Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IV Bieg Jedności Kaszubów

Wyniki - 16 marca 2019, Władysławowo

Msc
Nr
M
K
Kat
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1158Kujawski Grzegorz1-M 0 i więcej1PUCK00:34:57
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2187Spaleniak Tomasz2-M 0 i więcej2DOBRZEWINOENDURE TEAM00:34:57
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3333Kułakowski Artur3-M 0 i więcej3CHOJNICE00:38:06
#4 4145Keslinke Łukasz4-M 0 i więcej4GDYNIABIEGAMYRAZEM.PL00:38:54
#5 5133Gostkowski Łukasz5-M 0 i więcej5BYTÓWKB GOCH BYTÓW00:38:58
#6 6130Gleinert Szymon6-M 0 i więcej6ŻUKOWO00:40:48
#7 7176Pietkun Sławomir7-M 0 i więcej7KOLECZKOWODOBBY TEAM KOLECZKOWO00:40:51
#8 8122Dzięgielewski Michał8-M 0 i więcej8ŁÓDŹ00:41:19
#9 9343Jędowski Maciej9-M 0 i więcej9SUSZ00:41:36
#10 10197Telszewski Maciej10-M 0 i więcej10MAŁA PIAŚNICAWAGABUNDA MAŁA PIAŚNICA00:42:02
#11 11203Wiloch Radoslaw11-M 0 i więcej11GDAŃSKTHUNDER RUNNER -TEAM00:42:04
#12 12128Gawron Piotr12-M 0 i więcej12BYTÓWKB GOCH BYTÓW00:43:25
#13 13134Halmann Mirek13-M 0 i więcej13WEJHEROWOPGB SPORTOWA PACZKA00:43:39
#14 14113Abucewicz Waldemar14-M 0 i więcej14WŁADYSŁAWOWOMKS WŁADYSŁAWOWO00:43:43
#15 15173Oreszke Jan15-M 0 i więcej15KARWIABRW KP PSP00:44:33
#16 16183Rymon Lipinski Artur16-M 0 i więcej16WŁADYSŁAWOWO00:44:58
#17 17131Gleinert Jakub17-M 0 i więcej17ŻUKOWO00:45:07
#18 18150Knitter Marek18-M 0 i więcej18LIPA00:45:09
#19 19182Rychert Sylwester19-M 0 i więcej19ŻUKOWOKOMENDA PORTU WOJENNEGO GDYNIA00:45:38
#20 20142Jędraszczyk Marek20-M 0 i więcej20SŁUPSKWT SŁUPSK00:45:43
#21 21115Bartkowski Marek21-M 0 i więcej21WARSZAWAENDURETEAM00:45:50
#22 22334Lang Marcin22-M 0 i więcej22GDYNIA00:46:02
#23 23155Król Paweł23-M 0 i więcej23KRAKÓW00:46:49
#24 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !24160Kwiatkowska Agnieszka-1K 0 i więcej1RUMIAWIEWIÓR TEAM00:47:36
#25 25138Huzarski Kamil24-M 0 i więcej24TORUŃ00:48:06
#26 26201Wasilka Sławomir25-M 0 i więcej25WEJHEROWOHERMES00:48:21
#27 27164Lewinski Ireneusz26-M 0 i więcej26REDA00:48:33
#28 28135Hewelt Mateusz27-M 0 i więcej27PUCKREBELS LEGION TEAM00:48:35
#29 29152Koralewski Tomasz28-M 0 i więcej28SWARZEWO00:49:17
#30 30198Tempski Szymon29-M 0 i więcej29ŁEBCZ4 FUN TEAM00:49:27
#31 31174Pańka Adam30-M 0 i więcej30BOROWO00:49:28
#32 32325Buczek Robert31-M 0 i więcej31WARSZAWA00:49:48
#33 33171Nowak Dariusz32-M 0 i więcej32WŁADYSŁAWOWOBIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO00:50:07
#34 34194Szymański Paweł33-M 0 i więcej33ORLE00:50:43
#35 35191Szrama Marian34-M 0 i więcej34LĘBORKBAZA 4400:50:45
#36 36184Sałek Radosław35-M 0 i więcej35WARSZAWAAMATOR, BIEGAM DLA WIKTORA00:50:50
#37 37118Budzisz Rafał36-M 0 i więcej36CHAŁUPY00:51:10
#38 38139Jaffke Jarosław37-M 0 i więcej37PUCKJAFFI Z ŁEBCZA00:51:11
#39 39162Lademann Maciej38-M 0 i więcej38DARZLUBIE00:51:14
#40 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !40161Lademann Alicja-2K 0 i więcej2DARZLUBIE00:51:14
#41 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 41180Pulczyńska Anna-3K 0 i więcej3STARZYNO00:51:19
#42 42199Tocha Zbigniew39-M 0 i więcej39SKÓRCZAKTYWNI KOCIEWIACY00:52:26
#43 43163Lademann Marek40-M 0 i więcej40POŁCZYNO00:52:31
#44 44181Regliński Jakub41-M 0 i więcej41ŻUKOWO00:52:34
#45 45345Szymański Adam42-M 0 i więcej42LĘBORKLĘBORK BIEGACZE00:52:36
#46 46200Wasilka Mateusz43-M 0 i więcej43WEJHEROWO00:52:42
#47 47159Kużel Roman44-M 0 i więcej44WŁADYSŁAWOWO00:53:13
#48 48206Wrzesiński Piotr45-M 0 i więcej45CZĘSTOCHOWAGAPPAG TEAM00:53:31
#49 49175Pawłowski Mirosław46-M 0 i więcej46GDAŃSK00:53:41
#50 50146Kiedrowicz Bartosz47-M 0 i więcej47GDYNIATURBINIARNIA-BRZUCHOWO00:53:51
#51 51157Kucharski Daniel48-M 0 i więcej48REDA00:53:54
#52 52185Sikorra Beata-4K 0 i więcej4WŁADYSŁAWOWOBIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO00:54:47
#53 53186Skurtys Cezary49-M 0 i więcej49REDA00:54:50
#54 54172Olesiejuk Marta-5K 0 i więcej5GDYNIA00:54:57
#55 55137Hincka Marzena-6K 0 i więcej6GNIEŻDŻEWOKASZEBE GNIEŻDŻEWO00:54:59
#56 56114Baranowski Adrian50-M 0 i więcej50JASTARNIABARANOWSKI TEAM00:56:09
#57 57208Zeman Marek51-M 0 i więcej51ŁĘŻYCE-GŁODÓWKO00:56:14
#58 58177Piórkowski Stanisław52-M 0 i więcej52SIERPCTKKF KUBUŚ SIERPC00:56:17
#59 59204Winiarska Aleksandra-7K 0 i więcej7GDYNIA00:56:20
#60 60178Pisowlodzka Dagmara-8K 0 i więcej8DĄBROWA GÓRNICZA00:56:26
#61 61140Jetke Agnieszka-9K 0 i więcej9WŁADYSŁAWOWO00:56:28
#62 62136Hincka Jacek53-M 0 i więcej53GNIEŻDŻEWO00:56:31
#63 63125Gaffke Paulina-10K 0 i więcej10ŻARNOWIECAWFIS GDAŃSK00:56:33
#64 64124Gaffke Henryk54-M 0 i więcej54ŻARNOWIECKING OSCAR GNIEWINO00:56:33
#65 65151Konkel Edyta-11K 0 i więcej11WŁADYSŁAWOWOBIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO00:56:38
#66 66165Litzau Michał55-M 0 i więcej55WŁADYSŁAWOWO00:56:42
#67 67192Szweda Mieczysław56-M 0 i więcej56SWARZEWO00:56:50
#68 68132Gleinert Magda-12K 0 i więcej12ŻUKOWO00:57:08
#69 69153Kreft Joanna-13K 0 i więcej13OSTROWOGREIF TEAM WŁADYSŁAWOWO00:57:22
#70 70123Eliasz Dawid57-M 0 i więcej57HEL00:57:34
#71 71193Szydłowski Piotr58-M 0 i więcej58OŻARÓW MAZOWIECKIKB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA00:57:40
#72 72166Łukomski Tadeusz59-M 0 i więcej59SKRZESZEWO ŻUKOWSKIE00:58:02
#73 73190Styczewski Tomasz60-M 0 i więcej60WŁADYSŁAWOWO4FUN TEAM00:58:06
#74 74154Kreft Maciej61-M 0 i więcej61PUCKTRI SEA MEWA WŁADYSŁAWOWO00:58:07
#75 75148Klebba Krzysztof62-M 0 i więcej62PUCK / ŁEBCZKASZEBE ŁEBCZ00:58:23
#76 76143Jurczuk Katarzyna-14K 0 i więcej14OŻARÓW MAZOWIECKIKB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA00:58:50
#77 77168Majkowski Stanisław63-M 0 i więcej63BYTÓWKB GOCH BYTÓW00:58:51
#78 78329Maj Adam64-M 0 i więcej64PUCK00:58:54
#79 79129Gąsiorowski Rafał65-M 0 i więcej65BANINOBIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM00:59:03
#80 80141Jetke Krystian66-M 0 i więcej66WŁADYSŁAWOWO00:59:24
#81 81167Łukowicz Ewa-15K 0 i więcej15GDYNIA00:59:24
#82 82195Śledź Andrzej67-M 0 i więcej67SŁUPSKWT SŁUPSK01:00:56
#83 83207Wyszyński Paweł68-M 0 i więcej68GDYNIASOLID GDYNIA01:01:29
#84 84147Kielan Paweł69-M 0 i więcej69SIEKIERKI WIELKIEWALKA KOSTRZYN01:03:46
#85 85170Miarowska Joanna-16K 0 i więcej16REDA01:05:06
#86 86327Meikle Anna-17K 0 i więcej17WŁADYSŁAWOWO01:05:13
#87 87202Wiesiołek Grzegorz70-M 0 i więcej70WARSZAWA01:05:14
#88 88116Bollin Wiesława-18K 0 i więcej18WŁADYSŁAWOWOGREIF TEAM WŁADYSŁAWOWO01:05:50
#89 89188Stańczyk Paulina-19K 0 i więcej19ŁÓDŹ01:06:42
#90 90119Bystram Aleksandra-20K 0 i więcej20PUCKTRI-SEA MEWA WŁADYSŁAWOWO01:13:02

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności