓDŹ Łódź1976M4030174-00:37:1500:37:2700:03:4400:18:35
#75 1854929Dominik WylęgaPOLGepard KępnoŁęka Mroczeńska1982M3079175-00:37:1600:37:2500:03:4400:18:17
#76 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1861434Jerzy UrbańczykPOLKB Maraton TurekTurek1964M502176-00:37:1700:37:2000:03:4400:18:35
#77 187659Piotr CzaplickiPOLTeam KopećOlsztyn1977M4031177-00:37:1700:37:2500:03:4400:18:25
#78 1885238Krzysztof MikołajczykPOLflexlinkKomorniki1977M4032178-00:37:1800:37:2800:03:4400:18:33
#79 1892088Miłosz PasiecznikPOLMuay Running TeamPoznań1986M3080179-00:37:1900:37:2500:03:4400:18:39
#80 1901495Lech StabrowskiPOLPoznań1979M4033180-00:37:2000:37:2400:03:4400:18:12
#81 1912850Marek PoważnyPOLxRunnersWrocław1989M3081181-00:37:2000:37:2400:03:4400:18:33
#82 1922215Artur MarekPOLKS KROTOSZ KROTOSZYNZduny1973M4034182-00:37:2000:37:3000:03:4400:18:36
#83 1933247Mateusz MiskaPOLPoznań1993M2063183-00:37:2000:37:2800:03:4400:18:46
#84 1941156Arkadiusz StecPOLGrzmot KomornikiKomorniki1975M4035184-00:37:2100:37:2700:03:4400:18:31
#85 1952148Maciej HaremzaPOLDąbrowski TeamDaszewice1984M3082185-00:37:2100:37:2600:03:4400:18:21
#86 1964786Aleksandr KazimirowUKRKaliszKalisz1982M3083186-00:37:2100:37:2300:03:4400:18:18
#87 1971554Waldek KoniecznyPOLNight RunnersDolsk1989M3084187-00:37:2200:37:3100:03:4400:18:42
#88 1983139Marcin RoszakPOLKB MIŚ BOREK WLKP.Borek Wielkopolski1980M3085188-00:37:2300:37:3100:03:4400:18:16
#89 1991715Mariusz WiraPOLKB MIŚ BOREK WLKP.Borek Wielkopolski1973M4036189-00:37:2300:37:3200:03:4400:18:06
#90 200978Marcin MisztaPOLKolecTeamZbąszyń1981M3086190-00:37:2400:37:3500:03:4400:18:39
#91 2013365Maciej GronowskiPOLSuchy Las1999M2064191-00:37:2400:37:4500:03:4400:18:33
#92 2024842Marcin JagielliczPOLMarcin Jagiellicz FotografiaWałbrzych1988M3087192-00:37:2400:37:3000:03:4400:18:42
#93 2033245Bartosz FryskePOLWagrowiecWagrowiec1990M2065193-00:37:2500:37:4400:03:4400:18:28
#94 204881Aleksander GuzikPOLGuzikiPoznań1992M2066194-00:37:2600:38:0600:03:4500:19:02
#95 205231Wojciech SzymanskiPOLKlodawa1980M3088195-00:37:2700:37:4200:03:4500:18:40
#96 2064154Dariusz ZawidzkiPOLCzerwonak BiegaKoziegłowy1984M3089196-00:37:2800:37:3800:03:4500:18:44
#97 2072874Grzegorz Paweł NowakPOLCybina TeamPoznań1989M3090197-00:37:3000:37:4000:03:4500:18:31
#98 2081282Witold FeledziakPOLGostyńGostyń1980M3091198-00:37:3200:37:4100:03:4500:18:32
#99 2091774Piotr RzepkaPOLHernik TeamŚwiętochłowice1993M2067199-00:37:3200:37:4600:03:4500:18:29
#100 2101122Andrzej WiniarskiPOLDxTreeMWarszawa1979M4037200-00:37:3400:37:4200:03:4500:18:32

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności