Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IV Półmaraton Leszno

Wyniki - 17 marca 2019, Leszno

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
#1 11765Łukasz DonajKościan1992M1814113-00:47:5311501:38:1601:38:04
#2 118280Mateusz MiśSława1982M3053114-00:48:1812701:38:2001:38:10
#3 11990Mateusz GanczarekZbąszyńElmax Team1986M3054115-00:46:549901:38:2401:38:18
#4 120367Damian SkorackiOlszewoFit4Life1991M1815116-00:47:2110901:38:2701:38:19
#5 12186Łukasz FrankowskiCzapury1982M3055117-00:48:1512101:38:3801:38:25
#6 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 122183Justyna KnaflewskaDąbczeMaraton Leszno/R-Team Rydzyna1979K403-500:47:5911701:38:5401:38:49
#7 123251Tomasz MacynaGóraEUFORIA BIEGACZA TEAM1992M1816118-00:48:3713501:39:0101:38:40
#8 124105Hubert GoryniaBodzewo1985M3056119-00:47:4411301:39:1501:38:49
#9 12673Łukasz DuszyńskiNowa WieśBieganie Na Śniadanie Śmigiel1991M1817121-00:50:4417701:39:2801:39:19
#10 12775Tomasz DuszyńskiNowa WieśBieganie Na Śniadanie Śmigiel1985M3057122-00:50:4417801:39:2901:39:20
#11 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !12885Andrzej FrankowskiPoznań1959M602123-00:48:1612301:39:3601:39:23
#12 129240Adam LorekLesznoBiegam dla siebie1978M4044124-00:49:4715301:39:4001:39:18
#13 130316Cezary PaprockiWilkowice1969M505125-00:49:2314601:39:5501:39:25
#14 131290Piotr MroczkowskiPoznań1990M1818126-00:50:5919201:39:5601:39:48
#15 13222Anna BliskowskaZielona Góra1977K404-600:49:1414301:40:0101:39:56
#16 135300Filip NiwczykSłupia Kapitulna1993M1819129-00:50:4317501:40:0401:39:35
#17 137211Tomasz KruszwickiChodzież1977M4045131-00:50:1416001:40:0601:39:56
#18 13825Paweł BłażutyczCieszkówKS KROTOSZ krotoszyn1973M4046132-00:50:5718601:40:0701:39:56
#19 139320Łukasz PiaskowskiPlewiskaSantander Runners Team1974M4047133-00:48:3313401:40:0801:39:58
#20 140256Daniel MakarczykChobieniaZG RUDNA1975M4048134-00:51:0119501:40:0901:40:02
#21 141337Wiesław ProzorowskiLesznoMaraton Leszno1968M506135-00:50:5919301:40:1101:40:02
#22 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !142274Ewelina MichnowiczKrosno Odrz1992K181-700:47:0610401:40:1401:40:11
#23 143424Danuta UjejskaŚwięciechowa1978K405-800:49:3714901:40:3501:40:24
#24 145348Mateusz RatajczakLeszno1976M4049137-00:46:409501:40:5601:40:46
#25 14616Rafał BazylewiczWłoszakowice1985M3060138-00:50:5718701:41:0201:40:52
#26 14715Marek BartosikGlogowKGHM ZG RUN1971M4050139-00:49:3214801:41:0801:41:02
#27 148193Leszek KonopkaLeszno1976M4051140-00:48:4313701:41:1401:40:52
#28 14979Paweł FabijańczykLeszno1989M3061141-00:49:0914201:41:1601:41:03
#29 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !15030Paulina Brychcy-NowakStrzyżewoTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ1982K302-900:50:1816201:41:2401:41:03
#30 151129Michał JagodzińskiRogoziniecQqryq Rogoziniec1976M4052142-00:50:0515701:41:3301:41:15
#31 152214Tadeusz KrzyszczukGóraMaratończyk Góra1956M604143-00:49:0113901:41:3801:41:17
#32 153294Bartosz MyszkiewiczMiłosław2Plus2 Września Team1972M4053144-00:49:5815501:41:4501:41:36
#33 154173Bogumił KaszkowiakWronkiWRONKI1978M4054145-00:51:0419901:41:5001:41:40
#34 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 155245Monika ŁowejkoZielona GóraHarpagan ZG1981K303-1000:49:2214501:41:5001:41:44
#35 156100Mateusz GlinianyRawiczNetbox biega1985M3062146-00:49:4515201:41:5301:41:45
#36 1578Krzysztof AngierGołanice1980M3063147-00:48:1212001:41:5501:41:41
#37 159169Patryk KarwikZdunyKS KROTOSZ krotoszyn1992M1821149-00:50:5818901:42:2401:42:13
#38 16072Daniel DudzińskiLeszno1976M4055150-00:49:4215001:42:3101:42:09
#39 161148Tomasz JazGóraEuforia biegacza1973M4056151-00:52:0222201:42:3701:42:18
#40 162238Marek LewandowskiZbąszyńTKKF1972M4057152-00:50:2416301:42:4501:42:32
#41 163172Krzysztof KasprzakNaratówspeed żółwik1971M4058153-00:46:349401:42:4501:42:42
#42 164109Bartłomiej GrobelskiJanowiec WielkopolskiPDO biega1988M3065154-00:47:5711601:42:4601:42:31
#43 166268Katarzyna May-AdamekRakownia1975K406-1100:51:0219601:42:5501:42:47
#44 167490Marcin UrbaniakPudliszki1979M4059156-00:48:0311901:43:0001:42:49
#45 168192Cyprian KoniecznyLesznoSpinko Leszno1990M1822157-00:51:0920101:43:1001:42:52
#46 16956Marek CzwojdzińskiLesznoBrzechwa Team1976M4060158-00:51:4921501:43:1101:42:42
#47 170213Krzysztof KrylleKościanKOŚCIAN TEAM1977M4061159-00:50:2816601:43:1601:43:01
#48 171455Maciej WroniakPogorzela1981M3067160-00:50:4317601:43:4001:43:12
#49 172242Bartosz ŁabędzkiNowa Wieś1982M3068161-00:51:2020401:43:4201:43:26
#50 173413Jacek TalarczakKrobiaBiegaj z Krobią1967M507162-00:50:4518001:43:5101:43:26
#51 174208Dawid KrauseLesznoLeszczynscy Patrioci1976M4062163-00:52:0822701:43:5301:43:44
#52 175118Patryk HampelLeszno1992M1823164-00:50:1616101:43:5501:43:36
#53 176120Marcin HebelNiechlów1982M3069165-00:50:5618501:43:5601:43:46
#54 177207Rafał KrajewskiŁódźŁÓDŹ KOCHA SPORT1977M4063166-00:50:4718201:43:5701:43:35
#55 178406Bartosz SzymaniakKościanKOŚCIAN TEAM1979M4064167-00:50:3317001:43:5801:43:51
#56 179387Krzysztof StempniakInowrocław1971M4065168-00:50:2516401:44:1001:43:56
#57 180329Jacek PłocieniczakLesznoRKS Huwdu1994M1824169-00:54:0427301:44:1101:44:00
#58 181414Gustaw TańskiŚmigielRKS Huwdu1998M1825170-00:54:0427401:44:1201:44:02
#59 182179Przemysław KluchSławaSparta Slawa1980M3070171-00:50:0615901:44:1701:44:07
#60 183477Dominik TomaszewskiLesznoWillsoor1981M3071172-00:50:5819001:44:3001:44:21
#61 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !184138Honorata JanowiczOpalenicaOpalenicki Klub Biegacza / Matner Running Team1995K182-1200:52:1523201:44:4001:44:19
#62 185333Sebastian PopielaLesznoOPTYK Bartkowiak1989M3072173-00:51:3921301:44:4101:44:29
#63 18771Adam DudziakLesznoDobiconnect1977M4067175-00:50:2816701:44:4501:44:31
#64 18874Mirosław DuszyńskiNowa WieśBieganie na Śniadanie1986M3073176-00:50:4518101:44:5001:44:42
#65 189435Mateusz WeryszkoMurowana GoślinaKB Gepard Murowana Goślina1979M4068177-00:49:2814701:44:5001:44:37
#66 190132Dariusz JanasWrocławEfekt Gombao1985M3074178-00:48:2313001:44:5901:44:59
#67 191469Artur ZjezdzalkaPępowoKRZEKOTOWICE1979M4069179-00:49:5615401:45:0001:44:29
#68 192218Sebastian KucharskiBonikowoKOŚCIAN TEAM1972M4070180-00:50:3116801:45:2101:45:09
#69 19389Maciej GalonKąkolewo1975M4071181-00:50:5718801:45:2201:44:56
#70 194184Krystian KnaflewskiLesznoMaraton Leszno1978M4072182-00:48:1912801:45:3101:45:25
#71 195301Tomasz NiwisiewiczLubinENERGETYKA Lubin Sp.z.o.o1999M1826183-00:52:2623701:45:3401:45:28
#72 196323Robert PieczyńskiPoznań1970M4073184-00:51:3221001:45:3401:45:28
#73 197342Seweryn PypećGóra1980M3075185-00:52:0322401:45:3701:45:18
#74 198365Marek SiudaLubońIzmark1968M508186-00:48:4413801:45:4201:45:38
#75 199352Grzegorz RegulskiTarnów Opolski1979M4074187-00:51:3321101:45:4701:45:26
#76 200416Tomasz TkaczLeszno1983M3076188-00:48:3913601:45:5601:45:45
#77 201430Robert WalczakZielona GóraWild Skunks1974M4075189-00:53:2225701:45:5901:45:41
#78 202165Sławomir KaraśLesznoIndependent Runner1975M4076190-00:53:1325501:46:0301:45:45
#79 203489Sławomir AdamczykGniezno1968M509191-00:51:3120801:46:0301:45:55
#80 206425Szymon UrbańczakOsiecznaBlueBull1981M3078194-00:50:2716501:46:1901:46:05
#81 207343Monika RabiegaLesznoLucky Luky1980K304-1300:50:3517301:46:2601:46:18
#82 208344Szczepan RabiegaLesznoLucky Luky1975M4077195-00:50:3417201:46:2601:46:18
#83 209299Przemysław NikolinOsowa SieńKs Oczko Osowa Sień1979M4078196-00:51:3020601:46:3601:46:21
#84 210392Rafał StułaNowa Sól1991M1827197-00:53:3426001:46:3801:46:21
#85 212484Karol CyrulikSuchy LasVeloCity1973M4079198-00:54:4329801:46:5001:46:39
#86 21383Sebastian FiszerOporowoCanicross1980M3079199-00:52:5524601:46:5101:46:42
#87 214351Tadeusz RazikRawicz1952M605200-00:51:4021401:46:5201:46:45
#88 21576Maciej DziechciowskiŚremWhisky Shop Team/Runners Power1980M3080201-00:53:0225101:47:0001:46:55
#89 216136Krystian JaniszŚroda Śląska1991M1828202-00:51:0319701:47:0201:46:42
#90 217322Paweł PiechowiakKościanKOŚCIAN TEAM1971M4080203-00:51:2820501:47:1001:46:55
#91 218191--- ------1982M3081204-00:51:5921901:47:1001:46:51
#92 21954Marcin CzekajLesznoQ-SYSTEMS1972M4081205-00:51:5721801:47:1101:46:49
#93 220439Tomasz WiśniewskiLesznoMaraton Leszno1971M4082206-00:52:4124001:47:1201:46:45
#94 22133Tomasz BuraKrzycko Wielkie1984M3082207-00:51:0319801:47:1201:47:04
#95 222390Wojciech StroińskiWilkowiceC&c Sports Team1977M4083208-00:54:1427801:47:1501:47:07
#96 22367Marcin DonkeLeszno1977M4084209-00:50:5919401:47:2801:47:13
#97 22449Zdzisław CieślikGołańczTeam Run Gołańcz1958M606210-00:52:1022901:47:3401:47:18
#98 226112Marek GruszkowskiWschowaOSP Siedlnica1972M4085211-00:50:3317101:47:4301:47:27
#99 22896Tomasz GirtlerNowa Wieś1978M4087213-00:53:5026701:48:0001:47:28
#100 22944Sylwester CichowlasPoznańWrd Kmp Poznań/jeżyce Biegają1975M4088214-00:53:4526301:48:0201:47:34

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności