Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

15. Recordowa Dziesiątka

Wyniki - 10 marca 2019, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
-
#1 1113317Paweł WardzińskiPOLRIM TIM TEAMGdansk1988M3047105-00:35:3600:36:3700:03:3400:17:36
#2 1134767Damian MarciniakPOLJedz i TrenujŚwiebodzin1988M3048107-00:35:4100:36:0300:03:3400:17:32
#3 1144082Marcin DubielPOLBiegaj z DymkiemPłock1987M3049108-00:35:4100:35:4400:03:3400:17:43
#4 1151170Mateusz ZającPOLALBANNERSGarzyn1990M2047109-00:35:4200:35:4600:03:3400:17:43
#5 1163147Artur ŻeliszczakPOLNadaktywni ToruńToruń1986M3050110-00:35:4200:35:4800:03:3400:17:59
#6 1174262Paweł StrzelczykPOLKifato MKWarka1978M4013111-00:35:4200:35:4500:03:3400:17:54
#7 1184107Tomasz PasikPOLWolsztynWolsztyn1979M4014112-00:35:4200:35:4800:03:3400:17:30
#8 1191678Krzysztof GórnyPOLGórni GórąKalisz1978M4015113-00:35:4800:35:4900:03:3500:17:45
#9 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !12016Karolina GórnaPOLGórni GórąKalisz1979K401-700:35:4800:35:4900:03:3500:17:46
#10 1211502Marcin DługoszPOLBeetter Sport Drink TeamWrześnia1985M3051114-00:35:4900:35:5400:03:3500:17:51
#11 1233979Marcin BryndaPOLJW 4808 GołdapOlecko1988M3053116-00:35:5200:35:5600:03:3500:18:01
#12 124564Wiktor MatysikPOLSolec1996M2048117-00:35:5300:36:0000:03:3500:17:46
#13 12511Piotr KsiążkiewiczPOLCITY TRAIL TeamWągrowiec1987M3054118-00:35:5400:35:5700:03:3500:17:48
#14 1264796Dawid MikołajewskiPOLKalisz1995M2049119-00:35:5500:35:5900:03:3600:17:42
#15 1275211Krzysztof SzymańskiPOLOstrów Wielkopolski1983M3055120-00:35:5500:35:5900:03:3600:17:53
#16 1282675Mateusz TyllPOLNowak RunSkoki1999M2050121-00:36:0000:36:0300:03:3600:17:44
#17 1295137Dariusz DąbrowskiPOLILABO SPORTPiaseczno1974M4016122-00:36:0200:36:0600:03:3600:17:28
#18 1313364Łukasz DomańskiPOLMosina1981M3056124-00:36:0300:36:0600:03:3600:17:42
#19 1333881Jan BaranPOLTeam KopećWarszawa1986M3057126-00:36:0400:36:0700:03:3600:17:41
#20 1342562Sławek SibilskiPOLBuk1972M4018127-00:36:0600:36:1600:03:3700:17:56
#21 1351974Jakub KubińskiPOLEnea Bydgoszcz Triathlon TeamBydgoszcz1987M3058128-00:36:0600:36:1400:03:3700:17:56
#22 1361222Tomasz SzajdaPOLKarkonosz Running TeamGniezno1979M4019129-00:36:0700:36:1100:03:3700:17:45
#23 1371591Bartosz MierzejewskiPOLCTSPoznań1983M3059130-00:36:0700:36:1200:03:3700:17:52
#24 1381131Robert BagińskiPOLWood-MizerKościelec1971M4020131-00:36:1000:36:1600:03:3700:18:04
#25 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !139680Eryk ImianowskiPOLKS Kasztelanka / MMS TeamSieraków2001M162132-00:36:1200:36:1700:03:3700:17:51
#26 14028Monika JackiewiczPOLMKL SzczecinSzczecin1992K204-800:36:1400:36:1500:03:3700:17:30
#27 1413336Karol MaciągPOL#SZYMANOWSKITeamBielsko1991M2052133-00:36:1400:36:1900:03:3700:17:59
#28 1421714Zbigniew KapuścińskiPOLGrupa Azoty PoliceSzczecin1972M4021134-00:36:1500:36:2000:03:3800:17:51
#29 1452611Rafał SnochowskiPOLRetro RunnersKatowice1983M3060137-00:36:2100:36:2400:03:3800:18:03
#30 146590Michał WysockiPOLŁódź Kocha SportŁódź1980M3061138-00:36:2700:36:3900:03:3900:17:56
#31 1483097Marcin WojewodaPOLKoło BiegaKoło1981M3062140-00:36:2900:36:3600:03:3900:18:22
#32 1493545Bartosz KołodziejczykPOLChodzież1993M2055141-00:36:3100:36:3800:03:3900:18:11
#33 1502494Bartosz LutoPOLKB Florian Zajączki DrugieOpatów1998M2056142-00:36:3300:36:4100:03:3900:17:38
#34 1513493Dawid ŚwiderPOLGKS FABIANKIWłocławek1988M3063143-00:36:3400:36:3800:03:3900:17:13
#35 152969Karol MisztaPOLKolecTeamDąbrówka Wielkopolska1985M3064144-00:36:3600:36:4700:03:4000:18:28
#36 1534804Robert GalickiPOLKrisTrans Małyszka /Maratończyk PoznańPoznań1972M4023145-00:36:3700:36:4400:03:4000:18:25
#37 1543416Karolina BilawaPOLWolsztyńska Akademia BiegowaMiędzyrzecz1995K205-900:36:3700:36:4200:03:4000:18:20
#38 1554019Mariusz FamulskiPOLJW4808 GołdapGołdap1978M4024146-00:36:3900:37:3100:03:4000:18:09
#39 156641Marcin GiezekPOLNight RunnersPoznań1983M3065147-00:36:4100:36:4800:03:4000:18:09
#40 1572459Przemysław JabłońskiPOLZabiewgany PrzemekŁódź1980M3066148-00:36:4400:36:5400:03:4000:18:19
#41 1584171Sebastian PikułaPOLWierzbicki Running ProjectGorzów Wielkopolski1982M3067149-00:36:4500:37:1300:03:4100:18:33
#42 1595281Sławomir UrbańskiPOLGepard KępnoŁęka Opatowska1971M4025150-00:36:4800:36:5600:03:4100:17:59
#43 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1615030Stanisław KuczmaPOLAZS AWF Triathlon PoznańGortatowo2001M163152-00:36:5000:37:0200:03:4100:18:25
#44 1622229Jakub DmuchPOLPOWER BOMBTrzebnica1992M2057153-00:36:5100:37:1600:03:4100:18:36
#45 1634172Ryszard PikułaPOLRycho TeamWojcieszyce1986M3069154-00:36:5100:37:1800:03:4100:18:33
#46 164465Marcin OrłowskiPOLDąbrowski TEAMPoznan1982M3070155-00:36:5200:37:0100:03:4100:18:14
#47 1651851Dawid JarosińskiPOLKP PSP MyślibórzMyślibórz1978M4026156-00:36:5200:36:5700:03:4100:18:09
#48 1692992Adam SztąberPOLPietrzyk Running TeamŁódź1986M3072160-00:36:5700:37:0600:03:4200:18:20
#49 1702632Rafał CzerwińskiPOLSmashing PąpkinsSuchy Las1973M4028161-00:36:5800:37:1100:03:4200:18:35
#50 1714952Konrad KaszubiakPOLPoznañ1983M3073162-00:36:5800:37:1800:03:4200:18:27
#51 1722666Dawid ZdanowskiPOLwkurw_teamPoznań1991M2059163-00:37:0000:37:0500:03:4200:18:20
#52 1732927Piotr NowaczykPOLDąbrowski TeamPoznań1981M3074164-00:37:0100:37:0500:03:4200:18:42
#53 1741319Robert TylickiPOLTylickiTeamLeszno1972M4029165-00:37:0200:37:0700:03:4200:18:10
#54 1752734Robert GackiPOLSTR PoznańRabowice1984M3075166-00:37:0300:37:0600:03:4200:18:07
#55 1764944Fryderyk KaczmarekPOLDąbrowski TeamPoznań1997M2060167-00:37:0400:37:1400:03:4200:18:35
#56 1772133Marcin StachowiczPOLAZS SGHWarszawa1985M3076168-00:37:0500:37:1200:03:4300:18:07
#57 1782211Szymon RutkowskiPOLGardenFlora MTBBydgoszcz1998M2061169-00:37:0600:37:1000:03:4300:18:13
#58 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1791712Ewa HuryńPOLRunTheMountainsSzczecin1973K402-1000:37:0700:37:1200:03:4300:18:27
#59 1804572Jakub NajmowiczPOLGniezno1992M2062170-00:37:1000:37:1400:03:4300:18:04
#60 1812743Krzysztof ŚlefarskiPOLSzymonspeedChodzież1984M3077171-00:37:1300:37:2500:03:4300:18:35
#61 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1832112Krzysztof SzczotPOLGepard KępnoKępno1969M501173-00:37:1500:37:2000:03:4300:18:02
#62 1844077Sebastian GrabowskiPOLAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNAŁÓDŹ Łódź1976M4030174-00:37:1500:37:2700:03:4400:18:35
#63 1854929Dominik WylęgaPOLGepard KępnoŁęka Mroczeńska1982M3079175-00:37:1600:37:2500:03:4400:18:17
#64 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1861434Jerzy UrbańczykPOLKB Maraton TurekTurek1964M502176-00:37:1700:37:2000:03:4400:18:35
#65 1885238Krzysztof MikołajczykPOLflexlinkKomorniki1977M4032178-00:37:1800:37:2800:03:4400:18:33
#66 1912850Marek PoważnyPOLxRunnersWrocław1989M3081181-00:37:2000:37:2400:03:4400:18:33
#67 1922215Artur MarekPOLKS KROTOSZ KROTOSZYNZduny1973M4034182-00:37:2000:37:3000:03:4400:18:36
#68 1933247Mateusz MiskaPOLPoznań1993M2063183-00:37:2000:37:2800:03:4400:18:46
#69 1952148Maciej HaremzaPOLDąbrowski TeamDaszewice1984M3082185-00:37:2100:37:2600:03:4400:18:21
#70 1964786Aleksandr KazimirowUKRKaliszKalisz1982M3083186-00:37:2100:37:2300:03:4400:18:18
#71 1971554Waldek KoniecznyPOLNight RunnersDolsk1989M3084187-00:37:2200:37:3100:03:4400:18:42
#72 1983139Marcin RoszakPOLKB MIŚ BOREK WLKP.Borek Wielkopolski1980M3085188-00:37:2300:37:3100:03:4400:18:16
#73 1991715Mariusz WiraPOLKB MIŚ BOREK WLKP.Borek Wielkopolski1973M4036189-00:37:2300:37:3200:03:4400:18:06
#74 200978Marcin MisztaPOLKolecTeamZbąszyń1981M3086190-00:37:2400:37:3500:03:4400:18:39
#75 2013365Maciej GronowskiPOLSuchy Las1999M2064191-00:37:2400:37:4500:03:4400:18:33
#76 2024842Marcin JagielliczPOLMarcin Jagiellicz FotografiaWałbrzych1988M3087192-00:37:2400:37:3000:03:4400:18:42
#77 2033245Bartosz FryskePOLWagrowiecWagrowiec1990M2065193-00:37:2500:37:4400:03:4400:18:28
#78 2091774Piotr RzepkaPOLHernik TeamŚwiętochłowice1993M2067199-00:37:3200:37:4600:03:4500:18:29
#79 2101122Andrzej WiniarskiPOLDxTreeMWarszawa1979M4037200-00:37:3400:37:4200:03:4500:18:32
#80 2113228Szymon GorzkowskiPOLPoznań1991M2068201-00:37:3400:37:4500:03:4500:18:33
#81 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2123149Piotr KasprzykPOLANIRO RUN TEAMToruń1969M503202-00:37:3500:37:4200:03:4500:18:24
#82 2141963Arkadiusz KasicaPOLMiędzyrzecz1980M3093204-00:37:3500:38:0000:03:4600:18:37
#83 216678Kamil DąbekPOLMiędzychód1994M2069206-00:37:3800:38:0600:03:4600:18:57
#84 2172103Paweł StawiarzPOLMATNER RUNNING TEAMWrocław1986M3095207-00:37:3800:37:5500:03:4600:18:51
#85 2184508Andrzej SzczepańskiPOLWILD SKUNKSZielona Góra1973M4038208-00:37:3900:37:5200:03:4600:18:42
#86 2194705Mariusz GluglaPOLThe Runners ŚwiecieŚwiecie1978M4039209-00:37:4000:37:4700:03:4600:18:47
#87 2204160Gilles GreiveldingerFRAAlliance Technology Fehlau Run TeamKornik1971M4040210-00:37:4100:37:5200:03:4600:18:41
#88 2214335Dariusz HofmanPOLWOLF TEAMWałcz1984M3096211-00:37:4100:37:4600:03:4600:18:26
#89 222616Daniel MarekPOLCybina TeamSwarzedz1974M4041212-00:37:4300:37:5400:03:4600:18:53
#90 2234146Mariusz SzczepaniakPOLLKS Sana KościanKościan1986M3097213-00:37:4500:38:0100:03:4600:18:57
#91 2241897Marcin ŁęgockiPOLPietrzyk Running TeamŻakowice1989M3098214-00:37:4800:38:1300:03:4700:18:25
#92 2255059Kamil PerzPOLSpec Kable / AZS AWF PoznańPoznań1992M2070215-00:37:4900:37:5900:03:4700:18:57
#93 2261719Łukasz KuleszaPOLRybnik1985M3099216-00:37:5000:37:5300:03:4700:18:15
#94 227962Marcin MichnaPOLPoznań1989M30100217-00:37:5100:37:5700:03:4700:18:29
#95 2282343Wojciech AntonowiczPOLSzczecin1964M504218-00:37:5100:38:0300:03:4700:18:53
#96 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2292690Tadeusz SitekPOLMarciszów1956M601219-00:37:5100:38:1800:03:4700:18:55
#97 2302239Krzysztof GromalaPOLsobasteamŚwiebodzice1981M30101220-00:37:5300:38:1100:03:4700:18:53
#98 231772Dawid MolakPOLPoznań1981M30102221-00:37:5400:38:1000:03:4700:18:58
#99 2322625Marcin NowakPOLUMWWPoznań1992M2071222-00:37:5400:38:0300:03:4700:18:13
#100 2331757Marcin KozłowskiPOLHANSA-FLEXBaranowo1986M30103223-00:37:5600:38:0200:03:4800:18:33

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności