Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

37 Bieg Kujawiaka

Wyniki - 5 maja 2019, Włocławek

Msc
Nr
Kat
-
-
-
#1 46Kamil Ignasiak260MM45-00:22:3700:47:4800:47:35
#2 118Agnieszka Przybylska263KK12-00:26:5400:53:0900:53:00
#3 201Kamila Kłodziankiewicz251KK35-00:29:3301:01:2301:01:14
#4 214Anna Ignasiak259KK42-00:31:4501:03:3101:03:17
#5 61Dariusz Nędzusiak278MAleksandrów KujM57-00:24:2800:49:0100:48:49
#6 37Rafał Moritz276MBarcin#ślimaki barcinM36-00:22:5600:46:0300:46:02
#7 54Anna Nowacka74KBobrownikiGKS FABIANKIK4-00:24:0500:48:2100:48:12
#8 119Sylwia Uzarska60KBobrownikiWKB MARATONCZYK WŁOCŁAWEKK13-00:27:0700:53:2300:53:10
#9 59Janusz Bartczak234MBodzanówWIĘCKOWSKI TEAMM55-00:24:2200:48:5400:48:54
#10 88Emilian Żbikowski269MBogucinM80-00:24:5500:50:5900:50:54
#11 247Anna Apczyńska258KBrodnicaK56-00:36:4401:17:2301:17:15
#12 237Krzysztof Gerka164MBrzuzeKB Lech RypinM186-00:33:1001:10:0601:09:56
#13 90Maciej Prapiński277MBydgoszczM82-00:26:5400:51:0800:50:47
#14 104Konrad Rycicki272MBydgoszczM95-00:26:1300:52:1100:52:10
#15 207Sylwia Lorenc-Kruszyńska170KBydgoszczFordonRunners/Wkurw_TeamK38-00:30:3901:02:5401:02:47
#16 4Krzysztof Gosiewski262MBydgoszczM4-00:16:0000:32:1600:32:16
#17 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !18Marta Szenk174KBydgoszczK1-00:20:1800:41:1100:41:10
#18 32Grzegorz Gąsiorowski108MBytońM31-00:22:5700:44:5000:44:39
#19 169Marcin Wojciechowski64MChocinM147-00:28:1200:56:4600:56:36
#20 87Bogusław Podorski173MChodeczM79-00:26:0100:50:5600:50:44
#21 224Ewa Ziółkowska119KCzerniewiceK46-00:33:4401:05:1601:04:57
#22 166Paweł Kowalewski Kowalewski81MGdańskM144-00:28:5800:56:2800:56:21
#23 176Rafał Kujawka255MGEBERIT TeamM152-00:29:2000:57:3900:57:23
#24 231Grzegorz Wasielewski141MGrochowalskGeberit TeamM182-00:33:0301:06:5801:06:43
#25 232Romana Wasielewska142KGrochowalskGeberit TeamK50-00:33:1101:06:5801:06:43
#26 98Agnieszka Adamczewska237KJanowiceK9-00:26:3400:51:4600:51:31
#27 19Aleksander Kazimirow220MKaliszM18-00:21:0400:41:4500:41:44
#28 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Cherop Kimaiyo256MKeniaM1-00:15:3300:31:3000:31:29
#29 5Nduwa Wambua257MKeniaM5-00:15:5000:33:5600:33:56
#30 178Justyna Maciaszek212KKonstantynów ŁóK25-00:28:3400:57:4100:57:34
#31 177Krzysztof Ulatowski155MKołoGeberit TeamM153-00:29:2000:57:4000:57:24
#32 102Tomasz Szwagrowski44MKruszwicaM93-00:25:4200:51:5800:51:56
#33 180Bożena Chmielecka177KKruszwicaROZBIEGANA KRUSZWICAK26-00:29:0000:58:0800:57:55
#34 124Konrad Strzelecki62MKruszynWKB MARATONCZYK WŁOCŁAWEKM110-00:27:0800:53:2400:53:10
#35 55Włodzimierz Stenborowski211MKuczwałyM51-00:24:4700:48:4200:48:33
#36 6Mariusz Dembowski266MLidzbarkM6-00:17:0400:34:1900:34:18
#37 70Krzysztof Kuberski82MLipnoBiegam bo lubię...M66-00:24:2300:50:0000:49:58
#38 139Anna Wiśniewska187KLipnoK16-00:27:1600:54:0400:53:56
#39 170Sylwester Jasiński132MLipnoWKB MARATONCZYK WŁOCŁAWEKM148-00:28:2500:56:5700:56:41
#40 197Wojciech Lewandowski107MLipnoM164-00:29:2400:59:4200:59:35
#41 147Jan Gomulak183MLubanieWKB MARATONCZYK WŁOCŁAWEKM130-00:27:0900:55:0000:54:56
#42 217Wiktoria Zimecka207KLubanieK43-00:29:4601:03:4501:03:45
#43 115Paweł Doliwka180MLubawaLubawa Kocha BiegaćM105-00:26:2900:52:5800:52:49
#44 183Jakub Marcinkowski134MNasiegniewoWIKAM156-00:27:5300:58:4500:58:40
#45 24Adam Olszewski106MNowy KobrzyniecKB Lech RypinM23-00:21:1000:42:5600:42:54
#46 73Justyna Gawlińska76KOlesznoK5-00:24:4000:50:1300:50:11
#47 84Andrzej Korpalski235MOlesznoM76-00:25:3300:50:4900:50:39
#48 133Patryk Suski83MOstrów WielkopoKS MARATON OSTRÓW WLKP.M118-00:26:5600:53:5300:53:45
#49 228Piotr Banasiak136MOzorkówKRZAL ADVENTURE TEAMM181-00:33:4301:06:2601:06:09
#50 248Joanna Babalska121KPokrzydowoĆwiczyć i być szcześliwymK57-00:36:4201:17:2401:17:17
#51 85Krzysztof Mikut197MPoznańHusaria Race TeamM77-00:25:1700:50:5400:50:45
#52 121Krzysztof Rychlewski162MPłaszczyznaWKB MARATONCZYK WŁOCŁAWEKM108-00:27:0900:53:2400:53:08
#53 68Grzegorz Jabłoński209MPłockORLEN Running TeamM64-00:24:4400:49:5400:49:50
#54 72Jacek Maciejewski193MPłockActive Runners PłockM68-00:25:5300:50:1100:49:51
#55 86Włodek Dziarnowski10MPłockbiegamPłock teamM78-00:25:3100:50:5400:50:49
#56 110Andrzej Szarmach4MPłockPŁOCK BIEGA NO AGE LIMITM101-00:26:3000:52:3700:52:30
#57 216Dariusz Kolibczyński6MPłockPŁOCK BIEGA NO AGE LIMITM174-00:29:5601:03:3801:03:30
#58 33Mikołaj Liczkowski43MPłockKS Wilki SłupnoM32-00:21:4100:45:0400:45:03
#59 236Konrad Kostrzewski199MRachcinM185-00:34:5601:09:1301:08:56
#60 47Mariusz Topolski203MRadziejówM46-00:23:4800:47:4900:47:43
#61 193Monika Kamińska156KRumunki WitkowsK31-00:29:3900:59:3200:59:20
#62 143Roman Berebecki78MRypinKB Lech RypinM127-00:26:4300:54:3400:54:34
#63 36Edmund Steckiewicz53MRypinKB Lech RypinM35-00:22:2100:46:0200:46:02
#64 82Piotr Ziemlewicz195MSkępePW PłockM75-00:24:1600:50:4200:50:38
#65 154Damian Marcinkowski273MSkępeM133-00:26:5800:55:3000:55:27
#66 198Magdalena Kaczorowska116KSkępeSkępskie Centrum BiegaczaK34-00:29:4901:00:4901:00:44
#67 215Stanislaw Błaszczak69MSkępeM173-00:31:3901:03:3101:03:26
#68 109Krzysztof Wołyniak279MŚmiłowiceM100-00:25:3900:52:3500:52:32
#69 107Marcin Warda210MSzpetal GórnyM98-00:26:5300:52:2800:52:16
#70 188Wojciech Kodymowski181MSzpetal GórnyM160-00:28:3500:59:2000:59:14
#71 17Rafał Pokora215MSzpetal GórnyGKS FABIANKIM17-00:19:5700:40:2700:40:27
#72 81Piotr Szabrański125MSłupnoSłupno biegaM74-00:25:0300:50:3400:50:29
#73 42Mariusz Paczuski161MSłupnoSłupno BiegaM41-00:23:1700:46:5700:46:52
#74 77Sławomir Sikorski135MSłużewoM71-00:24:5800:50:1900:50:15
#75 57Krzysztof Tomaszewski232MToruńHusaria Race TeamM53-00:24:4900:48:4800:48:39
#76 75Alina Podbielska137KToruńKM UMK ToruńK6-00:25:3600:50:1700:50:05
#77 94Robert Piwoński138MToruńParafialny Klub Biegacza Toruń - KaszczorekM86-00:25:5900:51:2800:51:13
#78 223Marcin Masłysz71MToruńWKURW_TEAMM178-00:32:0901:05:1301:04:56
#79 227Sebastian Wnukiewicz219MToruńANWIL TEAMM180-00:31:5901:06:2601:06:13
#80 22Jerzy Nowakowski214MToruńANIRO RUN TEAMM21-00:21:0900:42:3100:42:28
#81 26Piotr Tomasik233MToruńT.G. SOKÓŁ GniewkowoM25-00:21:2000:43:0600:43:03
#82 39Paweł Sztypka150MToruń10 WSKM38-00:22:4400:46:1300:46:09
#83 44Krzysztof Jastrzębski248MToruńHAWKINS-TU i TERAZM43-00:24:4300:47:3900:47:30
#84 95Michał Migdał169MTłuchowoM87-00:25:4200:51:3300:51:23
#85 103Daniel Sieciński196MTłuchowoPW PłockM94-00:24:4400:52:0600:52:01
#86 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Mykola Mewsza265MUkrainaM2-00:15:4400:31:4400:31:44
#87 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Artem Kazban264MUkrainaM3-00:15:4500:31:5800:31:58
#88 153Joanna Beatrycze Maziarz27KWaganiecK21-00:27:1100:55:2200:55:12
#89 7Damian Ruta247MWarszawaNikeRunningTeamM7-00:17:1900:35:2800:35:28
#90 63Sławek Kastner159MWałyczReflex BiegaM59-00:24:4300:49:2300:49:09
#91 141Kamil Kruczkowski176MWola NakonowskaM125-00:26:2700:54:2100:54:17
#92 48Łukasz Szymański267MWłocławekM47-00:23:5900:47:5200:47:43
#93 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !49Izabela Gawlińska65KWłocławekK2-00:23:4900:47:5600:47:53
#94 50Grzegorz Sobczak117MWłocławekORLEN Running TeamM48-00:24:2600:48:0000:47:54
#95 51Konrad Han271MwłocławekOCR Team włocławekM49-00:23:4800:48:0300:48:02
#96 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 52Iwona Zielińska192KWłocławekWKB MARATONCZYK WŁOCŁAWEKK3-00:23:5400:48:0800:47:58
#97 53Mateusz Michalak48MWłocławekMZOZM50-00:23:3600:48:0900:48:08
#98 56Mateusz Gawroński191MWłocławekM52-00:25:1600:48:4300:48:33
#99 58Piotr Wietrzycki104MWłocławekM54-00:24:2500:48:5100:48:43
#100 60Paweł Gawłowski45MWłocławekM56-00:24:2700:48:5700:48:49

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności