Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IV Półmaraton Leszno

Wyniki - 17 marca 2019, Leszno

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
#1 33411Grzegorz BandurPoznańKB MANIAC POZNAŃ1988M30116296-00:56:3432701:58:5501:58:33
#2 335306Marian NowakLubinmSport Lubin1961M5026297-00:56:1632201:59:0401:58:52
#3 336107Anna GraczykKaliszSUPERMARATON KALISZ1983K3016-3900:57:3735001:59:0601:58:51
#4 33787Marek FrąszczakKościanAstromal1976M40115298-00:57:1434201:59:1001:58:50
#5 338168Grzegorz KarolakPoznań1968M5027299-00:56:2132401:59:1201:59:07
#6 339116Justyna GrzelakLesznoMaraton Leszno1974K4018-4000:59:1737901:59:1901:58:51
#7 340115Daniel GrzelakLesznoMaraton Leszno1973M40116300-00:59:1938101:59:2201:58:54
#8 34143Emil CichoszewskiKomorniki1979M40117301-00:57:3634901:59:3301:59:17
#9 342391Paulina StrzelczykŚmigielNessi Kolorowa Drużyna1985K3017-4100:56:2132501:59:4601:59:33
#10 343389Iwona StroińskaWilkowiceC&c Sports Team1977K4019-4200:56:4433101:59:5001:59:43
#11 344130Tomasz JakubiecKostrzyn Nad Odrą1987M30117302-00:58:0735702:00:1301:59:42
#12 345313Artur PachockiWiry1970M40118303-00:56:4533202:00:1601:59:53
#13 346267Wiktor MayPoznańDzW21957M607304-01:06:0844102:00:4402:00:25
#14 347462Piotr ZdanowskiOsieczna1978M40119305-00:57:1634302:00:5202:00:32
#15 348124Monika JabłońskaZielona Góra1977K4020-4300:58:3036202:01:0902:00:45
#16 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 349426Henryka UrbaniakWolsztynAmator1966K503-4400:57:4235202:01:2202:01:08
#17 350196Mateusz KosekGóraSpinko Leszno1991M1836306-00:57:0033902:01:2202:00:56
#18 351135Mateusz JanikSicinyAgencja Reklamowa Arial-Media1987M30118307-00:56:3832902:01:2402:00:56
#19 352108Alex GrobelnyLeszno2002M1837308-00:56:2032302:01:4902:01:37
#20 353259Łukasz MarcinkiewiczPoznań12 Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej1989M30119309-00:59:1437302:02:1402:01:43
#21 354374Marek ŚmigielskiPoznańShunter team1989M30120310-00:59:1637802:02:1802:01:48
#22 355409Paweł SzymańskiLesznoMUAY RUNNING TEAM1980M30121311-00:57:1834502:02:2202:00:55
#23 356212Bartłomiej KrychSzczecin1995M1838312-00:59:1537602:02:2202:01:49
#24 35734Marcin ChałupkaWolsztynWolsztyński Klub Biegowy1968M5028313-00:58:3636302:02:2602:02:06
#25 358487Marek BartkowiakŚremBest Team Śrem1985M30122314-01:02:0041002:02:4802:02:22
#26 360488Sylwia BartkowiakŚremBest Team Śrem1984K3018-4501:02:0141102:02:4902:02:23
#27 361467Radosław ZiemekLeszno1971M40120316-00:58:0735802:02:5402:02:23
#28 362248Andrzej ŁupickiOsiecznaOsieczna Biega1971M40121317-00:58:0535602:02:5502:02:23
#29 363331Paweł PolakLesznoInterBit1975M40122318-00:59:0237002:03:0002:02:38
#30 364394Grzegorz SwierczynskiPrzybyszewo1970M40123319-01:02:1441302:03:1302:02:45
#31 366485Dominik KorzeniewskiKłodaCKB Leszno1980M30124320-00:59:3238202:03:1702:03:02
#32 367359Anna RuskowiakSpytkówkiUKS Junior Nietążkowo1992K185-4700:56:5033402:03:3502:03:15
#33 368227Stefan KuśnierekPopowo Wonieskie1953M608321-01:00:0038702:03:3502:03:05
#34 369233Hanna LangeŚremŻółwice w biegu1978K4021-4801:00:4139002:03:4302:03:20
#35 370102Aldona GórnaŚremŻółwice w biegu1978K4022-4901:00:4139102:03:4302:03:20
#36 371364Michał SiekBrzeg1963M5029322-01:00:4339202:04:0102:03:39
#37 372285Dorota MitekŻmigródKB Sukces Żmigród1971K4023-5000:59:1237202:04:1402:03:59
#38 3733--- ------1972K4024-5100:59:0036902:04:1702:04:00
#39 374185Tomasz KnasiakLeszno1981M30125323-00:58:0935902:04:5302:04:38
#40 37562Bartosz DomagałaLesznoLeszczyńscy Patrioci1991M1839324-00:58:4036402:05:0102:04:46
#41 376441Lena WojciechowskaLeszno2002K186-5200:56:4933302:05:2502:05:09
#42 37795Jolanta GidaszewskaLesznoNessi Kolorowa Drużyna1977K4025-5300:56:2232602:05:2702:05:15
#43 378432Łukasz WasiekGranowoKp Psp Grodzisk Wlkp / Drużyna Szpiku1983M30126325-00:58:1436002:05:2902:05:00
#44 379380Łukasz Kisło1983M30127326-00:50:3216902:05:3002:04:55
#45 380190Marcin KołodziejBelęcin1979M40124327-00:55:3530902:05:3602:05:19
#46 381117Marcin HałkaNowa Dęba1979M40125328-01:01:4940402:05:4602:05:22
#47 382360Zbyszko RycerzBrzeg DolnyFitStyle Team1976M40126329-00:56:0431502:05:4702:05:30
#48 383479Tomasz ŻyckiPoznań1977M40127330-00:59:5038602:05:5802:05:47
#49 384440Ela WitkiewiczNowa SólNowosolska Grupa Biegowa1966K504-5400:58:5436702:06:0602:05:50
#50 385278Wiktor MikołajczakLesznoScania1979M40128331-00:57:1734402:06:2302:06:11
#51 386215Andrzej KrzyżańskiŻaryParkrun Żary1963M5030332-00:56:1332002:06:3202:06:03
#52 387201Ireneusz KowalLeszno1977M40129333-00:57:4435302:06:3402:06:17
#53 388261Michał MarcinkowskiRydzynaRteam Rydzyna1977M40130334-00:56:4033002:06:3502:06:15
#54 389370Marcin ŚląskiLeszno1975M40131335-00:57:4435402:06:3902:06:22
#55 390397Monika SzałKostrzynWalka Kostrzyn1969K505-5501:01:0839602:07:0602:06:50
#56 391460Alicja ZakaszewskaGóra1971K4026-5601:01:0839702:07:1102:06:51
#57 392471Maciej ZosiukGórki NoteckieDąb Górki Noteckie1995M1840336-00:59:1537702:07:3502:07:02
#58 393400Maciej SzczepaniakŚremTOPFARM1972M40132337-00:58:0335502:07:3602:07:08
#59 394427Lech UrlickiNowa Sólkb Spoceni Nowa Sól1950M609338-01:03:0642202:07:5702:07:30
#60 395408Michał SzymańskiPoznań1955M6010339-00:56:0231402:07:5902:07:33
#61 396317Aleksander PaszkeLesznoAWILUX1974M40133340-01:01:0339402:08:1202:07:49
#62 397347Joanna RatajczakRuszków Pierwszy1979K4027-5701:00:4939302:08:1802:08:08
#63 398470Michał ŻmudzińskiOleśnica1981M30128341-01:00:1238802:08:2902:08:11
#64 399237Bartłomiej LewandowskiLeszno1986M30129342-00:58:4336602:08:3102:08:00
#65 40040Roksana ChwatLesznoTransformers1979K4028-5801:03:2842302:08:3402:08:10
#66 402177Paula KincelLeszno1976K4029-5901:01:0939802:09:1602:08:56
#67 4039Monika BajstokKościanKOŚCIAN TEAM1978K4030-6001:04:2443202:09:2702:09:03
#68 404335Ewelina PostaremczakKościanKOŚCIAN TEAM1982K3020-6101:04:2243102:09:2702:09:03
#69 405446Sylwia WojtasikNowa SólNowosolska Grupa Biegowa1974K4031-6201:03:0042002:09:3402:09:07
#70 406445Łukasz WojtasikNowa SólNowosolska Grupa Biegowa1974M40135344-01:03:0142102:09:3702:09:10
#71 40713Anna BartosikLesznoDrużyna Szpiku1984K3021-6301:02:3741502:09:4502:09:19
#72 409500Monika SzczepaniakPędząca Jajecznica1990K187-6400:59:1437402:10:3502:10:05
#73 410383Krzysztof StasińskiLesznoCiesiółka Auto Group1983M30130346-00:59:1437502:10:3602:10:06
#74 412111Katarzyna GruszkowskaWschowaOSP Siedlnica1972K4032-6601:01:5140602:11:1702:11:01
#75 413122Joanna HelbikPoznań1990K189-6701:01:0339502:11:4902:11:25
#76 414284Andrzej MitekŻmigródKB Sukces Żmigród1970M40136347-00:59:3338402:12:1002:11:48
#77 415444Szymon WojciechowskiŚrem1976M40137348-01:01:5940802:12:2102:11:51
#78 416423Dariusz TysperLesznoFundacja D.T.SPORT1986M30131349-01:05:2943802:12:2702:12:18
#79 418378Magda StachowiakLeszno1985K3022-6901:00:2338902:13:1402:13:05
#80 419146Ewa JasłowskaSzczecin1977K4033-7001:04:3243302:14:5402:14:35
#81 420332Łukasz PolowczykLesznoLeszno1987M30132350-01:02:5741902:14:5702:14:26
#82 421314Małgorzata PacholskaLesznoR-TEAM1981K3023-7101:04:1442702:14:5802:14:32
#83 422152Mikołaj JuskowiakLeszno1984M30133351-01:02:3741602:15:3002:15:04
#84 423139Renata JanowiczKozieglowy1975K4034-7201:04:0942402:15:4802:15:17
#85 424167Danuta KarlickaKożuchów1975K4035-7301:02:3741702:15:5502:15:49
#86 425407Ewa SzymankiewiczMiejska Górka1983K3024-7401:02:0141202:15:5602:15:52
#87 426186Zbigniew KnopLesznoMaraton alaeszno1964M5032352-01:02:5541802:16:0202:15:40
#88 427353Agnieszka ReimanPoznań1981K3025-7501:04:0942502:16:3302:16:02
#89 428250Marcin MaćkowiakLeszno1974M40138353-01:02:2441402:17:4402:17:13
#90 42963Michał DomagałaLeszno1982M30134354-01:01:4940502:18:4202:18:18
#91 430325Tomasz PiętaLubońTOPFARM1977M40139355-01:01:1240002:18:4402:18:16
#92 431202Michał KowalskiLeszno1989M30135356-01:01:3140302:19:0802:18:33
#93 432493Marzena FabichGarzyn1976K4036-7601:04:5843502:19:1102:18:46
#94 433339Iwona Przybylska-KicińskaKłodaR-TEAM1980K3026-7701:04:1542902:19:2402:18:58
#95 434216Andrzej KubiśRydzynaR Team Rydzyna1963M5033357-01:01:5240702:19:3902:19:12
#96 435338Sławek PrzybylakGostyńUKS BISKUPIANKA SW GOSTYŃ1979M40140358-01:04:3943402:20:4702:20:28
#97 436288Krzysztof MoskwaLesznotak se pomykam !1957M6011359-01:05:5943902:21:2202:20:50
#98 437142Michał JaroszNowy Tomyśl1981M30136360-01:04:1643002:23:0502:22:43
#99 438382Monika StasikGlinno1978K4037-7801:04:1442802:23:0502:22:43
#100 439302Katarzyna NowakLeszno1983K3027-7901:05:0143602:23:0502:22:41

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności