Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Myślenicki Bieg Uliczny

Wyniki - 10 marca 2019, Myślenice

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
-
-
#1 145559Adam BuczyńskiM1975POLNOKIA KRAKÓWKRAKÓW00:40:2200:40:16
#2 269557Adam CzerneckiM1976POLCYNGUSKRAKÓW00:44:0600:43:44
#3 5840Adam CzerneckiM1973POLTKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICE00:37:4900:37:48
#4 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !13Adam CzerwińskiM1988POLMAX-FLIZ EKSPEDYCJAWIELICZKA00:32:1200:32:11
#5 86326Adam Czuba-GruchaM1969POLHAPPY TRI FRIENDSKRAKÓW00:38:4800:38:48
#6 267474Adam KucM1979POLKRAKÓW00:43:5600:43:42
#7 308630Adam KutyłaM1970POLPONAR WADOWICEWADOWICE00:44:4000:44:21
#8 361706Adam NazimM1961POLRUNONLINE.PL TEAMKRAKÓW00:46:0400:45:43
#9 923674Adam OhirkoM1979POLNAUKA BIEGAKRAKÓW01:17:2001:16:13
#10 37527Adam PłatekM1991POLMYŚLENICE00:46:2300:46:06
#11 274744Adam ŚlepiakM1986POLSTAJNIA BALONANOWY SĄCZ00:44:1900:43:52
#12 161612Adam StefanowiczM1978POLWM TRISELFKRAKÓW00:40:5400:40:43
#13 695609Adam StudziżbaM2001POLCREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMBOCHNIA00:54:3100:54:01
#14 842790Adam ZmudaM1965POLSKAWINA01:00:0200:59:53
#15 166784Adrian BanaśM1990POL#ADAMCZERWIŃSKITEAMWADOWICE00:41:0600:40:59
#16 541212Adrian BurtanM1997POLLUBIEŃ00:49:4300:49:20
#17 2651049Adrian CzosnykaM1979POLEKIPA Z TARNOWATARNÓW00:43:5400:43:37
#18 539665Adrian DomagałaM1988POLTF48KRAKÓW00:50:1200:49:18
#19 118452Adrian FirekM1985POLHIT THE TRAILBIELSKO-BIAŁA00:39:4900:39:39
#20 14352Adrian HebdaM1997POLTARNÓW00:40:2000:40:14
#21 536534Adrian SadlejM1992POLKLUB BIEGOWY PERŁABRZESKO00:49:5700:49:14
#22 1861024Adrian TokarczykM1996POLPRZYSIETNICA00:41:5300:41:41
#23 367795Agata DobromilskaK1986POLKRAKOW00:46:0900:45:55
#24 629284Agata DziuraK1989POLWEGRZCE WIELKIE00:52:1200:51:54
#25 660651Agata KuralK1975POLCREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMBOCHNIA00:53:1500:52:46
#26 5901034Agata NoworytaK1972POLKRAKÓW00:50:4400:50:33
#27 8591051Agata OrczykK1981POLMYŚLENICE01:00:5401:00:45
#28 757873Agata Świętek-NiedospałK1986POLZAKRZOWIEC TEAM CHALLENGEPODŁĘŻE00:57:0900:56:06
#29 66654Agata TylekK1980POLSKAWINA BIEGABRZYCZYNA00:53:5700:53:12
#30 484125Agnieszka BabłoK1979POLRADŁÓW00:48:5800:48:26
#31 750530Agnieszka BarczykK1973POLWOLBROM00:56:3900:55:48
#32 793908Agnieszka BidzińskaK1980POLSIEPRAWSKA 5SIEPRAW00:58:3100:57:27
#33 652921Agnieszka CholewczukK1991POLWILD DOGS TEAMKRAKÓW00:53:1500:52:31
#34 860927Agnieszka CichońK1974POLKRAKÓW01:01:5501:00:47
#35 814890Agnieszka KrzyszewskaK1987POLKRAKÓW00:59:2100:58:12
#36 791206Agnieszka MicimińskaK1988POLZABIERZÓW00:57:4700:57:26
#37 446238Agnieszka NazimK1985POLSKAWINA BIEGASKAWINA00:48:3100:47:49
#38 754344Agnieszka Pazderska-KipielK1983POLRUNONLINE.PL TEAMMYŚLENICE00:57:0400:56:00
#39 594978Agnieszka PiekarniakK1984POL#ADAMCZERWIŃSKITEAMKRAKÓW00:51:3300:50:43
#40 738860Agnieszka PyrekK1975POLKRAKÓW00:56:2300:55:17
#41 767983Agnieszka RogóżK1985POLNIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICE00:57:2900:56:29
#42 772679Agnieszka RóżyckaK1972POLNAUKA BIEGAKRAKÓW00:57:1100:56:41
#43 410480Agnieszka RyłkoK1987POLITMBW KRAKÓWKRAKÓW00:47:1300:46:48
#44 911298Agnieszka SawaK1965POLOJCOWSKIE ŚLIMAKIWIELKA WIEŚ01:09:3901:08:32
#45 43526Agnieszka SliwaK1986POLLIBERTOW00:48:1400:47:21
#46 824753Agnieszka WiśniowskaK1984POLKRAKÓW00:59:4000:58:40
#47 813934Agnieszka WojcikK1974POLKRAKÓW00:58:2700:58:12
#48 780584Agnieszka WróbelK1990POLŁOWCZÓWEK00:58:1000:57:12
#49 464184Agnieszka WypychK1976POLKRAKÓW00:48:3800:48:07
#50 328120Agnieszka WłochK1983POLLACHO TEAMKRAKÓW00:45:0700:44:52
#51 387766Aleksander DeraM1980POLPOLPLASTKRAKÓW00:46:5100:46:21
#52 577488Aleksander ŚmierciakM1990POLKRAKÓW00:50:4700:50:10
#53 763527Aleksander StefanM1967POLNAUKA BIEGANOWA SARZYNA00:56:3400:56:17
#54 253746Aleksander SzczepaniakM1976POLJULKATEAM STARY SĄCZSTARY SĄCZ00:44:0500:43:23
#55 214848Aleksander ŻegleńM1971POLMYŚLENICE00:42:4400:42:28
#56 234352Aleksandra BasterK1991POLNOWA HUTA TEAMKRAKÓW00:43:0600:43:02
#57 810384Aleksandra SurzynK1991POLMOCNI POMOCNISTRYSZAWA00:58:5100:58:06
#58 40981Alicja PiekarskaK1969POLNAUKA BIEGAKRAKÓW00:47:1100:46:47
#59 729914Alina TarnowskaK1980POLKRAKOW00:55:5100:54:52
#60 777822Andrii SeredaM1988POLKRAKÓW00:58:0300:56:54
#61 307295Andrzej DurasM1971POLOLSZOWICE00:44:5000:44:20
#62 178299Andrzej KiełtM1980POLKRAKÓW00:41:4200:41:28
#63 697164Andrzej KosmalM1977POLSLIM TEAMLRAKÓW00:54:4300:54:01
#64 27182Andrzej KrzanowskiM1984POLKRAKOW00:35:4400:35:40
#65 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2958Andrzej LachowskiM1982POLLACHO TEAMKRAKÓW00:33:1800:33:18
#66 762547Andrzej MamicaM1979POLNAUKA BIEGAKRAKÓW00:56:4300:56:15
#67 488770Andrzej MastelaM1975POLPOLPLASTLUBIEŃ00:48:5700:48:31
#68 26290Andrzej MazurkiewiczM1976POLNOWY SĄCZ00:44:0600:43:36
#69 52573Andrzej MielecM1969POLNIEPOLOMICE BIEGAJAMAŁA WIEŚ00:37:3900:37:38
#70 751531Andrzej OsmędaM1982POLWOLBROM00:56:3900:55:48
#71 2781041Andrzej PałkaM1984POLCHROSTOWA00:44:2900:43:55
#72 43210Andrzej RadzickiM1985POLESKADRA KRAKÓWKRAKÓW00:47:4900:47:16
#73 681260Andrzej SakM1971POLTARNÓW00:53:3400:53:34
#74 231453Andrzej SibikM1992POLITMBW KRAKÓWKRAKÓW00:43:1600:43:00
#75 705786Andrzej SmigaczM1972POLWIELICZKA00:55:1200:54:15
#76 509692Andrzej ŚwiderM1969POLAN-REN TEAMRDZAWKA00:49:2400:48:52
#77 565106Andrzej SzczepockiM1970POLNIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICE00:50:3300:49:55
#78 309123Andrzej SzumiecM1961POLLACHO TEAMKRAKÓW00:45:0200:44:22
#79 141883Andrzej UhlM1988POLDOTFIZJOKRAKÓW00:40:1300:40:10
#80 80155Andrzej ZawadaM1977POLITMBW KRAKÓWKRAKÓW00:58:4700:57:42
#81 263399Andrzej ZontekM1976POLDENIS TEAMKOZY00:43:4700:43:36
#82 843777Andzej DziadkowiecM1980POLPOLPLASTMYSLENICE01:00:2000:59:54
#83 90436Aneta Brudkiewicz-PaździorK1972POLEKIPA Z TARNOWAWIERZCHOSŁAWICE01:07:1501:06:07
#84 732229Aneta DomareckaK2003POLDRUŻYNA Z MYŚLENICMYŚLENICE00:55:5000:54:55
#85 797658Aneta KarniowskaK1999POLPCIM00:58:4300:57:37
#86 506882Aneta PietraszekK1991POLALL IN RUN KRAKÓWKRAKÓW00:48:5900:48:47
#87 585320Angelika FaronK1987POLMYŚLENICE00:51:2200:50:21
#88 807253Ania KoziołK1978POLPORANNY PATROLKRAKÓW00:58:5800:57:51
#89 436142Anita SzklanaK1995POLWIEPRZEC00:47:3200:47:25
#90 853107Anka KurekK1979POLKRAKÓW01:01:2501:00:18
#91 245554Anka LegutkoK1979POL#ADAMCZERWIŃSKITEAMKRAKÓW00:43:2500:43:14
#92 809306Anna Batycka-Bartkowiakk1977POLBARTKOWIAK TEAMKRAKÓW00:58:5700:58:05
#93 1631044Anna BodzionyK1985POLSTART NOWY SĄCZ/SZOST TEAMNISKOWA00:40:5400:40:47
#94 68070Anna CzaplaK1993POLNDEKRAKÓW00:54:2400:53:33
#95 720471Anna Drzyzga-BłaszczykK1981POLROZBIEGANE DOBCZYCEDOBCZYCE00:55:3700:54:43
#96 580761Anna GalasK1988POLKRAKÓW00:50:5800:50:13
#97 867539Anna GolińskaK1974POLNAUKA BIEGATRZEBINIA01:01:4901:01:33
#98 3201054Anna KawalecK1986POLESKADRA KRAKÓWKRAKÓW00:45:1400:44:41
#99 833807Anna Kozerska-StanekK1971POLPROSZOWICE01:00:2300:59:26
#100 672697Anna Majewska-GałdynK1990POLSZAFLARY00:53:4100:53:18

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności