Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

15. Recordowa Dziesiątka

Wyniki - 10 marca 2019, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
-
#1 43782187Wojciech GrochockiPOLKB Malta PoznańPoznań1936M70+213226-01:13:4901:21:0300:07:2300:35:52
#2 36072711Czesław KulińskiPOLPoznań1938M70+112875-00:58:2701:08:0200:05:5100:28:27
#3 4398528Henryk MichałowskiPOLCityZen PoznańPoznań1941M70+223233-01:16:3801:25:5600:07:4000:37:36
#4 4212524Jacek Expedyt DomańskiPOLWKB MET LUBLINIECWarszawa1941M70+163162-01:06:4701:14:0000:06:4100:32:20
#5 37825151Jacek Expedyt DomańskiPOLWKB META LUBLINIECWarszawa1941M70+122959-00:59:5901:06:5900:06:0000:29:35
#6 42222897Wiesław FideckiPOLNIEZRZESZONYPoznań1944M70+173167-01:06:5901:15:4900:06:4200:32:59
#7 33332876Roman GaszczyńskiPOLPoznań1946M70+92735-00:56:3701:03:2000:05:4000:27:45
#8 43762893Stanisław PrzybylakPOLPrzybylak TeamPoznań1946M70+203225-01:13:3901:22:5000:07:2200:34:15
#9 38991895Józef BednarskiPOLNight RunnersPoznań1946M70+133024-01:01:3101:08:4400:06:0900:29:00
#10 42051470Marian ZydorczakPOLPoznań1946M70+153157-01:06:4001:13:2900:06:4000:32:24
#11 28243190Marian DziałakPOLKB Aktywni koninKonin1948M70+42406-00:53:3601:01:0800:05:2200:26:33
#12 30882590Henryk KamyckiPOLPoznań1948M70+52591-00:54:5400:56:0300:05:2900:26:14
#13 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !8504729Wiesław RzepczyńskiPOLNIEZRZESZONYRacibórz1948M70+1804-00:43:0400:43:5200:04:1800:21:08
#14 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !16665081Henryk CzerniakPOLKB Kosynier WrześniaBorzykowo1948M70+21533-00:47:4500:50:0600:04:4700:23:43
#15 32235352Czesław SzymkowskiPOLFabryka FormyPoznań1948M70+72666-00:55:4700:58:0600:05:3500:26:46
#16 32983813Edward SzymankiewiczPOLCROSS STRACEŃCÓW TEAMGłogów1949M70+82712-00:56:2101:02:3500:05:3800:27:14
#17 43631857Jerzy CzechowskiPOLmza - warszawaWarszawa1949M70+193221-01:12:5001:22:1500:07:1700:35:48
#18 3603363Zdzisław NiewiadomskiPOLWarszawa1949M70+102873-00:58:2301:06:3900:05:5000:29:10
#19 31183146Wojciech SterczewskiPOLNew Qrde BalancePoznań1949M70+62608-00:55:0401:03:5200:05:3000:27:41
#20 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 21783783Kazimierz OkonekPOLGorzów Wlkp.1949M70+31942-00:50:1200:57:3500:05:0100:24:17
#21 42771968Bogdan BykowskiPOLBractwo Biegaczy Zielona GóraZielona Góra1949M70+183185-01:08:2101:16:5800:06:5000:32:14
#22 40371557Kazimierz BiczycPOL1949Poznań1949M70+143093-01:03:2101:06:0100:06:2000:30:35
#23 40622533Grzegorz KansyPOLPoznan1950M601123105-01:03:4401:13:1900:06:2200:30:36
#24 389195Czesław RomasPOLGorzów nad WartąGorzów Wlkp.1950M601043018-01:01:2401:09:2800:06:0800:29:27
#25 21221949Ryszard Marek RaśPOLEko-Wod-KanPrzeżmierowo1950M60481899-00:49:5600:52:4600:05:0000:24:43
#26 3147730Roman MellerPOLWieloOsobowy Kub SportowyPoznań1950M60762623-00:55:1801:03:4400:05:3200:27:35
#27 169379Edward GołębiewskiPOLTKKF Płomień PobiedziskaPobiedziska1950M60291555-00:47:5200:49:0900:04:4700:23:58
#28 32332890Bogdan ParysekPOLKS KROTOSZ KROTOSZYNKrotoszyn1950M60812673-00:55:5000:58:2300:05:3500:27:54
#29 37501458Jerzy NowakPOLChludowo - niezrzeszonyChludowo1950M60932940-00:59:4701:07:3000:05:5900:28:48
#30 35301062Zenon WiśniewskiPOLWipolLipka1950M60882842-00:57:5201:06:4000:05:4700:28:47
#31 33412742Zofia MagdziakPOLMSICSPoznań1951K608-59900:56:3801:03:1500:05:4000:28:08
#32 26353461Roman DehmelPOLGoggle Pro active eyewearPoznań1951M60652273-00:52:4100:59:4800:05:1600:26:21
#33 39613123Ryszard OlchowikPOLAltom GnieznoGniezno1951M601073058-01:02:1601:10:4400:06:1400:30:41
#34 3239574Marek StryjakowskiPOLBULA TEAMPoznań1951M60822677-00:55:5300:58:4000:05:3500:27:14
#35 947301Janusz SzymańskiPOLParkunPoznań1951M6015892-00:43:3400:44:1800:04:2100:21:26
#36 252591Marek FrontczakPOLSupermaraton KaliszKalisz1952M60612193-00:52:0000:52:3800:05:1200:25:39
#37 43491567Andrzej DymelPOLMARKOWI BIEGACZEWarszawa1952M601213217-01:11:4301:13:5400:07:1000:34:06
#38 43625159Michał HorowskiPOLPoznań1952M601223220-01:12:4801:22:0200:07:1700:35:27
#39 33394273Marek JóźwiakPOL1952Kobylnica1952M60842741-00:56:3800:58:5600:05:4000:26:40
#40 3346432Stanislaw JareckiPOLMPEC Konin - Aktywni KoninKonin1952M60852746-00:56:3901:04:1100:05:4000:27:11
#41 43961546Waldemar NowickiPOLPoznań1952M601233232-01:16:3501:23:0900:07:3900:35:55
#42 19261363Ireneusz FechnerPOLbiegaj z WSLBorówiec1952M60351749-00:49:0600:50:4800:04:5500:24:17
#43 37934278Zbigniew SzkudlarekPOLTUPOT USTKASłupsk1953M60962968-01:00:0501:07:2000:06:0100:30:03
#44 43142648Roman MisPOLDRUŻYNA SZPIKUPoznań1953M601193199-01:09:5901:19:0800:07:0000:34:21
#45 22682998Andrzej KasprzykPOLPttk WitkowoSłupca1953M60512010-00:50:4100:58:3400:05:0400:25:26
#46 38211136Janusz MakowskiPOLNight RunnersPoznań1953M60972981-01:00:2301:07:5000:06:0200:29:33
#47 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !21533818Irena MajłowskaPOLGorzów Wlkp1953K601-23200:50:0600:52:3100:05:0100:24:32
#48 31822441Ryszard GarbackiPOLBATORYPoznań1953M60792644-00:55:3201:03:5300:05:3300:27:48
#49 3972873Ryszard SzwarcPOLPoznań1953M601083061-01:02:2301:11:5800:06:1400:30:37
#50 42665299Barbara Walas-GwizdałaPOLPoznań1953K6014-108601:08:0501:14:4500:06:4900:32:22
#51 40353251Jan WasakPOLSłupsk1953M601103091-01:03:1601:11:5100:06:2000:31:16
#52 43052152Valery MaćkowiakPOLKS KROTOSZ KROTOSZYNKrotoszyn1954M601173195-01:09:3401:12:0500:06:5700:33:58
#53 43134322Marian LizikPOLLicheń1954M601183198-01:09:5401:16:5000:06:5900:33:53
#54 337094Krystyna GórnaPOLPoznań1954K609-60900:56:4900:59:4100:05:4100:28:27
#55 34063106Wiesław PieprzykPOLPoznań1954M60872782-00:57:0501:04:3500:05:4300:27:28
#56 26451782Witold BalaPOLKB SUKCES ŻMIGRÓDŻmigród1954M60662282-00:52:4301:00:4000:05:1600:25:50
#57 36711645Barbara GierszewskaPOLPoznań1954K6011-77000:59:0801:05:2500:05:5500:28:42
#58 3164609Jerzy SzymańskiPOLSLA SPARTAKUSSkórzewo1954M60782631-00:55:2601:04:1300:05:3300:27:16
#59 4213083Wiesław GarbarekPOLTKKF Trucht JarocinJarocin1954M604403-00:39:4600:40:0100:03:5900:19:40
#60 22275009Zbigniew TomczakPOLAltom GnieznoGniezno1954M60501982-00:50:2900:54:3000:05:0300:24:41
#61 37755293Grzegorz DrewniakPOLPoznań1954M60952953-00:59:5701:09:2000:06:0000:30:26
#62 25161940Paweł PozdrowiczPOLPozdrowicze BiegająIńsko1955M60602189-00:51:5500:59:5400:05:1200:25:47
#63 20094155Damian BrauzePOLPoznań1955M60411813-00:49:2500:57:0400:04:5700:24:28
#64 22692016Jacek AndrzejewskiPOLŚcieżki Biegowe Olimpia PoznańPoznań1955M60522011-00:50:4200:53:1800:05:0400:25:12
#65 2530917Józef NowakPOLparkrun DąbrówkaSkórzewo1955M60622197-00:52:0100:57:3700:05:1200:25:01
#66 41005039Telesfor CieślińskiPOLSwarzędz1955M601133120-01:04:2601:12:4400:06:2700:30:56
#67 28311445Michał PoczątekPOLniezrzeszonyPiła1955M60702411-00:53:3801:00:5700:05:2200:26:25
#68 3875889Andrzej Szwarc-BereżeckiPOLPoznań1955M601013009-01:01:0501:10:5000:06:0700:29:47
#69 36462565Ireneusz BuliczakPOLSierakówSieraków1955M60902895-00:58:5001:05:5700:05:5300:28:36
#70 39402725Maria TrzeciakPOLMorsy Piątkowo na BiegowoPoznań1955K6012-89501:02:0001:09:1100:06:1200:29:48
#71 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3584549Józef BrandenburgPOLSiM DopiewoDopiewo1955M603343-00:39:1300:39:2600:03:5500:19:13
#72 241485Krzysztof SiebertPOLKB MANIAC POZNAŃPoznań1955M60552116-00:51:2700:51:4000:05:0900:24:59
#73 32063294Piotr MichalakPOLPoznań1955M60802658-00:55:4101:03:5100:05:3400:27:44
#74 21862244Andrzej DrgasPOLMOTOR LUBOŃ TEAMLuboń1955M60491950-00:50:1600:54:2700:05:0200:24:40
#75 4236127Krystyna PałubickaPOLKobiety BiegająPuszczykowo1955K6013-106301:07:2401:14:4300:06:4400:32:37
#76 6604857Marian KapitańczykPOLMalta- PoznańPoznań1955M606630-00:41:4300:41:4900:04:1000:20:24
#77 25072970Marek SzewczykPOLCybina TeamPoznań1955M60592184-00:51:5200:53:2900:05:1100:25:21
#78 123083Piotr KuczyńskiPOLNKB Chyży Nowy TomyślPoznań1956M60201153-00:45:0800:47:4300:04:3100:22:28
#79 20063950Andrzej SmulPOLAndy TeamLusowko1956M60401811-00:49:2500:55:4200:04:5600:24:02
#80 27822808Eugeniusz SzukalskiPOLJelonek1956M60692374-00:53:2401:02:4700:05:2000:25:42
#81 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2292690Tadeusz SitekPOLMarciszów1956M601219-00:37:5100:38:1800:03:4700:18:55
#82 38521643Ryszard NagórskiPOLCiechocinek1956M60993000-01:00:4601:08:5200:06:0500:29:25
#83 15491680Jan UruskiPOLNowosolska Grupa BiegowaNowa Sól1956M60251429-00:47:1000:49:3100:04:4300:23:27
#84 38555019Leonard PernetPOLPoznań1956M601003002-01:00:4901:08:4500:06:0500:29:25
#85 18172401Józef WojtyczkaPOLRunning Team MiliczMilicz1956M60321656-00:48:3300:51:1600:04:5100:23:47
#86 20731284Roman CzajkaPOLHERNIK TEAMPoznań1956M60441861-00:49:4000:51:5600:04:5800:24:06
#87 28875109Zdzisław ZatajPOLPoznań1956M60712453-00:53:5500:54:5900:05:2300:26:10
#88 29331141Małgorzata PietrasiakPOLUKS CITYZEN_BE3Poznań1956K605-44400:54:0401:00:4000:05:2400:26:37
#89 19333332Bronisław PateckiPOLKB Kompania PiwowarskaPoznań1956M60361755-00:49:0700:51:1500:04:5500:24:20
#90 16912020Marian ZdanowskiPOLPoznań1956M60281553-00:47:5200:49:5000:04:4700:23:49
#91 11851937Mirosław GrajzerPOLPoznań1956M60181112-00:44:5200:46:2500:04:2900:21:43
#92 24801168Henryk ChwiałkowskiPOLChwiałkowski TeamPoznań1956M60582163-00:51:4500:55:5400:05:1000:25:19
#93 40462911Marek BlajetPOLAmatorSuchy Las1957M601113098-01:03:2601:12:1300:06:2100:31:35
#94 43021121Jolanta JankowskaPOLDxTreeMLeszno1957K6017-110901:09:3001:17:2400:06:5700:33:21
#95 7411632Wojciech MelińskiPOLBractwo BiegaczyZielona Gora1957M608703-00:42:1900:42:5300:04:1400:20:58
#96 20303359Stanisław SkrzekPOLŁódź1957M60421828-00:49:3000:51:1100:04:5700:24:10
#97 43394697Mirka MalczewskaPOLBydgoszcz1957K6018-113001:11:0801:19:0700:07:0700:33:59
#98 3841343Remigiusz SzymańskiPOLWalka KostrzynKostrzyn Wlkp.1957M60982995-01:00:3501:08:0900:06:0300:29:43
#99 3617998Maciej KubanekPOLTHE GREAT KUBANEKS Pozna(Poznań-Grunwald)1957M60892880-00:58:3401:05:2700:05:5100:28:44
#100 3881364Adam Marek GatnerPOLLUKS SerockSerock1957M601033013-01:01:1201:09:2600:06:0700:30:25

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności