Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

5. Gdańsk Maraton - Sztafeta Męska

Wyniki - 14 kwietnia 2019, Gdańsk

Msc
Nr
-
#1 40Baryła Tomasz Stenzel Łukasz Muller Krzysztof Chmielecki Krzysztof504103:55:16
#2 17Ceplin Aleksander Boniaszczuk Maciej Lebionko Bartosz Dubrowski Szymon501503:22:59
#3 19Ciarkowski Damian Musioł Mariusz Faiga Dariusz Blok Leszek514903:24:29
#4 33Ćwiek Emil Dopierała Przemysław Spyra Piotr Spyra Piotr503003:37:56
#5 26Fryczke Maciej Potrykus Paweł Chmielewski Andrzej Nadrowski Mateusz518303:32:45
#6 37Gunarys Filip Miłoszewski Michał Syrokwarz Krzysztof Wietrzyński Grzegorz500903:46:00
#7 20Hirsz Maciej Arent Alan Dobrzański Piotr Kijewski Adam503103:26:20
#8 32Jabłonka Krzysztof Burchardt Tomasz Boberski Artur Sarnacki Grzegorz516303:36:23
#9 42Jaczewski Jakub Łosiński Juliusz Szuca Wiktor Przestrzelski Jakub509804:09:58
#10 22Janik Robert Kalenik Krzysztof Uzar Wojciech Ochnik Witold503803:30:08
#11 9Jankowski Mateusz Kotowski Konrad Kończyński Mateusz Rogowski Maciej512503:08:43
#12 15Jarantewicz Krystian Michałowski Tomasz Gajewski Michał Szałaj Adam509403:19:58
#13 24Konkel Jakub Sałata Maciej Dampc Patryk Spieczonek Grzegorz505903:30:56
#14 13Kontowicz Adrian Cackowski Bartosz Rowiński Robert Lis Adam516603:19:18
#15 35Kopeć Zdzisław Sobocki Robert Dargiewicz Robert Klawikowski Krzysztof503703:43:00
#16 4Korol Adam Korol Ireneusz Budka Borys Bonisławski Marek506102:53:50
#17 44Kowalski Michał Sienkiewicz Michał Cybula Krzysztof516404:37:00
#18 25Labuda Andrzej Bobkowski Kamil Labuda Paweł Wilszewski Szymon504603:32:11
#19 34Lachowicz Robert Łapka Bartosz Pawluczek Marcin Bykowski Mikolaj521003:39:03
#20 21Lautenbach Piotr Palasik Wojciech Maciejewski Maciej Zając Adam509103:29:07
#21 39Leszczyński Radosław Guż Andrzej Rząd Krzysztof Ławicki Łukasz517703:53:32
#22 36Lewiński Krzysztof Dobrzeniecki Rafał Apanasewicz Jerzy Niedzielski Daniel508703:43:18
#23 6Licznerski Piotr Jacewicz Paweł Soliński Patryk Ziemiański Paweł501202:58:22
#24 11Lipke Krzysztof Szlija Sławomir Zakrzewski Jakub Szulc Arkadiusz504303:16:25
#25 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Miszewski Marcin Świąder Mirosław Grzegorzek Bartłomiej Neufeld Marcin508102:41:27
#26 16Nałęcz Adam Ciszek Sebastian Frankiewicz Szymon Świeca Grzegorz508403:21:31
#27 14Podolski Marek Kalkowski Mateusz Dedo Mateusz Leicht Adrian514203:19:39
#28 27Pomierski Karol Zuba Maciej Niemczyk Wojciech Burda Wojciech516103:32:49
#29 23Reszka Witek Rybakowski Darek Jeliński Arek Dutkiewicz Sławek509003:30:25
#30 31Sadowski Grzegorz Kędzia Przemysław Cimaszkiewicz Jakub Wierzbicki Dariusz513203:36:06
#31 41Saniewski Marcin Breń Mateusz Uradziński Adam Drachko Andrii513403:56:43
#32 43Sikorski Mariusz Bartnicki Leszek Obst Grzegorz Kucharski Bogusław513704:15:49
#33 7Skwarek Piotr Baranowski Maciej Szlagowski Mikołaj Hynek Marcin511503:00:37
#34 29Spławiński Paweł Murawski Mariusz Nelke Eliasz Grubich Marcin500603:33:25
#35 18Stachowski Mikołaj Kruczyński Marcin Cackowski Radosław Kuczkowski Piotr516203:23:19
#36 5Staniszewski Krzysztof Gliński Tomasz Jankowski Paweł Tymczuk Przemysław503302:54:48
#37 10Szemberski Szymon Obrębski Marcin Nijak Maciej Szydłowski Konrad512303:15:54
#38 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Szopiński Dariusz Buczko Dariusz Czarnowski Łukasz Frączyk Bogusław518802:44:27
#39 12Tarkowski Dawid Szoska Sławomir Ziemann Tomasz Walas Damian504403:17:20
#40 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Twarowski Michał Tomaszewski Łukasz Wołoszyk Kamil Kargul Wojciech509702:39:00
#41 30Wodzikowski Marcin Wodzikowski Wojciech Gomółka Mateusz Nicewicz Paweł520603:36:03
#42 28Wolski Michał Giełczyński Maciej Muszyński Andrzej Górski Michał522103:32:54
#43 38Zajk Piotr Zieliński Łukasz Redzimski Adam Jakubowski Piotr515203:47:20
#44 8Zygmunt Marcin Orzeszko Grzegorz Łukasiewicz Bartłomiej Rychter Krzysztof502703:05:04

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności