Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

15. Recordowa Dziesiątka

Wyniki - 10 marca 2019, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
-
#1 2113228Szymon GorzkowskiPOLPoznań1991M2068201-00:37:3400:37:4500:03:4500:18:33
#2 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2123149Piotr KasprzykPOLANIRO RUN TEAMToruń1969M503202-00:37:3500:37:4200:03:4500:18:24
#3 2133214Łukasz KomorowiczPOLMUAY RUNNING TEAMPniewy1982M3092203-00:37:3500:37:4800:03:4500:18:54
#4 2141963Arkadiusz KasicaPOLMiędzyrzecz1980M3093204-00:37:3500:38:0000:03:4600:18:37
#5 2154043Paweł RojewskiPOLEVErRUNŁódź1987M3094205-00:37:3600:37:4700:03:4600:18:25
#6 216678Kamil DąbekPOLMiędzychód1994M2069206-00:37:3800:38:0600:03:4600:18:57
#7 2172103Paweł StawiarzPOLMATNER RUNNING TEAMWrocław1986M3095207-00:37:3800:37:5500:03:4600:18:51
#8 2184508Andrzej SzczepańskiPOLWILD SKUNKSZielona Góra1973M4038208-00:37:3900:37:5200:03:4600:18:42
#9 2194705Mariusz GluglaPOLThe Runners ŚwiecieŚwiecie1978M4039209-00:37:4000:37:4700:03:4600:18:47
#10 2204160Gilles GreiveldingerFRAAlliance Technology Fehlau Run TeamKornik1971M4040210-00:37:4100:37:5200:03:4600:18:41
#11 2214335Dariusz HofmanPOLWOLF TEAMWałcz1984M3096211-00:37:4100:37:4600:03:4600:18:26
#12 222616Daniel MarekPOLCybina TeamSwarzedz1974M4041212-00:37:4300:37:5400:03:4600:18:53
#13 2234146Mariusz SzczepaniakPOLLKS Sana KościanKościan1986M3097213-00:37:4500:38:0100:03:4600:18:57
#14 2241897Marcin ŁęgockiPOLPietrzyk Running TeamŻakowice1989M3098214-00:37:4800:38:1300:03:4700:18:25
#15 2255059Kamil PerzPOLSpec Kable / AZS AWF PoznańPoznań1992M2070215-00:37:4900:37:5900:03:4700:18:57
#16 2261719Łukasz KuleszaPOLRybnik1985M3099216-00:37:5000:37:5300:03:4700:18:15
#17 227962Marcin MichnaPOLPoznań1989M30100217-00:37:5100:37:5700:03:4700:18:29
#18 2282343Wojciech AntonowiczPOLSzczecin1964M504218-00:37:5100:38:0300:03:4700:18:53
#19 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2292690Tadeusz SitekPOLMarciszów1956M601219-00:37:5100:38:1800:03:4700:18:55
#20 2302239Krzysztof GromalaPOLsobasteamŚwiebodzice1981M30101220-00:37:5300:38:1100:03:4700:18:53
#21 231772Dawid MolakPOLPoznań1981M30102221-00:37:5400:38:1000:03:4700:18:58
#22 2322625Marcin NowakPOLUMWWPoznań1992M2071222-00:37:5400:38:0300:03:4700:18:13
#23 2331757Marcin KozłowskiPOLHANSA-FLEXBaranowo1986M30103223-00:37:5600:38:0200:03:4800:18:33
#24 234620Mateusz MaroszczykPOLNatural Born RunnersKorzecznik1993M2072224-00:37:5600:38:0900:03:4800:19:08
#25 2354935Piotr KrakowskiPOLMiędzyrzecz1990M2073225-00:37:5700:38:0200:03:4800:18:31
#26 2364207Zbigniew KozłowskiPOLBiegoholicyToruń1984M30104226-00:37:5800:38:1000:03:4800:18:55
#27 2371876Marcin MazurPOLKolecTeam ZbąszynekZbąszynek1988M30105227-00:37:5800:38:1200:03:4800:19:03
#28 2381806Radomir GrafPOLJESPOLLeszno1977M4042228-00:37:5800:38:0600:03:4800:18:42
#29 2393936Kazimierz ChwirotPOLOsiedle Rozalin w LusówkuLwówek1972M4043229-00:37:5900:38:0600:03:4800:18:49
#30 2404909Rafał KędzioraPOLczerwonak biegaKoziegłowy1977M4044230-00:37:5900:38:0300:03:4800:18:40
#31 2415135Tomasz WołyńskiPOLConsdata Supersportowy TeamZalasewo1988M30106231-00:38:0000:45:4800:03:4800:18:47
#32 2424507Rafał GolecPOLKlub Aktywnych Parkrun SkórzecKrzesk Królowa Niwa1990M2074232-00:38:0000:38:1600:03:4800:18:52
#33 243462Kacper SzadzińskiPOLZłotów1998M2075233-00:38:0100:38:0600:03:4800:18:59
#34 2442770Konrad NowiczPOLŻychlin1987M30107234-00:38:0200:38:2500:03:4800:18:40
#35 2452069Marek KucharzewskiPOLGrodzisk Wielkopolski1989M30108235-00:38:0200:38:1900:03:4800:18:50
#36 2461078Piotr RudowiczPOLkb czarne wilkiRadłów1975M4045236-00:38:0200:39:3400:03:4800:18:59
#37 2471627Piotr WarczakPOLTEAMOCHALBydgoszcz1976M4046237-00:38:0300:38:1100:03:4800:18:42
#38 2481534Maciej MaćkowskiPOLUPS BYDGOSZCZBydgoszcz1986M30109238-00:38:0300:38:1000:03:4800:18:21
#39 2491522Stefan WojtkowiakPOLPiątkowo na BiegowoPoznań1974M4047239-00:38:0400:38:1500:03:4800:19:14
#40 250345Adrian SzukałaPOLWroniecki Klub BiegaczaWronki1990M2076240-00:38:0400:38:2900:03:4800:18:51
#41 2511902Wojciech MarcinkowskiPOLDrużyna SzpikuGranowo1992M2077241-00:38:0500:38:1500:03:4800:18:42
#42 252530Andrzej KublerPOLWieczorne Bieganie w SzczecinieBezrzecze1982M30110242-00:38:0500:38:1600:03:4900:18:57
#43 2534728Robert MorawskiPOLDrumet W RuchuWłocławek1978M4048243-00:38:0500:38:1400:03:4900:18:52
#44 2541694Rafał CyrulewskiPOLGutowo Małe1971M4049244-00:38:0900:38:2200:03:4900:19:08
#45 2555148Bartosz SarbakPOLBS TRI TEAMWolsztyn1996M2078245-00:38:1100:38:2300:03:4900:19:15
#46 2564275Marek MieziankoPOLKlub Aktywnych Parkrun SkórzecŻelków Kolonia1986M30111246-00:38:1100:38:4400:03:4900:18:54
#47 2572699Dariusz CichorekPOLa-term.plKalisz1971M4050247-00:38:1300:38:1800:03:4900:18:36
#48 2585149Adrian SłomaPOLSPEED FEET ’ 16 TGV KościanKościan1990M2079248-00:38:1300:38:1700:03:4900:19:03
#49 259779Michał SzymaśPOLDębno1995M2080249-00:38:1400:38:4000:03:4900:19:40
#50 2602989Piotr JeżółkowskiPOLOIRP WarszawaJózefosław1972M4051250-00:38:1500:38:2100:03:4900:18:58
#51 2613942Robert GorwaPOLKush GANGSTASzczytniki1978M4052251-00:38:1500:38:2800:03:4900:19:10
#52 2623929Maciej ZandeckiPOLNie Ma Lipy Swarzędz TeamSwarzędz1971M4053252-00:38:1500:38:2500:03:5000:18:48
#53 2631427Robert WalczakPOLCytadela by Night TRI Team + parkrun PoznańPoznań1980M30112253-00:38:1500:38:2700:03:5000:18:26
#54 2642677Łukasz GrzegorekPOLRONAL POLSKA RUNWałbrzych1979M4054254-00:38:1500:38:2500:03:5000:18:39
#55 2653704Kamil KoniecznyPOLKs Krotosz KrotoszynKobierno1997M2081255-00:38:1700:38:4100:03:5000:18:50
#56 2661334Łukasz KunyszPOLKolecTeam ZbąszynekTrzciel1996M2082256-00:38:1700:38:2900:03:5000:18:48
#57 2672603Maciej WiśniewskiPOLPoznań1999M2083257-00:38:1800:38:2300:03:5000:18:01
#58 2682341Piotr KurzyńskiPOLTEAM BEROTUZbaszynek1980M30113258-00:38:1800:38:2900:03:5000:18:35
#59 269142Łukasz BielejewskiPOLOfix.pl TeamChludowo1978M4055259-00:38:1800:38:3500:03:5000:19:08
#60 2701092Dacjan RzeźnikPOLZielona Góra1989M30114260-00:38:1900:39:0300:03:5000:18:39
#61 2714161Damian FajferPOLZabiegani Dobrowolscy TeamGranowo1975M4056261-00:38:1900:38:3200:03:5000:19:08
#62 2724762Patryk KozłowskiPOLTeam ZabieganeDniGóra Kalwaria1978M4057262-00:38:2000:39:0400:03:5000:19:07
#63 273153Tomasz RzeźnikPOLPOSNANIA INVESTMENT S.A.Poznań1976M4058263-00:38:2100:38:2600:03:5000:19:03
#64 274486Piotr PrzewoźnyPOL1983Buk1983M30115264-00:38:2100:38:3300:03:5000:18:32
#65 2753490Dariusz KowalskiPOLKowalski TeamZłotów1968M505265-00:38:2100:38:2700:03:5000:17:44
#66 2763849Piotr GałganPOLTEAM Mikołaj Lena Aguś & BonsPoznań1986M30116266-00:38:2300:38:3700:03:5000:19:06
#67 2771673Michał LeśniakPOLwww.NRGBOX.plCeradz Dolny1984M30117267-00:38:2300:39:0000:03:5000:19:18
#68 2784607Krzysztof CwalinaPOLniezrzeszonyDąbrówka1976M4059268-00:38:2500:38:4900:03:5100:19:26
#69 2793935Tomasz OstajewskiPOLOsiedle Rozalin w LusówkuLwówek1975M4060269-00:38:2600:38:3300:03:5100:18:49
#70 2815141Artur AdamczakPOLSKS OBORNIKIPoznań1992M2084270-00:38:2600:38:4100:03:5100:19:11
#71 2823876Jan HordychPOLPCH_RUN/WNPiD UAMSzamocin1997M2085271-00:38:2600:38:3500:03:5100:18:36
#72 283411Łukasz JanowiczPOLPoznań1992M2086272-00:38:2700:38:5000:03:5100:19:37
#73 2845320Robert GaczkowskiPOLRUN TEAM ŻNINŻnin1975M4061273-00:38:2700:38:3100:03:5100:18:48
#74 2854245Krzysztof GrześkowiakPOLNarodowy Bank PolskiSwarzędz1989M30118274-00:38:2800:38:4200:03:5100:19:32
#75 2865052Marcin JędrzejczakPOLVelocity/K.S TęczaSuchy Las1991M2087275-00:38:2800:38:4000:03:5100:18:21
#76 2871605Paweł TroniarzPOLTEAMOCHALRaszyn1979M4062276-00:38:2900:38:3900:03:5100:18:54
#77 2881916Tomasz SosińskiPOLSZWAGRY TEAM GNIEZNOGniezno1975M4063277-00:38:3000:38:4400:03:5100:19:12
#78 289315Mikołaj MichalskiPOLPoznań1977M4064278-00:38:3000:38:4400:03:5100:18:47
#79 2913465Krzysztof ChmielarzPOLChmielarz TeamKruszwica1992M2088279-00:38:3100:38:3600:03:5100:19:03
#80 2921463Grzegorz SarbakPOLBiegacze PMIMiędzychód1999M2089280-00:38:3200:38:4500:03:5100:19:25
#81 2932074Jaś KolanowskiPOLPoznań1984M30119281-00:38:3200:38:3900:03:5100:18:34
#82 294213Dawid PoklepaPOLKB WIKON / Team DraczyńskiNowa Sól1984M30120282-00:38:3500:38:4800:03:5200:19:09
#83 2951713Norbert WojciechowskiPOLAltom GnieznoGniezno1980M30121283-00:38:3600:38:4700:03:5200:19:01
#84 2963990Roman LegaszewskiPOLRRT/ MX SkórczSkórcz1983M30122284-00:38:3600:38:4900:03:5200:18:56
#85 2972312Mateusz KosmalaPOLSąsiedzka WatahaKrosno Odrzańskie1983M30123285-00:38:3800:38:4600:03:5200:19:01
#86 2982717Mateusz MartinPOLDębno1992M2090286-00:38:3800:39:0400:03:5200:19:40
#87 2991339Bartosz DąbrowskiPOLWałcz1983M30124287-00:38:3800:38:5000:03:5200:18:51
#88 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3003937Mieczysław LisekPOLOsiedle Rozalin w LusówkuLwówek1959M602288-00:38:3900:38:4700:03:5200:18:59
#89 3012820Adam PankowskiPOLPolonia ŚrodaZaniemyśl1985M30125289-00:38:3900:38:5400:03:5200:19:05
#90 3023463Damian ChodorowskiPOLBez BalastuRadwanice1987M30126290-00:38:4100:38:5600:03:5200:19:26
#91 303257Grzegorz UlanowskiPOLSłubice1974M4065291-00:38:4100:38:5000:03:5200:18:43
#92 3041887Łukasz BocheńskiPOLHedgehog Runners TeamPoznań1984M30127292-00:38:4100:38:5800:03:5200:19:02
#93 3051274Tomasz SobczakPOLPoznań1976M4066293-00:38:4200:38:5000:03:5200:19:21
#94 3063511Jacek ZimniewiczPOLSzczytniki1978M4067294-00:38:4300:38:5600:03:5200:19:13
#95 307284Arkadiusz SchultekPOLPoznań1974M4068295-00:38:4400:39:0600:03:5200:19:32
#96 3084866Marek TataraPOLKostrzyn Nad Odrą1975M4069296-00:38:4400:39:1600:03:5200:19:06
#97 3093521Bartlomiej KędziaPOLLKS SANA KOSCIAN/TEAM KRAWCZYKRadomicko1977M4070297-00:38:4600:39:0100:03:5300:19:22
#98 3101198Marek WiłaPOLJarocin1995M2091298-00:38:4600:39:0800:03:5300:19:11
#99 3115033Dawid DąbrowskiPOLCzerwonak BiegaMurowana Goślina1990M2092299-00:38:4600:39:1400:03:5300:19:28
#100 3122294Marcin GrzemskiPOLWroniecki Klub BiegaczaWronki1989M30128300-00:38:4700:39:0800:03:5300:19:16

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności