Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IV Półmaraton Leszno

Wyniki - 17 marca 2019, Leszno

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
#1 409500Monika SzczepaniakPędząca Jajecznica1990K187-6400:59:1437402:10:3502:10:05
#2 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 12448Krzysztof Blacha1982M30312-00:41:181801:22:2001:22:18
#3 379380Łukasz Kisło1983M30127326-00:50:3216902:05:3002:04:55
#4 218191--- ------1982M3081204-00:51:5921901:47:1001:46:51
#5 233293--- ------1971M4090218-00:53:4726501:48:2201:47:58
#6 263180--- ------1978M4098244-00:50:4417901:50:0001:49:49
#7 287481--- ------1975K4012-2500:54:2328101:52:3001:52:04
#8 34270--- ------1978M401534-00:43:554301:27:5001:27:50
#9 46496--- ------1988M301646-00:44:545401:30:0901:30:05
#10 3733--- ------1972K4024-5100:59:0036902:04:1702:04:00
#11 380190Marcin KołodziejBelęcin1979M40124327-00:55:3530902:05:3602:05:19
#12 124105Hubert GoryniaBodzewo1985M3056119-00:47:4411301:39:1501:38:49
#13 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2101Sebastian GołębiewskiBogatyniaEnergia z Biegania1991M1822-00:36:55201:15:4801:15:48
#14 13312Tomasz OlejnikBogatyniaEDI Team Zgorzelec1991M18513-00:40:241101:22:3201:22:29
#15 18618Rafał BiedrowskiBojanowoSpinko Leszno1974M4066174-00:51:1320201:44:4201:44:27
#16 192218Sebastian KucharskiBonikowoKOŚCIAN TEAM1972M4070180-00:50:3116801:45:2101:45:09
#17 23438Mariusz WiraBorek WielkopolskiKB MIŚ BOREK WLKP.1973M401123-00:42:272901:24:5801:24:55
#18 31476Marcin RoszakBorek WielkopolskiKB MIŚ BOREK WLKP.1980M301031-00:42:273101:26:4601:26:43
#19 57305Marcin NowakBorek WielkopolskiKB MIŚ BOREK WLKP.1971M402456-00:45:065801:31:2301:31:19
#20 77497Artur TomaszewskiBorek WielkopolskiKB MIŚ BOREK WLKP.1984M303276-00:45:558101:33:2201:33:18
#21 78486Błażej GrzemskiBruczkówKb Miś Borek Wielkopolski1988M303377-00:45:226701:33:2401:33:19
#22 371364Michał SiekBrzeg1963M5029322-01:00:4339202:04:0102:03:39
#23 382360Zbyszko RycerzBrzeg DolnyFitStyle Team1976M40126329-00:56:0431502:05:4702:05:30
#24 140256Daniel MakarczykChobieniaZG RUDNA1975M4048134-00:51:0119501:40:0901:40:02
#25 29341Anna CichaChodzieżPCH RUN1986K3011-2800:55:2730501:53:1201:52:57
#26 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !33352Danuta CzarneckaChodzieżPch_Run1967K502-3800:57:0134001:58:4501:58:30
#27 137211Tomasz KruszwickiChodzież1977M4045131-00:50:1416001:40:0601:39:56
#28 13825Paweł BłażutyczCieszkówKS KROTOSZ krotoszyn1973M4046132-00:50:5718601:40:0701:39:56
#29 12186Łukasz FrankowskiCzapury1982M3055117-00:48:1512101:38:3801:38:25
#30 314163Wojciech KapturCzempińChampionMan Team1963M5024282-00:55:3230801:55:3601:55:15
#31 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 122183Justyna KnaflewskaDąbczeMaraton Leszno/R-Team Rydzyna1979K403-500:47:5911701:38:5401:38:49
#32 18282Karol MisztaDąbrówka WielkopolskaKolecTeam1985M30518-00:42:042401:24:1201:24:10
#33 256273Tomasz MichalskiDomachowoDworczak Team1981M3093238-00:53:5526801:49:3501:49:07
#34 35257Marcin MałeckiDrezdenko1986M301135-00:44:004501:27:5301:27:48
#35 311269Wojciech MazurekDrezdenko1985M30110279-00:54:3429201:55:1201:54:48
#36 274456Ewelina WrzeszczDubin1989K308-2200:53:3025901:51:2501:51:12
#37 325478Joanna MańczakDusina1985K3013-3400:54:4330001:57:1801:57:08
#38 264104Sławomir GorwaDługie Stare1973M4099245-00:51:3721201:50:0701:49:53
#39 432493Marzena FabichGarzyn1976K4036-7601:04:5843502:19:1102:18:46
#40 9458Mateusz ZającGarzynALBANNERS1990M1849-00:39:33601:21:1501:21:13
#41 97235Marek LenarciakGdańsk1978M403493-00:47:2311001:35:5601:35:47
#42 438382Monika StasikGlinno1978K4037-7801:04:1442802:23:0502:22:43
#43 14715Marek BartosikGlogowKGHM ZG RUN1971M4050139-00:49:3214801:41:0801:41:02
#44 103386Marek StaweckiGlogówKGHM O/ZG Polkowice-Sieroszowice1976M403699-00:45:226801:36:4401:36:38
#45 203489Sławomir AdamczykGniezno1968M509191-00:51:3120801:46:0301:45:55
#46 254Mariusz AdamczykGnieznoAltom Gniezno1973M401225-00:41:281901:25:2001:25:18
#47 152214Tadeusz KrzyszczukGóraMaratończyk Góra1956M604143-00:49:0113901:41:3801:41:17
#48 161148Tomasz JazGóraEuforia biegacza1973M4056151-00:52:0222201:42:3701:42:18
#49 197342Seweryn PypećGóra1980M3075185-00:52:0322401:45:3701:45:18
#50 269377Agnieszka SokołowskaGóraMaratończyk Góra1977K409-2000:52:1123101:50:3501:50:16
#51 310275Tomasz MielcarekGóraWww.masaze-Tomek.pl1978M40108278-00:56:1532101:55:1101:54:51
#52 350196Mateusz KosekGóraSpinko Leszno1991M1836306-00:57:0033902:01:2202:00:56
#53 9624Tomasz BłaszczykGóra1979M403392-00:46:339201:35:4701:35:36
#54 123251Tomasz MacynaGóraEUFORIA BIEGACZA TEAM1992M1816118-00:48:3713501:39:0101:38:40
#55 391460Alicja ZakaszewskaGóra1971K4026-5601:01:0839702:07:1102:06:51
#56 392471Maciej ZosiukGórki NoteckieDąb Górki Noteckie1995M1840336-00:59:1537702:07:3502:07:02
#57 365372Lidia ŚlęzakGosciejewice1988K3019-4600:59:3338302:03:1302:02:48
#58 408311Krzysztof OlejniczakGostyńAGROZI Ziółkowo1967M5031345-01:01:2340102:10:3102:10:12
#59 435338Sławek PrzybylakGostyńUKS BISKUPIANKA SW GOSTYŃ1979M40140358-01:04:3943402:20:4702:20:28
#60 237203Adrian KozaczekGostyń1988M3085221-00:52:5624801:48:3301:48:10
#61 1780Witold FeledziakGostyń1980M30417-00:41:542101:24:0101:23:59
#62 31378Dariusz DzikowskiGostyńParkrun Gostyń1977M40109281-00:52:0522601:55:2701:55:10
#63 58171Tomasz KasperskiGostyńOZPN LESZNO1981M302057-00:45:568201:31:2501:30:58
#64 332134Teodor JanickiGostyń1977M40114295-00:59:0637101:58:3301:58:33
#65 99368Łukasz SkrzypczakGostyńWataha - łączy nas bieganie1983M304495-00:47:0910501:36:0401:35:37
#66 35981Wojciech FeledziakGostyń1982M30123315-00:55:5931302:02:4902:02:29
#67 105277Wiesław MikołajczakGostyń1970M4037101-00:48:2312901:36:5201:36:40
#68 22449Zdzisław CieślikGołańczTeam Run Gołańcz1958M606210-00:52:1022901:47:3401:47:18
#69 1578Krzysztof AngierGołanice1980M3063147-00:48:1212001:41:5501:41:41
#70 378432Łukasz WasiekGranowoKp Psp Grodzisk Wlkp / Drużyna Szpiku1983M30126325-00:58:1436002:05:2902:05:00
#71 69144Maciej JaśkowiakGrodzisk WielkopolskiGRODZISKI KLUB BIEGACZA1974M402768-00:46:018301:32:4601:32:33
#72 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !56340Dorota PrzybyszGrodzisk WlkpGRODZISKI KLUB BIEGACZA1966K501-100:45:075901:30:5601:30:53
#73 41129Patrycja BorowskaGronówko1998K188-6500:59:4938502:10:5202:10:32
#74 113358Marcin RozwalkaGronówkoQ-SYSTEMS1979M4041109-00:46:339301:37:4701:37:42
#75 289198Wojciech KośniewskiGruszczyn1969M5020263-00:53:4226201:52:4701:52:34
#76 442263Marcin MarkowiczGryfice1981M30137363-01:09:3444202:31:3302:31:01
#77 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !7393Szymon ŚwierczGłogówKGHM ZG RUN1989M3017-00:40:11901:20:1701:20:15
#78 316375Łukasz SobczykGłogów1985M30113284-00:56:5833701:55:4501:55:21
#79 11561Dawid DobrośGłogówKGHM ZG RUN1989M3051111-00:47:1910801:38:0501:37:58
#80 179387Krzysztof StempniakInowrocław1971M4065168-00:50:2516401:44:1001:43:56
#81 1577Piotr DziedzicInowrocławTG SOKÓŁ GNIEWKOWO1975M40615-00:40:511501:23:0001:22:57
#82 164109Bartłomiej GrobelskiJanowiec WielkopolskiPDO biega1988M3065154-00:47:5711601:42:4601:42:31
#83 65209Piotr KrawczakJanowiec WlkpPDO biega1986M302664-00:45:156001:32:2501:32:09
#84 19389Maciej GalonKąkolewo1975M4071181-00:50:5718801:45:2201:44:56
#85 323149Jakub JędrzychowskiKąkolewo1996M1833291-00:52:5024301:56:3101:56:17
#86 336107Anna GraczykKaliszSUPERMARATON KALISZ1983K3016-3900:57:3735001:59:0601:58:51
#87 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1169Michał DryjańskiKleczewSokół Kleczew1985M30211-00:40:281301:21:3701:21:37
#88 100371Andrzej ŚlebiodaKleczewSokół Kleczew1975M403596-00:45:487801:36:1301:36:02
#89 34143Emil CichoszewskiKomorniki1979M40117301-00:57:3634901:59:3301:59:17
#90 322188Dariusz KokotKoninKb Aktywni Konin1988M30115290-00:56:1031901:56:1701:56:03
#91 4039Monika BajstokKościanKOŚCIAN TEAM1978K4030-6001:04:2443202:09:2702:09:03
#92 404335Ewelina PostaremczakKościanKOŚCIAN TEAM1982K3020-6101:04:2243102:09:2702:09:03
#93 15866Łukasz DonajKościanKOŚCIAN TEAM1981M3064148-00:49:0814101:42:0001:41:49
#94 170213Krzysztof KrylleKościanKOŚCIAN TEAM1977M4061159-00:50:2816601:43:1601:43:01
#95 178406Bartosz SzymaniakKościanKOŚCIAN TEAM1979M4064167-00:50:3317001:43:5801:43:51
#96 217322Paweł PiechowiakKościanKOŚCIAN TEAM1971M4080203-00:51:2820501:47:1001:46:55
#97 2357Jacek AndrzejewskiKościanKOŚCIAN TEAM1966M5011220-00:53:5927101:48:2801:48:02
#98 252442Adrian WojciechowskiKościan1984M3091234-00:54:0927501:49:2601:49:12
#99 60361Michał SchwarzKościanKOŚCIAN TEAM1982M302259-00:43:574401:31:5301:31:51
#100 33787Marek FrąszczakKościanAstromal1976M40115298-00:57:1434201:59:1001:58:50

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności