Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

15. Recordowa Dziesiątka

Wyniki - 10 marca 2019, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
-
#1 2302239Krzysztof GromalaPOLsobasteamŚwiebodzice1981M30101220-00:37:5300:38:1100:03:4700:18:53
#2 231772Dawid MolakPOLPoznań1981M30102221-00:37:5400:38:1000:03:4700:18:58
#3 2322625Marcin NowakPOLUMWWPoznań1992M2071222-00:37:5400:38:0300:03:4700:18:13
#4 2331757Marcin KozłowskiPOLHANSA-FLEXBaranowo1986M30103223-00:37:5600:38:0200:03:4800:18:33
#5 234620Mateusz MaroszczykPOLNatural Born RunnersKorzecznik1993M2072224-00:37:5600:38:0900:03:4800:19:08
#6 2354935Piotr KrakowskiPOLMiędzyrzecz1990M2073225-00:37:5700:38:0200:03:4800:18:31
#7 2364207Zbigniew KozłowskiPOLBiegoholicyToruń1984M30104226-00:37:5800:38:1000:03:4800:18:55
#8 2371876Marcin MazurPOLKolecTeam ZbąszynekZbąszynek1988M30105227-00:37:5800:38:1200:03:4800:19:03
#9 2381806Radomir GrafPOLJESPOLLeszno1977M4042228-00:37:5800:38:0600:03:4800:18:42
#10 2393936Kazimierz ChwirotPOLOsiedle Rozalin w LusówkuLwówek1972M4043229-00:37:5900:38:0600:03:4800:18:49
#11 2404909Rafał KędzioraPOLczerwonak biegaKoziegłowy1977M4044230-00:37:5900:38:0300:03:4800:18:40
#12 2424507Rafał GolecPOLKlub Aktywnych Parkrun SkórzecKrzesk Królowa Niwa1990M2074232-00:38:0000:38:1600:03:4800:18:52
#13 243462Kacper SzadzińskiPOLZłotów1998M2075233-00:38:0100:38:0600:03:4800:18:59
#14 2452069Marek KucharzewskiPOLGrodzisk Wielkopolski1989M30108235-00:38:0200:38:1900:03:4800:18:50
#15 2461078Piotr RudowiczPOLkb czarne wilkiRadłów1975M4045236-00:38:0200:39:3400:03:4800:18:59
#16 2471627Piotr WarczakPOLTEAMOCHALBydgoszcz1976M4046237-00:38:0300:38:1100:03:4800:18:42
#17 2481534Maciej MaćkowskiPOLUPS BYDGOSZCZBydgoszcz1986M30109238-00:38:0300:38:1000:03:4800:18:21
#18 2491522Stefan WojtkowiakPOLPiątkowo na BiegowoPoznań1974M4047239-00:38:0400:38:1500:03:4800:19:14
#19 250345Adrian SzukałaPOLWroniecki Klub BiegaczaWronki1990M2076240-00:38:0400:38:2900:03:4800:18:51
#20 2511902Wojciech MarcinkowskiPOLDrużyna SzpikuGranowo1992M2077241-00:38:0500:38:1500:03:4800:18:42
#21 252530Andrzej KublerPOLWieczorne Bieganie w SzczecinieBezrzecze1982M30110242-00:38:0500:38:1600:03:4900:18:57
#22 2534728Robert MorawskiPOLDrumet W RuchuWłocławek1978M4048243-00:38:0500:38:1400:03:4900:18:52
#23 2541694Rafał CyrulewskiPOLGutowo Małe1971M4049244-00:38:0900:38:2200:03:4900:19:08
#24 2555148Bartosz SarbakPOLBS TRI TEAMWolsztyn1996M2078245-00:38:1100:38:2300:03:4900:19:15
#25 2564275Marek MieziankoPOLKlub Aktywnych Parkrun SkórzecŻelków Kolonia1986M30111246-00:38:1100:38:4400:03:4900:18:54
#26 2572699Dariusz CichorekPOLa-term.plKalisz1971M4050247-00:38:1300:38:1800:03:4900:18:36
#27 2585149Adrian SłomaPOLSPEED FEET ’ 16 TGV KościanKościan1990M2079248-00:38:1300:38:1700:03:4900:19:03
#28 259779Michał SzymaśPOLDębno1995M2080249-00:38:1400:38:4000:03:4900:19:40
#29 2602989Piotr JeżółkowskiPOLOIRP WarszawaJózefosław1972M4051250-00:38:1500:38:2100:03:4900:18:58
#30 2613942Robert GorwaPOLKush GANGSTASzczytniki1978M4052251-00:38:1500:38:2800:03:4900:19:10
#31 2623929Maciej ZandeckiPOLNie Ma Lipy Swarzędz TeamSwarzędz1971M4053252-00:38:1500:38:2500:03:5000:18:48
#32 2631427Robert WalczakPOLCytadela by Night TRI Team + parkrun PoznańPoznań1980M30112253-00:38:1500:38:2700:03:5000:18:26
#33 2642677Łukasz GrzegorekPOLRONAL POLSKA RUNWałbrzych1979M4054254-00:38:1500:38:2500:03:5000:18:39
#34 2653704Kamil KoniecznyPOLKs Krotosz KrotoszynKobierno1997M2081255-00:38:1700:38:4100:03:5000:18:50
#35 2661334Łukasz KunyszPOLKolecTeam ZbąszynekTrzciel1996M2082256-00:38:1700:38:2900:03:5000:18:48
#36 2672603Maciej WiśniewskiPOLPoznań1999M2083257-00:38:1800:38:2300:03:5000:18:01
#37 2682341Piotr KurzyńskiPOLTEAM BEROTUZbaszynek1980M30113258-00:38:1800:38:2900:03:5000:18:35
#38 2701092Dacjan RzeźnikPOLZielona Góra1989M30114260-00:38:1900:39:0300:03:5000:18:39
#39 2714161Damian FajferPOLZabiegani Dobrowolscy TeamGranowo1975M4056261-00:38:1900:38:3200:03:5000:19:08
#40 2724762Patryk KozłowskiPOLTeam ZabieganeDniGóra Kalwaria1978M4057262-00:38:2000:39:0400:03:5000:19:07
#41 273153Tomasz RzeźnikPOLPOSNANIA INVESTMENT S.A.Poznań1976M4058263-00:38:2100:38:2600:03:5000:19:03
#42 274486Piotr PrzewoźnyPOL1983Buk1983M30115264-00:38:2100:38:3300:03:5000:18:32
#43 2753490Dariusz KowalskiPOLKowalski TeamZłotów1968M505265-00:38:2100:38:2700:03:5000:17:44
#44 2763849Piotr GałganPOLTEAM Mikołaj Lena Aguś & BonsPoznań1986M30116266-00:38:2300:38:3700:03:5000:19:06
#45 2771673Michał LeśniakPOLwww.NRGBOX.plCeradz Dolny1984M30117267-00:38:2300:39:0000:03:5000:19:18
#46 2784607Krzysztof CwalinaPOLniezrzeszonyDąbrówka1976M4059268-00:38:2500:38:4900:03:5100:19:26
#47 2793935Tomasz OstajewskiPOLOsiedle Rozalin w LusówkuLwówek1975M4060269-00:38:2600:38:3300:03:5100:18:49
#48 2815141Artur AdamczakPOLSKS OBORNIKIPoznań1992M2084270-00:38:2600:38:4100:03:5100:19:11
#49 283411Łukasz JanowiczPOLPoznań1992M2086272-00:38:2700:38:5000:03:5100:19:37
#50 2845320Robert GaczkowskiPOLRUN TEAM ŻNINŻnin1975M4061273-00:38:2700:38:3100:03:5100:18:48
#51 2854245Krzysztof GrześkowiakPOLNarodowy Bank PolskiSwarzędz1989M30118274-00:38:2800:38:4200:03:5100:19:32
#52 2865052Marcin JędrzejczakPOLVelocity/K.S TęczaSuchy Las1991M2087275-00:38:2800:38:4000:03:5100:18:21
#53 2871605Paweł TroniarzPOLTEAMOCHALRaszyn1979M4062276-00:38:2900:38:3900:03:5100:18:54
#54 2881916Tomasz SosińskiPOLSZWAGRY TEAM GNIEZNOGniezno1975M4063277-00:38:3000:38:4400:03:5100:19:12
#55 2901919Agnieszka BudekPOLBiegaj z DymkiemPłock1987K304-1200:38:3100:38:4000:03:5100:19:09
#56 2913465Krzysztof ChmielarzPOLChmielarz TeamKruszwica1992M2088279-00:38:3100:38:3600:03:5100:19:03
#57 2921463Grzegorz SarbakPOLBiegacze PMIMiędzychód1999M2089280-00:38:3200:38:4500:03:5100:19:25
#58 2932074Jaś KolanowskiPOLPoznań1984M30119281-00:38:3200:38:3900:03:5100:18:34
#59 294213Dawid PoklepaPOLKB WIKON / Team DraczyńskiNowa Sól1984M30120282-00:38:3500:38:4800:03:5200:19:09
#60 2951713Norbert WojciechowskiPOLAltom GnieznoGniezno1980M30121283-00:38:3600:38:4700:03:5200:19:01
#61 2972312Mateusz KosmalaPOLSąsiedzka WatahaKrosno Odrzańskie1983M30123285-00:38:3800:38:4600:03:5200:19:01
#62 2982717Mateusz MartinPOLDębno1992M2090286-00:38:3800:39:0400:03:5200:19:40
#63 2991339Bartosz DąbrowskiPOLWałcz1983M30124287-00:38:3800:38:5000:03:5200:18:51
#64 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3003937Mieczysław LisekPOLOsiedle Rozalin w LusówkuLwówek1959M602288-00:38:3900:38:4700:03:5200:18:59
#65 3012820Adam PankowskiPOLPolonia ŚrodaZaniemyśl1985M30125289-00:38:3900:38:5400:03:5200:19:05
#66 3023463Damian ChodorowskiPOLBez BalastuRadwanice1987M30126290-00:38:4100:38:5600:03:5200:19:26
#67 303257Grzegorz UlanowskiPOLSłubice1974M4065291-00:38:4100:38:5000:03:5200:18:43
#68 3041887Łukasz BocheńskiPOLHedgehog Runners TeamPoznań1984M30127292-00:38:4100:38:5800:03:5200:19:02
#69 3051274Tomasz SobczakPOLPoznań1976M4066293-00:38:4200:38:5000:03:5200:19:21
#70 3063511Jacek ZimniewiczPOLSzczytniki1978M4067294-00:38:4300:38:5600:03:5200:19:13
#71 307284Arkadiusz SchultekPOLPoznań1974M4068295-00:38:4400:39:0600:03:5200:19:32
#72 3084866Marek TataraPOLKostrzyn Nad Odrą1975M4069296-00:38:4400:39:1600:03:5200:19:06
#73 3093521Bartlomiej KędziaPOLLKS SANA KOSCIAN/TEAM KRAWCZYKRadomicko1977M4070297-00:38:4600:39:0100:03:5300:19:22
#74 3101198Marek WiłaPOLJarocin1995M2091298-00:38:4600:39:0800:03:5300:19:11
#75 313596Krystian TomczakPOLPoznań1992M2093301-00:38:4700:39:0600:03:5300:19:22
#76 3143792Paweł DziedzicPOLKP PSP SŁUBICECybinka1987M30129302-00:38:4700:38:5800:03:5300:18:54
#77 315810Damian MarcińczykPOLSudeckie Wycieczki BiegoweWałbrzych1993M2094303-00:38:4800:39:4100:03:5300:19:38
#78 3165309Dmytro ParovchenkoPOLЛ К "О л е к с а н д р і я "Alexandria1984M30130304-00:38:4800:39:5900:03:5300:19:30
#79 3175215Mateusz KrajewskiPOLŚroda Wielkopolska1995M2095305-00:38:4800:39:0100:03:5300:19:47
#80 3183022Maciej SkrzypczakPOLRunner's PowerKsiąż Wlkp1979M4071306-00:38:4800:38:5400:03:5300:19:36
#81 3192135Michał MichałkówPOLKarkonosz Running TeamSzklarska Poręba1986M30131307-00:38:4800:39:1000:03:5300:19:32
#82 3203845Krzysztof PanowiczPOLKS FABRYKA BIEGANIA Ostrów WielkopolskiLewków1975M4072308-00:38:5000:39:0800:03:5300:19:16
#83 321177Izabela WierzchowskaPOLKalisz1981K305-1300:38:5100:39:0300:03:5300:19:11
#84 3224771Bartosz ChrząszczPOLBrzeziński Run ClubPakość1995M2096309-00:38:5100:38:5900:03:5300:18:47
#85 3251417Tomasz HepnerPOLGVTChodzież1988M30133312-00:38:5400:39:1200:03:5300:19:23
#86 326795Michał KucybałaPOLRunners of WałczWałcz1979M4073313-00:38:5500:39:1400:03:5300:19:37
#87 3284008Artur HankiewiczPOLcityzen / direct floorPoznań1979M4074315-00:38:5500:39:0500:03:5400:19:24
#88 3295096Grzegorz TomaszewskiPOLparkrun PoznańPoznań1978M4075316-00:38:5700:39:1500:03:5400:19:06
#89 3301113Jacek SobczakPOLWrześnia1990M2099317-00:38:5900:39:0500:03:5400:19:20
#90 3324788Marcin NowakPOLKrakowiak TeamMosina1984M30135319-00:39:0000:39:2400:03:5400:19:32
#91 3334114Paweł MakarowskiPOLRUNtravelFUNWarszawa1978M4076320-00:39:0100:39:1400:03:5400:19:31
#92 334767Jakub GzylPOLObrzycko1985M30136321-00:39:0200:39:2700:03:5400:19:17
#93 335585Karol OlejniczakPOLKS Krotosz KrotoszynKrotoszyn1970M4077322-00:39:0300:39:1300:03:5400:19:14
#94 336665Radosław WiejakPOLKostrzyn1978M4078323-00:39:0300:39:1700:03:5400:19:23
#95 3371966Robert GłowackiPOLVege RunnersOlsztyn1974M4079324-00:39:0400:39:1900:03:5400:19:21
#96 338776Miłosz KaczkowskiPOLDąbrowski TeamWałbrzych1993M20100325-00:39:0400:39:1000:03:5400:19:01
#97 3391087Szymon TkaczewskiPOLOpalenica2001M164326-00:39:0500:39:3300:03:5400:19:18
#98 340840Michał AndruchPOLBOBRÓWKO BIEGAPoznań1982M30137327-00:39:0500:39:1200:03:5500:19:18
#99 341639Piotr ŁączyńskiPOLWszystkoobieganiu.plPoznań1978M4080328-00:39:0700:39:1500:03:5500:19:26
#100 3421424Dawid SworekPOLZone3 Team/Triathlonista.comPoznań1988M30138329-00:39:0800:39:1900:03:5500:19:22

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności