Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Parkrun Gdansk 365

Wyniki - 13 kwietnia 2019, Gdansk

Cityzen_ General
Msc
Kat
M
K
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Wiktor FeliksiakSM25-2971.27 %00:18:061-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Damian GruszeckiSM30-3471.44 %00:18:162-DREAM TRI TEAM
#3 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !3Aleksandra PochranowiczSW25-2977.62 %00:19:04-1MKL Szczecinek
#4 4Nieznany--
#5 5Jakub GołąbSM30-3467.90 %00:19:194-
#6 6George TennantVM35-3967.15 %00:19:385-
#7 7Maciej SzarejkoVM35-3965.81 %00:20:026-O CO BIEGA
#8 8Sławek LamparskiSM30-3464.19 %00:20:097-
#9 9Marek KisielińskiVM45-4971.97 %00:20:208-
#10 10Mateusz ŁakomskiVM35-3964.41 %00:20:289-O CO BIEGA
#11 11Nieznany--
#12 12Leszek SzczęsnySM30-3462.00 %00:21:0311-
#13 13Tomasz Henryk BagrowskiVM35-3963.07 %00:21:1012-Radość Biegania
#14 14Artur SzymańskiVM45-4968.38 %00:21:2413-LOTOS Running Team
#15 15Andrew GlenVM55-5971.76 %00:21:3614-Liverpool Running Bugs
#16 16Marcin WietechaSM30-3459.98 %00:21:3715-
#17 17Kamil DanilewiczVM35-3962.12 %00:21:3916-
#18 18Tomasz ŚwięcickiVM35-3962.54 %00:21:4017-
#19 19Dawid ŻyłowskiSM20-2459.45 %00:21:4218-Izerska Grupa Biegowa
#20 20Hubert KowalikVM35-3962.35 %00:21:4419-
#21 21Krzysztof WinczewskiSM30-3459.32 %00:21:5520-F3Team
#22 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !22Anna Polom-VerzhbitskayaSW30-3467.63 %00:21:59-2
#23 23Tadeusz PaszkowskiSM30-3458.08 %00:22:3521-
#24 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 24Beata DorszVW45-4970.58 %00:22:43-3MAMY TO !
#25 25Marcin KarczewskiSM30-3457.32 %00:22:4622-
#26 26Janusz PastwaVM40-4461.25 %00:22:5823-
#27 27Piotr PietrzakVM50-5464.59 %00:23:0124-
#28 28Piotr PietrzakSM25-2955.72 %00:23:0925-
#29 29Jakub KisielińskiSM18-1956.87 %00:23:1126-
#30 30Tomasz KisielińskiVM50-5465.16 %00:23:1227-
#31 31Małgorzata TuwalskaVW35-3964.27 %00:23:39-4LKS Zantyr Sztum
#32 32Łukasz KominiakVM35-3957.21 %00:23:4128-
#33 33Jarosław WalaszkowskiVM50-5463.25 %00:23:5429-
#34 34Przemysław TorłopVM50-5462.86 %00:24:0330-Grupa Trójmiasto
#35 35Nieznany--
#36 36Nieznany--
#37 37Janek SkopczyńskiJM15-1757.27 %00:24:1833-Biegowyswiat.pl
#38 38Zbigniew KosińskiVM40-4457.24 %00:24:2434-
#39 39Damian SłowikVM35-3953.86 %00:24:3835-Road To Good Form
#40 40Roman CzapskiVM40-4456.15 %00:24:4036-
#41 41Magdalena KochalskaSW20-2459.92 %00:24:42-5
#42 42Michał KryściakSM25-2951.94 %00:24:5237-
#43 43Krzysztof KozdembaVM55-5961.35 %00:25:1638-
#44 44Daria BobaSW25-2958.31 %00:25:23-6
#45 45Alicja FilipekSW25-2958.31 %00:25:23-7
#46 46Krzysztof ListwanVM45-4956.16 %00:25:2639-
#47 47Marek BogaleckiVM60-6463.22 %00:25:3640-Akademia Biegania
#48 48Paweł KowalewskiVM45-4955.26 %00:25:4041-
#49 49Justyna LewandowskaVW45-4963.48 %00:25:47-8
#50 50Dariusz LulewiczVM40-4452.53 %00:25:5942-Grupa Trójmiasto
#51 51Michał TyburskiVM35-3950.58 %00:26:0443-
#52 52Ryszard LenkiewiczVM60-6462.04 %00:26:0544-MaratonyPolskie PL Team
#53 53Zbigniew BąkowskiVM65-6965.67 %00:26:1645-Akademia Biegania
#54 54Bartosz KucharskiVM40-4453.00 %00:26:2146-
#55 55Kinga O MikołajczykSW30-3455.50 %00:26:40-9
#56 56Artur DębickiVM50-5455.07 %00:26:4747-
#57 57Barbara ŁukaszewiczVW45-4961.11 %00:26:47-10MaratonyPolskie PL Team
#58 58Filip KisielińskiSM20-2448.04 %00:26:5148-
#59 59Jerzy KrzakVM55-5958.50 %00:26:5749-OJ TKKF Rozstaje Gdansk
#60 60Radosław SzmigielVM35-3948.14 %00:27:2350-
#61 61Adam MiszewskiVM55-5955.78 %00:27:3351-F3Team
#62 62Kacper MachajSM25-2946.68 %00:27:3852-
#63 63Bartosz ŁakomiecVM40-4450.81 %00:27:4153-
#64 64Tosiaczek Wercia KucharskaJW1060.06 %00:28:25-11
#65 65Aldona TrzebiatowskaVW40-4454.55 %00:28:25-12
#66 66Dariusz KołakowskiVM45-4948.25 %00:29:3654-KB SPRINT Świdwin
#67 67Sebstian GutowskiVM40-4446.45 %00:29:3655-GucioR-Run Świdwin
#68 68Piotr SzwedVM50-5450.61 %00:30:0656-Biegowyswiat.pl
#69 69Agnieszka Anna RupińskaVW40-4450.38 %00:30:22-13Pomorze Biega i Pomaga
#70 70Teresa PietrzakVW45-4952.77 %00:30:23-14
#71 71Andrzej DurajczykVM60-6453.26 %00:30:2357-
#72 72Gabriela KostrzewaSW18-1948.72 %00:30:29-15ITMBW Kraków
#73 73Julia DuchSW30-3448.40 %00:30:39-16
#74 74Nieznany--
#75 75Nieznany--
#76 76Krzysztof Jan TymińskiVM70-7456.49 %00:31:1360-
#77 77Paweł SzwedVM45-4946.01 %00:31:1861-Biegowyswiat.pl
#78 78Zbigniew KordułaVM35-3943.29 %00:31:1862-
#79 79Jan PobłockiVM60-6451.68 %00:31:1963-Grupa Trójmiasto
#80 80Aleksandra KowalskaSW25-2945.73 %00:32:22-17
#81 81Jakub MichałowskiSM25-2938.91 %00:33:0964-
#82 82Krzysztof GawrońskiVM70-7450.81 %00:35:0865-
#83 83Nieznany--
#84 84Leszek KątnikVM65-6946.62 %00:37:0067-
#85 85Mikolaj SarnowskiJM1043.86 %00:40:3568-
#86 86Monika (Rosa) SarnowskaVW35-3937.08 %00:40:35-18
#87 87Bogusława RosaVW65-6951.31 %00:40:44-19KasiArki
#88 88Magdalena RosaSW25-2936.32 %00:40:45-20

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności