Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

15. Recordowa Dziesiątka

Wyniki - 10 marca 2019, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
-
#1 4224896Dorota FranczakPOLPoznań1967K5059-105701:07:0101:14:4400:06:4200:32:24
#2 32081439Mariola WaliszakPOLSkrzynki1967K5019-54900:55:4201:02:1400:05:3400:27:00
#3 37381790Radosław StochajPOLWichrowy PoznańPoznań1967M502322932-00:59:4201:07:5200:05:5800:29:00
#4 42693785Katarzyna KuźniewskaPOLPoznań1967K5061-108801:08:1001:16:2600:06:4900:33:07
#5 11981371Jacek KuropaczewskiPOLMK-JKPoznań1967M50501124-00:44:5600:46:0000:04:3000:22:27
#6 4312586Krzysztof TomaszewskiPOLKB Maraton TurekTurek1967M5011413-00:39:5100:40:1500:03:5900:19:40
#7 40224369Andrzej RoszykPOLZmęczeni na Starcie DobiegniewPoznań1967M502553082-01:03:0701:11:1600:06:1900:30:48
#8 32745222Krzysztof OlejniczakPOLAGROZI?KOWOGostyń1967M502022699-00:56:0900:58:5500:05:3700:27:33
#9 7204058Dariusz NowakPOLPGB SPORTOWA PACZKAOtusz1968M5026685-00:42:0900:43:2800:04:1300:21:08
#10 25144923Krzysztof KaczmarekPOLWroniecki Klub BiegaczaSzamotuły1968M501362187-00:51:5501:00:2000:05:1100:25:21
#11 14992353Henryk RoszakPOLKLUB BIEGACZA KOMPANIA PIWOWARSKAGniezno1968M50701385-00:46:5700:48:2700:04:4200:22:52
#12 4317387Piotr MarcinkowskiPOLRozgarty1968M502723201-01:10:1201:19:4600:07:0100:33:52
#13 4851523Krzysztof CierniakPOLPRO366Zalasewo1968M5013464-00:40:1800:40:3800:04:0200:20:20
#14 35582082Krystyna Jacków - SowaPOLWiry1968K5030-70400:58:0301:06:2700:05:4800:28:56
#15 22912507Maciej MermelaPOLSwarzędz1968M501232025-00:50:5000:53:3000:05:0500:24:32
#16 5021722Wojciech ZalasaPOLŁódź Kocha SportŁódź1968M5016480-00:40:2500:41:1100:04:0300:20:10
#17 7653012Stefan FiebigPOLwww.fiebig.plPoniec1968M5028726-00:42:3000:44:1400:04:1500:21:06
#18 28131852Paweł MatczakPOLWataha łączy nas bieganiePoznań1968M501662397-00:53:3301:01:2000:05:2100:25:38
#19 28252258Jacek SchlegelPOLTeam Family LubońLuboń1968M501672407-00:53:3601:01:4800:05:2200:25:23
#20 20614667Marek StożekPOLSkoki1968M501071850-00:49:3700:51:4800:04:5800:24:24
#21 38562451Jarosław SierhejPOLRUN4IDEAPiła1968M502423003-01:00:5201:10:3300:06:0500:29:13
#22 2753490Dariusz KowalskiPOLKowalski TeamZłotów1968M505265-00:38:2100:38:2700:03:5000:17:44
#23 36091365Piotr AdamczakPOLŚrem BiegaŚrem1968M502232876-00:58:2701:06:2600:05:5100:29:00
#24 36131297Mariusz MichalakPOLSuchy Las1968M502242877-00:58:3201:08:0300:05:5100:30:22
#25 131265Krzysztof KasprzakPOLKS Krotosz KrotoszynKobierno1968M50551227-00:45:4500:46:2700:04:3400:22:20
#26 23393078Iwona WojcieszakPOLTup tup razemKalisz1968K505-27700:51:0500:57:3900:05:0600:24:54
#27 23583999Alicja LubańskaPOLSSW TEAM KROŚNICEBukowice1968K506-28400:51:1000:53:5400:05:0700:24:58
#28 18552961Tomasz KotlinskiPOLObrzycko1968M50951688-00:48:4400:54:1900:04:5200:24:17
#29 39061058Piotr PodzińskiPOLWroniecki Klub BiegaczaWronki1968M502453029-01:01:3701:10:0500:06:1000:30:05
#30 33983059Krzysztof PrzewoźnyPOLTEAM PRZEWOŹNIAKIBuk1968M502112780-00:57:0201:05:2200:05:4200:26:31
#31 16173126Marek SadowskiPOLMUKS SZOK BOJANOWOGóra1968M50781491-00:47:3300:50:0800:04:4500:23:27
#32 11064555Robert OsmólskiPOLRZI WrocławKórnik1968M50421037-00:44:2700:45:2300:04:2700:22:12
#33 3464577Cezary KupińskiPOLMKS SiechniceWrocław1968M506332-00:39:0900:39:2100:03:5500:19:37
#34 39304423Renata OpitzPOLLuboń1968K5042-89101:01:5301:09:2300:06:1100:29:52
#35 42034838Waldemar CiesielskiPOLKościan1968M502663155-01:06:3701:14:5100:06:4000:32:16
#36 3436735Jarosław BinkowskiPOLKS Maraton Ostrów WielkopolskiOstrów Wielkopolski1968M502132799-00:57:1501:00:0500:05:4300:27:38
#37 24231373Małgorzata KuropaczewskaPOLMK-JKPoznań1968K509-29900:51:3000:53:3700:05:0900:25:19
#38 16563203Adam CiechańskiPOLPIETRZYK RUNNING TEAMBukowiec1968M50811524-00:47:4400:50:1100:04:4600:23:12
#39 39602155Rafał StankowiakPOLKamionki1968M502523057-01:02:1501:07:5000:06:1300:29:31
#40 3841337Robert KasperskiPOLKościan TeamKościan1968M5010368-00:39:3100:39:5900:03:5700:19:39
#41 26882700Robert ItkowiakPOLhernik teamCzempiń1968M501542316-00:52:5400:58:3200:05:1700:25:31
#42 34692883Anna CzechowiczPOLPoznań1968K5026-65900:57:2801:06:1000:05:4500:28:42
#43 9231378Hieronim BraniaPOLTeam PleszewLenartowice1968M5036870-00:43:2500:44:3100:04:2100:21:42
#44 37403824Maciej KopczewskiPOLGrudziądz1968M502332934-00:59:4201:09:0100:05:5800:29:29
#45 19511530Jarosław ByczykPOLHERNIK TEAMZalasewo1968M50971770-00:49:1000:51:3600:04:5500:24:26
#46 1714888Wiesław MikołajczakPOLWronki1968M50861571-00:47:5800:54:1600:04:4800:23:25
#47 14601149Dariusz KozłowskiPOLLuboń1968M50641354-00:46:4300:48:2000:04:4000:23:18
#48 27415037Marek KopińskiPOLJoysick TeamZielona Góra1968M501582348-00:53:1101:01:2500:05:1900:26:53
#49 12091412Paweł MazurekPOLBytkowo Triathlon TeamBytkowo1968M50511134-00:44:5900:45:3400:04:3000:22:36
#50 40282958Adam BałaPOLPREDATORS WAŁBRZYCHSzczawno Zdrój1968M502563086-01:03:1001:04:5500:06:1900:29:43
#51 22573585Wojciech RojekPOLGórki NoteckieGórki Noteckie1969M501182003-00:50:4000:58:3200:05:0400:24:11
#52 2769179Marianna CichockaPOLKiekrz1969K5012-40000:53:2000:59:4300:05:2000:26:30
#53 37951717Robert HegmitPOLBorówiec1969M502382970-01:00:0601:08:2600:06:0100:30:08
#54 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2123149Piotr KasprzykPOLANIRO RUN TEAMToruń1969M503202-00:37:3500:37:4200:03:4500:18:24
#55 22602944Dariusz PypećPOLKat Cross WałbrzychWałbrzych1969M501202006-00:50:4000:57:0000:05:0400:25:07
#56 27723729Dariusz ZnoińskiPOLSwarzędz1969M501612370-00:53:2101:00:2600:05:2000:26:07
#57 471777Dariusz ChorążyPOLWa Łbrzych1969M5012451-00:40:0900:40:5800:04:0100:19:45
#58 35483531Jacek KrawczykPOLPoznań1969M502192851-00:57:5701:05:2800:05:4800:28:55
#59 43211228Rafal SzwedekPOLGlobtroter WielkopolskaPrzeżmierowo1969M502733203-01:10:1801:16:5200:07:0200:34:09
#60 22774185Michał PaniączykPOLPoznań1969M501212016-00:50:4400:53:1300:05:0400:24:41
#61 28034034Robert RybakPOLFISHPoznan1969M501632388-00:53:3000:57:4100:05:2100:26:10
#62 15252280Zbigniew FilipiakPOLŚroda WielkopolskaŚroda Wielkopolska1969M50711407-00:47:0300:48:5100:04:4200:23:53
#63 35913479Jacek SzmidtPOLPlewiska1969M502212870-00:58:1801:02:2600:05:5000:27:45
#64 35993703Ewa ŁaganowskaPOLCiastki pz.Swarzędz1969K5032-72800:58:2201:05:5400:05:5000:28:48
#65 4367395Jolanta ThomannPOLBrakRogoźno1969K5065-114601:13:0101:22:3100:07:1800:35:34
#66 41141801Małgorzata WronkaPOLSwarzędz1969K5054-98901:04:4701:10:2700:06:2900:30:46
#67 33472464Beata SchulzPOL3:33 TeamLusówko1969K5021-60100:56:4001:03:2900:05:4000:28:09
#68 7903959Robert HelsztajnPOLPałuki Running TeamŻnin1969M5029750-00:42:4100:43:3900:04:1600:21:23
#69 794293Tomasz BiałobłockiPOLKiekrz1969M5030754-00:42:4300:42:5800:04:1600:20:45
#70 38664315Marek WierzchowskiPOLMurowana Goślina1969M502433007-01:00:5801:05:1600:06:0600:31:02
#71 2849799Leszek WachowskiPOLPoznań1969M501692422-00:53:4401:00:4200:05:2200:26:03
#72 3107416Piotr RospondPOLTKKF MPK POZNAŃPoznań1969M501922602-00:55:0101:02:3500:05:3000:26:57
#73 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 18304217Małgorzata KarnickaPOLJoystick TeamZielona Góra1969K503-16500:48:3700:50:2100:04:5200:23:49
#74 5592495Piotr CalPOLCal Team ŚwiebodzinŚwiebodzin1969M5017533-00:41:0100:41:2100:04:0600:20:15
#75 23564224Jacek MalkiewiczPOLKościan TeamWielichowo1969M501262073-00:51:0900:56:4800:05:0700:24:22
#76 38943379Lidia PolcynPOLSP3 ObornikiParkowo1969K5041-87401:01:2501:09:0900:06:0900:29:50
#77 3898786Roman GołębiewskiPOLKicin1969M502443023-01:01:3101:09:0000:06:0900:30:04
#78 832205Robert MarcinkowskiPOLNight Runner Ostrów WielkopolskiOstrów Wielkopolski1969M5032787-00:42:5500:43:5200:04:1800:21:19
#79 44164998Małgorzata SpławskaPOLKścian1969K5070-117401:21:3701:29:5100:08:1000:38:18
#80 8361930Wiesiek WlaszczykPOLPobiedziska niezrzeszonyPobiedziska1969M5033791-00:42:5700:43:2300:04:1800:20:33
#81 10934166Mariusz FajokPOLKĘSY TEAOborniki1969M50401026-00:44:2300:46:1500:04:2600:21:28
#82 28892179Rafał ZimnyPOLWroniecki Klub BiegaczaWronki1969M501762455-00:53:5501:02:3000:05:2400:28:51
#83 2385901Antoni DakowskiPOLKaźmierz1969M501272095-00:51:1800:52:2800:05:0800:24:23
#84 23984502Malgorzata KowalskaPOLZaDyszkaKonin1969K508-29600:51:2300:52:0800:05:0800:25:09
#85 31803041Sławomir SkibińskiPOLCzarnkówCzarnków1969M501942642-00:55:3100:57:5300:05:3300:26:20
#86 21602101Janusz BednarekPOLNightRunners OstrówLewków1969M501141927-00:50:0700:53:2500:05:0100:25:19
#87 1658259Marek FedorczukPOLFITNESS PIEKARY LEGNICAKunice1969M50821526-00:47:4400:52:0200:04:4600:23:45
#88 31943998Krzysztof ŚwitałaPOLBiegacze Juniora - Runners TeamGóra1969M501952652-00:55:3801:04:4500:05:3400:28:44
#89 31981620Robert FiszerPOLPoznań1969M501962654-00:55:3901:02:2400:05:3400:26:38
#90 29461252Radosław ZboralskiPOLŚwiebodzin1969M501792497-00:54:0901:00:2600:05:2500:25:50
#91 29493796Bogumiła AndrzejakPOLRuukkiSuchy Las1969K5015-45000:54:1101:01:3300:05:2500:26:27
#92 29511736Katarzyna GonciarekPOLpietrzyk running teamRogów1969K5016-45100:54:1200:56:1600:05:2500:26:46
#93 37204389Rafał KohutPOLGorzow Wielkopolski1969M502302922-00:59:3201:08:4300:05:5700:29:59
#94 29534088Przemysław BosyPOLPniewy1969M501802502-00:54:1301:01:4500:05:2500:26:34
#95 11624504Janusz KaraszewskiPOLZaDyszkaKonin1969M50471090-00:44:4500:45:3000:04:2800:22:20
#96 37294099Danuta MazurPOLBeiersdorf Sport TeamSkoki1969K5036-80200:59:3701:09:1300:05:5800:28:52
#97 39863167Bogumiła GrzeszkowiakPOLNIEMAKutno1969K5045-91801:02:4301:11:5500:06:1600:31:13
#98 21963326Katarzyna SzostekPOLPietrzyk Running TeamKoluszki1969K504-24000:50:1800:52:1900:05:0200:24:35
#99 3478934Maria SadowskaPOLNiezrzeszonaZłotów1969K5028-66500:57:3301:06:2100:05:4500:28:46
#100 3993643Marzena PsikPOLHernik TeamMurowana Goślina1969K5046-92101:02:4801:10:1900:06:1700:30:40

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności