Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

15. Recordowa Dziesiątka

Wyniki - 10 marca 2019, Poznań

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
-
#1 8354816Czesław SienkiewiczPOLKS Krotosz KrotoszynKrotoszyn1958M6011790-00:42:5700:43:1300:04:1800:21:27
#2 8361930Wiesiek WlaszczykPOLPobiedziska niezrzeszonyPobiedziska1969M5033791-00:42:5700:43:2300:04:1800:20:33
#3 8374610Bernard ZdonekPOLSNG WILD DUCKSŁódź1983M30320792-00:42:5800:43:4500:04:1800:21:19
#4 8384418Jakub PalutaPOLDąbrówka1984M30321793-00:42:5800:43:5000:04:1800:21:19
#5 839276Maciej GawrońskiPOLKomorniki1982M30322794-00:42:5900:44:3800:04:1800:21:22
#6 8402056Paweł NalewalskiPOLMogilno TeamMogilno1976M40245795-00:42:5900:43:2400:04:1800:20:59
#7 8412691Tomasz RoeskePOLMosina1971M40246796-00:43:0000:43:4600:04:1800:20:36
#8 8421583Sebastian SkoczekPOLGruszczyn1981M30323797-00:43:0000:43:4700:04:1800:21:01
#9 8432182Paweł PerzPOLKomorniki MTB TeamWiry1973M40247798-00:43:0000:44:0600:04:1800:21:15
#10 8442974Jacek ModrzyńskiPOLKrotoszyn1983M30324799-00:43:0000:44:1100:04:1800:21:33
#11 8452119Piotr KaczmarekPOLPowerRun By Decathlon Gniezno Ślęzak Tem Gniezno1973M40248800-00:43:0100:43:4200:04:1800:21:44
#12 846368Andrzej FrankowskiPOLPoznań1959M6012801-00:43:0100:43:3700:04:1800:21:02
#13 8474940Paulina CzajaPOLToruń1994K2021-4600:43:0100:43:4300:04:1800:21:16
#14 8481563Marek TrzeciakPOLPoznań1985M30325802-00:43:0200:43:4100:04:1800:21:36
#15 8492786Tomasz DawidowiczPOLTODA MeblePoznań1987M30326803-00:43:0300:45:0200:04:1800:21:25
#16 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !8504729Wiesław RzepczyńskiPOLNIEZRZESZONYRacibórz1948M70+1804-00:43:0400:43:5200:04:1800:21:08
#17 8515063Tomasz RatajczakPOLSwarzędzSwarzędz1980M30327805-00:43:0400:43:3100:04:1800:20:50
#18 8524465Paweł GilewskiPOLMTB2019.plZielona Góra1976M40249806-00:43:0500:49:1600:04:1800:21:24
#19 8535018Michał WasilewskiPOLZalasewo1979M40250807-00:43:0500:44:0800:04:1800:21:28
#20 8544431Marian KosakowskiPOLMurawski TeamSzczecin1957M6013808-00:43:0500:43:3000:04:1900:21:17
#21 8552198Wojciech ŚramskiPOLteam run gołańczGołańcz1993M20173809-00:43:0600:44:2600:04:1900:21:36
#22 8561710Paweł CzubPOLRożnowo1996M20174810-00:43:0700:44:0200:04:1900:21:18
#23 8582556Waldemar LewandowskiPOLGorzów Wlkp.1980M30328812-00:43:0700:43:2900:04:1900:20:28
#24 8592116Konrad CiachPOLGowarzewo1982M30329813-00:43:0800:44:0100:04:1900:21:19
#25 8603749Włodek ZiółkowskiPOLDrobex #BIEGACZEBydgoszcz1984M30330814-00:43:0800:43:5600:04:1900:21:07
#26 8613035Michał SzczudlakPOLGrupa OLX TeamPoznań1989M30331815-00:43:0800:45:3700:04:1900:21:38
#27 862904Krzysztof LipskiPOLPaprotnia1991M20175816-00:43:0800:43:2800:04:1900:20:47
#28 8633815Janusz SobczakPOLMalta PoznańPoznań1960M5034817-00:43:0800:43:2500:04:1900:21:05
#29 8643000Rafał SutPOLGałków Mały1978M40252818-00:43:0800:43:4500:04:1900:21:23
#30 865491Michał WalasikPOLŁódź1975M40253819-00:43:0800:43:4000:04:1900:21:28
#31 8664758Przemek GrzejdziakPOLUciekający przed typami z ŁodziŁódź1980M30332820-00:43:1000:43:4100:04:1900:21:36
#32 8674692Mateusz JackowskiPOLReal MadrytNekla1978M40254821-00:43:1000:44:1300:04:1900:22:08
#33 8683841Robert BrelińskiPOLGniezno1987M30333822-00:43:1000:44:1200:04:1900:21:22
#34 8693912Kuba MarciniakPOLPoznań1991M20176823-00:43:1000:44:0800:04:1900:21:04
#35 8704336Piotr RozekPOLMOS ŚremŚrem2002M1613824-00:43:1100:43:3000:04:1900:21:25
#36 8712328Jarosław KukułaPOLSCIM | 8ATM | EYRun4FunPoznań1982M30334825-00:43:1100:43:4400:04:1900:20:54
#37 8721513Marcin RuckiPOL4FM TEAMPoznań1978M40255826-00:43:1100:44:1300:04:1900:21:24
#38 8731815Jacek TokarskiPOLTurek1976M40256827-00:43:1100:44:3000:04:1900:21:45
#39 874790Piotr WierzbowskiPOLTeam KopećBrzozówka1978M40257828-00:43:1100:43:4000:04:1900:20:42
#40 875493Waldemar MajPOL100 BATALION ŁĄCZNOŚCIWałcz1978M40258829-00:43:1100:43:2900:04:1900:21:18
#41 8761161Mariusz JóźwiakPOLSierakowski Klub BiegaczaSieraków1979M40259830-00:43:1100:43:3200:04:1900:21:11
#42 8773745Tomasz PiaseckiPOLEljanKsiąż Wlkp1979M40260831-00:43:1200:43:5300:04:1900:21:18
#43 8783110Przemek MatusiakPOLOLEJ RUNNING TEAMRuda Bugaj1980M30335832-00:43:1200:43:4200:04:1900:21:38
#44 8805240Marek TomaszewskiPOLflexlinkMosina1978M40261834-00:43:1200:43:5200:04:1900:21:34
#45 8811253Robert NiedźwieckiPOLŚwiebodzin1970M40262835-00:43:1300:44:5100:04:1900:21:16
#46 8824870Agata OszmałekPOLsnufkinbiega.wordpress.comPoznań1986K3016-4700:43:1300:43:3600:04:1900:21:23
#47 8832050Rafał HedzielskiPOLDrużyna SzpikuGolęczewo1974M40263836-00:43:1400:44:1300:04:1900:21:04
#48 8853565Piotr SzwierzPOLKLAS Szpot SwarzędzRabowice1967M5035837-00:43:1400:43:4800:04:1900:21:34
#49 8863347Michał BurzyńskiPOLPoznań1981M30337838-00:43:1500:44:3700:04:2000:21:37
#50 8873100Jakub SrokaPOLKowary1999M20177839-00:43:1500:44:4400:04:2000:21:51
#51 8882579Łukasz AraszkiewiczPOLKolegium Sędziów WZPNPlewiska1983M30338840-00:43:1500:44:3100:04:2000:21:43
#52 8892597Mariusz KowalczykPOLgRUNwald team PoznańPoznań1975M40264841-00:43:1600:43:5400:04:2000:21:31
#53 891666Robert PiaskowskiPOLKrotoszyn1974M40266843-00:43:1700:44:2800:04:2000:21:49
#54 8922175Natalia GraczPOLHERNIK TEAMKatowice1993K2023-4900:43:1700:43:3100:04:2000:21:42
#55 8934495Arkadiusz BłaszykPOLLeszno1995M20178844-00:43:1800:48:4800:04:2000:21:03
#56 8941260Artur MleczakPOLKGB GRZMOT KOMORNIKIPoznań1973M40267845-00:43:1900:44:1100:04:2000:21:22
#57 8953894Rafał SójkaPOLKS KROTOSZ KROTOSZYNGorzupia1974M40268846-00:43:1900:44:0100:04:2000:21:24
#58 8964078Dorota ZatkePOLAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNAŁÓDŹ Łódź1975K4010-5000:43:1900:44:2300:04:2000:21:32
#59 8973486Łukasz PiaskowskiPOLSANTANDER RUNNERS TEAMPlewiska1974M40269847-00:43:1900:44:2300:04:2000:21:32
#60 8983517Piotr PrzybytkowskiPOLHONEY STINGER RUNNERSPoznań1976M40270848-00:43:1900:45:2100:04:2000:22:08
#61 89969Andrzej LewandowskiPOLBrylant KórnikKórnik1959M6014849-00:43:1900:43:4900:04:2000:21:03
#62 9002456Marcin NowakPOLNight Runners / Motiv Home TeamPoznań1976M40271850-00:43:2000:43:5900:04:2000:21:15
#63 9013329Oliwier StożekPOLNowak RunSkoki2003M1614851-00:43:2000:45:3100:04:2000:21:57
#64 9025090Łukasz RothPOLNight RunnersPoznań1979M40272852-00:43:2000:43:4600:04:2000:20:59
#65 9034071Daniel KamińskiPOLDębe1976M40273853-00:43:2000:44:0400:04:2000:21:28
#66 9042782Łukasz KrólPOLKS Fabryka Biegania Ostrów WielkopolskiPrzygodzice1985M30339854-00:43:2100:43:5000:04:2000:21:18
#67 9053844Adrian FabiśPOLTKKF MPK POZNAŃPoznań1977M40274855-00:43:2100:43:2800:04:2000:21:20
#68 9063093Tomasz BłaszczykPOLWarta1977M40275856-00:43:2100:44:3500:04:2000:21:21
#69 9071936Krzysztof NajderPOLBiedrusko1980M30340857-00:43:2200:44:2200:04:2000:20:58
#70 9081778Maciej ChojnackiPOLNight Runners/Pobiedziska Running TeamBiskupice1976M40276858-00:43:2200:44:0300:04:2000:21:30
#71 9092878Monika BytnerPOLWarszawa1986K3017-5100:43:2200:43:4700:04:2000:20:59
#72 9102094Mariusz WiśniewskiPOLŚLĘZAK TEAMKalisz1977M40277859-00:43:2300:43:5800:04:2000:21:39
#73 9112779Tim OldenburgPOLTeam Zoot EuropeCzapury1980M30341860-00:43:2300:45:0800:04:2000:21:08
#74 9125143Adam KierzekPOLSwarzędz1989M30342861-00:43:2400:43:5400:04:2000:21:12
#75 9132300Michał StachowiakPOLWojnowice1977M40278862-00:43:2400:44:2500:04:2000:21:39
#76 9142601Grzegorz ZakrzewskiPOLFSD RUN DREZDENKODrezdenko1994M20179863-00:43:2400:43:4100:04:2000:20:32
#77 9155310Grzegorz PiotrowskiPOLnie mamPuławy1981M30343864-00:43:2400:49:3500:04:2000:21:23
#78 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !9162668Alicja PietruczukPOLLKS Korab OleckoOlecko2000K161-5200:43:2400:44:1500:04:2000:21:16
#79 9174080Ewa ŚliwickaPOLBiegacze Juniora-Runners TeamKoziegłowy1982K3018-5300:43:2400:44:2300:04:2000:21:44
#80 9182880Sebastian SternalPOLGrodziski Klub BiegaczaGrodzisk Wielkopolski1976M40279865-00:43:2400:44:2300:04:2000:21:23
#81 91982Piotr SzymańskiPOLSokół KleczewKleczew1976M40280866-00:43:2500:44:0100:04:2000:21:25
#82 9204206Łukasz BartochowskiPOLVanHooy Bike ManufakturPoznań1981M30344867-00:43:2500:44:4100:04:2100:21:28
#83 9222266Marcin KosińskiPOLPetunieKolno1988M30346869-00:43:2500:45:3900:04:2100:22:08
#84 9242788Łukasz JarnutPOLLB TEAM LWÓWEKLwówek1989M30347871-00:43:2600:45:2200:04:2100:22:11
#85 925718Piotr MusielakPOLPGB UP-P-N 56Poznań1970M40281872-00:43:2600:44:1000:04:2100:21:20
#86 9274310Grzegorz SądelPOLZKS DrzonkówZielona Góra1971M40282873-00:43:2600:44:1800:04:2100:21:20
#87 9281330Damian MikołajczykPOLKB Geotermia UniejówUniejów1994M20180874-00:43:2800:44:1400:04:2100:21:36
#88 9294689Piotr MaikPOLSPRINT DopiewoDopiewo1978M40283875-00:43:2800:43:4600:04:2100:20:39
#89 9302471Karol MroczkowskiPOLKS Krotosz KrotoszynKrotoszyn1985M30348876-00:43:2900:43:5400:04:2100:21:16
#90 9314618Marcin DembkowskiPOLLorenz Team PoznańDopiewiec1979M40284877-00:43:3000:44:2900:04:2100:21:25
#91 9325221Kamil LiberekPOLPoznań1984M30349878-00:43:3000:46:1400:04:2100:21:39
#92 9333153Rafał CzeszewskiPOLAniro Run TeamToruń1979M40285879-00:43:3000:44:1500:04:2100:21:05
#93 9342712Grzegorz OrzechowskiPOLKB DęBIECPoznań1992M20181880-00:43:3100:43:5100:04:2100:20:27
#94 9351989Przemysław KochanPOLSpeed SzuraczZakrzewo1980M30350881-00:43:3100:45:2500:04:2100:20:42
#95 9362199Filip MarcinkiewiczPOLRakowo1983M30351882-00:43:3200:44:4600:04:2100:21:18
#96 9385115Paweł KicińskiPOL31 Baza Lotnictwa TaktycznegoKamionki1983M30352884-00:43:3200:44:2800:04:2100:21:54
#97 9402356Przemyslaw SzymkowiakPOLPoznan1975M40287886-00:43:3200:44:4700:04:2100:21:03
#98 9422524Sebastian WalczakPOL1979Łódź1979M40288888-00:43:3200:44:0400:04:2100:21:36
#99 9431985Tomasz SłujaPOLPoznań1995M20183889-00:43:3300:45:4900:04:2100:21:58
#100 9442844Anna PieprzPOLEverrunŁódź1984K3020-5500:43:3300:44:3200:04:2100:21:45

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności