Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IV Półmaraton Leszno

Wyniki - 17 marca 2019, Leszno

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
#1 2042Arkadiusz AdamczakLeszno1980M3077192-00:55:1230201:46:0501:45:51
#2 3733--- ------1972K4024-5100:59:0036902:04:1702:04:00
#3 254Mariusz AdamczykGnieznoAltom Gniezno1973M401225-00:41:281901:25:2001:25:18
#4 2985Marcin AdamskiLesznoCKB Leszno1988M30107269-00:57:3334801:53:4001:53:25
#5 376Dominik AndrzejewskiMurowana GoślinaKB Gepard Murowana Goślina1984M301337-00:43:524101:28:3001:28:26
#6 2357Jacek AndrzejewskiKościanKOŚCIAN TEAM1966M5011220-00:53:5927101:48:2801:48:02
#7 1578Krzysztof AngierGołanice1980M3063147-00:48:1212001:41:5501:41:41
#8 4039Monika BajstokKościanKOŚCIAN TEAM1978K4030-6001:04:2443202:09:2702:09:03
#9 25110Michał BanaszakKłodaR - TEAM RYDZYNA1985M3090233-00:51:5621701:49:2601:49:03
#10 33411Grzegorz BandurPoznańKB MANIAC POZNAŃ1988M30116296-00:56:3432701:58:5501:58:33
#11 27812Łukasz BartkowiakRydzynaOMMŁ TEAM / R-TEAM1978M40101255-00:55:0630101:51:3701:51:15
#12 40713Anna BartosikLesznoDrużyna Szpiku1984K3021-6301:02:3741502:09:4502:09:19
#13 26714Daniel BartosikLesznoDrużyna Szpiku1981M3098248-00:54:1627901:50:2101:49:55
#14 14715Marek BartosikGlogowKGHM ZG RUN1971M4050139-00:49:3214801:41:0801:41:02
#15 14616Rafał BazylewiczWłoszakowice1985M3060138-00:50:5718701:41:0201:40:52
#16 18618Rafał BiedrowskiBojanowoSpinko Leszno1974M4066174-00:51:1320201:44:4201:44:27
#17 25019Michał BiegajskiLesznoApartamenty Leszno1982M3089232-00:54:3028501:49:2201:49:05
#18 13222Anna BliskowskaZielona Góra1977K404-600:49:1414301:40:0101:39:56
#19 6223Jakub BłachowiakLesznoSTREFASPORTU.PL MW INVEST1989M302361-00:44:354801:32:0101:31:51
#20 9624Tomasz BłaszczykGóra1979M403392-00:46:339201:35:4701:35:36
#21 13825Paweł BłażutyczCieszkówKS KROTOSZ krotoszyn1973M4046132-00:50:5718601:40:0701:39:56
#22 8526Krzysztof BłesnowskiŚmigielBieganie Na Śniadanie Śmigiel1984M303583-00:45:497901:34:4101:34:38
#23 9427Janisz BorczykWrocławTeamKaras1987M304190-00:45:347601:35:4101:35:36
#24 28328Tomasz BorowiakKrzywińSzymanowskiTeam1984M30104259-00:49:2114401:52:1501:52:03
#25 41129Patrycja BorowskaGronówko1998K188-6500:59:4938502:10:5202:10:32
#26 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !15030Paulina Brychcy-NowakStrzyżewoTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ1982K302-900:50:1816201:41:2401:41:03
#27 31731Maciej BrzdąkSłubice1977M40110285-00:52:0222301:55:4601:55:28
#28 23232Krystian BuraLeszno#bbkts1985M3084217-00:53:0125001:48:1501:47:57
#29 22133Tomasz BuraKrzycko Wielkie1984M3082207-00:51:0319801:47:1201:47:04
#30 35734Marcin ChałupkaWolsztynWolsztyński Klub Biegowy1968M5028313-00:58:3636302:02:2602:02:06
#31 44435Magdalena ChlebowskaPoznańBiegajnia Poznań1974K4038-8101:12:0944502:35:3802:35:05
#32 22736Wiesław ChojniakPoznań1973M4086212-00:53:0525201:47:5001:47:19
#33 24538Ariel ChudyRydzynaR-TEAM RYDZYNA1983M3087228-00:52:4824201:48:5001:48:26
#34 9339Tobiasz ChudyRydzynaR-TEAM1988M304089-00:49:0714001:35:1501:35:01
#35 40040Roksana ChwatLesznoTransformers1979K4028-5801:03:2842302:08:3402:08:10
#36 29341Anna CichaChodzieżPCH RUN1986K3011-2800:55:2730501:53:1201:52:57
#37 34143Emil CichoszewskiKomorniki1979M40117301-00:57:3634901:59:3301:59:17
#38 22944Sylwester CichowlasPoznańWrd Kmp Poznań/jeżyce Biegają1975M4088214-00:53:4526301:48:0201:47:34
#39 32945Weronika CichowlasOpalenicaOpalenicki Klub Biegacza1987K3015-3600:57:3935101:58:0301:57:41
#40 31846Andrzej CichyLeszno1968M5025286-00:55:4331101:55:5101:55:29
#41 3347Dawid CieplikRawiczAWILUX1990M18833-00:43:453601:27:3801:27:29
#42 7648Sławomir CieślikRydzynaREAL TEAM / AntonTeam1983M303175-00:44:415001:33:2101:33:16
#43 22449Zdzisław CieślikGołańczTeam Run Gołańcz1958M606210-00:52:1022901:47:3401:47:18
#44 41751Aleksandra JańczakZbąszyń1997K1810-6801:04:1042602:13:0502:12:36
#45 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !33352Danuta CzarneckaChodzieżPch_Run1967K502-3800:57:0134001:58:4501:58:30
#46 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 8453Piotr CzecholińskiLesznoLeszNO Limits Runners1968M50382-00:47:0410201:34:1501:34:05
#47 21954Marcin CzekajLesznoQ-SYSTEMS1972M4081205-00:51:5721801:47:1101:46:49
#48 30055Robert CzubaPuszczykowoOrange Polska1968M5022270-00:55:2430401:53:5901:53:46
#49 16956Marek CzwojdzińskiLesznoBrzechwa Team1976M4060158-00:51:4921501:43:1101:42:42
#50 4458Dawid DębowiakNowa WieśBieganie Na Śniadanie Śmigiel1991M181144-00:42:333201:30:0401:30:02
#51 29659Bartosz DechnikPudliszki1990M1831268-00:58:2736101:53:3101:53:00
#52 26160Andrzej DembinaRokietnica1962M5016243-00:52:1823501:49:5501:49:32
#53 11561Dawid DobrośGłogówKGHM ZG RUN1989M3051111-00:47:1910801:38:0501:37:58
#54 37562Bartosz DomagałaLesznoLeszczyńscy Patrioci1991M1839324-00:58:4036402:05:0102:04:46
#55 42963Michał DomagałaLeszno1982M30134354-01:01:4940502:18:4202:18:18
#56 11765Łukasz DonajKościan1992M1814113-00:47:5311501:38:1601:38:04
#57 15866Łukasz DonajKościanKOŚCIAN TEAM1981M3064148-00:49:0814101:42:0001:41:49
#58 22367Marcin DonkeLeszno1977M4084209-00:50:5919401:47:2801:47:13
#59 4868Błażej DrobnikOpalenicaPromień Opalenica1987M301748-00:44:545501:30:1301:30:07
#60 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1169Michał DryjańskiKleczewSokół Kleczew1985M30211-00:40:281301:21:3701:21:37
#61 30370Rafał DubiałLesznoZico Racing Speed Team1975M40105273-00:54:1828001:54:2101:53:48
#62 18771Adam DudziakLesznoDobiconnect1977M4067175-00:50:2816701:44:4501:44:31
#63 16072Daniel DudzińskiLeszno1976M4055150-00:49:4215001:42:3101:42:09
#64 12673Łukasz DuszyńskiNowa WieśBieganie Na Śniadanie Śmigiel1991M1817121-00:50:4417701:39:2801:39:19
#65 18874Mirosław DuszyńskiNowa WieśBieganie na Śniadanie1986M3073176-00:50:4518101:44:5001:44:42
#66 12775Tomasz DuszyńskiNowa WieśBieganie Na Śniadanie Śmigiel1985M3057122-00:50:4417801:39:2901:39:20
#67 21576Maciej DziechciowskiŚremWhisky Shop Team/Runners Power1980M3080201-00:53:0225101:47:0001:46:55
#68 1577Piotr DziedzicInowrocławTG SOKÓŁ GNIEWKOWO1975M40615-00:40:511501:23:0001:22:57
#69 31378Dariusz DzikowskiGostyńParkrun Gostyń1977M40109281-00:52:0522601:55:2701:55:10
#70 14979Paweł FabijańczykLeszno1989M3061141-00:49:0914201:41:1601:41:03
#71 1780Witold FeledziakGostyń1980M30417-00:41:542101:24:0101:23:59
#72 35981Wojciech FeledziakGostyń1982M30123315-00:55:5931302:02:4902:02:29
#73 28682Zbigniew FiebichLesznoLucky Luki1976M40103262-00:54:3529301:52:1901:52:03
#74 21383Sebastian FiszerOporowoCanicross1980M3079199-00:52:5524601:46:5101:46:42
#75 29184Agnieszka Fogiel-PawłowskaWrocław1979K4013-2700:54:3829601:53:0501:52:50
#76 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !12885Andrzej FrankowskiPoznań1959M602123-00:48:1612301:39:3601:39:23
#77 12186Łukasz FrankowskiCzapury1982M3055117-00:48:1512101:38:3801:38:25
#78 33787Marek FrąszczakKościanAstromal1976M40115298-00:57:1434201:59:1001:58:50
#79 19389Maciej GalonKąkolewo1975M4071181-00:50:5718801:45:2201:44:56
#80 11990Mateusz GanczarekZbąszyńElmax Team1986M3054115-00:46:549901:38:2401:38:18
#81 8291Tomasz GarczarekKościanpiękni i młodzi1972M403281-00:45:327401:34:1101:34:03
#82 29992Anna GawronskaŁódźFit Lamy1990K184-3000:55:4231001:53:5101:53:39
#83 23693Karolina GawrońskaWrocławFit Lamy1989K306-1600:52:1523301:48:2901:48:17
#84 44694Zofia GermanLesznoBBKTS1963K507-8201:09:4544402:35:4602:35:38
#85 37795Jolanta GidaszewskaLesznoNessi Kolorowa Drużyna1977K4025-5300:56:2232602:05:2702:05:15
#86 22896Tomasz GirtlerNowa Wieś1978M4087213-00:53:5026701:48:0001:47:28
#87 3897Maciej GlapiakLesznoZmech1998M18938-00:43:544201:28:3301:28:33
#88 32198Piotr GlapiakLesznoGlapiak Biega1989M30114289-00:53:4926601:56:0401:55:49
#89 32499Dagmara GlinianyRawiczCytrynówka Team1979K4016-3300:55:5931201:56:3301:56:24
#90 156100Mateusz GlinianyRawiczNetbox biega1985M3062146-00:49:4515201:41:5301:41:45
#91 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2101Sebastian GołębiewskiBogatyniaEnergia z Biegania1991M1822-00:36:55201:15:4801:15:48
#92 370102Aldona GórnaŚremŻółwice w biegu1978K4022-4901:00:4139102:03:4302:03:20
#93 308103Tomasz GórnyŚwięciechowaspinko - leszno1982M30108276-00:57:3134601:54:5501:54:39
#94 264104Sławomir GorwaDługie Stare1973M4099245-00:51:3721201:50:0701:49:53
#95 124105Hubert GoryniaBodzewo1985M3056119-00:47:4411301:39:1501:38:49
#96 36106Łukasz GościniakZbąszyń1981M301236-00:43:133401:28:1501:28:11
#97 336107Anna GraczykKaliszSUPERMARATON KALISZ1983K3016-3900:57:3735001:59:0601:58:51
#98 352108Alex GrobelnyLeszno2002M1837308-00:56:2032302:01:4902:01:37
#99 164109Bartłomiej GrobelskiJanowiec WielkopolskiPDO biega1988M3065154-00:47:5711601:42:4601:42:31
#100 412111Katarzyna GruszkowskaWschowaOSP Siedlnica1972K4032-6601:01:5140602:11:1702:11:01

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności