Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

15. Recordowa Dziesiątka

Wyniki - 10 marca 2019, Poznań

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
-
#1 1041272Tomasz KramskiPOLBeetter Sport Drink TeamNekla1974M401098-00:35:2900:35:3300:03:3300:17:44
#2 14023798Żaneta ObaraPOLNekla1976K4024-10200:46:1900:47:2200:04:3800:22:49
#3 14814046Sławomir DurczakPOLDrużyna SzpikuNekla1977M404641373-00:46:5100:47:5800:04:4100:23:11
#4 18443772Sławomir StachowiakPOLTeam Run GołańczNiemczyn1977M405771678-00:48:4000:51:2500:04:5200:24:27
#5 39475164Dariusz KościelnyPOLNiepruszewo1986M3011183049-01:02:0401:10:1300:06:1200:30:15
#6 7312510Patryk WawrzyniakPOLNochowo1988M30287695-00:42:1500:43:3500:04:1400:21:37
#7 11181648Michał ChudzińskiPOLChudy teamNochowo1976M403491048-00:44:3400:44:5300:04:2700:21:42
#8 4175153Andrzej BrzezińskiPOLRykowiskoNowa Biała1972M40100400-00:39:4500:39:5800:03:5800:19:33
#9 27135306Marcin LaskowskiPOL22kbpgNowa Ruda1987M308692328-00:53:0201:00:4000:05:1800:27:56
#10 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !925Adam DraczyńskiPOLTeam DraczyńskiNowa Sól1976M4019-00:31:0300:31:0300:03:0600:15:24
#11 15491680Jan UruskiPOLNowosolska Grupa BiegowaNowa Sól1956M60251429-00:47:1000:49:3100:04:4300:23:27
#12 344843Michał FedorczakPOLTeam DraczyńskiNowa Sól1995M201932-00:33:1500:33:1700:03:1900:16:25
#13 294213Dawid PoklepaPOLKB WIKON / Team DraczyńskiNowa Sól1984M30120282-00:38:3500:38:4800:03:5200:19:09
#14 722497Sebastian SobczakPOLTeam DraczyńskiNowa Sól1975M40666-00:34:4000:34:4200:03:2800:17:07
#15 10992641Marek RytwińskiPOLNOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWANowa Sól1994M202091032-00:44:2500:45:3800:04:2600:21:54
#16 29185193Oliwier UruskiPOLNowosolska Grupa BiegowaNowa Sól2003M16312478-00:54:0000:56:2200:05:2400:25:50
#17 39433137Katarzyna CegiełkaPOLMorsy Nowa SólNowa Sól1979K40282-89701:02:0301:11:3100:06:1200:30:08
#18 39443136Grzegorz CegiełkaPOLNGB/Morsy Nowa SólNowa Sól1978M4010593047-01:02:0301:11:3200:06:1200:30:06
#19 11542483Artur LawrencPOLNowa Sól1988M304241082-00:44:4200:45:5600:04:2800:21:51
#20 11562920Paweł MusPOLNowa Sól1988M304251084-00:44:4300:45:5700:04:2800:21:54
#21 3973095Marcin SznajderPOLTeam DraczynskiNowa Sól1976M4094381-00:39:3800:39:4100:03:5800:19:04
#22 6734218Adam PłonkaPOLTEAM Draczynski /SolnextNowa Sol1977M40185642-00:41:4900:42:1300:04:1100:20:32
#23 6765156Paweł KałużnyPOLKB WIKON/SZYMANOWSKI TEAMNowa Sól1978M40187645-00:41:5200:42:1600:04:1100:20:32
#24 11922166Marcin NowakPOLCNSNowa Sól1983M304441119-00:44:5400:47:0200:04:2900:22:30
#25 40964701Rafał SierchułaPOLNowa Wieś1976M4010843119-01:04:2001:12:2700:06:2600:29:55
#26 39983391Violetta JanowiczPOLNowa Wieś1969K5047-92501:02:5101:12:2400:06:1700:31:30
#27 39993390Robert JanowiczPOLPKO Bank PolskiNowa Wieś1969M502543074-01:02:5201:12:2400:06:1700:31:29
#28 7691405Marcin KleinPOLKurzętnik biegaNowe Miasto Lubawskie1983M30303730-00:42:3300:43:2000:04:1500:20:43
#29 28181408Hanna TatulińskaPOLKurzętnik biegaNowe Miasto Lubawskie1982K30175-41800:53:3401:01:3700:05:2100:26:38
#30 36191865Aleksandra BigorajskaPOLBiegaj z DymkiemNowe Proboszczewice1996K20145-73900:58:3401:01:1400:05:5100:26:18
#31 18984753Karol UciechowskiPOLNowe Skalmierzyce1985M306651725-00:48:5600:53:0000:04:5400:24:08
#32 1296693Sebastian PrzygockiPOLTorpol Running TeamNowe Worowo1985M304711212-00:45:3700:47:4700:04:3400:22:48
#33 38194529Marzena MikusekPOLNowy Dwór Mazowiecki1994K20164-84001:00:2301:07:3200:06:0200:28:36
#34 645146Mariusz MarszałPOLPsychopata biegowyNowy Dwór Mazowiecki1982M302058-00:34:2700:34:2900:03:2700:17:03
#35 25092682Maciej BielawaPOLNKB Chyży Nowy TomyślNowy Tomysl1979M407642185-00:51:5300:54:4400:05:1100:25:39
#36 4742342Tomasz ZiemekPOLTEAM BEROTUNowy Tomyśl1979M40116454-00:40:1200:40:4800:04:0100:19:40
#37 38123205Wojciech BąbelekPOLNowy Tomyśl1966M502392976-01:00:1701:09:0600:06:0200:30:38
#38 501931Szymon KuraśPOLNKB Chyży Nowy TomyślNowy Tomyśl1981M30196479-00:40:2500:40:5200:04:0300:20:20
#39 35742826Dawid JopekPOLNowy Tomyśl1977M409972859-00:58:1001:06:2300:05:4900:28:54
#40 13142339Janusz LisekPOLTEAM BEROTUNowy Tomyśl1979M404101229-00:45:4500:46:2200:04:3500:22:09
#41 3888337Marcin GandeckiPOLNowy Tomyśl1981M3011083016-01:01:2001:10:0300:06:0800:29:22
#42 13322337Maciej KaczmarekPOLTEAM BEROTUNowy Tomyśl1990M202481243-00:45:5000:48:1600:04:3500:22:41
#43 11361367Zbyszek ŁuczakPOLNOWOTOMYSKA AKADEMIA BIEGANIANowy Tomyśl1972M403561064-00:44:3900:45:4900:04:2800:22:12
#44 3772626Owidiusz PankowskiPOLNKB ChyżyNowy Tomyśl2000M166361-00:39:2700:40:0300:03:5700:19:33
#45 2173169Kardi KardachPOLNowy Tomyśl1988M307481938-00:50:1100:54:1800:05:0100:25:42
#46 6511867Dariusz RutaPOLbrakNowy Tomyśl1971M40178621-00:41:4200:42:1000:04:1000:20:21
#47 14381720Jarosław GielPOLNowy Tomyśl1986M305171333-00:46:3300:47:4300:04:3900:22:47
#48 17032681Kamila BielawaPOLNKB Chyzy Nowy TomyślNowy Tomysl1981K3060-14000:47:5500:50:4700:04:4700:24:14
#49 24731726Katarzyna SzopkaPOLNowy Tomyśl1976K40103-31600:51:4301:00:3700:05:1000:26:05
#50 6821009Amadeusz PankowskiPOLNowy Tomysl2002M1611651-00:41:5400:42:2100:04:1100:20:42
#51 12132598Marek TorchalaPOLNKB Chyży Nowy TomyślNowy Tomysl1972M403761138-00:45:0200:46:1300:04:3000:22:43
#52 12171231Łukasz FrańskiPOLNKB Chyży Nowy TomyślNowy Tomyśl1976M403781142-00:45:0400:46:1400:04:3000:22:44
#53 1221Paweł MatnerPOLMATNER RUNNING TEAMNysa1991M20612-00:31:3400:31:3500:03:0900:15:28
#54 37975177Anita MorkaPOLOborniki1979K40268-82601:00:0701:08:5600:06:0100:28:57
#55 38354047Marek GrochowskiPOLObornikiOborniki1983M3011012990-01:00:3201:08:5300:06:0300:29:18
#56 20743764Ania KęsyPOLKĘSY TEAMOborniki1972K4062-21300:49:4000:55:1100:04:5800:25:39
#57 801778Jacek WojtalakPOLOborniki1974M40234761-00:42:4600:43:3500:04:1700:20:59
#58 38745181Adriana MańkowskaPOLRossbieganiOborniki1987K30359-86601:01:0401:09:5300:06:0600:28:57
#59 26235174Milena SołtysPOLOborniki1991K2078-36000:52:3601:01:2500:05:1600:26:32
#60 10934166Mariusz FajokPOLKĘSY TEAOborniki1969M50401026-00:44:2300:46:1500:04:2600:21:28
#61 5941751Adam StawickiPOLobornicki klub lekkoatletycznyOborniki1966M5019566-00:41:1800:42:0700:04:0800:20:18
#62 21313188Agnieszka SzymańskaPOLSP3 team/SKS ObornikiOborniki1981K3097-22500:49:5900:56:5300:05:0000:24:40
#63 4181822Izabela OlszewskaPOLWkurw_teamOborniki1982K30439-103601:06:1201:12:3700:06:3700:32:19
#64 23932062Marcin JarzyńskiPOLOborniki1974M407312100-00:51:2200:58:3900:05:0800:25:08
#65 36794325Rafał JędrzejczakPOL1976Oborniki1976M4010142906-00:59:1201:07:4100:05:5500:29:04
#66 29173768Szymon GajewyPOL1993Oborniki1993M203952477-00:54:0000:59:4900:05:2400:25:38
#67 3645160Radosław HuryszPOLOborniki1989M30145348-00:39:1600:39:3700:03:5600:19:19
#68 16464792Mikołaj GradzikPOLOborniki1992M202841517-00:47:4100:49:1600:04:4600:24:04
#69 16694288Rafał PankiewiczPOLObornikiOborniki1974M405241536-00:47:4600:50:1500:04:4700:23:56
#70 40063204Marek GałatPOLSP3 ObornikiOborniki1981M3011283076-01:02:5701:10:0100:06:1800:31:09
#71 40083520Joanna RadziwołekPOLSP3 ObornikOborniki1988K30386-93201:02:5701:10:0100:06:1800:31:09
#72 4395354Adrian ŁazowskiPOLSKS OBORNIKIOborniki1990M20118421-00:39:5400:40:5900:03:5900:19:57
#73 22312964Maciej TalarekPOLOborniki1975M406811984-00:50:3000:56:5800:05:0300:25:12
#74 35133283Dorota SzymaśPOLSP 3 ObornikiOborniki1984K30282-68100:57:4401:04:3800:05:4600:31:19
#75 22493065Joanna KaźmierczakPOLOborniki1971K4073-25300:50:3700:58:2700:05:0400:25:02
#76 14831635Andrzej MańkowskiPOL1965Oborniki1965M50691375-00:46:5100:48:5700:04:4100:23:00
#77 14803255Wojciech KonitzPOLObornki1963M50681372-00:46:5100:49:2200:04:4100:23:16
#78 15762665Daniel KruszonaPOLArmia KrajowaObrzycko1982M305681454-00:47:1800:49:1700:04:4400:23:05
#79 8143424Bartosz KaczmarekPOLObrzycko1982M30313771-00:42:5100:43:5400:04:1700:21:29
#80 18552961Tomasz KotlinskiPOLObrzycko1968M50951688-00:48:4400:54:1900:04:5200:24:17
#81 334767Jakub GzylPOLObrzycko1985M30136321-00:39:0200:39:2700:03:5400:19:17
#82 24183760Marek SpychałaPOLObrzycko1988M308062120-00:51:2800:57:0300:05:0900:25:11
#83 26572139Adrian DzięciołPOLOciąż1992M203812291-00:52:4601:01:5600:05:1700:26:46
#84 15812948Rafał SnelaPOLOczkowice1979M404911459-00:47:1900:48:2800:04:4400:22:17
#85 30364309Maciej ProkopPOLOdolanów1991M204092554-00:54:3700:58:3700:05:2800:26:25
#86 10314443Gerard RożekPOLOlecko BiegaOlecko1976M40321968-00:44:0500:45:3900:04:2400:21:32
#87 1233979Marcin BryndaPOLJW 4808 GołdapOlecko1988M3053116-00:35:5200:35:5600:03:3500:18:01
#88 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !9162668Alicja PietruczukPOLLKS Korab OleckoOlecko2000K161-5200:43:2400:44:1500:04:2000:21:16
#89 4953989Krzysztof ŻyjewskiPOLKAZA TeamOlsztyn1984M30195474-00:40:2200:41:1600:04:0200:20:12
#90 711908Krzysztof SokółPOLUrwis BiegaOlsztyn1996M203765-00:34:3900:34:4600:03:2800:17:05
#91 3371966Robert GłowackiPOLVege RunnersOlsztyn1974M4079324-00:39:0400:39:1900:03:5400:19:21
#92 3474862Krystian OświęcimskiPOLOlsztyn1992M20102333-00:39:0900:39:1900:03:5500:19:13
#93 187659Piotr CzaplickiPOLTeam KopećOlsztyn1977M4031177-00:37:1700:37:2500:03:4400:18:25
#94 25334713Weronika CichowlasPOLOpalenicki Klub BiegaczaOpalenica1987K30137-33500:52:0300:58:5300:05:1200:25:47
#95 12733527Paweł MaciałekPOLOpalenicki Klub BiegaczaOpalenica1976M403961189-00:45:2700:48:4600:04:3300:22:42
#96 2041568Zuzanna ZienkiewiczPOLOpalenica1998K2053-20500:49:3300:56:2000:04:5700:23:59
#97 25531079Paweł ZającPOLOpalenica1983M308372214-00:52:0900:58:5400:05:1300:25:11
#98 10641269Wojciech TargoszPOLOpalenicaOpalenica1976M40333998-00:44:1400:45:1400:04:2500:22:09
#99 23591961Sławomir PipczyńskiPOLOpalenica1979M407192075-00:51:1000:59:0300:05:0700:25:14
#100 5714730Sławek PrzybyszPOLOpalenicki Klub BiegaczaOpalenica1983M30224545-00:41:0700:42:0600:04:0700:20:23

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności