Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Wiosenny

Wyniki - 10 marca 2019, Chorzów

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
#1 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !16432109Pendolski FranciszekKATOWICEPOL1942M70+200:05:5010.3000:58:1800:27:011344-
#2 23391598Thomalla BogdanZABRZESTADION ŚLĄSKIPOL1942M70+500:08:227.2001:23:3800:52:211670-
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 17061047Muszyński JanKATOWICEBBJMPOL1945M70+300:05:5310.2000:58:4900:27:321382-
#4 22572509Sosin StanisławCHORZÓWSTADION ŚLĄSKIPOL1946M70+400:06:568.7001:09:1700:38:001639-
#5 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !783849Kaptur WojciechWODZISŁAW ŚLĄSKIKRS TKKF RELAKS WODZISŁAW ŚLĄSPOL1947M70+100:05:0012.0000:49:5700:18:40717-
#6 21131133Dudkiewicz PiotrCHORZÓWBIEGAMDLASIEBIEPOL1950M60-693300:06:309.2001:05:0200:33:451571-
#7 1934228Majewski AndrzejDĄBROWA GÓRNICZAW POGONI ZA DUCHEMPOL1951M60-692700:06:099.7001:01:3400:30:171496-
#8 16151517Szala JanuszŁAZISKA GÓRNEPOL1952M60-691800:05:4810.3000:58:0000:26:431325-
#9 1132240Torbiński WiesławJASTRZĘBIE-ZDRÓJSZARE MORSYPOL1952M60-69900:05:1911.3000:53:0500:21:48996-
#10 1923264Sabramowicz PiotrOPOLEIZBICKO W BIEGUPOL1952M60-692600:06:089.8001:01:2000:30:031488-
#11 2202644Jeziorski JanKATOWICEPOL1952M60-693500:06:438.9001:07:1300:35:561617-
#12 19512249Pozowski WłodzimierzKATOWICEPOL1952M60-692800:06:119.7001:01:4900:30:321504-
#13 14221922Jędrzejec KrzysztofKATOWICEPOL1953M60-691300:05:3610.7000:56:0200:24:451195-
#14 1728549Grabowski ZbigniewBYTOMPOL1953M60-692100:05:5410.2000:59:0000:27:431393-
#15 2258758Adamczyk RyszardBYTOMPOL1953M60-693800:06:568.7001:09:2000:38:031640-
#16 22892529Krupa AndrzejCHORZÓWCHSBD "W RUCHU"POL1953M60-694000:07:068.4001:11:0400:39:471648-
#17 15811301Guja BogusławJAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOPOL1953M60-691700:05:4610.4000:57:3700:26:201302-
#18 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !110659Dziarski WiesławRYBNIKERBUDPOL1955M60-69100:04:0114.9000:40:1300:08:56104-
#19 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1406188Szulc BarbaraBYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOL1955K60+100:05:3510.8000:55:4700:24:30-220
#20 6611550Kajkowski LeszekCHORZÓWPOL1955M60-69400:04:5212.3000:48:4300:17:26612-
#21 22202263Rał ZdzisławaGLIWICEPOL1955K60+500:06:488.8001:07:5700:36:40-597
#22 1210470Zelik BronisławSIEMIANOWICE ŚLĄSKIETSUNAMI BYTKÓWPOL1955M60-691100:05:2411.1000:53:5700:22:401059-
#23 2235713Florecki AndrzejGLIWICEAKMB PĘDZIWIATR GLIWICEPOL1955M60-693700:06:518.8001:08:3100:37:141631-
#24 1730560Stolarzewicz MarekJAWORZNOPOL1955M60-692200:05:5410.2000:59:0100:27:441395-
#25 2299827Kozaczkiewicz HelenaKNURÓWPOL1955K60+800:07:098.4001:11:3400:40:17-648
#26 18432542Rasek ZbigniewSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOL1955M60-692300:06:0210.0001:00:1800:29:011444-
#27 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 574534Mańka PiotrKĘDZIERZYN-KOŹLECZEMPJON TEAMPOL1955M60-69300:04:4812.5000:48:0000:16:43535-
#28 1118656Bęben JerzyROZWADZADYCZUŚ TEAMPOL1956M60-69800:05:1811.3000:52:5600:21:39985-
#29 19082559Layer AndrzejKATOWICEPOL1956M60-692500:06:079.8001:01:0800:29:511481-
#30 21671829Króliczek PiotrCHORZÓWPOL1956M60-693400:06:379.1001:06:1200:34:551597-
#31 16611652Orzełek SławomirPANKIZABIEGANI CZ-WAPOL1956M60-691900:05:5110.3000:58:2600:27:091355-
#32 22881066Kapicki JanMYSŁOWICEPOL1956M60-693900:07:068.5001:11:0000:39:431647-
#33 20382064Skrzypiec AndrzejBYTOMPOL1956M60-693000:06:199.5001:03:1200:31:551546-
#34 786433Maciejowski WiesławOLKUSZPOL1956M60-69500:05:0012.0000:49:5900:18:42720-
#35 23332151Jędruś OlgierdMYSŁOWICE-POL1956M60-694100:07:457.7001:17:3300:46:161669-
#36 2112535Kapica MałgorzataSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMK TEAMPOL1957K60+400:06:309.2001:05:0100:33:44-542
#37 8951564Sówka GrzegorzCHORZÓWBRAKPOL1957M60-69600:05:0511.8000:50:5000:19:33813-
#38 1495555Bigda JózefTARNOWSKIE GÓRYRUCH TO ZDROWIEPOL1957M60-691500:05:4010.6000:56:4000:25:231249-
#39 1323933Dziubdziela JarosławKATOWICEPOL1957M60-691200:05:3010.9000:54:5800:23:411132-
#40 1906799Szmit JerzySIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOL1958M60-692400:06:079.8001:01:0600:29:491479-
#41 22081999Toporek HenrykSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEWYLOTANEPOL1958M60-693600:06:458.9001:07:3100:36:141621-
#42 9491032Stercel KrzysztofJAWORZNOPOL1958M60-69700:05:0811.7000:51:1900:20:02856-
#43 1463861Grochowski MarianBYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOL1958M60-691400:05:3810.6000:56:2300:25:061225-
#44 17272564Miler AdamRUDA ŚLĄSKAPOL1958M60-69 M602000:05:5410.0000:58:5800:27:411392-
#45 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !18112693Sobczak BarbaraKATOWICEKLUB MORSÓW ARKTYKAPOL1958K60+200:06:0010.0000:59:5500:28:38-380
#46 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1151406Sokół BogumiłOPOCZNOPOL1959M60-69200:04:0214.9000:40:1800:09:01108-
#47 1161461Kościelniak JózefŁAZISKA GÓRNEPOL1959M60-691000:05:2011.2000:53:2300:22:061019-
#48 22491081Żuchowicz ElzbietaDĄBROWA GORNICZAMEDICOVER RUNNERSPOL1959K60+600:06:548.7001:08:5800:37:41-613
#49 20141724Książek AndrzejMYSŁOWICEPOL1959M60-692900:06:169.6001:02:4300:31:261534-
#50 1504524Krupa KrzysztofSIEMIANOWICE SLASKIEAMATORPOL1959M60-691600:05:4110.6000:56:4700:25:301255-
#51 2290342Kocyan MałgorzataGLIWICEBIEGAJ Z TRENERAMIPOL1959K60+700:07:078.4001:11:0700:39:50-642
#52 2052365Badura RyszardKATOWICEPOL1959M60-693100:06:219.4001:03:3000:32:131551-
#53 20552282Sitko PawełKATOWICE-POL1959M60-693200:06:219.4001:03:3000:32:131554-
#54 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1853742Kurkowska AldonaCHORZÓWAUGUSTEAMPOL1959K60+300:06:029.9001:00:2500:29:08-404
#55 3772649Zielonka WiesławKATOWICEPACCOR- POLSKAPOL1960M50-593100:04:3213.2000:45:2200:14:05353-
#56 8991155Gaida JanMIASTECZKO ŚLĄSKIEBIEGAM BO CHCĘPOL1960M50-597100:05:0511.8000:50:5100:19:34816-
#57 14322504Stańczyk AndrzejWOLAGÓRNIK WOLAPOL1960M50-5911600:05:3710.7000:56:0700:24:501203-
#58 14612215Radziejowski BogusławCZĘSTOCHOWAVIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWPOL1960M50-5912100:05:3810.6000:56:2100:25:041223-
#59 17411532Szews JolantaCHORZÓWPOL1960K50-591200:05:5510.2000:59:0600:27:49-341
#60 17541090Bukalski JózefSTAROKRZEPICEZRYW PARZYMIECHYPOL1960M50-5914000:05:5510.1000:59:1300:27:561404-
#61 219912Ciszewski KrzysztofBYTOMBIEG Z CHRYSTUSEMPOL1960M50-591700:04:1814.0000:42:5600:11:39208-
#62 15682582Piętka JerzySŁAWKÓWPOL1960M50-5912500:05:4510.4000:57:3100:26:141291-
#63 2144877Różewicz EwaTYCHYPANCEPOL1961K50-592200:06:359.1001:05:4900:34:32-557
#64 1912985Sajda TosiaŚIEMIANOWICE ŚLASKIEMANHATTAN27POL1961K50-591600:06:079.8001:01:1200:29:55-430
#65 1672440Hańczur JanBYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOL1961M50-5913500:05:5110.3000:58:2900:27:121363-
#66 11631979Hubka JerzyZABRZEZZG W POLSCE KWK MAKOSZOWYPOL1961M50-599300:05:2011.2000:53:2400:22:071021-
#67 12442508Gregorczyk ZdzisławKATOWICEPOL1961M50-5910000:05:2511.1000:54:1400:22:571081-
#68 2269652Dworniczak IwonaSIEMIANOWICE SL.POL1961K50-592900:07:018.6001:10:0700:38:50-626
#69 20542697Krawacki RyszardŚWIĘTOCHŁOWICEPOL1961M50-5915400:06:219.4001:03:3000:32:131553-
#70 2631693Połeć JerzyRUDA ŚLĄSKAKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAPOL1961M50-592200:04:2313.7000:43:4600:12:29249-
#71 10421380Hańczur JózefBYTOMB T M RUNNERSPOL1961M50-598400:05:1411.5000:52:2000:21:03930-
#72 15912612Szuba CzesławRYBNIKPOL1961M50-5912800:05:4610.4000:57:4300:26:261309-
#73 13471697Szeszko DorotaBYTOMKRS.TKKF.JASTRZAB RUDA SL.POL1962K50-59400:05:3110.9000:55:1200:23:55-197
#74 6031668Fijałkowski ZbigniewŚWIĘTOCHŁOWICEKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAPOL1962M50-594900:04:5012.4000:48:1600:16:59562-
#75 2143875Różewicz DariuszTYCHYPANCEPOL1962M50-5915700:06:359.1001:05:4900:34:321587-
#76 613289Jasiński MaksymilianJASTRZĘBIE-ZDRÓJMARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYPOL1962M50-595000:04:5012.4000:48:2100:17:04570-
#77 11311322Żaliński ZbigniewJAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOPOL1962M50-599000:05:1811.3000:53:0500:21:48995-
#78 394706Cieślikiewicz JanuszDĄBROWA GÓRNICZAPOL1962M50-593200:04:3413.2000:45:3700:14:20368-
#79 6741140Strumien JacekKATOWICEPOL1962M50-595700:04:5312.3000:48:5200:17:35624-
#80 14581740Mikołajczyk RomualdKATOWICENUDEL TEAMPOL1962M50-5912000:05:3810.7000:56:2000:25:031221-
#81 22541616Czapska EwaKATOWICEPOL1962K50-592500:06:558.7001:09:1400:37:57-616
#82 2255308Żalińska TeresaJAWORZNOJAWORZNO RUNNERSPOL1962K50 K50-592600:06:558.7001:09:1400:37:57-617
#83 12952562Gronowski WaldemarPIEKARY ŚLĄSKIESPARTANIE DZIECIOMPOL1962M50-59 M5010300:05:2811.0000:54:4200:23:251113-
#84 12992365Herman JacekRUDA SLASKAGYM FITNES MAXIMUSPOL1962M50-5910400:05:2811.0000:54:4200:23:251115-
#85 545585Papała LeszekŁAZISKA GÓRNEPOL1962M50-594300:04:4512.6000:47:3100:16:14509-
#86 10981687Zapiór MarekBYTOMCOLD BEER TEAMPOL1963M50-598800:05:1611.4000:52:4500:21:28973-
#87 1431364Zgoda BogusławSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOL1963M50-59500:04:0614.6000:41:0400:09:47134-
#88 957986Błaszczyński MarekKATOWICEHENIA - KATOWICEPOL1963M50-597800:05:0811.7000:51:2400:20:07863-
#89 12261914Pytlarz MarekCHORZÓWPOL1963M50-599800:05:2411.1000:54:0400:22:471070-
#90 22521314Kawulak KazimierzJAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOPOL1963M50-5916400:06:558.7001:09:0800:37:511637-
#91 2112025Jaworowski WitoldBYTOMAMATORPOL1963M50-591400:04:1714.0000:42:4800:11:31200-
#92 215960Rogowicz PiotrDĄBROWA GÓRNICZATRUCHTACZ MYSŁOWICEPOL1963M50-591500:04:1714.0000:42:5000:11:33204-
#93 2172243Stefański JarosławCHORZÓWAUGUSTEAMPOL1963M50-591600:04:1714.0000:42:5400:11:37206-
#94 483354Alker ZbigniewGLIWICEALKER TEAMPOL1963M50-594000:04:4112.8000:46:5400:15:37453-
#95 12511241Pyzik MarekGLIWICE1963POL1963M50-5910100:05:2611.1000:54:1700:23:001086-
#96 20202212Nowakowski DariuszSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOL1963M50-5915300:06:179.5001:02:5200:31:351539-
#97 17792093Jacek MarekPIEKARY ŚLĄSKIEPOL1963M50-5914300:05:5710.1000:59:3200:28:151417-
#98 13481698Szeszko MarekBYTOMKRS.TKKF.JASTRZAB RUDA SL.POL1964M50-5910700:05:3110.9000:55:1200:23:551151-
#99 1664238Woliński JózefGLIWICEPOL1964M50-5913300:05:5110.3000:58:2700:27:101357-
#100 1156283Otorowski HenrykRUDA ŚLĄSKAOTIPOL1964M50-599200:05:2011.2000:53:2100:22:041015-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności