Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

15. Recordowa Dziesiątka

Wyniki - 10 marca 2019, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !15Wycliffe Kipkorir BiwotKENBenedek Team1988M3011-00:28:5900:28:5900:02:5400:14:28
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !36Benard Muinde MathekaKENBenedek Team1988M3023-00:29:2600:29:2600:02:5700:14:40
#3 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !47Evans Kipngetich TanuiKENBenedek Team1997M2024-00:30:2000:30:2000:03:0200:14:42
#4 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !208Genet Gashie BeyeneETHBenedek Team1995K201-100:32:1000:32:1100:03:1300:15:54
#5 35925285Joanna ZaniewskaPOLPozna(Poznań-Grunwald)1985K30301-72200:58:1801:05:0100:05:5000:28:43
#6 3617998Maciej KubanekPOLTHE GREAT KUBANEKS Pozna(Poznań-Grunwald)1957M60892880-00:58:3401:05:2700:05:5100:28:44
#7 12534515Maciej MarciniakPOL1964 Poznań(Poznań-Stare Miasto)1964M50531173-00:45:1800:46:1600:04:3200:22:10
#8 43443833Iza KotulaPOLPoznań(Poznań-Stare Miasto)1984K30473-113101:11:3101:18:2200:07:0900:34:01
#9 43453832Lukasz StatuckiPOLPoznań(Poznań-Stare Miasto)1981M3011663214-01:11:3101:18:2200:07:0900:34:01
#10 10471610Wiktor PiekarskiPOLPro-Run Wrocław Wrocław(Wrocław-Śródmieście)1992M20204983-00:44:1000:45:2500:04:2500:22:03
#11 44144142Mateusz Wroński-TusikPOLKS LIMANOWA FORREST / MKS LIMANOVIA/ Limanowa MaratonyPolskie.PL1973M4011243242-01:20:3701:27:4400:08:0400:39:28
#12 2278298Rafał SzymańskiPOLRafix101977M406962017-00:50:4500:51:4800:05:0400:23:55
#13 41622577Joanna Wójtowicz-PrusPOL60-2151986K30433-102601:05:5001:12:2700:06:3500:31:28
#14 42293513Ireneusz MatysekPOLSamotny Wilk78-6001958M601153170-01:07:0901:16:2700:06:4300:31:24
#15 42161746Dorota WiśniewskaPOLAleksandrów Kujawski1977K40328-105201:06:4901:14:1700:06:4100:31:34
#16 24901745Tomasz WiśniewskiPOLAleksandrów Kujawski1977M407592169-00:51:4800:59:0800:05:1100:25:30
#17 5983695Robert BłaszczykPOLRossmannAleksandrów Łódzki1978M40159570-00:41:2000:42:0900:04:0800:20:05
#18 3165309Dmytro ParovchenkoPOLЛ К "О л е к с а н д р і я "Alexandria1984M30130304-00:38:4800:39:5900:03:5300:19:30
#19 33894662Żaneta KozłowskaPOLLorenz Team PoznańBabiak1985K30257-61600:56:5701:05:0300:05:4200:28:46
#20 38034179Magdalena StasikPOLBabimojski Klub Biegowy BakcylBabimost1978K40269-83101:00:1201:04:2200:06:0100:29:17
#21 9994180Leszek StasikPOLBabimojski Klub Biegowy BakcylBabimost1978M40310938-00:43:5200:44:5800:04:2300:22:25
#22 10224181Jędrzej StasikPOLBabimojski Klub Biegowy BakcylBabimost2001M1616960-00:44:0100:45:0800:04:2400:22:25
#23 1443253Adam ŚledźPOLI-Sport / BKB BakcylBabimost1995M2054136-00:36:2000:36:3100:03:3800:17:59
#24 29903389Renata ŁukasiewiczPOLRun dream teamBaniocha1971K40154-46600:54:2601:00:1700:05:2700:26:14
#25 32922776Marcin KędzioraPOLBaranowo1978M409432709-00:56:1901:05:1600:05:3800:27:38
#26 22713209Witold ChalińskiPOLBaranowo1974M406922012-00:50:4200:57:2800:05:0400:24:46
#27 20213064Piotr JakubowskiPOLBaranowo1991M203211823-00:49:2800:55:0900:04:5700:24:45
#28 9983262Przemysław KlujPOLBaranowo1975M40309937-00:43:5100:46:2700:04:2300:21:43
#29 2331757Marcin KozłowskiPOLHANSA-FLEXBaranowo1986M30103223-00:37:5600:38:0200:03:4800:18:33
#30 4089758Brygida BinekPOLArt Team Pegaz Teatr WielkiBaranowo1960K5052-97401:04:1801:11:2400:06:2600:31:44
#31 35782479Wojciech KonopkaPOLAlbeco TeamBaranowo1972M409982861-00:58:1101:06:4100:05:4900:28:49
#32 29691756Michał MisiornyPOLHANSA-FLEXBaranowo1962M501832513-00:54:1901:00:4200:05:2600:26:52
#33 6624024Eryk NyczkePOLBarchlin1996M20150632-00:41:4400:42:4400:04:1000:20:15
#34 20483419Roger KujawaPOL#slimakibarcinBarcin1972M406371842-00:49:3400:51:3300:04:5700:23:49
#35 5831359Michał PałkaPOL#slimakibarcinBarcin1979M40153556-00:41:1300:41:4400:04:0700:20:06
#36 13301251Anna BłażPOLBarlinek1975K4018-8800:45:4900:48:0400:04:3500:22:25
#37 24371250Andrzej BłażPOLBarlinek1971M407472136-00:51:3400:59:1600:05:0900:25:36
#38 39322439Dariusz KuśnierzPOLBKM POLAR BARTOSZYCEBartoszyce1964M502473041-01:01:5401:10:3800:06:1100:29:53
#39 40851093Piotr JodkoPOLJodko Brothers Running TeamBatorowo1979M4010823113-01:04:1301:13:0800:06:2500:30:22
#40 40561811Kamila ŚniegPOLSeksi Czikk TeamBerlin1986K30394-95501:03:3701:12:5000:06:2200:31:49
#41 252530Andrzej KublerPOLWieczorne Bieganie w SzczecinieBezrzecze1982M30110242-00:38:0500:38:1600:03:4900:18:57
#42 23874535Wojciech IgnalewskiPOLBezrzecze1977M407302097-00:51:2000:52:5400:05:0800:25:11
#43 9664548Maciej TijewskiPOLBezrzecze1977M40297908-00:43:4300:44:5200:04:2200:21:17
#44 134510Tomasz OwczarekPOLBełchatów1985M30613-00:31:3600:31:3800:03:1000:15:52
#45 12983568Dawid AntosPOLOSP RUNNING POLESIEBełchów1991M202401214-00:45:3700:54:2300:04:3400:22:20
#46 13003569Waldemar KutermankiewiczPOLOSP RUNNING POLESIEBełchów1983M304731216-00:45:3800:54:2300:04:3400:22:20
#47 36761737Jacek KazubowskiPOLTriDarKoBiałe Błota1967M502282903-00:59:1101:01:2500:05:5500:29:14
#48 36774873Jeremiasz KazubowskiPOLTriDarKoBiałe Błota1995M204542904-00:59:1101:01:2500:05:5500:29:14
#49 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2832Anna GoskPOLKS "Podlasie" BiałystokBiałystok1990K202-200:32:5600:32:5800:03:1800:16:17
#50 12311568Ewelina BurzyńskaPOLNatura BiedruskoBiedrusko1978K4016-7800:45:0900:46:0600:04:3100:21:55
#51 14981532Wojciech PłonkaPOLBiedrusko1985M305391384-00:46:5600:51:0900:04:4200:24:22
#52 31602406Paula RekePOLBiedrusko1993K20100-53100:55:2401:01:4500:05:3200:27:26
#53 31844831Marcin NawrockiPOLBogowie DzielnicyBiedrusko1986M309932645-00:55:3300:57:4900:05:3300:27:03
#54 24391675Dorota TraczPOLFerrima Drzwi PozaroweBiedrusko1970K4092-30200:51:3500:57:2500:05:0900:25:13
#55 9071936Krzysztof NajderPOLBiedrusko1980M30340857-00:43:2200:44:2200:04:2000:20:58
#56 39851166Joanna SoskaPOLBiedrusko1979K40288-91701:02:4101:10:5100:06:1600:30:10
#57 40021165Jacek SoskaPOLAngiodiabeticaBiedrusko1979M4010703075-01:02:5501:11:0500:06:1700:30:12
#58 1413336Karol MaciągPOL#SZYMANOWSKITeamBielsko1991M2052133-00:36:1400:36:1900:03:3700:17:59
#59 5851432Michał MajewskiPOLSpin Force RunnersBierzglinek1984M30232558-00:41:1400:41:2900:04:0700:20:02
#60 13722933Maciej KubiakPOL5 WspanialychBierzglinek1978M404311278-00:46:0600:48:1700:04:3700:22:21
#61 20191779Agnieszka ChojnackaPOLNight Runners/Pobiedziska Running TeamBiskupice1976K4059-19800:49:2700:51:3500:04:5700:24:48
#62 9961693Bartosz GilwatowskiPOLPobiedziska Running TeamBiskupice1976M40308935-00:43:5000:44:3100:04:2300:21:34
#63 2883152Robert SochaPOLBiskupice1976M408582449-00:53:5400:56:3700:05:2300:26:26
#64 9081778Maciej ChojnackiPOLNight Runners/Pobiedziska Running TeamBiskupice1976M40276858-00:43:2200:44:0300:04:2000:21:30
#65 19684272Krzysztof ZawadzkiPOLBiskupice1982M306851784-00:49:1300:53:2900:04:5500:24:06
#66 40952170Adam LutostańskiPOLKs kasztelankaBobowicko1988M3011403118-01:04:2001:10:4000:06:2600:30:52
#67 749727Paweł GibasPOLBTS BUDZYŃBogdanowo1984M30293711-00:42:2100:42:2900:04:1400:20:51
#68 2051463Joanna TuszyńskaPOLBogdanowo1988K3089-20900:49:3400:53:3600:04:5700:24:33
#69 19381837Magdalena SawińskaPOLBogucin1986K3074-18000:49:0800:52:2200:04:5500:25:06
#70 36283125Elżbieta GiedaPOLMUKS SZOK BOJANOWOBojanowo1988K30309-74500:58:3901:07:4500:05:5200:27:44
#71 41445077Aneta WaszyńskaPOLMuks Szok BojanowoBojanowo1982K30426-101101:05:2701:14:3600:06:3300:31:27
#72 8113478Marcin WalkowiakPOLCzerwonak BiegaBolechówko1995M20169769-00:42:5000:43:2000:04:1700:21:11
#73 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 533Kamil MakosPOLKarkonosz Running TeamBolesławiec1981M3035-00:30:4900:30:5000:03:0500:15:24
#74 1620Krzysiek WiśniowskiPOLKarkonosz Running TeamBolesławiec1982M30916-00:31:5500:31:5500:03:1100:15:54
#75 401630Michał DomowiczPOLCYKLOSPORTBolesławiec1993M202238-00:33:3800:33:4000:03:2200:16:39
#76 38222773Zofia KasperkowiakPOLPIMA-SPORT-TEAMBorek Wielkopolski2002K1612-84101:00:2501:07:1100:06:0200:29:33
#77 38232771Piotr ŁabędzkiPOLPIMA-SPORT-TEAMBorek Wielkopolski1984M3010992982-01:00:2501:07:1100:06:0200:29:34
#78 7594421Artur TomaszewskiPOLKB Miś Borek WielkopolskiBorek Wielkopolski1984M30298720-00:42:2900:42:3900:04:1500:20:41
#79 32454237Katarzyna WojtkowiakPOLKB MIŚ BOREK WLKP.Borek Wielkopolski2000K168-56600:55:5701:04:2500:05:3600:25:52
#80 1983139Marcin RoszakPOLKB MIŚ BOREK WLKP.Borek Wielkopolski1980M3085188-00:37:2300:37:3100:03:4400:18:16
#81 27581321Artur OsowiczPOLBorek Wielkopolski1986M308822362-00:53:1701:01:4800:05:2000:26:43
#82 1991715Mariusz WiraPOLKB MIŚ BOREK WLKP.Borek Wielkopolski1973M4036189-00:37:2300:37:3200:03:4400:18:06
#83 4811404Marcin NowakPOLKB MIŚ BOREK WLKP.Borek Wlkp.1971M40120461-00:40:1500:40:2500:04:0100:19:49
#84 34073997Dariusz MikłaszPOLBorne Sulinowo1967M502122783-00:57:0701:05:5700:05:4300:28:10
#85 37951717Robert HegmitPOLBorówiec1969M502382970-01:00:0601:08:2600:06:0100:30:08
#86 14944381Wojciech KieczurPOL1985Borówiec1985M305371381-00:46:5500:51:0800:04:4100:22:59
#87 25813376Sylwia MaciejewskaPOLHalfway TeamBorówiec1973K40116-34600:52:2100:54:2100:05:1400:25:35
#88 16083423Adam AdamusPOLBorowiec1978M405001483-00:47:3000:50:1200:04:4500:23:43
#89 19261363Ireneusz FechnerPOLbiegaj z WSLBorówiec1952M60351749-00:49:0600:50:4800:04:5500:24:17
#90 17001064Paweł MaciejewskiPOLDiamant ProSportBorówiec1973M405331561-00:47:5400:49:5400:04:4700:23:21
#91 19672772Andrzej JuszczakPOLBorówiec1957M60381783-00:49:1300:54:5800:04:5500:24:47
#92 12201159Tomasz PrzybylskiPOLBorówiec1976M403801145-00:45:0500:46:1700:04:3000:22:22
#93 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !16665081Henryk CzerniakPOLKB Kosynier WrześniaBorzykowo1948M70+21533-00:47:4500:50:0600:04:4700:23:43
#94 293895Andrzej JaranowskiPOLGKS FabiankiBrodnica1993M201727-00:33:0100:33:0300:03:1800:16:25
#95 4642484Piotr StefanowiczPOLStefanowicz TeamBrodowo1977M40113446-00:40:0300:40:2800:04:0000:19:54
#96 19812485Bogumiła StefanowiczPOLStefanowicz TeamBrodowo1977K4057-19100:49:1600:51:3200:04:5600:24:24
#97 17583004Karol SzymańskiPOLBruczków1981M306261608-00:48:0900:50:3800:04:4900:23:25
#98 4184143Błażej GrzemskiPOLKB MIŚ BOREK WIELKOPOLSKIBruczków1988M30166401-00:39:4500:39:5400:03:5900:20:03
#99 903600Marek ZychPOLTKKF PŁOCKBrudzeń Duży1988M303484-00:35:1400:35:2000:03:3100:17:31
#100 4251699Paweł PiwowarskiPOLKB Maraton TurekBrudzew1980M30167407-00:39:4800:40:1800:03:5900:19:51

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności