Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IV Półmaraton Leszno

Wyniki - 17 marca 2019, Leszno

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
#1 218191--- ------1982M3081204-00:51:5921901:47:1001:46:51
#2 233293--- ------1971M4090218-00:53:4726501:48:2201:47:58
#3 263180--- ------1978M4098244-00:50:4417901:50:0001:49:49
#4 287481--- ------1975K4012-2500:54:2328101:52:3001:52:04
#5 34270--- ------1978M401534-00:43:554301:27:5001:27:50
#6 46496--- ------1988M301646-00:44:545401:30:0901:30:05
#7 3733--- ------1972K4024-5100:59:0036902:04:1702:04:00
#8 18771Adam DudziakLesznoDobiconnect1977M4067175-00:50:2816701:44:4501:44:31
#9 129240Adam LorekLesznoBiegam dla siebie1978M4044124-00:49:4715301:39:4001:39:18
#10 328422Adam TyrałaŚwięciechowaKS KORMORAN ŚWIĘCIECHOWA1990M1835293-00:57:3134701:58:0101:57:45
#11 50147Adrian JaszkiewiczWojnowiceTeam Bimber Power1981M301850-00:43:503901:30:2401:30:20
#12 237203Adrian KozaczekGostyń1988M3085221-00:52:5624801:48:3301:48:10
#13 111334Adrian PoprawskiPoniec1986M3050107-00:48:3313301:37:3801:37:29
#14 252442Adrian WojciechowskiKościan1984M3091234-00:54:0927501:49:2601:49:12
#15 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 211405Agata SzucaStrzelce KrajeńskieKB Pento Strzelce Krajeńskie1993K183-1400:52:2523601:46:4201:46:30
#16 29184Agnieszka Fogiel-PawłowskaWrocław1979K4013-2700:54:3829601:53:0501:52:50
#17 427353Agnieszka ReimanPoznań1981K3025-7501:04:0942502:16:3302:16:02
#18 269377Agnieszka SokołowskaGóraMaratończyk Góra1977K409-2000:52:1123101:50:3501:50:16
#19 370102Aldona GórnaŚremŻółwice w biegu1978K4022-4901:00:4139102:03:4302:03:20
#20 295150Aleksander JęsiekLesznoCiesiółka Auto Group1961M5021267-00:56:0931801:53:2201:53:00
#21 396317Aleksander PaszkeLesznoAWILUX1974M40133340-01:01:0339402:08:1202:07:49
#22 41751Aleksandra JańczakZbąszyń1997K1810-6801:04:1042602:13:0502:12:36
#23 276226Aleksandra KurzajŁódźWGD RUN1980K309-2300:55:2930701:51:2701:51:05
#24 352108Alex GrobelnyLeszno2002M1837308-00:56:2032302:01:4902:01:37
#25 391460Alicja ZakaszewskaGóra1971K4026-5601:01:0839702:07:1102:06:51
#26 31846Andrzej CichyLeszno1968M5025286-00:55:4331101:55:5101:55:29
#27 26160Andrzej DembinaRokietnica1962M5016243-00:52:1823501:49:5501:49:32
#28 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !12885Andrzej FrankowskiPoznań1959M602123-00:48:1612301:39:3601:39:23
#29 302154Andrzej KaczorkiewiczObraOMI1995M1832272-00:52:4023901:54:0201:53:32
#30 386215Andrzej KrzyżańskiŻaryParkrun Żary1963M5030332-00:56:1332002:06:3202:06:03
#31 434216Andrzej KubiśRydzynaR Team Rydzyna1963M5033357-01:01:5240702:19:3902:19:12
#32 273239Andrzej LisekPoznańLISEK1986M30101252-00:49:4215101:51:1801:50:59
#33 414284Andrzej MitekŻmigródKB Sukces Żmigród1970M40136347-00:59:3338402:12:1002:11:48
#34 100371Andrzej ŚlebiodaKleczewSokół Kleczew1975M403596-00:45:487801:36:1301:36:02
#35 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !81395Andrzej ŚwiętekLeszno1959M60180-00:46:108601:33:5601:33:51
#36 20402Andrzej SzczepańskiZielona GóraWild Skunks1973M40920-00:41:532001:24:3801:24:35
#37 362248Andrzej ŁupickiOsiecznaOsieczna Biega1971M40121317-00:58:0535602:02:5502:02:23
#38 40713Anna BartosikLesznoDrużyna Szpiku1984K3021-6301:02:3741502:09:4502:09:19
#39 13222Anna BliskowskaZielona Góra1977K404-600:49:1414301:40:0101:39:56
#40 29341Anna CichaChodzieżPCH RUN1986K3011-2800:55:2730501:53:1201:52:57
#41 29992Anna GawronskaŁódźFit Lamy1990K184-3000:55:4231001:53:5101:53:39
#42 336107Anna GraczykKaliszSUPERMARATON KALISZ1983K3016-3900:57:3735001:59:0601:58:51
#43 367359Anna RuskowiakSpytkówkiUKS Junior Nietążkowo1992K185-4700:56:5033402:03:3502:03:15
#44 24538Ariel ChudyRydzynaR-TEAM RYDZYNA1983M3087228-00:52:4824201:48:5001:48:26
#45 42123Ariel ImiołekPoznańMaratończyk Poznań1981M301542-00:44:505301:29:1601:29:13
#46 2042Arkadiusz AdamczakLeszno1980M3077192-00:55:1230201:46:0501:45:51
#47 27170Arkadiusz KasicaMiędzyrzecz1980M30727-00:42:142501:25:4301:25:41
#48 292369Arkadiusz SkrzypińskiLesznoPsi Patrol1978M40104265-00:54:3128901:53:0901:52:50
#49 240421Arkadiusz TylińskiLesznoAmator1966M5012224-00:50:0515801:48:3701:48:31
#50 26262Artur MarekZdunyKS KROTOSZ krotoszyn1973M401326-00:42:262801:25:3401:25:30
#51 345313Artur PachockiWiry1970M40118303-00:56:4533202:00:1601:59:53
#52 77497Artur TomaszewskiBorek WielkopolskiKB MIŚ BOREK WLKP.1984M303276-00:45:558101:33:2201:33:18
#53 191469Artur ZjezdzalkaPępowoKRZEKOTOWICE1979M4069179-00:49:5615401:45:0001:44:29
#54 29659Bartosz DechnikPudliszki1990M1831268-00:58:2736101:53:3101:53:00
#55 37562Bartosz DomagałaLesznoLeszczyńscy Patrioci1991M1839324-00:58:4036402:05:0102:04:46
#56 72219Bartosz KuciakMosina-Krosno1987M302971-00:45:287301:32:5501:32:49
#57 153294Bartosz MyszkiewiczMiłosław2Plus2 Września Team1972M4053144-00:49:5815501:41:4501:41:36
#58 178406Bartosz SzymaniakKościanKOŚCIAN TEAM1979M4064167-00:50:3317001:43:5801:43:51
#59 282418Bartosz TomaszewskiŚremBEST TEAM1984M30103258-00:56:0531601:52:0701:51:41
#60 172242Bartosz ŁabędzkiNowa Wieś1982M3068161-00:51:2020401:43:4201:43:26
#61 164109Bartłomiej GrobelskiJanowiec WielkopolskiPDO biega1988M3065154-00:47:5711601:42:4601:42:31
#62 315155Bartłomiej KajakRawiczrozbiegany Rawicz1980M30112283-00:53:5726901:55:4201:55:13
#63 356212Bartłomiej KrychSzczecin1995M1838312-00:59:1537602:02:2202:01:49
#64 399237Bartłomiej LewandowskiLeszno1986M30129342-00:58:4336602:08:3102:08:00
#65 272419Beata TurbańskaLeszno1974K4010-2100:52:3023801:51:0601:50:57
#66 154173Bogumił KaszkowiakWronkiWRONKI1978M4054145-00:51:0419901:41:5001:41:40
#67 254265Bronisław MatylaRydzynaR-TEAM RYDZYNA1965M5015236-00:54:3429101:49:3001:49:13
#68 4868Błażej DrobnikOpalenicaPromień Opalenica1987M301748-00:44:545501:30:1301:30:07
#69 78486Błażej GrzemskiBruczkówKb Miś Borek Wielkopolski1988M303377-00:45:226701:33:2401:33:19
#70 110499Cezary NowackiRydzynaRteem1977M4039106-00:45:347701:37:3301:37:29
#71 130316Cezary PaprockiWilkowice1969M505125-00:49:2314601:39:5501:39:25
#72 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !4431Cezary WalkowskiMiędzyrzeczKlub Miłośników Biegania1976M4014-00:39:03401:17:4901:17:49
#73 168192Cyprian KoniecznyLesznoSpinko Leszno1990M1822157-00:51:0920101:43:1001:42:52
#74 32499Dagmara GlinianyRawiczCytrynówka Team1979K4016-3300:55:5931201:56:3301:56:24
#75 120367Damian SkorackiOlszewoFit4Life1991M1815116-00:47:2110901:38:2701:38:19
#76 253449Damian WozniakLeszno26.21978M4096235-00:52:5424501:49:2701:49:06
#77 26714Daniel BartosikLesznoDrużyna Szpiku1981M3098248-00:54:1627901:50:2101:49:55
#78 16072Daniel DudzińskiLeszno1976M4055150-00:49:4215001:42:3101:42:09
#79 340115Daniel GrzelakLesznoMaraton Leszno1973M40116300-00:59:1938101:59:2201:58:54
#80 140256Daniel MakarczykChobieniaZG RUDNA1975M4048134-00:51:0119501:40:0901:40:02
#81 248436Daniel WilczakLesznoDream team1978M4095231-00:52:0122101:49:0201:48:45
#82 326468Daniel ZiółkowskiObraOMI1992M1834292-00:58:4236501:57:3001:57:00
#83 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !33352Danuta CzarneckaChodzieżPch_Run1967K502-3800:57:0134001:58:4501:58:30
#84 424167Danuta KarlickaKożuchów1975K4035-7301:02:3741702:15:5502:15:49
#85 143424Danuta UjejskaŚwięciechowa1978K405-800:49:3714901:40:3501:40:24
#86 108376Darek SobolewskiKożuchów1984M3049104-00:48:0311801:37:1101:37:06
#87 31378Dariusz DzikowskiGostyńParkrun Gostyń1977M40109281-00:52:0522601:55:2701:55:10
#88 30125Dariusz JabłońskiOleśnica1981M30930-00:41:552201:26:3701:26:35
#89 190132Dariusz JanasWrocławEfekt Gombao1985M3074178-00:48:2313001:44:5901:44:59
#90 322188Dariusz KokotKoninKb Aktywni Konin1988M30115290-00:56:1031901:56:1701:56:03
#91 246195Dariusz KosekŻmigród19661966M5014229-00:52:1023001:48:5501:48:30
#92 285420Dariusz TwardyLesznoPGB Sportowa Paczka1970M40102261-00:54:2628201:52:1801:51:59
#93 416423Dariusz TysperLesznoFundacja D.T.SPORT1986M30131349-01:05:2943802:12:2702:12:18
#94 3347Dawid CieplikRawiczAWILUX1990M18833-00:43:453601:27:3801:27:29
#95 4458Dawid DębowiakNowa WieśBieganie Na Śniadanie Śmigiel1991M181144-00:42:333201:30:0401:30:02
#96 11561Dawid DobrośGłogówKGHM ZG RUN1989M3051111-00:47:1910801:38:0501:37:58
#97 174208Dawid KrauseLesznoLeszczynscy Patrioci1976M4062163-00:52:0822701:43:5301:43:44
#98 257252Dawid MądroszykSzewceOpalenicki Klub Biegacza1989M3094239-00:52:1523401:49:3701:49:16
#99 52272Dawid MiaskowskiLesznoMiasek Team1980M301952-00:45:226501:30:3601:30:32
#100 59326Dawid PietrasikSzczecin1981M302158-00:44:394901:31:2601:31:21

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności