Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IV Półmaraton Leszno

Wyniki - 17 marca 2019, Leszno

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
#1 107410Norbert SzymkowiakPoniec1994M1813103-00:47:0210101:37:1101:37:04
#2 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 8453Piotr CzecholińskiLesznoLeszNO Limits Runners1968M50382-00:47:0410201:34:1501:34:05
#3 106244Łukasz ŁowejkoZielona GóraHarpagan ZG1982M3048102-00:47:0610301:37:0001:36:55
#4 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !142274Ewelina MichnowiczKrosno Odrz1992K181-700:47:0610401:40:1401:40:11
#5 99368Łukasz SkrzypczakGostyńWataha - łączy nas bieganie1983M304495-00:47:0910501:36:0401:35:37
#6 90127Łukasz JagielskiLeszno / DąbczeHotel Sułkowski1983M303887-00:47:1110601:34:5301:34:48
#7 86381Waldemar StammLesznoMaraton Leszno1969M50484-00:47:1310701:34:4201:34:35
#8 11561Dawid DobrośGłogówKGHM ZG RUN1989M3051111-00:47:1910801:38:0501:37:58
#9 120367Damian SkorackiOlszewoFit4Life1991M1815116-00:47:2110901:38:2701:38:19
#10 97235Marek LenarciakGdańsk1978M403493-00:47:2311001:35:5601:35:47
#11 98255Sebastian MajewskiSzamotułyKB Szamotuły1985M304394-00:47:2911101:36:0401:35:56
#12 125398Michał SzarszewskiLipnoJerzyk Team - 64sto1977M4043120-00:47:3811201:39:2201:39:19
#13 124105Hubert GoryniaBodzewo1985M3056119-00:47:4411301:39:1501:38:49
#14 102437Jan WilczkowiakWojnowice 22Amator1987M304698-00:47:4911401:36:4001:36:33
#15 11765Łukasz DonajKościan1992M1814113-00:47:5311501:38:1601:38:04
#16 164109Bartłomiej GrobelskiJanowiec WielkopolskiPDO biega1988M3065154-00:47:5711601:42:4601:42:31
#17 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 122183Justyna KnaflewskaDąbczeMaraton Leszno/R-Team Rydzyna1979K403-500:47:5911701:38:5401:38:49
#18 108376Darek SobolewskiKożuchów1984M3049104-00:48:0311801:37:1101:37:06
#19 167490Marcin UrbaniakPudliszki1979M4059156-00:48:0311901:43:0001:42:49
#20 1578Krzysztof AngierGołanice1980M3063147-00:48:1212001:41:5501:41:41
#21 12186Łukasz FrankowskiCzapury1982M3055117-00:48:1512101:38:3801:38:25
#22 144330Michał PodgórskiPoznań1981M3059136-00:48:1512201:40:3901:40:18
#23 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !12885Andrzej FrankowskiPoznań1959M602123-00:48:1612301:39:3601:39:23
#24 101164Grzegorz KaraśLesznoBłękitni Kąkolewo1985M304597-00:48:1712401:36:2501:36:00
#25 109131Piotr JakubowskiLesznoGiza121978M4038105-00:48:1712501:37:3101:37:20
#26 114324Rafał PiekarniakOleśnica1974M4042110-00:48:1712601:37:5101:37:39
#27 118280Mateusz MiśSława1982M3053114-00:48:1812701:38:2001:38:10
#28 194184Krystian KnaflewskiLesznoMaraton Leszno1978M4072182-00:48:1912801:45:3101:45:25
#29 105277Wiesław MikołajczakGostyń1970M4037101-00:48:2312901:36:5201:36:40
#30 190132Dariusz JanasWrocławEfekt Gombao1985M3074178-00:48:2313001:44:5901:44:59
#31 133345Łukasz RaszkeRakoniewiceREAL TEAM1984M3058127-00:48:2913101:40:0201:39:56
#32 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !92246Ewa ŁukasiewiczZłotoryjaOlaws Złotoryja1970K402-400:48:3113201:35:1401:35:08
#33 111334Adrian PoprawskiPoniec1986M3050107-00:48:3313301:37:3801:37:29
#34 139320Łukasz PiaskowskiPlewiskaSantander Runners Team1974M4047133-00:48:3313401:40:0801:39:58
#35 123251Tomasz MacynaGóraEUFORIA BIEGACZA TEAM1992M1816118-00:48:3713501:39:0101:38:40
#36 200416Tomasz TkaczLeszno1983M3076188-00:48:3913601:45:5601:45:45
#37 148193Leszek KonopkaLeszno1976M4051140-00:48:4313701:41:1401:40:52
#38 198365Marek SiudaLubońIzmark1968M508186-00:48:4413801:45:4201:45:38
#39 152214Tadeusz KrzyszczukGóraMaratończyk Góra1956M604143-00:49:0113901:41:3801:41:17
#40 9339Tobiasz ChudyRydzynaR-TEAM1988M304089-00:49:0714001:35:1501:35:01
#41 15866Łukasz DonajKościanKOŚCIAN TEAM1981M3064148-00:49:0814101:42:0001:41:49
#42 14979Paweł FabijańczykLeszno1989M3061141-00:49:0914201:41:1601:41:03
#43 13222Anna BliskowskaZielona Góra1977K404-600:49:1414301:40:0101:39:56
#44 28328Tomasz BorowiakKrzywińSzymanowskiTeam1984M30104259-00:49:2114401:52:1501:52:03
#45 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 155245Monika ŁowejkoZielona GóraHarpagan ZG1981K303-1000:49:2214501:41:5001:41:44
#46 130316Cezary PaprockiWilkowice1969M505125-00:49:2314601:39:5501:39:25
#47 189435Mateusz WeryszkoMurowana GoślinaKB Gepard Murowana Goślina1979M4068177-00:49:2814701:44:5001:44:37
#48 14715Marek BartosikGlogowKGHM ZG RUN1971M4050139-00:49:3214801:41:0801:41:02
#49 143424Danuta UjejskaŚwięciechowa1978K405-800:49:3714901:40:3501:40:24
#50 16072Daniel DudzińskiLeszno1976M4055150-00:49:4215001:42:3101:42:09
#51 273239Andrzej LisekPoznańLISEK1986M30101252-00:49:4215101:51:1801:50:59
#52 156100Mateusz GlinianyRawiczNetbox biega1985M3062146-00:49:4515201:41:5301:41:45
#53 129240Adam LorekLesznoBiegam dla siebie1978M4044124-00:49:4715301:39:4001:39:18
#54 191469Artur ZjezdzalkaPępowoKRZEKOTOWICE1979M4069179-00:49:5615401:45:0001:44:29
#55 153294Bartosz MyszkiewiczMiłosław2Plus2 Września Team1972M4053144-00:49:5815501:41:4501:41:36
#56 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 134220Piotr KuczyńskiPoznańNKB Chyży Nowy Tomyśl1956M603128-00:50:0515601:40:0301:39:50
#57 151129Michał JagodzińskiRogoziniecQqryq Rogoziniec1976M4052142-00:50:0515701:41:3301:41:15
#58 240421Arkadiusz TylińskiLesznoAmator1966M5012224-00:50:0515801:48:3701:48:31
#59 182179Przemysław KluchSławaSparta Slawa1980M3070171-00:50:0615901:44:1701:44:07
#60 137211Tomasz KruszwickiChodzież1977M4045131-00:50:1416001:40:0601:39:56
#61 175118Patryk HampelLeszno1992M1823164-00:50:1616101:43:5501:43:36
#62 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !15030Paulina Brychcy-NowakStrzyżewoTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ1982K302-900:50:1816201:41:2401:41:03
#63 162238Marek LewandowskiZbąszyńTKKF1972M4057152-00:50:2416301:42:4501:42:32
#64 179387Krzysztof StempniakInowrocław1971M4065168-00:50:2516401:44:1001:43:56
#65 206425Szymon UrbańczakOsiecznaBlueBull1981M3078194-00:50:2716501:46:1901:46:05
#66 170213Krzysztof KrylleKościanKOŚCIAN TEAM1977M4061159-00:50:2816601:43:1601:43:01
#67 18771Adam DudziakLesznoDobiconnect1977M4067175-00:50:2816701:44:4501:44:31
#68 192218Sebastian KucharskiBonikowoKOŚCIAN TEAM1972M4070180-00:50:3116801:45:2101:45:09
#69 379380Łukasz Kisło1983M30127326-00:50:3216902:05:3002:04:55
#70 178406Bartosz SzymaniakKościanKOŚCIAN TEAM1979M4064167-00:50:3317001:43:5801:43:51
#71 226112Marek GruszkowskiWschowaOSP Siedlnica1972M4085211-00:50:3317101:47:4301:47:27
#72 208344Szczepan RabiegaLesznoLucky Luky1975M4077195-00:50:3417201:46:2601:46:18
#73 207343Monika RabiegaLesznoLucky Luky1980K304-1300:50:3517301:46:2601:46:18
#74 247307Przemek NowakLeszno1987M3088230-00:50:3917401:48:5801:48:42
#75 135300Filip NiwczykSłupia Kapitulna1993M1819129-00:50:4317501:40:0401:39:35
#76 171455Maciej WroniakPogorzela1981M3067160-00:50:4317601:43:4001:43:12
#77 12673Łukasz DuszyńskiNowa WieśBieganie Na Śniadanie Śmigiel1991M1817121-00:50:4417701:39:2801:39:19
#78 12775Tomasz DuszyńskiNowa WieśBieganie Na Śniadanie Śmigiel1985M3057122-00:50:4417801:39:2901:39:20
#79 263180--- ------1978M4098244-00:50:4417901:50:0001:49:49
#80 173413Jacek TalarczakKrobiaBiegaj z Krobią1967M507162-00:50:4518001:43:5101:43:26
#81 18874Mirosław DuszyńskiNowa WieśBieganie na Śniadanie1986M3073176-00:50:4518101:44:5001:44:42
#82 177207Rafał KrajewskiŁódźŁÓDŹ KOCHA SPORT1977M4063166-00:50:4718201:43:5701:43:35
#83 136222Szymon KukułaOborniki1994M1820130-00:50:5218301:40:0401:39:47
#84 271319Mariusz PawlakPudliszki1965M5017251-00:50:5318401:50:5801:50:49
#85 176120Marcin HebelNiechlów1982M3069165-00:50:5618501:43:5601:43:46
#86 13825Paweł BłażutyczCieszkówKS KROTOSZ krotoszyn1973M4046132-00:50:5718601:40:0701:39:56
#87 14616Rafał BazylewiczWłoszakowice1985M3060138-00:50:5718701:41:0201:40:52
#88 19389Maciej GalonKąkolewo1975M4071181-00:50:5718801:45:2201:44:56
#89 159169Patryk KarwikZdunyKS KROTOSZ krotoszyn1992M1821149-00:50:5818901:42:2401:42:13
#90 183477Dominik TomaszewskiLesznoWillsoor1981M3071172-00:50:5819001:44:3001:44:21
#91 116465Szymon ZeiskeMochy1984M3052112-00:50:5919101:38:1401:38:06
#92 131290Piotr MroczkowskiPoznań1990M1818126-00:50:5919201:39:5601:39:48
#93 141337Wiesław ProzorowskiLesznoMaraton Leszno1968M506135-00:50:5919301:40:1101:40:02
#94 22367Marcin DonkeLeszno1977M4084209-00:50:5919401:47:2801:47:13
#95 140256Daniel MakarczykChobieniaZG RUDNA1975M4048134-00:51:0119501:40:0901:40:02
#96 166268Katarzyna May-AdamekRakownia1975K406-1100:51:0219601:42:5501:42:47
#97 216136Krystian JaniszŚroda Śląska1991M1828202-00:51:0319701:47:0201:46:42
#98 22133Tomasz BuraKrzycko Wielkie1984M3082207-00:51:0319801:47:1201:47:04
#99 154173Bogumił KaszkowiakWronkiWRONKI1978M4054145-00:51:0419901:41:5001:41:40
#100 165328Michał PiotrowskiStare Faszczyce1984M3066155-00:51:0420001:42:5301:42:41

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności