Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

9. Ekonomiczna Piątka

Wyniki - 7 kwietnia 2019, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
M
K
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1331Grzegorz MichalakŚwiat Biegacza Fehlau Run TeamPoznań1997M11-00:15:5400:15:54
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2261Szymon BytniewskiKB UE Poznan/Muay Running Team/ Unia SwarzędzGowarzewo1991M22-00:16:1600:16:16
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3304Patryk SobczykMANUFAKTURA MIESZKAŃPoznań1995M33-00:16:3800:16:38
#4 4129Marcin SuszczewskiALKS AJP Gorzów WielkopolskiPoznań1996M44-00:16:5700:16:57
#5 5378Jakub WawrzyniakWybiegać Marzenia TeamPoznań1985M55-00:17:0500:17:05
#6 6203Maciej SkórnickisqooraTRAININGSzamotuły1996M66-00:17:2000:17:21
#7 7201Jacek SzymańczukNaramowice BiegająPoznań1986M77-00:17:2400:17:25
#8 8694Marcin KutkowskiTarnowo Podgórne1995M88-00:17:2700:17:27
#9 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !9646Patrycja TalarKB UE Poznań/RunnersWorld PoznańPobiedziska1986K1-100:17:2900:17:29
#10 10147Sebastian BonclerPoznań1973M99-00:17:4200:17:42
#11 11620Tomasz KlimczakGVTWrocław1991M1010-00:17:4400:17:44
#12 12385Mateusz MaroszczykNatural Born RunnersKłodawa1993M1111-00:17:4300:17:46
#13 13695Paweł GorzelańczykAZS UE PoznańTrzemeszno1996M1212-00:17:4400:17:46
#14 14373Marek RutkaTEAM DZIKIEJ KUNYPoznań1978M1313-00:17:4400:17:47
#15 15668Przemysław WalewskiWSZYSTKOOBIEGANIU.PLPoznań1967M1414-00:17:4800:17:48
#16 16109Aleksander GuzikGuzikiPoznań1992M1515-00:17:4500:17:50
#17 17604Matt RyanIC Cross Country and Athletics1999M1616-00:17:5100:17:53
#18 18560Andrzej KowalczykAZS UAM PoznańŁekno1987M1717-00:17:5400:17:59
#19 19602James WarrenIC Cross Country and Athletics1999M1818-00:18:1000:18:13
#20 20197Patryk Domański#teambiegiwlkpPoznań1991M1919-00:18:1600:18:18
#21 21715Michał KutkowskiTarnowo Podgórne1995M2020-00:18:2200:18:22
#22 22494Sławomir WasiakPoznań1990M2121-00:18:1700:18:23
#23 23629Robert RaweckiBeOnePoznań1977M2222-00:18:2500:18:28
#24 24284Hubert MikołajczakSzymanowski Team/ Manufaktura MieszkańKościan1995M2323-00:18:3500:18:36
#25 25642Mieszko MazurekPoznań1997M2424-00:18:3900:18:40
#26 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !26556Aleksandra KaczmarekAZS PoznańPoznań1998K2-200:18:4200:18:45
#27 27613Jakub SzymczakTuliszków1997M2525-00:18:4400:18:50
#28 28681Szymon WiniarskiJanków Zaleśny1996M2626-00:18:4800:18:51
#29 29280Tomasz FliegnerBuk1996M2727-00:18:4400:18:52
#30 30407Mateusz KrajewskiŚroda Wielkopolska1995M2828-00:18:5000:18:52
#31 31732Dąbrowski WiktorAmicaSieraków1985M2929-00:18:4900:18:53
#32 32511Łukasz GogolewskiGogolPoznań1999M3030-00:18:5000:18:57
#33 33146Łukasz JagielskiAZS UAPPoznań1992M3131-00:18:5000:18:58
#34 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3452Karolina KlupczyńskaUE Poznań/ Manfaktura MieszkańPoznań1995K3-300:18:5600:18:59
#35 35552Marcin FlotyńskiKB UE PoznańPoznań1990M3232-00:18:5800:19:01
#36 36753Marcin LambryczakAFERUNPoznań1975M3333-00:19:0000:19:05
#37 37166Artur MolendowskiKB UE PoznańKościan1988M3434-00:19:0800:19:08
#38 38202Michał RojewskiNaramowice BiegająPoznań1983M3535-00:19:1400:19:16
#39 39606Mihai VaneaIC Cross Country and Athletics1996M3636-00:19:1600:19:19
#40 40231Kevin Gzielparkrun PoznańPoznań1996M3737-00:19:1900:19:21
#41 41245Dominika KłodaASICS FrontRunner PolandPoznań1996K4-400:19:2100:19:24
#42 42639Maciej Stęplowskiparkrun PoznańSwarzędz1997M3838-00:19:2200:19:25
#43 4363Łukasz WikierskiGB Wielkopolscy BiegaczePoznań1979M3939-00:19:2700:19:30
#44 44171Piotr DraberBiegacze CelebryciPoznań1991M4040-00:19:3100:19:34
#45 45664Tomasz BojarczukDeloitte Adventure TeamPoznań1994M4141-00:19:3300:19:37
#46 46734Hoffmann MariuszAmicaWronki1968M4242-00:19:4100:19:46
#47 47499Łukasz MellerDwuosobowy Klub SportowyLuboń1978M4343-00:19:4500:19:47
#48 48479Adam MaruszewskiPoznań1991M4444-00:19:4600:19:51
#49 4977Mikołaj KłosińskiKłosTeamPoznań1991M4545-00:19:4800:19:55
#50 50558Mikołaj KalakZduny1994M4646-00:19:5200:19:55
#51 51532Marek BarulSrokowo1995M4747-00:19:5000:19:55
#52 52162Tomasz WielecSkierniewice1995M4848-00:19:5300:19:58
#53 53465Sławomir DratwaŚwiat Biegacza Fehlau Run TeamPoznań1972M4949-00:19:5200:20:00
#54 5417Tomasz SłujaPoznań1995M5050-00:19:5700:20:02
#55 5543Piotr LewandowskiJelenia Góra1991M5151-00:20:0400:20:04
#56 56206Martyna Lewandowskasqoora TRAININGWolsztyn1996K5-500:20:0200:20:07
#57 57182Artur ZawiszaZgrupka TeamPoznań1986M5252-00:20:0100:20:10
#58 58627Marcin MellerMelFactoRunnerPoznań1980M5353-00:20:0800:20:11
#59 59600Thomas DeronzierIC Cross Country and Athletics1996M5454-00:19:5300:20:12
#60 60328Rafał Uhura#OwocBiegaPoznań1978M5555-00:20:0900:20:15
#61 61705Darek KrólHERNIK TEAMŚwiątniki1967M5656-00:20:1200:20:17
#62 62697Maciej KosińskiSportowy Człuchów / Fabryka SportuCzłuchów1992M5757-00:20:2000:20:24
#63 63548Jakub GałczykKoziegłowy1997M5858-00:20:2200:20:26
#64 64148Grzegorz PawłowskiPoznań1981M5959-00:20:1900:20:28
#65 65192Bartłomiej BańkaPoznań1994M6060-00:20:1800:20:28
#66 66251Dominika LazarPoznań1994K6-600:20:3000:20:30
#67 67657Bartosz BaumBe3 CityzenPoznań1986M6161-00:20:2100:20:31
#68 68223Michał ŻukPoznań1998M6262-00:20:0400:20:32
#69 69534Cezary RydlewiczUE PoznańGniezno1996M6363-00:20:3000:20:34
#70 70704Jan KubczakPoznan1993M6464-00:20:1400:20:39
#71 71516Michał KaczmarekLUVENAPoznań1989M6565-00:20:3500:20:41
#72 72561Łukasz GoneraKonin1999M6666-00:20:3800:20:41
#73 73382Kamil KukułkaUE PoznańInowrocław1997M6767-00:20:4000:20:41
#74 74424Katarzyna SokołowskaKU AZS Politechnika PoznańskaSwarzędz1996K7-700:20:3500:20:42
#75 75670Jacek KycK-9 Unit PoznańPoznań1991M6868-00:20:3600:20:43
#76 76409Leszek SkórnickiNight RunnersPoznań1971M6969-00:20:4600:20:50
#77 7799Dominik PiaskowskiHERNIK TEAMPoznań1981M7070-00:20:4700:20:51
#78 7828Krzysztof HernikHERNIK TEAMPoznań1966M7171-00:20:4700:20:51
#79 7939Magdalena JaworskaGB Wielkopolscy Biegacze/Team KGBPoznań1977K8-800:20:5100:20:54
#80 8086Kamil JagłagRUNwald team Poznań / Pędzące Warchlaki/ UEP Poznań1996M7272-00:20:5200:20:59
#81 8133Roman RosółHERNIK TEAMPoznań1970M7373-00:20:5700:21:02
#82 82275Jakub BudnerKB UE PoznańGruszczyn1995M7474-00:20:5300:21:02
#83 83370Nikodem OlejnikGlinka Duchowna1999M7575-00:20:5300:21:03
#84 8487Jacek ŁuczakKB UE PoznańPoznań1970M7676-00:20:5900:21:05
#85 85440Maciej Majewskiłazarz poznańPoznań1966M7777-00:21:0200:21:08
#86 86481Marcin UrbaniakPapu Fit/ Runner's Power ŚremŚrem1991M7878-00:21:0000:21:08
#87 87460Damian SzymczakAll for BodyPoznań1992M7979-00:21:0900:21:14
#88 88645Paweł SłotwińskiPoznań1995M8080-00:21:0200:21:14
#89 8921Szymon CyranowiczPoznań1995M8181-00:21:1200:21:17
#90 90461Jędrzej Mszanowski3:33 TEAMSkrzynki1982M8282-00:21:2300:21:23
#91 91474Radosław DulPoznań1997M8383-00:21:2100:21:30
#92 92347Krzysztof MadajczakPoznań1992M8484-00:21:2800:21:36
#93 93686Anna WiśniewskaHERNIK TEAMPoznań1982K9-900:21:3300:21:37
#94 94720Łukasz SobkowskiGrunwald team PoznanLuboń1987M8585-00:21:3100:21:38
#95 95125Przemysław WieruszwskiŚroda Wielkopolska1987M8686-00:21:3000:21:40
#96 9676Oleksandr StatkevychAZS UEPPoznań1999M8787-00:21:4500:21:51
#97 97710Dominika PrzybyszewskaŚwierczewo RunPoznań1989K10-1000:21:4700:21:52
#98 98212Maciej RelewiczWolne ŚlimakiPoznań1979M8888-00:21:3500:21:56
#99 99593Aymeric RegnierIC Cross Country and Athletics2000M8989-00:21:3700:21:57
#100 100719Kzysztof GuderskiMarchewkowego.comPoznań1987M9090-00:21:4600:21:58

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności