Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

15. Recordowa Dziesiątka

Wyniki - 10 marca 2019, Poznań

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
-
#1 1639457Paweł PohlandPOLPoznań1984M305871511-00:47:4000:49:5500:04:4600:23:35
#2 164190Paweł KoczewskiPOLMaltańska Grupa BiegowaPoznań1965M50801513-00:47:4100:53:1600:04:4600:23:29
#3 1642655Jagoda Gilewicz-RachowskaPOLDGR Kancelaria Radców PrawnychPoznań1985K3056-12900:47:4100:51:5000:04:4600:23:46
#4 16435322Mikołaj PrzepióraPOLPolonia ŚrodaDębiec1997M202831514-00:47:4100:50:1000:04:4600:24:07
#5 16443650Maciej DamratPOLPoznań1980M305891515-00:47:4100:50:2700:04:4600:24:19
#6 1645865Tomasz KaczmarekPOLPoznań1980M305901516-00:47:4100:49:5800:04:4600:23:25
#7 16464792Mikołaj GradzikPOLOborniki1992M202841517-00:47:4100:49:1600:04:4600:24:04
#8 16472195Bartek PiechotaPOL#TwoFriendsTeamRakoniewice1993M202851518-00:47:4200:51:4300:04:4600:24:22
#9 16505112Jakub KmiecikPOLTarnowo Podgórne BiegaKaźmierz1979M405171520-00:47:4200:49:5500:04:4600:24:17
#10 16511226Dagmara JaciukPOLZalasewo1980K3057-13100:47:4200:49:2800:04:4600:23:58
#11 16523741Aneta Lupa-MarcinowskaPOLRUN4FUNPlewiska1976K4037-13200:47:4300:49:0000:04:4600:23:23
#12 16531572Jacek NalewajkoPOLLeszno1977M405181521-00:47:4300:54:4600:04:4600:23:44
#13 16553054Szymon SzyrnerPOLwww.logopedazduny.wex.plZduny1974M405201523-00:47:4300:48:5400:04:4600:23:27
#14 16563203Adam CiechańskiPOLPIETRZYK RUNNING TEAMBukowiec1968M50811524-00:47:4400:50:1100:04:4600:23:12
#15 16572647Maciej ZowczakPOLPoznan1983M305921525-00:47:4400:54:1400:04:4600:23:19
#16 1658259Marek FedorczukPOLFITNESS PIEKARY LEGNICAKunice1969M50821526-00:47:4400:52:0200:04:4600:23:45
#17 16593609Bartosz TomaszewskiPOLBest Team Ś remŚrem1984M305931527-00:47:4400:54:0500:04:4600:23:45
#18 16602348Waldek SadowskiPOLPoznań1977M405211528-00:47:4400:54:1100:04:4600:23:49
#19 16615196Michał BąkowskiPOLDziki z MoraskaKomorniki1978M405221529-00:47:4400:50:0200:04:4600:23:28
#20 16634050Łukasz KleczewskiPOLPGB SPORTOWA PACZKAPoznań1977M405231531-00:47:4400:49:3900:04:4600:23:35
#21 16641173Mikołaj WiejakPOLKsiąż Wielkopolski1993M202861532-00:47:4400:50:3200:04:4600:24:07
#22 16654415Roma KowalskaPOLRokietnica BiegaBytkowo1983K3058-13300:47:4500:49:2800:04:4600:23:16
#23 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !16665081Henryk CzerniakPOLKB Kosynier WrześniaBorzykowo1948M70+21533-00:47:4500:50:0600:04:4700:23:43
#24 16673902Tomasz OgrodnikPOLNight RunnersPoznań1988M305951534-00:47:4600:49:4600:04:4700:23:54
#25 1668346Zbigniew UrbanPOLDopiewiec1983M305961535-00:47:4600:53:1600:04:4700:23:53
#26 16694288Rafał PankiewiczPOLObornikiOborniki1974M405241536-00:47:4600:50:1500:04:4700:23:56
#27 16703882Arkadiusz LizikPOLGowarzewo1979M405251537-00:47:4700:49:5400:04:4700:23:51
#28 16711429Mateusz ŻukPOLTRIMINDPoznań1983M305971538-00:47:4700:49:5900:04:4700:23:43
#29 16724123Mariusz WilińskiPOLSKIPPER&RICOZalasewo1983M305981539-00:47:4700:53:5900:04:4700:23:51
#30 1673402Jacek GumowskiPOLGumisieToruń1958M60271540-00:47:4800:50:1100:04:4700:24:11
#31 16743777Grzegorz SzyngielPOLKórnikKórnik1987M305991541-00:47:4900:50:2300:04:4700:23:15
#32 16753395Wojciech SantarekPOLSzczecin1978M405261542-00:47:4900:49:5700:04:4700:23:53
#33 16763121Mikołaj JakrzewskiPOLJaraczewo1984M306001543-00:47:4900:53:2300:04:4700:23:48
#34 16772490Jarosław PlaszczakPOLTulce1974M405271544-00:47:4900:49:3400:04:4700:23:54
#35 16782387Anna BobrowskaPOLNight Runners / Team KGBPoznań1982K3059-13400:47:4900:52:0400:04:4700:23:24
#36 1680732Anita KraskaPOLWymiataczeMiłosław1976K4038-13500:47:5000:53:4000:04:4700:24:14
#37 16813717Michał MaciejewskiPOLFTI Racing TeamPoznań1982M306021546-00:47:5000:53:2800:04:4700:23:39
#38 16824091Dawid BosyPOLPniewy2001M16211547-00:47:5100:50:1900:04:4700:24:10
#39 16834196Bartosz PolochPOLACTIVE LIFESTYLELeszno1997M202871548-00:47:5100:55:5400:04:4700:23:33
#40 16843987Joanna KocięckaPOLPoznań1995K2036-13600:47:5100:50:4400:04:4700:23:36
#41 16851024Tomasz MarchlewskiPOLKB Gmina CzarnkówCzarnków1973M405281549-00:47:5200:50:1400:04:4700:23:57
#42 16862789Karol SobiechPOLNight RunnersPobiedziska1982M306031550-00:47:5200:49:5000:04:4700:23:51
#43 16874739Bartłomiej BanasikPOLCzaplinek1997M202881551-00:47:5200:49:4100:04:4700:23:54
#44 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !16883333Agnieszka PateckaPOLZSKENPoznań2000K162-13700:47:5200:50:0000:04:4700:23:35
#45 16893949Paulina KarwaszPOLCHMIELARZ TEAMLubiewo1992K2037-13800:47:5200:50:0200:04:4700:24:17
#46 16912020Marian ZdanowskiPOLPoznań1956M60281553-00:47:5200:49:5000:04:4700:23:49
#47 16924776Marcin WiewióraPOLPoznań1985M306051554-00:47:5200:50:0200:04:4700:23:42
#48 169379Edward GołębiewskiPOLTKKF Płomień PobiedziskaPobiedziska1950M60291555-00:47:5200:49:0900:04:4700:23:58
#49 16941594Rafał WachowiakPOLKościan TeamKościan1973M405291556-00:47:5200:53:3600:04:4700:23:47
#50 16952942Daniel KaczkowskiPOLPoznań1978M405301557-00:47:5200:50:1900:04:4700:24:13
#51 16965000Tomasz KaletaPOLKraków1989M306061558-00:47:5300:53:4000:04:4700:23:58
#52 1698342Robert SikoraPOLWroniecki Klub BiegaczaWronki1972M405321560-00:47:5300:56:1800:04:4700:23:45
#53 16992999Renata RapackaPOLPietrzyk Running TeamGałków Mały1977K4039-13900:47:5300:49:5800:04:4700:23:28
#54 17001064Paweł MaciejewskiPOLDiamant ProSportBorówiec1973M405331561-00:47:5400:49:5400:04:4700:23:21
#55 17014760Waldek ZawadzkiPOLPaznańPoznań1977M405341562-00:47:5400:49:4000:04:4700:24:00
#56 1702386Borys OwczarzakPOLwachowiakisyn.plPoznań1985M306071563-00:47:5400:50:2100:04:4700:23:59
#57 17032681Kamila BielawaPOLNKB Chyzy Nowy TomyślNowy Tomysl1981K3060-14000:47:5500:50:4700:04:4700:24:14
#58 17041493Joanna BestrzyńskaPOLSzpital św. WojciechaRobakowo1971K4040-14100:47:5500:49:1700:04:4800:23:37
#59 17054426Bartłomiej PlutaPOLGniezno1986M306081564-00:47:5500:48:4100:04:4800:23:10
#60 1706694Dorota Stefanowska-GolecPOLDorota Was ZabiegaPoznań1980K3061-14200:47:5600:50:1800:04:4800:23:57
#61 17074359Bartłomiej ZielińskiPOLMogilno TeamMogilno1983M306091565-00:47:5600:48:0800:04:4800:20:29
#62 17084295Ireneusz BednarzPOLPoznań1975M405351566-00:47:5700:50:0500:04:4800:23:23
#63 17093410Paweł CzuchraPOLOstrów Wielkopolski1963M50831567-00:47:5700:55:1400:04:4800:24:03
#64 1710749Tomasz GrześkoPOLTSPS TRZEBIECHÓWSulechów1960M50841568-00:47:5700:49:5500:04:4800:23:31
#65 17113397Dominika HaraPOLWarszawa1995K2038-14300:47:5700:50:0900:04:4800:24:30
#66 17122386Andrzej NowickiPOLRunning Team MiliczMilicz1963M50851569-00:47:5700:50:4000:04:4800:23:47
#67 1714888Wiesław MikołajczakPOLWronki1968M50861571-00:47:5800:54:1600:04:4800:23:25
#68 17163786Agnieszka PuczkoPOL8Zielona Góra1974K4041-14400:47:5800:49:4200:04:4800:23:26
#69 1717646Krzysztof KamyszekPOLPoznań1979M405361573-00:47:5900:54:3600:04:4800:24:04
#70 1718611Łukasz NowakowskiPOLPrzedecz1992M202891574-00:48:0000:52:1900:04:4800:24:10
#71 17191290Adam KrzemińskiPOLWUEF Tri Team poMOCNIPoznań1981M306121575-00:48:0000:50:2800:04:4800:24:14
#72 17201525Jan PawłowskiPOLPoznań1991M202901576-00:48:0100:50:3000:04:4800:24:13
#73 17224342Marta MotylewskaPOLPłock1991K2039-14500:48:0100:49:3800:04:4800:23:06
#74 17232585Krzysztof BiedalakPOLSwarzędz1984M306141578-00:48:0100:50:2000:04:4800:23:29
#75 17242325Tomasz BoguśPOLPo prostu biegnij & żyj aktywnieSzamotuły1977M405371579-00:48:0200:50:0000:04:4800:22:59
#76 17251993Paulina HildebrańskaPOLKB GEPARD MUROWANA GOŚLINAMurowana Goślina1979K4042-14600:48:0200:55:1200:04:4800:24:10
#77 17273201Adrian KapuścińskiPOLImpossibleisnothingPoznań1989M306151581-00:48:0300:51:3500:04:4800:23:58
#78 1728176Damian OsmańskiPOLJeżyce BiegająPoznań1978M405391582-00:48:0300:49:1700:04:4800:24:10
#79 17291018Kamil WąsowskkPOL56. Baza LotniczaInowrocław1993M202911583-00:48:0300:49:0500:04:4800:23:39
#80 17312654Aleksander AdamiakPOLRWT PoznańSwarzędz1974M405401584-00:48:0400:57:0900:04:4800:23:57
#81 17325055Przemysław BergerPOLPoznań1979M405411585-00:48:0400:52:1100:04:4800:23:37
#82 17331803Michał ZiembickiPOLPoznań1982M306161586-00:48:0400:50:4000:04:4800:24:02
#83 17344117Andrzej SerazetdinowPOLKiedyś miałem teamPoznań2000M16221587-00:48:0400:54:2400:04:4800:24:21
#84 17352108Jacek MateckiPOLKomoras KoninKonin1977M405421588-00:48:0400:50:4800:04:4800:24:06
#85 17364292Jacek MitutaPOLKB Gmina CzarnkówPołajewo1978M405431589-00:48:0400:49:2600:04:4800:23:05
#86 17373440Marek TobisPOLPoznań1961M50871590-00:48:0500:50:2400:04:4800:23:42
#87 17384527Oskar NawrockiPOLKSTChodziez1988M306171591-00:48:0500:49:4500:04:4800:24:33
#88 17391613Igor KozakPOLŚw. Jan XXIIIKomorniki1973M405441592-00:48:0500:55:2100:04:4800:24:13
#89 17402674Aldona SkibińskaPOLCzarnkówCzarnków1972K4043-14800:48:0500:50:2700:04:4900:23:56
#90 17411733Łukasz SzcześniakPOLNight Runners PoznańPoznań1981M306181593-00:48:0500:50:0600:04:4900:23:24
#91 17434430Sławomir KozłowskiPOLKTR ŚREDZIANIEŚroda Wielkopolska1973M405451595-00:48:0500:54:3100:04:4900:23:35
#92 17444248Wojciech BazylyPOLCityZenPoznań1983M306201596-00:48:0500:50:5500:04:4900:23:47
#93 17454709Iwona Roksela-MielnikPOLPanicze / Roxellas TeamPoznań1989K3062-14900:48:0500:50:3600:04:4900:24:11
#94 1746101Maciej PiweckiPOLSady1976M405461597-00:48:0500:49:5100:04:4900:23:51
#95 17474221Sebastian RyśPOLIronParaGowarzewo1975M405471598-00:48:0600:49:4600:04:4900:23:40
#96 17483399Michał JanisiówPOLACTIVE URANJawor1980M306211599-00:48:0600:49:5700:04:4900:23:28
#97 17492940Marek PietrzakPOLCYBINA TEAMZalasewo1980M306221600-00:48:0600:50:2800:04:4900:23:38
#98 17503026Monika Wencel-BąkPOLŚwiebodzin1987K3063-15000:48:0600:50:5000:04:4900:24:21
#99 17512129Gerard GarczykPOLZimin1980M306231601-00:48:0600:55:1700:04:4900:23:19
#100 17524682Rafał LitkePOLOJO TEAMMiędzychód1974M405481602-00:48:0600:50:2200:04:4900:23:30

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności