Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IV Półmaraton Leszno

Wyniki - 17 marca 2019, Leszno

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
#1 230281Patryk MisiakLesznoAWILUX1980M3083215-00:52:5624701:48:0301:47:41
#2 231206Tomasz KozłowskiLesznoLesz No Limits Runners1970M4089216-00:52:5824901:48:0401:47:52
#3 23232Krystian BuraLeszno#bbkts1985M3084217-00:53:0125001:48:1501:47:57
#4 233293--- ------1971M4090218-00:53:4726501:48:2201:47:58
#5 234292Paweł MuszyńskiZalasewoZalasewo Zaiwania1978M4091219-00:53:4026101:48:2301:47:52
#6 2357Jacek AndrzejewskiKościanKOŚCIAN TEAM1966M5011220-00:53:5927101:48:2801:48:02
#7 23693Karolina GawrońskaWrocławFit Lamy1989K306-1600:52:1523301:48:2901:48:17
#8 237203Adrian KozaczekGostyń1988M3085221-00:52:5624801:48:3301:48:10
#9 238453Patryk WróblewskiLeszno1987M3086222-00:53:1525601:48:3601:48:14
#10 239291Maciej MusielakLeszno1976M4092223-00:53:1025401:48:3701:48:31
#11 240421Arkadiusz TylińskiLesznoAmator1966M5012224-00:50:0515801:48:3701:48:31
#12 241385Małgorzata StaszczakLubańTRI TEAM Lubań1986K307-1700:51:3120901:48:4101:48:27
#13 242114Przemysław GrypczyńskiLesznoZSE Leszno1972M4093225-00:54:1327701:48:4201:48:11
#14 243354Tomasz RokoszŻukowice1968M5013226-00:51:3020701:48:4601:48:37
#15 244411Jacek SzymyślikLeszno1977M4094227-00:54:3128701:48:4601:48:25
#16 24538Ariel ChudyRydzynaR-TEAM RYDZYNA1983M3087228-00:52:4824201:48:5001:48:26
#17 246195Dariusz KosekŻmigród19661966M5014229-00:52:1023001:48:5501:48:30
#18 247307Przemek NowakLeszno1987M3088230-00:50:3917401:48:5801:48:42
#19 248436Daniel WilczakLesznoDream team1978M4095231-00:52:0122101:49:0201:48:45
#20 25019Michał BiegajskiLesznoApartamenty Leszno1982M3089232-00:54:3028501:49:2201:49:05
#21 25110Michał BanaszakKłodaR - TEAM RYDZYNA1985M3090233-00:51:5621701:49:2601:49:03
#22 252442Adrian WojciechowskiKościan1984M3091234-00:54:0927501:49:2601:49:12
#23 253449Damian WozniakLeszno26.21978M4096235-00:52:5424501:49:2701:49:06
#24 254265Bronisław MatylaRydzynaR-TEAM RYDZYNA1965M5015236-00:54:3429101:49:3001:49:13
#25 255160Krzysztof KałłaurWarszawa1984M3092237-00:53:0525301:49:3101:49:11
#26 256273Tomasz MichalskiDomachowoDworczak Team1981M3093238-00:53:5526801:49:3501:49:07
#27 257252Dawid MądroszykSzewceOpalenicki Klub Biegacza1989M3094239-00:52:1523401:49:3701:49:16
#28 258303Kornel NowakLeszno1972M4097240-00:54:3128801:49:3701:49:18
#29 259243Szymon ŁaszczyńskiLeszno1988M3095241-00:56:5233501:49:4301:49:13
#30 26160Andrzej DembinaRokietnica1962M5016243-00:52:1823501:49:5501:49:32
#31 262491Katarzyna RybackaRawicz1975K408-1900:54:3829501:49:5501:49:44
#32 263180--- ------1978M4098244-00:50:4417901:50:0001:49:49
#33 264104Sławomir GorwaDługie Stare1973M4099245-00:51:3721201:50:0701:49:53
#34 265229Szymon KuźniakLeszno1984M3097246-00:54:2928401:50:0701:49:49
#35 266349Michał RatajczakOsiecznaMTS1993M1829247-00:55:2030301:50:1301:49:48
#36 26714Daniel BartosikLesznoDrużyna Szpiku1981M3098248-00:54:1627901:50:2101:49:55
#37 268137Szymon JankowskiLeszno1982M3099249-00:54:2728301:50:3201:50:13
#38 269377Agnieszka SokołowskaGóraMaratończyk Góra1977K409-2000:52:1123101:50:3501:50:16
#39 270194Piotr KorzystkoZłotoryjaOlaws Złotoryja1980M30100250-00:54:4029701:50:4601:50:33
#40 271319Mariusz PawlakPudliszki1965M5017251-00:50:5318401:50:5801:50:49
#41 272419Beata TurbańskaLeszno1974K4010-2100:52:3023801:51:0601:50:57
#42 273239Andrzej LisekPoznańLISEK1986M30101252-00:49:4215101:51:1801:50:59
#43 274456Ewelina WrzeszczDubin1989K308-2200:53:3025901:51:2501:51:12
#44 275308Jacek NowickiPoznań1963M5018253-00:52:0422501:51:2701:51:02
#45 276226Aleksandra KurzajŁódźWGD RUN1980K309-2300:55:2930701:51:2701:51:05
#46 277296Jarosław NehringLesznoJW 1517 1Ldplot1971M40100254-00:51:5421601:51:3401:51:19
#47 27812Łukasz BartkowiakRydzynaOMMŁ TEAM / R-TEAM1978M40101255-00:55:0630101:51:3701:51:15
#48 279204Iwona KozłowskaLesznoAWILUX1973K4011-2400:54:3028601:51:4201:51:21
#49 280159Marcin KałkaRawicz1984M30102256-00:53:5827001:51:4701:51:25
#50 281298Krzysztof NiemcówLeszno1967M5019257-00:54:0227201:51:5901:51:36
#51 282418Bartosz TomaszewskiŚremBEST TEAM1984M30103258-00:56:0531601:52:0701:51:41
#52 28328Tomasz BorowiakKrzywińSzymanowskiTeam1984M30104259-00:49:2114401:52:1501:52:03
#53 284286Łukasz MonetaWrocław1991M1830260-00:52:5324401:52:1701:51:54
#54 287481--- ------1975K4012-2500:54:2328101:52:3001:52:04
#55 288249Lidia MaćkowiakLeszno1980K3010-2600:54:3329001:52:4601:52:29
#56 289198Wojciech KośniewskiGruszczyn1969M5020263-00:53:4226201:52:4701:52:34
#57 290443Marcin WojciechowskiLeszno1980M30105264-00:52:0022001:52:5801:52:39
#58 29184Agnieszka Fogiel-PawłowskaWrocław1979K4013-2700:54:3829601:53:0501:52:50
#59 292369Arkadiusz SkrzypińskiLesznoPsi Patrol1978M40104265-00:54:3128901:53:0901:52:50
#60 29341Anna CichaChodzieżPCH RUN1986K3011-2800:55:2730501:53:1201:52:57
#61 294236Przemysław LeśniewiczLeszno1983M30106266-00:53:4526401:53:1501:53:01
#62 295150Aleksander JęsiekLesznoCiesiółka Auto Group1961M5021267-00:56:0931801:53:2201:53:00
#63 29659Bartosz DechnikPudliszki1990M1831268-00:58:2736101:53:3101:53:00
#64 297156Gosia KajdasSława1980K3012-2900:54:4329901:53:3301:53:17
#65 2985Marcin AdamskiLesznoCKB Leszno1988M30107269-00:57:3334801:53:4001:53:25
#66 29992Anna GawronskaŁódźFit Lamy1990K184-3000:55:4231001:53:5101:53:39
#67 30055Robert CzubaPuszczykowoOrange Polska1968M5022270-00:55:2430401:53:5901:53:46
#68 301223Edward KulikowskiSłubice1962M5023271-00:53:2325801:54:0201:53:32
#69 302154Andrzej KaczorkiewiczObraOMI1995M1832272-00:52:4023901:54:0201:53:32
#70 30370Rafał DubiałLesznoZico Racing Speed Team1975M40105273-00:54:1828001:54:2101:53:48
#71 304133Monika JaniakLeszno1978K4014-3100:56:5433601:54:2301:53:54
#72 305157Marcin KaletaLeszno1976M40106274-00:52:4324101:54:2501:54:19
#73 306475Dorota RatajczakZielona GóraTRIO FORTIS1977K4015-3200:55:2830601:54:2501:54:20
#74 307151Łukasz JóskaLesznoSpinko1977M40107275-00:57:0033801:54:2901:54:05
#75 308103Tomasz GórnyŚwięciechowaspinko - leszno1982M30108276-00:57:3134601:54:5501:54:39
#76 309447Konrad WolszczakLubinBiegiem po marzenia TEAM1985M30109277-01:01:1139901:54:5701:54:39
#77 310275Tomasz MielcarekGóraWww.masaze-Tomek.pl1978M40108278-00:56:1532101:55:1101:54:51
#78 311269Wojciech MazurekDrezdenko1985M30110279-00:54:3429201:55:1201:54:48
#79 312373Łukasz SłowińskiŚremBest Team Śrem1983M30111280-00:56:0731701:55:1701:54:53
#80 31378Dariusz DzikowskiGostyńParkrun Gostyń1977M40109281-00:52:0522601:55:2701:55:10
#81 314163Wojciech KapturCzempińChampionMan Team1963M5024282-00:55:3230801:55:3601:55:15
#82 315155Bartłomiej KajakRawiczrozbiegany Rawicz1980M30112283-00:53:5726901:55:4201:55:13
#83 316375Łukasz SobczykGłogów1985M30113284-00:56:5833701:55:4501:55:21
#84 31731Maciej BrzdąkSłubice1977M40110285-00:52:0222301:55:4601:55:28
#85 31846Andrzej CichyLeszno1968M5025286-00:55:4331101:55:5101:55:29
#86 319121Grzegorz HejberLubin1977M40111287-01:02:0040901:55:5601:55:39
#87 320403Sebastian SzłapkaOrzesze1978M40112288-00:57:0634101:56:0101:55:31
#88 32198Piotr GlapiakLesznoGlapiak Biega1989M30114289-00:53:4926601:56:0401:55:49
#89 322188Dariusz KokotKoninKb Aktywni Konin1988M30115290-00:56:1031901:56:1701:56:03
#90 323149Jakub JędrzychowskiKąkolewo1996M1833291-00:52:5024301:56:3101:56:17
#91 32499Dagmara GlinianyRawiczCytrynówka Team1979K4016-3300:55:5931201:56:3301:56:24
#92 325478Joanna MańczakDusina1985K3013-3400:54:4330001:57:1801:57:08
#93 326468Daniel ZiółkowskiObraOMI1992M1834292-00:58:4236501:57:3001:57:00
#94 327287Dorota MorawskaWschowaEndorfina Wschowa1985K3014-3500:56:3532801:57:3601:57:07
#95 328422Adam TyrałaŚwięciechowaKS KORMORAN ŚWIĘCIECHOWA1990M1835293-00:57:3134701:58:0101:57:45
#96 32945Weronika CichowlasOpalenicaOpalenicki Klub Biegacza1987K3015-3600:57:3935101:58:0301:57:41
#97 330232Iga Landsberg-KorzystkoZłotoryjaOlaws Złotoryja1979K4017-3700:58:5536801:58:2901:58:17
#98 331341Krzysztof PrzybytkowskiPoznańDrużyna jezusa1974M40113294-00:59:1938001:58:3301:58:07
#99 332134Teodor JanickiGostyń1977M40114295-00:59:0637101:58:3301:58:33
#100 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !33352Danuta CzarneckaChodzieżPch_Run1967K502-3800:57:0134001:58:4501:58:30

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności