Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Bieg Charytatywny Iczmp Run

Wyniki - 30 marca 2019, Łódź

Msc
Nr
Rok
M
K
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1145Jarosław OmąkowskiM1980ŁÓDŹB/S/H/ ŁÓDŹ RUNINNG TEAM00:16:451-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2318Kacper TrocińskiM2003ŁÓDŹRYSIOTEAM00:17:022-
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 349Adam OlkuszM1979PABIANICERAJSPORT ACTIVE00:17:203-
#4 4349Adrian KordalewskiM2001ŁÓDŹ00:18:064-
#5 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !5362Natalia GrzegorczykK1997OPOCZNOWANDA PANFIL TEAM / KALENJI BY DECATHLON00:18:09-1
#6 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !6374Zuzanna MokrosK1993PABIANICETRUCHT.COM00:18:15-2
#7 7137Dawid NowakM1981KIEŁCZYGŁÓWRUCH KLUCH00:18:545-
#8 8463Wojciech GórskiM1988ŁÓDŹNORDEA NOC RUNNERS00:18:586-
#9 9205Jakub HendzlikM1987ŁÓDŹDROGA DO ULTRA00:18:597-
#10 10246Łukasz KoprowskiM1976ŁÓDŹOLIMPIJSKA AKADEMIA BIEGANIA PIOTR KĘD00:19:128-
#11 11277Sebastian SzamolM1975PABIANICEAFLOFARM ACTIVE TEAM00:19:169-
#12 12150Krystian WłodarczykM1988ŁÓDZ00:19:1710-
#13 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 13285Agata PskitK1991ŁÓDŹTRUCHT.COM00:19:18-3
#14 14378Jarosław SmutekM1964KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI00:19:2111-
#15 15439Iwona MaciągK1988NOWY TOMYŚLAESCULAP CHIFA00:19:36-4
#16 16402Emilia PerzK1990NOWY TOMYŚLAESCULAP CHIFA00:19:41-5
#17 17170Michał KosińskiM1990ŁÓDŹERICSSON RUN++00:19:4412-
#18 18470Bartłomiej KochanowskiM1982ŁÓDŹMAKOLAB RUNNING TEAM00:19:4613-
#19 1923Krzysztof SobczakM1977PODDĘBICE00:19:4614-
#20 20450Damian WlaźlakM1992KSAWERÓWDROGA DO ULTRA00:19:4815-
#21 21180Piotr SiemińskiM1989ŁÓDŹ00:19:4916-
#22 2256Jacek KrólM1973ŁÓDZBAXTEAM00:20:0517-
#23 23194Rafał SobieszczykM1984SWĘDÓWŁÓDŹ KOCHA SPORT00:20:1318-
#24 24261Zygfryd BartnikM1990ŁÓDŹ00:20:2119-
#25 25305Przemysław WiraM1983TUSZYNDRUŻYNA BSS00:20:3920-
#26 26345Przemysław SiemińskiM1993PIŃCZÓWFUNDACJA MAMY SERCE00:20:4021-
#27 27365Damian SkwarneckiM1980ŁÓDŹRAZEM TRENUJEMY SPORT00:20:4822-
#28 28394Adam SzyszkaM1977ŁÓDŹACCENTURE RUNNING TEAM00:20:5323-
#29 29181Klaudia KlikK1994ŁÓDŹ00:20:55-6
#30 30168Michał KlasaM1974MŚCISZEWICEAKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO00:20:5724-
#31 31121Łukasz FirazaM1982ŁÓDŹNAPIERACZE00:20:5725-
#32 32341Anna PieprzK1984ŁÓDŹEVERRUN00:20:58-7
#33 33336Grzegorz LesiukM1968ŁÓDŹ00:21:1126-
#34 3413Emil MadajM1980ŁÓDŹDRIMTIM:)00:21:1327-
#35 35131Marcin AdamskiM1981ZGIERZ00:21:1528-
#36 3625Aneta Goździk-ZarębaK1980ŁÓDŹŁKS00:21:21-8
#37 37410Edyta TworożyńskaK1987ŁÓDŹ00:21:30-9
#38 38260Paweł KosmatkaM1993ŁÓDŹUMED ŁÓDŹ00:21:3629-
#39 3978Damian SpinekM1992POŚWIĘTNETOMTOM RUNNERS00:21:4030-
#40 40154Maciej JasielecM1988ŁÓDŹ00:21:4531-
#41 41242Żaneta PowolnaK1995MIRKÓW00:21:45-10
#42 42300Julia SzymkowiczK1998BOBROWNIKIUKS PIJARSKI KLUB SPORTOWY W ŁOWICZU00:21:45-11
#43 43151Janusz MazurkiewiczM1982ŁÓDŹ00:21:4532-
#44 44376Sylwester KęsyM1986BEŁCHATÓW00:21:5033-
#45 45436Marcin ZarzyckiM1983SAMOTNIK00:21:5034-
#46 46232Ryszard MilczarekM1973OLSZTYNPSZCZÓŁKOWSKI TEAM00:21:5135-
#47 47465Ewa PietruszewskaK1988ŁÓDŹRYSIOTEAM/NORDEA RUNNERS00:21:54-12
#48 4847Filip DąbrowskiM1988GŁOWNO00:21:5936-
#49 49171Paweł TaflinskiM2000PRUSZKÓWCHLEBAKI00:22:0337-
#50 50228Marcin TęczarM1991ŁÓDŹ00:22:0438-
#51 51263Michał GrabowskiM2002ALEKSANDRÓWPOLFARMEX TEAM00:21:5739-
#52 5250Adrianna BrykowskaK1986PABIANICE00:22:02-13
#53 53104Wojciech PalenikM1987ŁÓDŹ00:22:0340-
#54 54184Krystian OlęnckiM1991KUTNOPOLFARMEX S.A.00:22:0541-
#55 55356Paweł BociągaM1979ŁÓDŹRODZINNA GRUPA ROWEROWA00:22:0542-
#56 5665Łukasz KiełbasaM1981ŁÓDŹADRIAN DANILEWICZ GROUP00:22:0943-
#57 57442Adam ZagajewskiM1987ŁÓDŹ00:22:1244-
#58 58433Sylwester BrewińskiM1976WŁADYSŁAWÓW BIELAWSKI00:22:1745-
#59 59241Paweł AdamowiczM1976ŁÓDŹB/S/H/ ŁÓDŹ RUNNING TEAM00:22:1846-
#60 60120Tomasz SosińskiM1982ŁÓDŹNAPIERACZE00:22:1947-
#61 61107Dominik StanekM1987ŁÓDŹ#HAPPYRUNNERS00:22:1948-
#62 62421Cezary BiardzkiM1988PIASECZNOBENECOL TEAM00:22:2549-
#63 63220Bartłomiej KaźmierczakM1986ŁÓDŹ00:22:3450-
#64 64147Arkadiusz LabusM1982ŁÓDŹ00:22:3651-
#65 6590Łukasz DopierałaM1982ŁÓDŹB/S/H/ ŁÓDŹ RUNNING TEAM00:22:3952-
#66 66221Jakub DudzikM1997LESZCZYNY-00:22:4153-
#67 67223Mariusz ChołujM1981ŁÓDŹ00:22:4354-
#68 68270Agnieszka Drzazga - KochK1975ŁÓDŹAFLOFARM RUNNING TEAM00:22:43-14
#69 69141Wioletta SzwebsK1976ŁÓDŹ00:22:46-15
#70 7015Grzegorz CzarneckiM1977ŁÓDŹ00:22:4955-
#71 7130Krystian BendingerM1998WOLA GRZYMKOWARAZEM TRENUJEMY SPORT00:22:5356-
#72 725Piotr DudzińskiM1987ŁÓDŹRAZEM TRENUJEMY SPORT/RUN & FUN00:22:5357-
#73 73466Angelika MyncK1991LODZRYSIOTEAM00:22:54-16
#74 7440Michał NitaM1988ŁÓDŹMAKOLAB RUNNING TEAM00:22:5458-
#75 75222Wojciech DudzikM1971LESZCZYNY00:22:5559-
#76 7610Mariusz KamińskiM1988ŁÓDŹ#CHEMICALRUN00:22:5660-
#77 7755Artur LeszczyńskiM1983ŁÓDŹTOMTOM RUNNERS00:22:5761-
#78 78218Piotr KłosińskiM1981LODZ00:22:5962-
#79 79193Wiktor MichalczykM1990BEŁCHATÓW00:23:0463-
#80 80245Adrian OlbińskiM1986ŁÓDŹPARKRUN00:23:0564-
#81 81367Mariusz BanasiakM1979ŁÓDŹCROSSRAGE00:23:1465-
#82 82388Bartłomiej GmerekM1984ŁÓDŹ00:23:1566-
#83 83113Maciej AksmanM1985KUTNOPOLFARMEX RUNNING TEAM00:23:1767-
#84 8483Marek KamińskiM1995ŁÓDŹ00:23:1968-
#85 85387Tomasz WasiakM1982ŁÓDŹRAZEM TRENUJEMY SPORT00:23:2069-
#86 86289Łukasz JakubczykM1983ŁÓDŹPKP ENERGETYKA00:23:2370-
#87 87274Agata PęciakK1989PABIANICEAFLOFARM ACTIV TEAM00:23:25-17
#88 88279Filip BeckM1981ŁÓDŹAFLOFARM RUNNING TEAM00:23:2571-
#89 89290Michał WierzbickiM1990ŁÓDŹAFLOFARM RUNNING TEAM00:23:2772-
#90 9046Piotr BauerM1989ŁÓDŹBRAK00:23:2873-
#91 91201Arkadiusz KamińskiM1980ŁÓDŹ1ON1 STUDIO00:23:2974-
#92 92400Marek AgacińskiM1984ŁÓDŹ00:23:3175-
#93 93207Marcin OlbromskiM1977KOLUSZKI00:23:3376-
#94 94332Witek UrbanekM1975KOLUSZKI00:23:3477-
#95 95272Grzegorz KochM1972ŁÓDŹATLAS RUNNING TEAM00:23:3478-
#96 96337Konrad KluzaM1984ŁÓDŹEVERRUN00:23:3479-
#97 97128Dominik SzymczakM1983ŁÓDŹFRANEK RUNNING CLUB00:23:3680-
#98 9862Tomasz BurdkaM1991GŁOWNOTOMTOM RUNNERS00:23:3981-
#99 99224Aleksandra KadzidłowskaK1976ŁÓDŹEVERRUN00:23:42-18
#100 10027Michał BinczarskiM1988ŁÓDŹIRON WORRIORS00:23:4382-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności