Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IV Półmaraton Leszno

Wyniki - 17 marca 2019, Leszno

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
#1 168192Cyprian KoniecznyLesznoSpinko Leszno1990M1822157-00:51:0920101:43:1001:42:52
#2 18618Rafał BiedrowskiBojanowoSpinko Leszno1974M4066174-00:51:1320201:44:4201:44:27
#3 205350Rajmund RatajczakPoznań1962M5010193-00:51:1620301:46:1701:46:09
#4 172242Bartosz ŁabędzkiNowa Wieś1982M3068161-00:51:2020401:43:4201:43:26
#5 217322Paweł PiechowiakKościanKOŚCIAN TEAM1971M4080203-00:51:2820501:47:1001:46:55
#6 209299Przemysław NikolinOsowa SieńKs Oczko Osowa Sień1979M4078196-00:51:3020601:46:3601:46:21
#7 243354Tomasz RokoszŻukowice1968M5013226-00:51:3020701:48:4601:48:37
#8 203489Sławomir AdamczykGniezno1968M509191-00:51:3120801:46:0301:45:55
#9 241385Małgorzata StaszczakLubańTRI TEAM Lubań1986K307-1700:51:3120901:48:4101:48:27
#10 196323Robert PieczyńskiPoznań1970M4073184-00:51:3221001:45:3401:45:28
#11 199352Grzegorz RegulskiTarnów Opolski1979M4074187-00:51:3321101:45:4701:45:26
#12 264104Sławomir GorwaDługie Stare1973M4099245-00:51:3721201:50:0701:49:53
#13 185333Sebastian PopielaLesznoOPTYK Bartkowiak1989M3072173-00:51:3921301:44:4101:44:29
#14 214351Tadeusz RazikRawicz1952M605200-00:51:4021401:46:5201:46:45
#15 16956Marek CzwojdzińskiLesznoBrzechwa Team1976M4060158-00:51:4921501:43:1101:42:42
#16 277296Jarosław NehringLesznoJW 1517 1Ldplot1971M40100254-00:51:5421601:51:3401:51:19
#17 25110Michał BanaszakKłodaR - TEAM RYDZYNA1985M3090233-00:51:5621701:49:2601:49:03
#18 21954Marcin CzekajLesznoQ-SYSTEMS1972M4081205-00:51:5721801:47:1101:46:49
#19 218191--- ------1982M3081204-00:51:5921901:47:1001:46:51
#20 290443Marcin WojciechowskiLeszno1980M30105264-00:52:0022001:52:5801:52:39
#21 248436Daniel WilczakLesznoDream team1978M4095231-00:52:0122101:49:0201:48:45
#22 161148Tomasz JazGóraEuforia biegacza1973M4056151-00:52:0222201:42:3701:42:18
#23 31731Maciej BrzdąkSłubice1977M40110285-00:52:0222301:55:4601:55:28
#24 197342Seweryn PypećGóra1980M3075185-00:52:0322401:45:3701:45:18
#25 275308Jacek NowickiPoznań1963M5018253-00:52:0422501:51:2701:51:02
#26 31378Dariusz DzikowskiGostyńParkrun Gostyń1977M40109281-00:52:0522601:55:2701:55:10
#27 174208Dawid KrauseLesznoLeszczynscy Patrioci1976M4062163-00:52:0822701:43:5301:43:44
#28 225466Martyna ZielińskaLesznoPanda GYM Team1988K305-1500:52:0922801:47:3501:47:27
#29 22449Zdzisław CieślikGołańczTeam Run Gołańcz1958M606210-00:52:1022901:47:3401:47:18
#30 246195Dariusz KosekŻmigród19661966M5014229-00:52:1023001:48:5501:48:30
#31 269377Agnieszka SokołowskaGóraMaratończyk Góra1977K409-2000:52:1123101:50:3501:50:16
#32 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !184138Honorata JanowiczOpalenicaOpalenicki Klub Biegacza / Matner Running Team1995K182-1200:52:1523201:44:4001:44:19
#33 23693Karolina GawrońskaWrocławFit Lamy1989K306-1600:52:1523301:48:2901:48:17
#34 257252Dawid MądroszykSzewceOpalenicki Klub Biegacza1989M3094239-00:52:1523401:49:3701:49:16
#35 26160Andrzej DembinaRokietnica1962M5016243-00:52:1823501:49:5501:49:32
#36 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 211405Agata SzucaStrzelce KrajeńskieKB Pento Strzelce Krajeńskie1993K183-1400:52:2523601:46:4201:46:30
#37 195301Tomasz NiwisiewiczLubinENERGETYKA Lubin Sp.z.o.o1999M1826183-00:52:2623701:45:3401:45:28
#38 272419Beata TurbańskaLeszno1974K4010-2100:52:3023801:51:0601:50:57
#39 302154Andrzej KaczorkiewiczObraOMI1995M1832272-00:52:4023901:54:0201:53:32
#40 220439Tomasz WiśniewskiLesznoMaraton Leszno1971M4082206-00:52:4124001:47:1201:46:45
#41 305157Marcin KaletaLeszno1976M40106274-00:52:4324101:54:2501:54:19
#42 24538Ariel ChudyRydzynaR-TEAM RYDZYNA1983M3087228-00:52:4824201:48:5001:48:26
#43 323149Jakub JędrzychowskiKąkolewo1996M1833291-00:52:5024301:56:3101:56:17
#44 284286Łukasz MonetaWrocław1991M1830260-00:52:5324401:52:1701:51:54
#45 253449Damian WozniakLeszno26.21978M4096235-00:52:5424501:49:2701:49:06
#46 21383Sebastian FiszerOporowoCanicross1980M3079199-00:52:5524601:46:5101:46:42
#47 230281Patryk MisiakLesznoAWILUX1980M3083215-00:52:5624701:48:0301:47:41
#48 237203Adrian KozaczekGostyń1988M3085221-00:52:5624801:48:3301:48:10
#49 231206Tomasz KozłowskiLesznoLesz No Limits Runners1970M4089216-00:52:5824901:48:0401:47:52
#50 23232Krystian BuraLeszno#bbkts1985M3084217-00:53:0125001:48:1501:47:57
#51 21576Maciej DziechciowskiŚremWhisky Shop Team/Runners Power1980M3080201-00:53:0225101:47:0001:46:55
#52 22736Wiesław ChojniakPoznań1973M4086212-00:53:0525201:47:5001:47:19
#53 255160Krzysztof KałłaurWarszawa1984M3092237-00:53:0525301:49:3101:49:11
#54 239291Maciej MusielakLeszno1976M4092223-00:53:1025401:48:3701:48:31
#55 202165Sławomir KaraśLesznoIndependent Runner1975M4076190-00:53:1325501:46:0301:45:45
#56 238453Patryk WróblewskiLeszno1987M3086222-00:53:1525601:48:3601:48:14
#57 201430Robert WalczakZielona GóraWild Skunks1974M4075189-00:53:2225701:45:5901:45:41
#58 301223Edward KulikowskiSłubice1962M5023271-00:53:2325801:54:0201:53:32
#59 274456Ewelina WrzeszczDubin1989K308-2200:53:3025901:51:2501:51:12
#60 210392Rafał StułaNowa Sól1991M1827197-00:53:3426001:46:3801:46:21
#61 234292Paweł MuszyńskiZalasewoZalasewo Zaiwania1978M4091219-00:53:4026101:48:2301:47:52
#62 289198Wojciech KośniewskiGruszczyn1969M5020263-00:53:4226201:52:4701:52:34
#63 22944Sylwester CichowlasPoznańWrd Kmp Poznań/jeżyce Biegają1975M4088214-00:53:4526301:48:0201:47:34
#64 294236Przemysław LeśniewiczLeszno1983M30106266-00:53:4526401:53:1501:53:01
#65 233293--- ------1971M4090218-00:53:4726501:48:2201:47:58
#66 32198Piotr GlapiakLesznoGlapiak Biega1989M30114289-00:53:4926601:56:0401:55:49
#67 22896Tomasz GirtlerNowa Wieś1978M4087213-00:53:5026701:48:0001:47:28
#68 256273Tomasz MichalskiDomachowoDworczak Team1981M3093238-00:53:5526801:49:3501:49:07
#69 315155Bartłomiej KajakRawiczrozbiegany Rawicz1980M30112283-00:53:5726901:55:4201:55:13
#70 280159Marcin KałkaRawicz1984M30102256-00:53:5827001:51:4701:51:25
#71 2357Jacek AndrzejewskiKościanKOŚCIAN TEAM1966M5011220-00:53:5927101:48:2801:48:02
#72 281298Krzysztof NiemcówLeszno1967M5019257-00:54:0227201:51:5901:51:36
#73 180329Jacek PłocieniczakLesznoRKS Huwdu1994M1824169-00:54:0427301:44:1101:44:00
#74 181414Gustaw TańskiŚmigielRKS Huwdu1998M1825170-00:54:0427401:44:1201:44:02
#75 252442Adrian WojciechowskiKościan1984M3091234-00:54:0927501:49:2601:49:12
#76 249473Renata ZyburaPoznańNightrunners1977K407-1800:54:1027601:49:0701:48:51
#77 242114Przemysław GrypczyńskiLesznoZSE Leszno1972M4093225-00:54:1327701:48:4201:48:11
#78 222390Wojciech StroińskiWilkowiceC&c Sports Team1977M4083208-00:54:1427801:47:1501:47:07
#79 26714Daniel BartosikLesznoDrużyna Szpiku1981M3098248-00:54:1627901:50:2101:49:55
#80 30370Rafał DubiałLesznoZico Racing Speed Team1975M40105273-00:54:1828001:54:2101:53:48
#81 287481--- ------1975K4012-2500:54:2328101:52:3001:52:04
#82 285420Dariusz TwardyLesznoPGB Sportowa Paczka1970M40102261-00:54:2628201:52:1801:51:59
#83 268137Szymon JankowskiLeszno1982M3099249-00:54:2728301:50:3201:50:13
#84 265229Szymon KuźniakLeszno1984M3097246-00:54:2928401:50:0701:49:49
#85 25019Michał BiegajskiLesznoApartamenty Leszno1982M3089232-00:54:3028501:49:2201:49:05
#86 279204Iwona KozłowskaLesznoAWILUX1973K4011-2400:54:3028601:51:4201:51:21
#87 244411Jacek SzymyślikLeszno1977M4094227-00:54:3128701:48:4601:48:25
#88 258303Kornel NowakLeszno1972M4097240-00:54:3128801:49:3701:49:18
#89 292369Arkadiusz SkrzypińskiLesznoPsi Patrol1978M40104265-00:54:3128901:53:0901:52:50
#90 288249Lidia MaćkowiakLeszno1980K3010-2600:54:3329001:52:4601:52:29
#91 254265Bronisław MatylaRydzynaR-TEAM RYDZYNA1965M5015236-00:54:3429101:49:3001:49:13
#92 311269Wojciech MazurekDrezdenko1985M30110279-00:54:3429201:55:1201:54:48
#93 28682Zbigniew FiebichLesznoLucky Luki1976M40103262-00:54:3529301:52:1901:52:03
#94 260463Filip ZdonekLesznoZSR-B Leszno1981M3096242-00:54:3629401:49:5301:49:38
#95 262491Katarzyna RybackaRawicz1975K408-1900:54:3829501:49:5501:49:44
#96 29184Agnieszka Fogiel-PawłowskaWrocław1979K4013-2700:54:3829601:53:0501:52:50
#97 270194Piotr KorzystkoZłotoryjaOlaws Złotoryja1980M30100250-00:54:4029701:50:4601:50:33
#98 212484Karol CyrulikSuchy LasVeloCity1973M4079198-00:54:4329801:46:5001:46:39
#99 297156Gosia KajdasSława1980K3012-2900:54:4329901:53:3301:53:17
#100 325478Joanna MańczakDusina1985K3013-3400:54:4330001:57:1801:57:08

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności