Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

37 Bieg Kujawiaka

Wyniki - 5 maja 2019, Włocławek

Msc
Nr
Kat
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Cherop Kimaiyo256MKeniaM1-00:15:3300:31:3000:31:29
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Mykola Mewsza265MUkrainaM2-00:15:4400:31:4400:31:44
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Artem Kazban264MUkrainaM3-00:15:4500:31:5800:31:58
#4 4Krzysztof Gosiewski262MBydgoszczM4-00:16:0000:32:1600:32:16
#5 5Nduwa Wambua257MKeniaM5-00:15:5000:33:5600:33:56
#6 6Mariusz Dembowski266MLidzbarkM6-00:17:0400:34:1900:34:18
#7 7Damian Ruta247MWarszawaNikeRunningTeamM7-00:17:1900:35:2800:35:28
#8 8Damian Piernikowski154MWłocławekGKS FABIANKIM8-00:17:5100:36:1000:36:10
#9 9Maciej Grudziński50MWłocławekFANCLUB ELIUDA KIPCHOGE/ PORTOFINO*** WŁOCŁAWEKM9-00:17:5200:36:4500:36:45
#10 11Waldemar Młynarczyk226MWłocławekSP 22 WŁOCŁAWEKM11-00:18:2300:37:2500:37:25
#11 12Dawid Świder252MWłocławekM12-00:18:2500:38:1200:38:12
#12 13Piotr Sztolcman32MWłocławekGKS FABIANKIM13-00:18:4600:38:1400:38:14
#13 14Mariusz Ochociński236MWłocławekKlub Biegacza ZazamczeM14-00:18:5400:38:1500:38:14
#14 15Marcin Chmielewski5MWłocławekKlub Biegacza ZazamczeM15-00:19:5200:39:2600:39:26
#15 17Rafał Pokora215MSzpetal GórnyGKS FABIANKIM17-00:19:5700:40:2700:40:27
#16 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !18Marta Szenk174KBydgoszczK1-00:20:1800:41:1100:41:10
#17 19Aleksander Kazimirow220MKaliszM18-00:21:0400:41:4500:41:44
#18 20Szymon Chojnowski238MWłocławekM19-00:21:1200:41:5400:41:54
#19 21Robert Kozłowski88MWłocławekWIKAM20-00:21:1200:42:2500:42:24
#20 22Jerzy Nowakowski214MToruńANIRO RUN TEAMM21-00:21:0900:42:3100:42:28
#21 23Jarosław Nowicki165MWłocławekGKS FABIANKIM22-00:21:1100:42:4500:42:44
#22 24Adam Olszewski106MNowy KobrzyniecKB Lech RypinM23-00:21:1000:42:5600:42:54
#23 25Przemysław Milewski163MWłocławekWIKAM24-00:21:1400:43:0200:43:01
#24 26Piotr Tomasik233MToruńT.G. SOKÓŁ GniewkowoM25-00:21:2000:43:0600:43:03
#25 27Rafał Sztenderewicz160MWłocławekSportevoM26-00:21:4600:43:2000:43:19
#26 28Grzegorz Krupa56MWłocławekANWIL TEAMM27-00:22:1400:43:3800:43:32
#27 29Filip Brylski14MWłocławekM28-00:21:4400:43:5700:43:57
#28 31Paweł Popłonkowski28MWłocławekWIKAM30-00:22:2600:44:4700:44:45
#29 32Grzegorz Gąsiorowski108MBytońM31-00:22:5700:44:5000:44:39
#30 33Mikołaj Liczkowski43MPłockKS Wilki SłupnoM32-00:21:4100:45:0400:45:03
#31 34Dariusz Dębicki188MWłocławekM33-00:22:3900:45:1000:45:05
#32 35Bartłomiej Bąbiński186MWłocławekBBG-PROJEKTM34-00:23:0200:46:0200:46:00
#33 36Edmund Steckiewicz53MRypinKB Lech RypinM35-00:22:2100:46:0200:46:02
#34 37Rafał Moritz276MBarcin#ślimaki barcinM36-00:22:5600:46:0300:46:02
#35 38Adrian Skowroński218MWłocławekM37-00:22:5300:46:0600:46:05
#36 39Paweł Sztypka150MToruń10 WSKM38-00:22:4400:46:1300:46:09
#37 40Dariusz Glonek168MWłocławekM39-00:23:2900:46:3700:46:27
#38 41Bartłomiej Górniak129MWłocławek#rusz4literyM40-00:23:2000:46:5300:46:50
#39 42Mariusz Paczuski161MSłupnoSłupno BiegaM41-00:23:1700:46:5700:46:52
#40 43Marcel Chrapkowski29MWłocławekMarcel TeamM42-00:24:0400:47:2200:47:08
#41 44Krzysztof Jastrzębski248MToruńHAWKINS-TU i TERAZM43-00:24:4300:47:3900:47:30
#42 45Tomasz Andrzejczak243MWłocławekGroszekM44-00:23:2800:47:4100:47:38
#43 46Kamil Ignasiak260MM45-00:22:3700:47:4800:47:35
#44 47Mariusz Topolski203MRadziejówM46-00:23:4800:47:4900:47:43
#45 48Łukasz Szymański267MWłocławekM47-00:23:5900:47:5200:47:43
#46 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !49Izabela Gawlińska65KWłocławekK2-00:23:4900:47:5600:47:53
#47 50Grzegorz Sobczak117MWłocławekORLEN Running TeamM48-00:24:2600:48:0000:47:54
#48 51Konrad Han271MwłocławekOCR Team włocławekM49-00:23:4800:48:0300:48:02
#49 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 52Iwona Zielińska192KWłocławekWKB MARATONCZYK WŁOCŁAWEKK3-00:23:5400:48:0800:47:58
#50 53Mateusz Michalak48MWłocławekMZOZM50-00:23:3600:48:0900:48:08
#51 54Anna Nowacka74KBobrownikiGKS FABIANKIK4-00:24:0500:48:2100:48:12
#52 55Włodzimierz Stenborowski211MKuczwałyM51-00:24:4700:48:4200:48:33
#53 56Mateusz Gawroński191MWłocławekM52-00:25:1600:48:4300:48:33
#54 57Krzysztof Tomaszewski232MToruńHusaria Race TeamM53-00:24:4900:48:4800:48:39
#55 58Piotr Wietrzycki104MWłocławekM54-00:24:2500:48:5100:48:43
#56 59Janusz Bartczak234MBodzanówWIĘCKOWSKI TEAMM55-00:24:2200:48:5400:48:54
#57 60Paweł Gawłowski45MWłocławekM56-00:24:2700:48:5700:48:49
#58 61Dariusz Nędzusiak278MAleksandrów KujM57-00:24:2800:49:0100:48:49
#59 62Paweł Sieczka61MWłocławekM58-00:23:1500:49:1600:49:14
#60 63Sławek Kastner159MWałyczReflex BiegaM59-00:24:4300:49:2300:49:09
#61 64Andrzej Desselberger153MWłocławekENERGY TRI WłocławekM60-00:25:3700:49:2800:49:15
#62 65Andrzej Knuth63MWłocławekM61-00:24:0400:49:3200:49:31
#63 66Aleksander Mucha148MWłocławekWłocławek Triathlon TeamM62-00:25:3700:49:4100:49:26
#64 67Patryk Laskowski51MWłocławekM63-00:24:4200:49:4900:49:36
#65 69Grzegorz Topolski216MWłocławekM65-00:25:1900:49:5800:49:48
#66 70Krzysztof Kuberski82MLipnoBiegam bo lubię...M66-00:24:2300:50:0000:49:58
#67 71Damian Politański172MWłocławekM67-00:24:3600:50:0200:50:00
#68 72Jacek Maciejewski193MPłockActive Runners PłockM68-00:25:5300:50:1100:49:51
#69 73Justyna Gawlińska76KOlesznoK5-00:24:4000:50:1300:50:11
#70 74Paweł Tarczyński166MWłocławekM69-00:24:5400:50:1700:50:13
#71 75Alina Podbielska137KToruńKM UMK ToruńK6-00:25:3600:50:1700:50:05
#72 76Łukasz Pszczółkowski33MWłocławekM70-00:25:4000:50:1900:50:15
#73 77Sławomir Sikorski135MSłużewoM71-00:24:5800:50:1900:50:15
#74 78Monika Chełminiak113KWłocławekK7-00:24:5700:50:1900:50:09
#75 79Robert Szymański227MWłocławekANWIL TEAMM72-00:25:4100:50:2000:50:09
#76 80Przemysław Macieja222MWłocławekANWIL TEAMM73-00:25:2100:50:2800:50:19
#77 81Piotr Szabrański125MSłupnoSłupno biegaM74-00:25:0300:50:3400:50:29
#78 82Piotr Ziemlewicz195MSkępePW PłockM75-00:24:1600:50:4200:50:38
#79 83Kamila Gawlińska77KWłocławekK8-00:25:1300:50:4600:50:45
#80 84Andrzej Korpalski235MOlesznoM76-00:25:3300:50:4900:50:39
#81 85Krzysztof Mikut197MPoznańHusaria Race TeamM77-00:25:1700:50:5400:50:45
#82 86Włodek Dziarnowski10MPłockbiegamPłock teamM78-00:25:3100:50:5400:50:49
#83 87Bogusław Podorski173MChodeczM79-00:26:0100:50:5600:50:44
#84 88Emilian Żbikowski269MBogucinM80-00:24:5500:50:5900:50:54
#85 89Karol Dobrowolski124MWłocławekDRUMET w RUCHUM81-00:26:0100:51:0200:50:59
#86 90Maciej Prapiński277MBydgoszczM82-00:26:5400:51:0800:50:47
#87 91Szymon Brzozowski89MWłocławekWIKAM83-00:25:1300:51:1000:51:06
#88 92Marcin Szpak250MŁódźM84-00:25:2900:51:1700:51:06
#89 93Rafał Marcinkowski90MWłocławekWIKAM85-00:25:5000:51:2600:51:20
#90 94Robert Piwoński138MToruńParafialny Klub Biegacza Toruń - KaszczorekM86-00:25:5900:51:2800:51:13
#91 95Michał Migdał169MTłuchowoM87-00:25:4200:51:3300:51:23
#92 96Hubert Stańczyk182MWłocławekM88-00:26:0100:51:3800:51:27
#93 98Agnieszka Adamczewska237KJanowiceK9-00:26:3400:51:4600:51:31
#94 100Krystian Łuczak85MWłocławekUrząd Miasta WłocławekM91-00:25:2400:51:5500:51:51
#95 101Paweł Wiśniewski31MWłocławekM92-00:27:3300:51:5700:51:46
#96 103Daniel Sieciński196MTłuchowoPW PłockM94-00:24:4400:52:0600:52:01
#97 104Konrad Rycicki272MBydgoszczM95-00:26:1300:52:1100:52:10
#98 105Witold Winnicki39MWłocławekM96-00:26:3100:52:2200:52:09
#99 106Maciej Chodorowski114MWłocławekM97-00:26:4400:52:2400:52:18
#100 107Marcin Warda210MSzpetal GórnyM98-00:26:5300:52:2800:52:16

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności