Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

15. Recordowa Dziesiątka

Wyniki - 10 marca 2019, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
-
#1 8203880Ryszard WaligórskiPOLWolsztyński Klub BiegowyWolsztyn1957M6010776-00:42:5200:43:3000:04:1700:20:47
#2 21102972Marek RutkowskiPOLKlub Biegacza 100 JeziorSieraków1957M60471889-00:49:5200:54:0000:04:5900:25:03
#3 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !23731080Krystyna KoziaraPOLPoznań1957K602-28700:51:1400:52:5700:05:0700:24:59
#4 28944308Paweł OpaczykPOLPresto TravelPoznań1957M60722458-00:53:5501:01:5100:05:2400:26:16
#5 28952996Jadwiga DudaPOLSzamotuły1957K604-43700:53:5501:00:1200:05:2400:26:32
#6 8544431Marian KosakowskiPOLMurawski TeamSzczecin1957M6013808-00:43:0500:43:3000:04:1900:21:17
#7 36871067Krzysztof MoskwaPOLtak se pomykam !Leszno1957M60912910-00:59:1801:08:5900:05:5600:29:46
#8 26793027Janusz BartelaPOLWroniecki Klub BiegaczaWronki1957M60672309-00:52:5201:01:1700:05:1700:26:31
#9 29791300Andrzej SeifertPOLSP Ceradz KościelnySkórzewo1957M60742520-00:54:2300:56:2400:05:2600:26:56
#10 2471419Mirosław WziątekPOLBRYLANT KÓRNIKKórnik1957M60572156-00:51:4201:00:5600:05:1000:25:17
#11 19672772Andrzej JuszczakPOLBorówiec1957M60381783-00:49:1300:54:5800:04:5500:24:47
#12 7381430Andrzej MüllerPOLPuszczykowo1958M607701-00:42:1800:43:0700:04:1400:20:55
#13 15203111Stanisław LaszczakPOLBBL Zduńska WolaŁask1958M60241404-00:47:0200:47:3000:04:4200:22:15
#14 22901941Andrzej ByczykPOLPoznań1958M60532024-00:50:5000:58:2700:05:0500:25:34
#15 17852247Jan ŻaczekPOL1958Poznań1958M60311629-00:48:2100:50:4500:04:5000:23:54
#16 33362346Piotr SkrodzkiPOLPoznań1958M60832738-00:56:3800:59:0700:05:4000:26:37
#17 43693916Mariola MisunPOLAMSZielonka1958K6020-114801:13:1201:21:1800:07:1900:36:09
#18 15694665Roman WorochPOLpolkowiceDopiewo1958M60261448-00:47:1600:49:3300:04:4400:23:27
#19 31081518Alina WachowskaPOLSmok TrójgłowyPoznań1958K607-50600:55:0101:03:4100:05:3000:27:41
#20 38802975Piotr ŁugowskiPOLKLAS SZPOTPoznań1958M601023012-01:01:1201:08:4000:06:0700:30:02
#21 210178Adam DziurlaPOLBeiersdorf Sport TeamPoznań1958M60451883-00:49:4700:50:5600:04:5900:24:32
#22 21084038Jan CebulaPOLRUNNERS TEAM KĘPNOKępno1958M60461888-00:49:5100:55:2800:04:5900:24:51
#23 39011157Roman RożkowskiPOLRunner's Power ŚremŚrem1958M601053026-01:01:3101:08:3200:06:0900:29:14
#24 8354816Czesław SienkiewiczPOLKS Krotosz KrotoszynKrotoszyn1958M6011790-00:42:5700:43:1300:04:1800:21:27
#25 41641864Jacek PaszkePOLPoznań1958M601143137-01:05:5201:13:3700:06:3500:31:34
#26 31555102Waldemar KopczynskiPOLlemotrecyklingPuszczykowo1958M60772629-00:55:2300:57:1000:05:3200:26:30
#27 2416566Tadeusz FlensPOLKB WojtuśMiędzychód1958M60562118-00:51:2800:54:1000:05:0900:25:21
#28 3443330Katarzyna KlajaPOLSCIMCzerwonak1958K6010-64200:57:1701:04:4300:05:4400:27:55
#29 42293513Ireneusz MatysekPOLSamotny Wilk78-6001958M601153170-01:07:0901:16:2700:06:4300:31:24
#30 1673402Jacek GumowskiPOLGumisieToruń1958M60271540-00:47:4800:50:1100:04:4700:24:11
#31 11644339Leszek SnochowskiPOLLESZEK TEAMLgota Wielka1958M60171092-00:44:4500:45:1100:04:2900:21:53
#32 19351514Andrzej KoniecznyPOLMaltańska Grupa BiegowaPoznań1958M60371756-00:49:0700:51:3100:04:5500:25:18
#33 2980853Zofia MenzelPOLUltra Diabły LubrzaLubrza1958K606-46000:54:2301:02:0900:05:2600:26:52
#34 3752775Piotr SzottPOLLE-BIEGAPoznań1958M60942942-00:59:4701:07:4500:05:5900:28:17
#35 4351219Marek WitkiewiczPOLVolkswagen Samochody Użytkowe MTB TeamPoznań1958M605417-00:39:5200:40:0100:03:5900:19:38
#36 12073919Gerard PietruszyńskiPOLMiędzychódMiędzychód1958M60191132-00:44:5900:45:3500:04:3000:21:46
#37 14734200Zdzisław CieślikPOLTEAM RUN GOŁAŃCZGołańcz1958M60221365-00:46:4800:48:3800:04:4100:23:09
#38 42962652Anna MałaczyńskaPOLPoznań1958K6016-110401:09:1701:18:0700:06:5600:34:17
#39 42972651Paweł MałaczyńskiPOLPoznań1958M601163193-01:09:1701:18:0600:06:5600:34:18
#40 20001409Remigiusz LewandowskiPOLKlub biegowy TSK Orzeł OsiekZłotow1959M60391805-00:49:2200:51:2300:04:5600:24:28
#41 14894703Marek GeislerPOLPoznań1959M60231378-00:46:5300:49:0900:04:4100:23:25
#42 30331588Piotr RachelPOLPoznań1959M60752551-00:54:3601:03:1700:05:2800:25:54
#43 43151472Jarosław MiśkiewiczPOLPoznań1959M601203200-01:10:0001:17:5500:07:0000:33:11
#44 17661026Wojciech PieczyńskiPOLOsieczna BiegaOsieczna1959M60301615-00:48:1400:49:5800:04:4900:23:49
#45 203970Hieronim SzczypkowskiPOLKS Stal Ostrów WlkpOstrów Wlkp1959M60431835-00:49:3200:49:5100:04:5700:25:18
#46 12822070Zbigniew ŁuczkaPOLMKS PuszkinKłodawa1959M60211198-00:45:3100:48:0900:04:3300:22:23
#47 43551350Elżbieta SzymczakPOLILT TeamMurowana Goślina1959K6019-113601:12:0101:20:2400:07:1200:35:24
#48 23082921Ksawery UrbańczykPOLFor Run TeamZimin1959M60542039-00:50:5500:53:1900:05:0500:25:30
#49 25713118Tadeusz DamskiPOLPoznań1959M60632227-00:52:1600:59:1100:05:1400:25:24
#50 78161Andrzej ŚwiętekPOLDrużyna szpikuLeszno1959M609741-00:42:3700:42:4800:04:1600:20:36
#51 10453946Jan MigdałPOLTKKF ZBĄSZYŃ ŁABĘDŻZbąszynek1959M6016981-00:44:0900:44:5700:04:2500:21:41
#52 33624041Tadeusz MałyszPOLKB Katorżnik Murowana GoślinaMurowana Goślina1959M60862757-00:56:4701:04:4100:05:4100:28:20
#53 25961248Kazimierz RutkowskiPOLkusy i spółkaŚliwno1959M60642247-00:52:2900:53:1600:05:1500:25:01
#54 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3003937Mieczysław LisekPOLOsiedle Rozalin w LusówkuLwówek1959M602288-00:38:3900:38:4700:03:5200:18:59
#55 18562899Leszek JędrzejczakPOLPoznań1959M60331689-00:48:4500:51:1100:04:5200:24:13
#56 846368Andrzej FrankowskiPOLPoznań1959M6012801-00:43:0100:43:3700:04:1800:21:02
#57 39281904Krzysztof ZatorPOLTata_MotywatorPoznań1959M601063039-01:01:5201:10:4300:06:1100:30:48
#58 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 26624559Elżbieta SiwińskaPOLBBL InowrocławInowrocław1959K603-36800:52:4700:59:0300:05:1700:25:31
#59 29243072Wiesław BrodziszewskiPOLBrodex Team SwarzędzSwarzędz1959M60732483-00:54:0101:02:2200:05:2400:27:14
#60 36933528Krzysztof TrojnarPOLBANDA ŁYSEGOKalisz Pomorski1959M60922912-00:59:2101:06:0500:05:5600:27:43
#61 19081377Mieczysław PrzyborowskiPOLREMET TEAMPoznań1959M60341733-00:48:5900:50:5600:04:5400:23:49
#62 89969Andrzej LewandowskiPOLBrylant KórnikKórnik1959M6014849-00:43:1900:43:4900:04:2000:21:03
#63 42842608Alina Arndt-KufelPOLLuboń1959K6015-109701:08:4101:16:3700:06:5200:33:24
#64 40345249Jacek RoszykPOLflexlinkDąbrowa1959M601093090-01:03:1601:10:0500:06:2000:30:35
#65 2755811Bogusław SobalaPOLPoznań1959M60682359-00:53:1601:02:3500:05:2000:25:28
#66 32994168Grzegorz AntczakPOLPoznań1960M502032713-00:56:2201:04:4800:05:3800:27:44
#67 3313547Lech SalitaPOLALTOM GNIEZNOGniezno1960M502042724-00:56:2701:04:1200:05:3900:27:52
#68 4082757Janusz PowałaPOLJiLLubin1960M502593111-01:04:1001:11:0000:06:2500:29:47
#69 500878Krzysztof RaczyńskiPOLBiegający Filozof TeamBydgoszcz1960M5015478-00:40:2400:40:3700:04:0200:19:53
#70 4089758Brygida BinekPOLArt Team Pegaz Teatr WielkiBaranowo1960K5052-97401:04:1801:11:2400:06:2600:31:44
#71 153071Józef MikaPOLBrylant KórnikPoznań1960M50721412-00:47:0500:47:3500:04:4200:22:52
#72 38363732Janusz JędrzejewskiPOLTarnowo1960M502412991-01:00:3201:08:4800:06:0300:30:08
#73 36004550Grażyna ChmielewskaPOLRóżanki1960K5033-72900:58:2201:05:4500:05:5000:28:36
#74 18091818Waldemar KoniecznyPOLPolonia ŚrodaZaniemyśl1960M50911650-00:48:3000:50:4500:04:5100:23:56
#75 30981802Jacek FajferPOL1960Gruszczyn1960M501892597-00:54:5801:00:3500:05:3000:27:05
#76 43941545Danuta KaczmarekPOLZłotniki1960K5068-116301:16:0601:25:2700:07:3700:36:40
#77 38874105Elwira RaweckaPOLNight RunnersPoznań1960K5040-87201:01:2001:07:5800:06:0800:29:33
#78 33794721Mieczysław JaniszewskiPOLBULK CARGO PORT SZCZECINSzczecin1960M502072768-00:56:5401:05:0300:05:4100:28:03
#79 21184491Jan ChomańskiPOLStrzałkowska Grupa Biegowa SokółStrzałkowo1960M501121896-00:49:5500:52:1600:04:5900:24:55
#80 13651440Henryk DomańskiPOLADIDAS RUNNERS WORLD/ChoszcznoChoszczno1960M50571272-00:46:0400:46:5800:04:3600:22:20
#81 2904634Leonard WojnowskiPOLmetal-studioPoznan1960M501772466-00:53:5700:56:2000:05:2400:26:36
#82 8633815Janusz SobczakPOLMalta PoznańPoznań1960M5034817-00:43:0800:43:2500:04:1900:21:05
#83 41975034Tomasz DolataPOLRostarzewo1960M502653152-01:06:3201:13:0900:06:3900:31:35
#84 62568Marian ŚwitońPOLBUKOWNICAGrabów Nad Prosną1960M5022596-00:41:3300:41:4800:04:0900:20:16
#85 13943079Bronisław ŚwiątekPOLTup tup razemKalisz1960M50581295-00:46:1500:48:3700:04:3800:23:05
#86 42271739Mirosław WoźniakPOLTKKF MPK PoznańKoziegłowy1960M502673169-01:07:0801:16:3000:06:4300:33:21
#87 29541689Krzysztof WilczyńskiPOLzabaPoznań1960M501812503-00:54:1301:03:2400:05:2500:27:21
#88 1710749Tomasz GrześkoPOLTSPS TRZEBIECHÓWSulechów1960M50841568-00:47:5700:49:5500:04:4800:23:31
#89 24953500Roman GodziukPOLToruń1960M501322174-00:51:4900:59:0800:05:1100:25:17
#90 2259743Józef ŁuczakPOLRatajePoznań1961M501192005-00:50:4000:58:2900:05:0400:25:04
#91 17591215Jarosław KłosińskiPOLKłosTeamPoznań1961M50881609-00:48:0900:53:5700:04:4900:24:31
#92 256488Witold LudwaPOLBrylant KórnikPoznań1961M501432221-00:52:1401:01:3600:05:1300:25:39
#93 41093439Elżbieta TobisPOLPoznań1961K5053-98701:04:3901:11:1200:06:2800:30:44
#94 36231755Grzegorz KozłowskiPOLGregIsRunningTarnowo Podgórne1961M502262882-00:58:3701:05:0100:05:5200:28:11
#95 44032365Jacek PewińskiPOLPoznań1961M502783236-01:17:5001:24:4500:07:4700:35:54
#96 44074188Leszek NowakowskiPOLZbąszyńZbąszyń1961M502793238-01:18:4601:28:0300:07:5300:38:08
#97 211480Józef TopolewskiPOLBrylant KórnikPoznań1961M501101892-00:49:5300:51:1000:04:5900:24:00
#98 39412732Grzegorz MaciejewskiPOLZbiegiZGłównejPoznań1961M502503046-01:02:0201:11:0300:06:1200:30:21
#99 21561279Marek BartoszakPOLPoznań1961M501131924-00:50:0700:52:3000:05:0100:25:46
#100 11452327Dariusz MatysiakPOL5 Minut DystansuTarnowo Podgórne1961M50461073-00:44:4000:45:2300:04:2800:21:44

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności