Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Roll & Run

Wyniki - 6 kwietnia 2019, Stolno

Cityzen_ General
Msc
Nr
K
M
5
Km
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Kowalikowski Daniel133VELOMANIA BYDGOSZCZ TEAMBYDGOSZCZ-100:07:5900:15:4800:23:27
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Jarygin Pawel149KALININGRAD-200:07:4600:15:3900:23:29
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Malyshev Evgeny136RPM-RUSKALININGRAD-300:07:4100:15:4600:23:49
#4 4Andreev Evgenii121SYMPOSIUM ELITEKALININGRAD-400:08:0800:16:1600:24:21
#5 5Prendecki Rafał97PRENDKI TRIWAŁCZ-500:08:0200:16:1400:24:27
#6 6Biskupski Cezary122TRISPACEBYDGOSZCZ-600:08:0900:16:2700:24:49
#7 7Andrzejewski Piotr264SKATINGGDAŃSK-700:08:2400:16:4900:25:15
#8 8Kałek Artur82KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZ-800:08:3000:17:0400:25:19
#9 9Koc Marcin34TOLLA SPEED TEAM TORUŃTORUŃ-900:08:2300:16:5500:25:21
#10 10Kasperek Radosław130ŚWIECIE-1000:08:2000:16:5200:25:22
#11 11Piekarski Paweł94BYDGOSZCZ-1100:08:2400:17:0200:25:33
#12 12Klonowski Tomasz132PLATANŚWIECIE-1200:08:3600:17:0800:25:49
#13 13Fiegel Wojciech124BYLE PRZED... TEAMBYDGOSZCZ-1300:08:2800:17:2100:25:57
#14 14Banach Jan64KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZ-1400:08:2300:17:1000:25:57
#15 15Bukowski Maciej1INOWROCŁAW-1500:08:4000:17:2100:26:03
#16 16Powalisz Dariusz143BYDGOSZCZ-1600:08:3300:17:2100:26:05
#17 17Deus Grzegorz30SZCZECINEK-1700:08:4300:17:3300:26:10
#18 18Szewczuk Patryk139ŚWIECIE-1800:08:3800:17:2100:26:12
#19 19Ziółkowski Julian20STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWYGDAŃSK-1900:08:3300:17:2400:26:19
#20 20Flejszer Łukasz6U.K.S. ZWOLEŃ-TEAMGOSTYNIN-2000:08:3000:17:3100:26:24
#21 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !21Biskupska Rita66KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZ1-00:08:4700:17:4100:26:25
#22 22Duda Marcin31ROLLA SPEED TEAMTORUŃ-2100:08:5500:17:4700:26:35
#23 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !23Wadzińska Paulina106TRISPACEBYDGOSZCZ2-00:08:5200:17:5100:26:43
#24 24Gąsiorowski Robert79RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZ-2200:08:4600:17:5800:26:58
#25 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 25Kowalska Michalina10SPORT ZDROWIE KONDYCJAUNISŁAW3-00:08:5200:17:5300:26:59
#26 26Jaruszewski Krzysztof128CHEŁMNO-2300:09:0400:18:0700:27:00
#27 27Bolshakova Viktoria150500 WATTKALININGRAD4-00:08:5300:17:5700:27:04
#28 28Knepka Piotr86TRITEAM ŚWIECIEŚWIECIE-2400:08:5700:18:0500:27:06
#29 29Chojnacki Mateusz25UKS ZWOLEŃ TEAMTARNOWSKIE GÓRY-2500:08:4700:17:5700:27:10
#30 30Kensik Rafał84RUN PASJABYDGOSZCZ-2600:08:5600:18:0300:27:14
#31 31Leśnik Adam134LECHUNASPORTOWOTORUŃ-2700:08:4500:17:5500:27:28
#32 32Ignaszak Michał33PLICHWYŚCIG.PLWARSZAWA-2800:09:1000:18:2200:27:31
#33 33Subkowski Artur105ŚWIECIE-2900:09:1100:18:0300:27:45
#34 34Prendecki Marcin96PRENDKI TRIWAŁCZ-3000:09:1400:18:3400:27:47
#35 35Malicki Łukasz88KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZ-3100:09:0700:18:3700:27:56
#36 36Nowicki Leszek12INOWROCLAW-3200:09:3000:18:4500:27:56
#37 37Bąkowski Mikołaj65MROCZA-3300:09:0600:18:3200:28:03
#38 38Ciborowski Sebastian4SENASPORT PISZPISZ-3400:09:1500:18:3800:28:03
#39 39Cano Luis71REFUGEE TEAMBYDGOSZCZ-3500:08:5900:18:4200:28:06
#40 40Pejka Karolina138KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZ5-00:09:1400:18:5200:28:25
#41 41Świerczyński Marcin140ATHLETICOMED.PLOSIELSKO-3600:09:2300:18:5800:28:33
#42 42Łączny Jacek135ZAKRĘCENI NA STALE NOVA TRADINGOSIEK NAD WISŁĄ-3700:09:1800:18:5600:28:38
#43 43Koszałka Andrzej36NOWA WIEŚ LĘBORSKA-3800:09:3300:19:0800:28:38
#44 44Karaś Tomasz7LEGIA WARSZAWA MASTERSWARSZAWA-3900:09:2500:19:0000:28:48
#45 45Przybylski Bartek99BYDGOSZCZ-4000:09:3300:19:1300:28:55
#46 46Garbiec Mirosław142BYDGOSZCZ-4100:09:4400:19:2500:29:06
#47 47Partyka Łukasz93POZNAŃ-4200:09:3900:19:3300:29:12
#48 48Przewłocki Jakub98KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZ-4300:09:3600:19:2200:29:16
#49 49Sapijaszko Łukasz48LEGIA WARSZAWA MASTERSWARSZAWA-4400:09:5200:19:3300:29:20
#50 50Kosciowska Agnieszka9GDAŃSK6-00:09:3500:19:2800:29:27
#51 51Czyżak Joanna73AMSNOWY DWÓR7-00:09:3700:19:3000:29:29
#52 52Maciejewski Marian39IŁAWA-4500:09:4100:19:3200:29:41
#53 53Wasilewska Martyna107AMS BYDGOSZCZBYDGOSZCZ8-00:09:4500:19:4000:29:46
#54 54Karaś Dominika8LEGIA WARSZAWA MASTERSWARSZAWA9-00:09:5700:19:4900:29:51
#55 55Gwizdała Adam126BART CICLO SPORT J-BIKETERESPOL POMORSKI-4600:09:5400:19:5200:29:52
#56 56Wójcik Tomasz50MAKALU TEAMWOŁOMIN-4700:09:5200:19:5600:30:00
#57 57Hołda Paweł127STOLNO-4800:09:3900:19:4300:30:01
#58 58Werner Michał108ŁABISZYN RUNNERSŁABISZYN-4900:10:0100:20:0500:30:03
#59 59Mądroszyk Dawid42SKATE2CITYSZEWCE-5000:10:1200:20:3100:30:45
#60 60Zoremba Jan52AZS AWF KATOWICERTTARNOWSKIE GÓRY-5100:10:0900:20:2800:30:48
#61 61N-Ska Ania Maria137ALIOR RUNNING TEAMGDAŃSK10-00:10:2300:20:5500:31:18
#62 62Sapijaszko Marta47LEGIA WARSZAWA MASTERSWARSZAWA11-00:10:3600:20:5000:31:26
#63 63Czajka Mateusz72LUKS OLIMPJEŻEWO-5200:10:2300:20:5700:31:28
#64 64Damski Tadeusz74POZNAŃ-5300:10:2400:20:5700:31:29
#65 65Molenda Patrycja89KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZ12-00:10:3500:21:1600:31:44
#66 66Kamińska Agnieszka129BORA-HANSGROHE FANCLUB POLANDBYDGOSZCZ13-00:10:3900:21:3400:32:15
#67 67Subkowska Klaudia104ŚWIECIE14-00:10:5000:21:4300:32:29
#68 68Priebe Jacek45PLICHWYSCIG.PLGNIEZNO-5400:10:4000:21:4000:32:44
#69 69Oszczyk Grzegorz43AMATORSOBOLE-5500:10:5100:21:5900:32:49
#70 70Ciborowska Aneta3PISZ15-00:10:4400:21:5800:32:50
#71 71Klonowska Agnieszka85PLATANŚWIECIE16-00:10:5900:22:1000:32:51
#72 72Wróbel Antoni51PĘPOWO 83-330-5600:11:2700:22:2900:33:22
#73 73Autrieb Maciej62CHEŁMNO-5700:11:0000:22:1600:33:23
#74 74Paraszka Łukasz14MINIONS SPEED TEAMWARSZAWA-5800:10:5800:22:2100:33:29
#75 75Majewski Piotr40SKATE2CITYGRODZISK WLKP.-5900:10:5000:22:1400:33:40
#76 76Jeziorska Monika81BYDGOSZCZ17-00:11:1300:22:2800:33:48
#77 77Chojecki Dariusz2BYDGOSZCZ-6000:11:1700:22:3300:33:54
#78 78Kaczyński Rafał110CHOŁE KŁÓLIKITORUŃ-6100:10:5600:22:3200:34:10
#79 79Woźnicki Paweł19SPEEDSKATINGLDZLUCIEŃ-6200:11:2800:23:0000:34:38
#80 80Leśniewicz Danuta11MINIONSSPEEDTEAMWARSZAWA18-00:11:4400:23:2800:34:42
#81 81Łabinowicz Szymon38TWISTER TRÓJMIASTOGDAŃSK-6300:11:1600:22:5500:34:54
#82 82Wyporkiewicz Jerzy109KLINIKA TRIATHLONUWILCZE/OSIELSKO-6400:11:2300:23:1600:35:01
#83 83Rutkowska Virginia100ATOS/KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZ19-00:11:4000:23:2700:35:07
#84 84Prendecka Sylwia95PRENDKI TRIKŁĘBOWIEC20-00:11:2300:23:2100:35:11
#85 85Gołecka Bożena32KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZBYDGOSZCZ21-00:11:2400:23:0900:35:21
#86 86Bałys Łukasz63ŁABISZYN RUNNERSBYDGOSZCZ-6500:11:4200:23:4200:35:30
#87 87Wojtalik Leszek141BYDGOSZCZ-6600:12:5500:24:1500:35:32
#88 88Sosiński Paweł103BEZPIECZNY OPERATORGZIN-6700:11:2400:23:2800:35:37
#89 89Fabisiak Agnieszka77GOSTYNIN22-00:11:5600:24:0400:36:09
#90 90Łabinowicz Piotr37TWISTER TRÓJMIASTOGDAŃSK-6800:11:5100:24:1700:36:59
#91 91Dembiński Piotr75TORUŃ-6900:11:5600:24:3300:37:08
#92 92Sosińska Izabela102BEZPIECZNY OPERATORGZIN23-00:12:1300:24:4000:37:20
#93 93Kasperska Justyna131SKATE2CITYGRODZISK WLKP24-00:12:0200:24:4500:37:21
#94 94Bania Zygmunt27KURSANTPRZYSIEK-7000:12:0500:24:5500:37:22
#95 95Bonas Maciej68ROLL&RUNSTOLNO-7100:12:1700:25:0100:37:46
#96 96Masłowski Aleksander41SOFTRONIC SKATE TEAM74-320 BARLINEK-7200:13:3300:26:0200:39:01
#97 97Partyka Natalia15ZICO RACING SPEED TEAMPOZNAŃ25-00:12:4300:25:5600:39:17
#98 98Brzóska Andrzej29MROCZA-7300:12:5600:26:1900:39:56
#99 99Olejniczak Alina13BYDGOSZCZ26-00:13:5800:27:4100:41:23
#100 100Kamrowska Katarzyna83PRUSZCZ GDAŃSKI27-00:13:3900:27:3700:41:29

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności