Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

5. Bieg "Formuła 1"

Wyniki - 6 kwietnia 2019, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
M
K
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1586Paweł PszczółkowskiPszczółkowski TeamOlsztyn1988M11-00:16:2700:16:27
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2656Marcin StokowskiStokowski Projekt MaratonPobiedziska1996M22-00:16:5400:16:54
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3553Adrian ZeidlerTEAM BEROTUKurowo1998M33-00:17:0300:17:03
#4 4602Łukasz FabiańskiRehaBalance TeamMiędzychód1995M44-00:17:0300:17:03
#5 5657Wojciech PiwowarczykEuropa SystemsPyrzyce1994M55-00:17:0800:17:08
#6 6572Marek MocekDanflor TeamGranowo1998M66-00:17:1600:17:16
#7 7628Emilian KuterebaNew Balance ESKA TeamGorzów Wlkp.1977M77-00:17:2600:17:26
#8 8714Karol Maciąg#SZYMANOWSKITeamBielsko1991M88-00:17:3100:17:31
#9 9707Krystian KalinowskiSA PSP POZNAŃPoznań1993M99-00:17:4700:17:47
#10 10708Kamil KozłowskiSA PSP POZNAŃPoznań1995M1010-00:17:5800:17:58
#11 11693Marcin ZielińskiPCH_RUNChodzież1991M1111-00:17:5900:17:59
#12 12709Maciej WiśniewskiSA PSP POZNAŃPoznań1999M1212-00:17:5900:17:59
#13 13597Arkadiusz KwiatkowskiSuchy Las1978M1313-00:18:0600:18:06
#14 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !14582Monika BrzozowskaCzerwonak BiegaKrzepice1984K1-100:18:0800:18:08
#15 15559Maciej HaremzaDąbrowski Team / #BiegaczeDaszewice1984M1414-00:18:1100:18:11
#16 16623Michał PaplickiDzikie Dziki GorzówGorzów Wlkp1982M1515-00:18:2900:18:29
#17 17577Arkadiusz StecGrzmot KomornikiKomorniki1975M1616-00:18:3600:18:36
#18 18721Wojciech MarcinkowskiDrużyna Szpiku GranowoGranowo1992M1717-00:18:4100:18:41
#19 19546Tomasz KońkaTEAM BEROTUCicha Góra1980M1818-00:18:5000:18:50
#20 20609Dawid MolakPoznań1981M1919-00:18:5200:18:52
#21 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !21538Weronika HedzielskaDrużyna SzpikuGolęczewo1998K2-200:18:5200:18:52
#22 22537Damian MikołajczakPRO366Gądki1991M2020-00:19:0000:19:00
#23 23527Mateusz BorkowskiWataha Północy/For Run TeamPoznan1985M2121-00:19:0100:19:01
#24 24610Tomasz Fellenbergmojebieganie.plPoznań1980M2222-00:19:0200:19:02
#25 25668Mariusz StokowskiBorowo-Młyn TeamPobiedziska1976M2323-00:19:1800:19:18
#26 26549Tomasz ZiemekTEAM BEROTUNowy Tomyśl1979M2424-00:19:1900:19:19
#27 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 27570Hanna JaraszkiewiczPoznań1986K3-300:19:1900:19:19
#28 28584Bartosz PyszczakgRUNwald Team PoznańPoznań1983M2525-00:19:2000:19:20
#29 29722Rafal Oliwecki1981Krzymów1981M2626-00:19:2000:19:20
#30 30612Marcin GałkowskiPARKRUN POZNAŃ ŻABKA TEAMPoznań1970M2727-00:19:2700:19:27
#31 31588Maciej TrudnowskiPszczółkowski TeamOlsztyn1972M2828-00:19:3000:19:30
#32 32594Marek LicznierskiOwoc Team/ gRUNwald Team PoznańPlewiska1984M2929-00:19:3000:19:30
#33 33504Tomasz NiemirKoziegłowy1993M3030-00:19:5100:19:51
#34 34579Marcin WalczakKsiąż Wlkp.1977M3131-00:19:5300:19:53
#35 35627Krzysztof StańczykTeam plutekSwarzędz1978M3232-00:19:5600:19:56
#36 36530Marcin PrzybyszSzczecin1982M3333-00:20:0400:20:04
#37 37654Agnieszka KijakParkrun DąbrówkaRobakowo1987K4-400:20:0600:20:06
#38 38739Dariusz StokowskiBorowo-Młyn TeamBiskupice1975M3434-00:20:0900:20:09
#39 39737Wioleta FranczykJurek Żeligowski Team/wszystkoobieganiu.plBiadoliny1992K5-500:20:2300:20:23
#40 40508Konrad SzczepaniakWielichowo1980M3535-00:20:2400:20:24
#41 41646Michał GrupińskiLubasz1995M3636-00:20:2900:20:29
#42 42539Rafał HedzielskiDrużyna SzpikuGolęczewo1974M3737-00:20:3500:20:35
#43 43514Dominik PiaskowskiHernik TeamPoznań1981M3838-00:20:3700:20:37
#44 44696Tomasz PiątkowskiSt RUNNERSPlewiska1974M3939-00:20:4000:20:40
#45 45649Paweł JazikowskiPaweł JazikowskiPoznań1972M4040-00:20:4400:20:44
#46 46664Marek PiechowiakPoznańPoznań1982M4141-00:20:4900:20:49
#47 47680Massimo Di MarinoPoznań1973M4242-00:20:5500:20:55
#48 48511Sławomir RupaGrodzisk Wlkp1979M4343-00:20:5600:20:56
#49 49701Wojtek JaraszkiewiczKaźmierzKaźmierz1984M4444-00:20:5600:20:56
#50 50580Mariusz PawlakWataha - Łączy nas bieganieLuboń1986M4545-00:20:5700:20:57
#51 51634Roman RosółHERNIK TEAMPoznań1970M4646-00:21:0000:21:00
#52 52512Krzysztof HernikHERNIK TEAMPoznań1966M4747-00:21:0200:21:02
#53 53669Jarosław StokowskiBorowo-Młyn TeamGorzkie Pole1989M4848-00:21:0600:21:06
#54 54643Jakub SzulcRehau TeamPoznań1985M4949-00:21:1500:21:15
#55 55687Bartosz MalinowskiPoznańPoznań1985M5050-00:21:1900:21:19
#56 56611Marta Wojtkowiak1985Warszawa1985K6-600:21:2300:21:23
#57 57624Czesław DziałekDzikie Dziki GorzówStare Polichno1975M5151-00:21:2400:21:24
#58 58653Marcin WoźniakPoznań1988M5252-00:21:2700:21:27
#59 59695Paulina KaczmarekŚwiebodzin1995K7-700:21:2800:21:28
#60 60576Maciej NowakgRUNwald team PoznańPoznań1974M5353-00:21:3900:21:39
#61 61694Magdalena Bieńsklep biegaczaPoznań1979K8-800:21:4500:21:45
#62 62658Jarosław DominiakWSZYSTKOOBIEGANIU.PLZalasewo1985M5454-00:21:4600:21:46
#63 63589Katarzyna GawryśPSZCZ?KOWSKI TEAMOlsztyn1981K9-900:21:4600:21:46
#64 64719Patryk DomańskiMoldy UnicornsPoznań1996M5555-00:21:4700:21:47
#65 65566Wojciech WięczkowskiWarszawa1974M5656-00:21:4700:21:47
#66 66718Filip BuszkowskiWSZYSTKOOBIEGANIU.PLGaj Wielki1974M5757-00:21:4900:21:49
#67 67616Marcin SkorlińskiEcho Ziemi KostrzyńskiejKostrzyn1971M5858-00:21:5700:21:57
#68 68581Marcin RożekLuboń1983M5959-00:22:0000:22:00
#69 69620Krzysztof SkorlińskiEcho Ziemi KostrzyńskiejKostrzyn1972M6060-00:22:0100:22:01
#70 70555Maciej DalkaniezrzeszonyPoznań1984M6161-00:22:0800:22:08
#71 71531Andrzej JanowskiST RUNNERSPlewiska1982M6262-00:22:1200:22:12
#72 72587Klaudia JakubowskaPszczołkowski TeamOlsztyn1997K10-1000:22:1300:22:13
#73 73638Zbigniew HumblaPoznań1983M6363-00:22:1300:22:13
#74 74550Kamil SierońTEAM BEROTUNowy Tomyśl1991M6464-00:22:2200:22:22
#75 75552Łukasz SpychałaTEAM BEROTUNowy Tomyśl1982M6565-00:22:2200:22:22
#76 76661Daniel MolickiBOCZNIAKARNIA.PLKęblowo1975M6666-00:22:2300:22:23
#77 77519Joanna NyczSuchy Las1986K11-1100:22:2300:22:23
#78 78738Przemysław MalickiWSZYSTKOOBIEGANIU.PLBiskupice1975M6767-00:22:2500:22:25
#79 79509Damian LiberaLucky LUZersPoznan1981M6868-00:22:3500:22:35
#80 80517Artur Grzywaczyk#BIEGACZESuchy Las1964M6969-00:22:4500:22:45
#81 81647Krzysztof BiedalakSwarzędz1984M7070-00:22:4600:22:46
#82 82710Monika SterlingWitkowo BiegaWitkowo1979K12-1200:22:4600:22:46
#83 83674Łukasz WenclewskiPiątkowo na biegowoPoznań1977M7171-00:22:5000:22:50
#84 84595Zbigniew KruszonaEcho Ziemi KostrzyńskiejKostrzyn1976M7272-00:22:5400:22:54
#85 85672Karol MatysiakOldschool Hooligans w biegu/ DRUŻYNA SZPIPoznan1974M7373-00:22:5800:22:58
#86 86554Jarosław DokowiczTEAM BEROTUCicha Góra1973M7474-00:23:0800:23:08
#87 87510Darek KosiorekPoznań1967M7575-00:23:1000:23:10
#88 88635Mikołaj KowalskiMogilno1984M7676-00:23:1600:23:16
#89 89518Przemysław Grzywaczykparkrun PoznańSuchy Las1992M7777-00:23:2600:23:26
#90 90676Jakub BartkowiakPoznań1981M7878-00:23:3700:23:37
#91 91614Maria LasakHERNIK TEAMPoznań1983K13-1300:23:3900:23:39
#92 92547Magdalena KońkaTEAM BEROTUCicha Góra1985K14-1400:23:4900:23:49
#93 93713Artur LuftmanKlub biegowo sportowy Aktywnie w PniewachPniewy1983M7979-00:23:5400:23:54
#94 94625Marta SipHERNIK TEAMPoznań1990K15-1500:23:5700:23:57
#95 95720Paweł MuszyńskiZalasewo ZaiwaniaZalasewo1978M8080-00:23:5900:23:59
#96 96541Monika OwczarczakPoznań1984K16-1600:24:0300:24:03
#97 97631Agata OlzackaHERNIK TEAMPoznań1982K17-1700:24:0400:24:04
#98 98571Aleksandra DutkowiakPiątkowo na BiegowoPoznań1981K18-1800:24:0500:24:05
#99 99545Robert MazurMieścisko1990M8181-00:24:1100:24:11
#100 100560Mateusz CzechowskiPoznańPoznań1994M8282-00:24:1400:24:14

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności