Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Wiosenny

Wyniki - 10 marca 2019, Chorzów

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
#1 1011010Harwig MichałRADZIONKÓWCIDRY LOTAJOMPOL1975M40-492200:03:5915.1000:39:5200:08:3595-
#2 102592Krzysztoń TomaszJAWORZNIKAMBITNI AMATORZYPOL1978M40-492300:04:0015.0000:39:5600:08:3996-
#3 1031474Maliszewski MichałKATOWICEDIEBOLD NIXDORFPOL1989M30-395100:04:0015.0000:39:5700:08:4097-
#4 10440Borchert MarcinŚWIĘTOCHŁOWICEAKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAMPOL1981M30-395200:04:0015.0000:39:5800:08:4198-
#5 10533Skworc GrzegorzSIEMIANOWICE ŚLASKIECOJABIEGNEPOL1987M30-395300:04:0015.0000:39:5800:08:4199-
#6 106955Denicki PrzemysławKNURÓWPOL1991M20-291900:04:0015.0000:40:0400:08:47100-
#7 1071303Kolka PiotrJAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOPOL1987M30-395400:04:0115.0000:40:0500:08:48101-
#8 1081350Krzyżowski MaciejTYCHYPOL1984M30-395500:04:0115.0000:40:0700:08:50102-
#9 1091253Sokołowski KarolTYCHYPOL1987M30-395600:04:0114.9000:40:1000:08:53103-
#10 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !110659Dziarski WiesławRYBNIKERBUDPOL1955M60-69100:04:0114.9000:40:1300:08:56104-
#11 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1111388Rencz MałgorzataORZESZEAUGUSTEAMPOL1974K40-49100:04:0114.9000:40:1300:08:56-7
#12 1122291Kurpiewski SebastianCZĘSTOCHOWABREMBOPOL1993M20-292000:04:0214.9000:40:1500:08:58105-
#13 11396Targiel LukaszTYCHYBUMERANG TEAMPOL1985M30-395700:04:0214.9000:40:1600:08:59106-
#14 1141654Skuczeń PiotrRUDA ŚLĄSKAPOL1980M30-395800:04:0214.9000:40:1700:09:00107-
#15 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1151406Sokół BogumiłOPOCZNOPOL1959M60-69200:04:0214.9000:40:1800:09:01108-
#16 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1161622Pasek MagdalenaBYTOMTEAM PASEKPOL1990K20-29200:04:0214.9000:40:1800:09:01-8
#17 1172198Ligocki MichałSIEMIANOWICE ŚLĄSKIECHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMPOL1978M40-492400:04:0214.9000:40:1900:09:02109-
#18 118520Grzesica PawełLĘDZINYPOL1978M40-492500:04:0214.9000:40:1900:09:02110-
#19 1191398Halczok JanuszBYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOL1982M30-395900:04:0214.9000:40:2100:09:04111-
#20 1202373Borkowy MichalBOJSZOWYPOL1975M40-492600:04:0214.9000:40:2300:09:06112-
#21 1211868Dzida JanuszŻORYPOL1986M30-396000:04:0214.9000:40:2400:09:07113-
#22 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1221511Patas MagdalenaWODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPOL1990K20-29300:04:0314.8000:40:2500:09:08-9
#23 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1232648Piotrowski GrzegorzSMOLNICAPOL2000M16-19200:04:0314.8000:40:2600:09:09114-
#24 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1241095Harwig PatrykRADZIONKÓWCIDRY LOTAJOMPOL2000M16-19300:04:0314.8000:40:2700:09:10115-
#25 125318Kapa TomaszCZELADŹ#CZELADZBIEGAPOL1981M30-396100:04:0314.8000:40:2800:09:11116-
#26 126906Plaza DionizyORZECHPOL1997M20-292100:04:0314.8000:40:3000:09:13117-
#27 12777Puc PawełBĘDZINPOL1980M30-396200:04:0314.8000:40:3200:09:15118-
#28 1282285Zielonka RomanBLACHOWNIABREMBOPOL1973M40-492700:04:0414.8000:40:3500:09:18119-
#29 129116Partyka ErnestSOSNOWIECPOL1993M20-292200:04:0414.8000:40:3900:09:22120-
#30 1302324Domagała MaciejKATOWICEPOL1983M30-396300:04:0414.8000:40:4000:09:23121-
#31 131165Klyszcz MichałOTMICEIZBICKO W BIEGUPOL1994M20-292300:04:0414.7000:40:4200:09:25122-
#32 1322378Kiecoń MichałUSTROŃUSTROŃ MOUNTAIN TEAMPOL1988M30-396400:04:0514.7000:40:4600:09:29123-
#33 133309Lipniak SzymonKATOWICEPOL1995M20-292400:04:0514.7000:40:5000:09:33124-
#34 134111Opuchlik TomaszSTUDZIENICEAKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAMPOL1981M30-396500:04:0514.7000:40:5300:09:36125-
#35 1352134Gołębiowski BogdanRUDA ŚLĄSKACARBON OCR RACING TEAMPOL1988M30 M30-396600:04:0514.0000:40:5400:09:37126-
#36 1361625Maciejowski MichałŚWIĘTOCHŁOWICEPOL1987M30-396700:04:0614.7000:40:5700:09:40127-
#37 1372035Wiszyński DamianCHORZOWDWRUNNINGPOL1983M30-396800:04:0614.7000:40:5700:09:40128-
#38 13874Burzyński KonradTARNOWSKIE GÓRYTKS KARATEPOL1979M40-492800:04:0614.6000:40:5800:09:41129-
#39 1391386Piskuń PiotrKATOWICEINŻYNIERIA BIEGANIA TEAMPOL1990M20-292500:04:0614.6000:40:5900:09:42130-
#40 140882Spyrka PiotrJASTRZĘBIE-ZDRÓJKLUB BIEGACZA FARTLEKPOL1988M30-396900:04:0614.6000:40:5900:09:42131-
#41 141340Brol PiotrSIEMIANOWICEGYM FOR YOUPOL1985M30-397000:04:0614.6000:41:0200:09:45132-
#42 1421969Koziołek SebastianBYTOMNGK RUNNING TEAMPOL1988M30-397100:04:0614.6000:41:0300:09:46133-
#43 1431364Zgoda BogusławSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOL1963M50-59500:04:0614.6000:41:0400:09:47134-
#44 1441360Filuś StanisławMYSŁOWICEKRS TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZPOL1965M50-59600:04:0714.6000:41:0800:09:51135-
#45 145156Dzierwa AdamSIEMIANOWICE ŚL.CHORZOWSKI KLUB KYOKUSHIN KARPOL1970M40-492900:04:0714.6000:41:0800:09:51136-
#46 146197Piłko MarcinDĄBROWA GÓRNICZAKOCHAM BIEGAĆPOL1983M30-397200:04:0714.6000:41:1100:09:54137-
#47 14749Kindler Piotr M.ŚWIĘTOCHŁOWICEKILLLER TEAM - INŻYNIERIA BIEGANIPOL1974M40-493000:04:0714.6000:41:1300:09:56138-
#48 148550Mroczek JanRUDA ŚLĄSKAPOL1967M50-59700:04:0714.6000:41:1400:09:57139-
#49 149677Sielski JarosławGLIWICEOPEL ACTIVE TEAMPOL1973M40-493100:04:0814.5000:41:1600:09:59140-
#50 1501533Dudek BartekKATOWICEPOL1976M40-493200:04:0814.5000:41:1700:10:00141-
#51 151225Paliga RafałTOPOROWICEOSTRA GÓRA 351POL1978M40-493300:04:0814.5000:41:2200:10:05142-
#52 1521252Kuśkaa AdamRYBNIKAZS AWF KATOWICEPOL1992M20-292600:04:0814.5000:41:2200:10:05143-
#53 1532287Bazyl AdamDĄBROWA GÓRNICZABREMBOPOL1983M30-397300:04:0814.5000:41:2300:10:06144-
#54 1541821Potoczny MirosławJAWORZNOPOL1974M40-493400:04:0814.0000:41:2300:10:06145-
#55 155505Paprotny MichałSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOL1982M30-397400:04:0814.5000:41:2500:10:08146-
#56 1561363Jankowski JarosławBIELSKO-BIAŁAPOL1981M30-397500:04:0914.5000:41:2500:10:08147-
#57 1572581Bieniok JarosławKATOWICEKOLEJE ŚLĄSKIEPOL1965M50-59800:04:0914.5000:41:2900:10:12148-
#58 1581376Stuchlik MarekJARZĄBKOWICEAKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAMPOL1984M30-397600:04:0914.5000:41:3000:10:13149-
#59 1591672Jóskowski RafałRUDA ŚLĄSKAKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAPOL1976M40-493500:04:0914.4000:41:3300:10:16150-
#60 16075Kawka JanCHORZÓWAKWAK CHORZÓWPOL1985M30-397700:04:0914.4000:41:3400:10:17151-
#61 1611091Pala MarcinBIERUŃCHWALISZ CZY NIE CHWALISZ - LOTPOL1982M30-397800:04:1014.4000:41:3500:10:18152-
#62 1621542Witoś WojciechGASZOWICEAKTYWNI LYSKIPOL1990M20-292700:04:1014.4000:41:3600:10:19153-
#63 1632252Jabłoński TomaszMARKLOWICEIBTEAM INŻYNIERIA BIEGANIAPOL1974M40-493600:04:1014.4000:41:3800:10:21154-
#64 1642592Pasuło GrzegorzKATOWICEPARIS ADVENTURE TEAMPOL1979M40-493700:04:1014.4000:41:4000:10:23155-
#65 1652594Urbańczyk MarcinJASTRZEBIE ZDRÓJDECATHLON KATOWICEPOL1993M20-292800:04:1014.4000:41:4200:10:25156-
#66 166586Wierzbicki KarolKATOWICEPOL1977M40-493800:04:1014.4000:41:4200:10:25157-
#67 1672606Skowroński SzymonTYCHYPOL1981M30-397900:04:1014.4000:41:4200:10:25158-
#68 168434Kimak PawełPODZAMCZEPZU STPOL1978M40-493900:04:1014.4000:41:4300:10:26159-
#69 1692656Undank SławomirKATOWICEPOL1979M40-494000:04:1114.3000:41:4900:10:32160-
#70 1701114Krawczyk PrzemekCHORZÓWPOL1985M30-398000:04:1114.3000:41:5100:10:34161-
#71 1711139Nowakowski AdrianSIEMIANOWICE ŚLĄSKIENIEBIESKIE SIEMIANOWICEPOL1982M30-398100:04:1114.3000:41:5400:10:37162-
#72 1721218Fyda JerzyKATOWICECSC RUNNERSPOL1983M30-398200:04:1114.3000:41:5500:10:38163-
#73 1731703Zbąski BartłomiejRUDA ŚLĄSKAKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAPOL1982M30-398300:04:1214.3000:41:5600:10:39164-
#74 1741674Krzon IreneuszRUDA SLĄSKAKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAPOL1966M50-59900:04:1214.3000:41:5700:10:40165-
#75 175694Mikołajski DamianDĄBROWA GÓRNICZATEAM DAMIKO/TRIATHLON X TEAMPOL1982M30-398400:04:1214.3000:41:5700:10:40166-
#76 1762651Halman TomaszGLIWICEPOL1983M30-398500:04:1214.3000:41:5800:10:41167-
#77 177569Świerczyński MichałTYCHYELEKTRONYPOL1982M30-398600:04:1214.3000:42:0000:10:43168-
#78 178504Broj DariuszŹLINICEKAC RUNNING TEAMPOL1985M30-398700:04:1214.3000:42:0300:10:46169-
#79 1792195Nir ŁukaszTYCHYWARSZTAT FORMYPOL1977M40-494100:04:1214.3000:42:0300:10:46170-
#80 180973Białek JohankaCHORZÓWJOHANKA THE ROCK QUEENPOL1980K30-39 K30600:04:1214.0000:42:0400:10:47-10
#81 1811404Watoła AndrzejŁUKÓW ŚLĄSKIAKTYWNI LYSKIPOL1975M40-494200:04:1214.3000:42:0400:10:47171-
#82 1821547Buława FilipGLIWICEUKS KOMETA GLIWICEPOL2002M16-19400:04:1314.3000:42:0600:10:49172-
#83 1831578Samorański KrzysztofWYMYSŁÓWMUAY RUNNING TEAMPOL1982M30-398800:04:1314.3000:42:0600:10:49173-
#84 1842123Hrapkowicz MarekKĘTYKĘCKIE HARPAGANYPOL1986M30-398900:04:1314.2000:42:0800:10:51174-
#85 1851930Zuber GrzegorzRYBNIKZABIEGANI NAUCZYCIELEPOL1965M50-591000:04:1314.2000:42:1000:10:53175-
#86 1861306Gigoń DariuszJAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOPOL1967M50-591100:04:1314.2000:42:1100:10:54176-
#87 1872081Wróbel WojciechBYTOMSZOMBIERKI DREAM TEAMPOL1977M40-494300:04:1314.2000:42:1100:10:54177-
#88 1881661Lis Mariusz JakubSOSNOWIECMAGNETI MARELLI POLAND SOSNOWPOL1974M40-494400:04:1314.2000:42:1100:10:54178-
#89 189957Palt TomaszKATOWICEPOL1979M40-494500:04:1314.2000:42:1200:10:55179-
#90 190679Luto AndrzejOPATÓWPOL1971M40-494600:04:1314.2000:42:1200:10:55180-
#91 1911021Szymkowski KrzysiekCZESTOCHOWAPOL1974M40-494700:04:1314.2000:42:1400:10:57181-
#92 1921643Majdziński AdrianŻORYPOL1993M20-292900:04:1414.2000:42:2100:11:04182-
#93 193492Podsiadło JarosławSOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECPOL1966M50-591200:04:1414.2000:42:2100:11:04183-
#94 1941682Sroczyński DariuszGLIWICEPOL1979M40-494800:04:1414.2000:42:2400:11:07184-
#95 1951333Gliniecki BartłomiejJAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOPOL1975M40-494900:04:1514.1000:42:2500:11:08185-
#96 1962015Stec JerzyZABRZEUM ZABRZEPOL1964M50-591300:04:1514.1000:42:2900:11:12186-
#97 197584Zimoń DawidRYBNIKJADYMY DURŚPOL1990M20-293000:04:1514.1000:42:3000:11:13187-
#98 1982599Masny MichałRYDUŁTOWYPOL1989M30-399000:04:1514.1000:42:3100:11:14188-
#99 1991493Michalski JarosławTARNOWSKIE GÓRYHETMAN TARNOWSKIE GÓRYPOL1984M30-399100:04:1514.1000:42:3200:11:15189-
#100 200255Ciszak JakubTYCHYFENIX TYCHYPOL1981M30-399200:04:1514.1000:42:3300:11:16190-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności