Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Parkrun Lódz 354

Wyniki - 23 marca 2019, Lódz

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Kat
M
K
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Mateusz PapierakSM30-3470.15 %00:18:291-Morena Czołowa
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Robert WójcikVM45-4974.72 %00:19:072-Razem Trenujemy Sport
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Adam LesieńVM40-4472.95 %00:19:173-Olimpijska Akademia Biegania
#4 4Jacek TrocińskiVM45-4974.83 %00:19:244-
#5 5Piotr RosiakVM40-4470.96 %00:19:315-Rysio Team
#6 6Michał JanusSM30-3465.58 %00:20:006-
#7 7Łukasz JagodaVM35-3966.47 %00:20:057-NBP
#8 8Igor Adam CzołnikSM30-3464.24 %00:20:118-
#9 10Michał SzymańskiSM30-3463.25 %00:20:3810-
#10 11Maciek TraczVM45-4969.85 %00:20:4711-Biegampolodzi.pl
#11 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !12Marta BukowskaSW25-2969.65 %00:21:15-1Morena Czołowa
#12 13Rafał AugustyniakSM20-2460.19 %00:21:2612-
#13 14Adam MichalskiVM45-4966.41 %00:21:4113-
#14 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !15Agata WalczakVW45-4973.72 %00:21:45-2KB Arturowek Lodz
#15 16Tomasz LorekVM35-3960.91 %00:21:5514-Gillette RUN
#16 17Bartosz KsiężakVM40-4463.63 %00:21:5715-
#17 18Jonathan GarciaVM35-3959.97 %00:21:5916-
#18 19Nieznany--
#19 20Zbigniew DomańskiVM35-3961.04 %00:22:0218-
#20 21Michał ŚpiewakSM30-3459.22 %00:22:0919-
#21 22Paweł MaciaszczykVM45-4963.70 %00:22:1620-
#22 23Konrad JastrząbekVM35-3960.18 %00:22:2121-
#23 24Jarek DurasVM40-4461.88 %00:22:2322-Warecka College
#24 25Jacek AmbroziakVM40-4460.89 %00:22:2523-
#25 26Nieznany--
#26 27Dominik KubiakVM35-3957.91 %00:22:4625-Vera Running team
#27 28Tomasz SzymalaVM35-3959.26 %00:22:5226-
#28 29Piotr PonieckiSM20-2456.33 %00:22:5427-
#29 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 30Aneta WejdmanVW40-4467.90 %00:23:00-3
#30 31Wiktor MiziołekJM15-1758.67 %00:23:2128-Warecka College
#31 32Krzysztof WozniakSM25-2955.20 %00:23:2429-Łódź Kocha Sport
#32 33Paweł SzymalaVM35-3957.78 %00:23:2730-
#33 34Krzysztof DomańskiVM35-3957.27 %00:23:2931-
#34 35Piotr MijasSM30-3455.06 %00:23:3332-mFundacja
#35 36Łukasz KominiakVM35-3957.37 %00:23:3733-
#36 37Jarek SzymanskiSM25-2954.32 %00:23:4534-
#37 38Jakub DudzikSM20-2454.15 %00:23:5535-
#38 39Tomasz SosińskiVM35-3955.43 %00:23:5636-NAPIERACZE
#39 40Jacek RaczyńskiVM40-4458.28 %00:23:5837-
#40 41Wojciech ZalasaVM50-5461.25 %00:24:0538-Łódź Kocha Sport
#41 42Andrzej FrachVM45-4959.14 %00:24:0939-
#42 43Paweł WojtasikVM60-6468.18 %00:24:0940-Rysio Team
#43 44Jakub KowalskiSM25-2953.34 %00:24:1141-Szkoła Główna Służby Pożarniczej
#44 45Marcin PilichowskiVM35-3954.82 %00:24:1242-
#45 46Jarosław GóżańskiVM50-5460.82 %00:24:1543-Łódź Kocha Sport
#46 47Łukasz SzymczakVM35-3955.05 %00:24:1544-Łódź Kocha Sport
#47 48Piotr KucińskiVM40-4457.89 %00:24:1845-Łódź Kocha Sport
#48 49Maciej KałachVM35-3954.45 %00:24:2246-
#49 50Sylwester BugałaVM40-4457.65 %00:24:2447-
#50 51Krzysztof ChoińskiSM25-2952.72 %00:24:3048-
#51 52Maciek WoznickiVM35-3954.79 %00:24:3349-Running Sucks
#52 53Michał TruskolasVM40-4456.85 %00:24:3450-Running Sucks
#53 54Robert 'Badyl' SobczakVM35-3953.82 %00:24:3951-Skrzynka Domni-Bezdomni
#54 55Rafał KaszubskiSM25-2952.36 %00:24:4052-Łódź Kocha Sport
#55 56Sylwia KłyszejkoVW40-4461.99 %00:24:49-4
#56 57Nieznany--
#57 58Mariusz UbychSM30-3451.63 %00:25:0754-
#58 59Sławek ZawadzkiVM35-3953.91 %00:25:0855-
#59 60Cezary ImińskiVM50-5458.65 %00:25:0956-
#60 61Marcin Filip JaniakSM30-3451.55 %00:25:1357-
#61 62Przemyslaw GrabarzSM30-3451.29 %00:25:1758-
#62 63Krzysztof UrbanekVM40-4454.35 %00:25:1859-
#63 64Tomasz LeszkoVM35-3953.42 %00:25:2260-S.L. Salos-Wodna Łódź
#64 65Dariusz KrzyżańskiVM45-4956.51 %00:25:2961-
#65 66Adam FilipiakSM30-3450.95 %00:25:3162-Łódź Kocha Sport
#66 67Nieznany--
#67 68Paweł KurzawaVM40-4453.82 %00:25:3364-Łódź Kocha Sport
#68 69Karol FrickertSM25-2950.42 %00:25:3565-Razem Trenujemy Sport
#69 70Ryszard Kozielski Vel KoziakVM60-6462.43 %00:25:4166-ReebokRunCrew LDZ
#70 71Robert KrzysztofiakVM50-5458.67 %00:25:4667-
#71 72Nieznany--
#72 73Kamil ŁaskiSM25-2949.90 %00:25:5169-
#73 74Tomasz Wojciech CiupińskiVM55-5959.37 %00:25:5370-
#74 75Michał WalasikVM40-4453.93 %00:25:5471-
#75 76Bogusław Stanisław KarbownikVM65-6964.65 %00:25:5672-
#76 77Marta LewkowiczSW30-3456.74 %00:26:05-5
#77 78Tadeusz SzewczykVM70-7468.15 %00:26:3273-
#78 79Daniel Adam PawlakSM25-2948.44 %00:26:4074-NAPIERACZE
#79 80Kinga SzmerkaJW11-1460.65 %00:26:51-6
#80 81Mariusz SzmerkaVM45-4952.79 %00:26:5275-Orange Polska
#81 82Paweł TwardowskiVM40-4451.95 %00:26:5376-Vera Running team
#82 83Szczepan PrasolVM35-3949.11 %00:27:0177-Łódź Kocha Sport
#83 84Michał DzięgielewskiSM30-3447.97 %00:27:0278-
#84 85Mariusz PepłońskiVM35-3949.72 %00:27:0379-Gillette RUN
#85 86Maciej RutaVM40-4450.80 %00:27:0480-KB Arturowek Lodz
#86 87Adam PrzybyłVM40-4451.17 %00:27:0481-Łódź Kocha Sport
#87 88Konrad PrasalJM15-1749.72 %00:27:0982-Rysio Team
#88 89Wojciech KsiężnikSM30-3447.09 %00:27:3283-
#89 90Paulina JuźwickaJW15-1754.84 %00:27:34-7Łódź Kocha Sport
#90 91Tomasz Jacek RottermundVM45-4951.33 %00:27:3884-
#91 92Tadeusz FormańskiVM70-7463.66 %00:27:4285-
#92 93Witold KrymarysVM70-7463.51 %00:27:4686-
#93 94Arkadiusz BednarekVM40-4449.70 %00:27:5287-
#94 95Witold SnopekVM55-5955.56 %00:27:5488-
#95 96Magdalena OsipiukSW20-2453.01 %00:27:55-8ReebokRunCrew LDZ
#96 97Stefan Józef ŁapczyńskiVM65-6961.35 %00:28:0789-
#97 98Jakub TomaszewskiSM30-3445.96 %00:28:1790-TomTom
#98 99Nieznany--
#99 100Nieznany--
#100 101Marcin MillerVM40-4448.88 %00:28:2093-Accelerate

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności