Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

5. Gdańsk Maraton - Sztafeta Mix

Wyniki - 14 kwietnia 2019, Gdańsk

Cityzen_ General
Msc
Nr
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Pietrzak Piotr Kucharczyk Arkadiusz Iwan Paweł Iwan Małgorzata-02:42:03
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Wysłouch Michał Kamińska-Olczak Marta Bałut Michał Ostrowski Rafał510502:44:43
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Wenta Marta Kowalczyk Kamil Jeremicz Marek Wolak Rafał513502:50:39
#4 4Buczkowski Damian Kobierzyński Paweł Rolewski Kuba Damaszk Małgorzata501902:51:12
#5 5Szczykutowicz Tomasz Kałas Magdalena Gach Maciej Hinz Marcin511802:55:45
#6 6Błażuk Jarosław Czajkowski Paweł Kloskowski Adam Czajkowska Magdalena518002:58:10
#7 7Trzciński Krzysztof Czechanowski Piotr Kreja Łukasz Czechanowska Lucyna522403:01:33
#8 8Drząszcz Marek Brzeski Robert Piekut Anna Majorowski Krzysztof504503:05:40
#9 9Trapkowski Przemysław Sińczuk Patrycja Wałdowski Domoinik Czapran Marek520703:09:47
#10 10Olewniczak Piotr Olewniczak Szymon Olewniczak Robert Olewniczak Anna505403:13:40
#11 11Wąsik Krzysztof Kmieć Beata Mroczkowski Tomasz Masys Agnieszka515303:14:00
#12 12Binger Mateusz Kwaśnik Jan Weisbrot Magdalena Hinca Magdalena506203:14:14
#13 13Słowy Laura Warzała Katarzyna Kreft Bogumił Fajtek Sebastian519703:15:59
#14 14Lewańczyk Marcin Knitter-Klasa Edyta Klasa Michał Klasa Anna516503:16:05
#15 15Bieszke Michał Chojke Wojciech Borowski Wojciech Kędzierska Agata512903:19:21
#16 16Skibiński Dawid Byczyńska Barbara Prabucki Piotr Spręga Aurelia517103:23:09
#17 17Bramowicz Jacek Lemka Adam Witowski Łukasz Makohoń Aleksandra505503:24:56
#18 18Gaweł Tomasz Krawczyk-Danak Marta Kobydecka Klaudia Gaweł Barbara511303:26:54
#19 19Ciesielski Michał Smentoch Radosław Sawczuk Marcin Huszcza-Osińska Katarzyna506003:29:10
#20 20Targiel Damian Stangenberg Magdalena Janicki Przemysław Puczyńska Anna508303:29:16
#21 21Holk-Łebiński Mateusz Latek Katarzyna Czerepaniak Ewa Latek Karolina514403:30:57
#22 22Kłaczyński Mariusz Mączewska Marzena Krefta Dagmara Łepek Teresa514803:31:11
#23 23Kluczyk Artur Wojtkiewicz Mariusz Marciniak Adrianna Bieńkowski Jarosław504903:33:36
#24 24Suchcicki Przemysław Plesiak Kacper Jewstafiew Mateusz Murach Gabrysia502603:34:49
#25 25Gołębiewski Krzysztof Bartnicki Karol Nawrot Witold Bonisławska Anita510003:35:14
#26 26Idczak Szymon Woźniak-Piernicka Aneta Paciorkowska Dominika Korpusik Maja504003:35:46
#27 27Klejna Dawid Zagórska Beata Hoffmann Daniel Trygalska Paulina511703:36:21
#28 28Babiarz Przemysław Meyer Łukasz Rolbiecka Alicja Stelmach Łukasz512803:37:17
#29 29Pilarek Sebastian Urbaniak Marek Lehmann Artur Lehmann Monika502803:37:23
#30 30Kościńska Iga Gruchała Katarzyna Chmielewski Michał Kordalewska Marta507303:38:11
#31 31Sadowski Piotr Stępień Krystian Thrun Mikołaj Kotala Marta505803:39:10
#32 32Kowalikowski Radosław Woźniak Marcin Kowalikowski Dariusz Petrus Kinga502003:39:18
#33 33Wasilewski Michał Pochopień Mira Laskiewicz Darek Saleem Monika520203:39:48
#34 34Gruchała Robert Grzelak Piotr Borkowska Magdalena Kulesza Izabela503203:39:55
#35 35Sidorowicz Andrzej Uba Iwona Zymkowski Karol Lipnicki Tomasz502903:40:06
#36 36Mateja Józef Gacek Katarzyna Siekierzyńska Dorota Mazur Michał517003:40:30
#37 37Mitura Maciej Sulżycka Marta Gielner Mateusz Mitura Anna500503:40:54
#38 38Rekieć Maciej Derdziński Marek Garcia Prado Sandro Paradecka Maja510903:41:09
#39 39Wojas Maciej Paliński Patryk Ziętek Damian Mierzejewska Justyna507103:43:12
#40 40Szuba Jacek Szella-Skrycka Beata Jedowski Filip Walkiewicz Dorota519803:43:30
#41 41Komasara Piotr Dziweńka Beata Kownacki Bartłomiej Karlak Hanna521203:44:10
#42 42Zimnicki Mateusz Cieniawa Karolina Miecznikowski Patryk Rybak Karolina520403:44:14
#43 43Majdziński Paweł Goździewicz Julia Świderska Katarzyna Łapiński Marcin511203:47:11
#44 44Gadomska Sylwia Wirkus Grzegorz Janusz Bartosz Iwaniuk Liza514503:48:16
#45 45Kaszyński Piotr Kaszyński Miłosz Sowulewski Oliver Kaszyńska Emilia507403:48:18
#46 46Kulaszewicz Jarosław Bujarska Justyna Bujarski Marcin Brzeska Jagoda514103:48:24
#47 47Stencel Adam Pluta Karolina Kopp-Ostrowska Emilia Stencel Ewelina514003:48:45
#48 48Hebanowski Łukasz Kozioł Dorota De Virion Aleksandra Skorek-Maszota Weronika515103:49:20
#49 49Fliciński Jakub Adamski Piotr Wilbrandt Barbara Januszewska Danuta503603:49:42
#50 50Kinecki Wojciech Maternowska Aleksandra Banasiak Krzysztof Burak Bartek515703:49:52
#51 51Oliwniak Marcin Jaroszewicz Aleksandra Piotrowska Dagmara Piotrowski Janusz516703:50:49
#52 52Kwiatkowska Anna Janas Ania Plutowski Marcin Frankiewicz Andrzej501603:51:06
#53 53Kudaj Mateusz Kosecka Dominika Beczak Marcin Wechsel Katarzyna515403:51:12
#54 54Jasek Michał Ważna Agnieszka Ważny Karol Jasek Maja514703:51:19
#55 55Walentynowicz Adam Landowska Karolina Kaczyński Dariusz Kuźmińska Małgorzata505003:51:38
#56 56Borkowski Jarosław Szmania Sławomir Dalke Piotr Kaźmierczak Anna520103:51:51
#57 57Bednarski Mirosław Siedlecka Weronika Siedlecki Grzegorz Badnarska Renata520003:51:51
#58 58Orłowski Piotr Przystup Dorota Presich Oleksandr Matusiewicz Sylwia508203:52:08
#59 59Gruchalski Rafał Mieszanek Krzysztof Jaworska Małgorzata Sowa Renata500003:53:00
#60 60Wciorka Marek Kryger Karol Hodorowska Aleksandra Czupryn Piotr510603:54:24
#61 61Orzeszek Adam Waldowska Jolanta Chodubska Sylwia Janik Tomasz503503:55:51
#62 62Wróbel Tomasz Mastyło Mikołaj Browarczyk Szymon Stark Ula507803:56:15
#63 63Górski Jacek Zelgert Dorota Konkol Joanna Siuda Jolanta520303:56:27
#64 64Wilk Karolina Kaczor Anna Domzała Paweł Sobiecka Edyta501003:57:08
#65 65Olech Aleksandra Szymłowski Tomasz Bejger Marcin Polikowska Katarzyna510403:58:42
#66 66Oryńczak Andrzej Zienkiewicz Bartosz Maćkiewicz Magdalena Bąk Marta519603:58:48
#67 67Pabisz Jarek Chorębała Łukasz Mazurek Arkadiusz Rudzka Dorota509503:59:39
#68 68Małek Rafał Kołodziejski Sławomir Zalewska Anna Jankowska Sylwia503403:59:44
#69 69Konratowska Aleksandra Myszkier Dariusz Rżyskowski Adam Szeplec Monika518603:59:50
#70 70Chyliński Dariusz Rogocki Jarosław Dywelski Mirosław Chylińska Dagmara501804:00:34
#71 71Grochowalski Mateusz Baruffi Sandra Gajewski Dawid Chrupek Damian513304:01:58
#72 72Sowa Sylwester Głowacka Anna Gnyp Daniel Piotrowicz-Gnyp Sylwia521104:02:32
#73 73Łożyca Karolina Glugla Dominika Bobowiec Maksymilian Daniłko Zofia506704:04:31
#74 74Dyker Krzysztof Kallas Małgorzata Kallas Piotr Woś Małgorzata518504:05:15
#75 75Czapa Magdalena Dybuk Agnieszka Kosciuch Grażyna Klecha Michał500804:05:21
#76 76Koziara Dionizy Dobrowolska Hanna Topolińska Joanna Sikorska Beata510304:05:50
#77 77Kołodziejczyk Marcin Kliber Anna Kozdra Agnieszka Brylowska-Dumańska Monika520804:05:54
#78 78Bałchanowski Michał Lampkowska Natalia Kuszyński Jarosław Danylec Dawid517904:06:05
#79 79Czyż Paulina Dębczak Julia Dębczak Artur Dębczak Ola515604:06:25
#80 80Kowalik Dominika Kowalik Magda Kowalik Beata511404:06:34
#81 81Cymański Kamil Sagadyn Emilia Cymański Bartek Pawelec Wiesław507204:07:49
#82 82Lalowski Łukasz Grabowska Joanna Góźdż Aleksandra Spławnik Jolanta503904:08:36
#83 83Topoliński Tomasz Bałażyk Luiza Wieskamp Ralph Bonino Maurizio510804:09:07
#84 84Cymbaluk Alicja Szufrajda Jacek Kowalski Rafał Krystowczyk Daria513804:09:24
#85 85Szcześniak Justyna Winklas Maciej Skibinski Tomasz Słowik Joanna512104:10:19
#86 86Radawiec Marcin Bućko Dorota Suświłło Leszek Jagiełło Olgierd505604:11:17
#87 87Osmański Michał Bożyk Daria Baranowski Przemek Gragowska Sylwia508604:12:01
#88 88Weng Patrycja Weng Laura Wurscher Klaus Zinke Wolfgang-
#89 89Wasilczuk Michał Firgolska Agnieszka Haska Wiktoria Trzaskowska Anna Maria501304:16:02
#90 90Hirt Marta Grzenia Aleksandra Strzelczyk Adam Królik Katarzyna508504:17:08
#91 91Leoniak Ewa Baranowski Adam Dolecki Robert Baranowska Anna518704:18:15
#92 92Gonet Karolina Ossowska Beata Janowaki Piotr Falecka Joanna506604:19:23
#93 93Kowalski Henryk Kowalska-Pasieka Bożena Cichocka Anna Koralewska Irena515904:19:58
#94 94Tamborek Kamila Makowska Oliwia Piotrowski Maciej Szylka Justyna511104:20:14
#95 95Jana Marek Krzystek Magdalena Jana Karina Grzechnik-Kowalczuk500404:22:34
#96 96Poreda Anna Warnicka Ewa Polaczuk Katarzyna Warnicki Adam502504:23:38
#97 97Zagajewski Adam Kozak Michalina Borcowska Sylwia Nowak Agnieszka521604:24:06
#98 98Kuczynski Tomasz Rozycka Katarzyna Wilk Aleksandra Przypek Marcin516804:26:31
#99 99Nowak Artur Domka Krzysztof Stasiński Krystian Damrat Joanna519904:27:20
#100 100Witkowski Jarosław Świerszcz Jarosław Wróbel Krzysztof Simlat-Żuk Beata516004:32:08

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności