Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VI Bieg Papieski

Wyniki - 11 maja 2019, Lubin

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
M
K
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1788Ławicki PiotrMKS POLKOWICE,OBORA19951-00:14:4900:14:4920.2500:02:57
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !21012Stadnik JacekKROSNO ODRZAŃSKIE19912-00:14:5300:14:5220.1800:02:58
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 31560Kapała SebastianKRAWCZYK TEAM,OSTOJE19993-00:15:0700:15:0619.8700:03:01
#4 4415Plewko JakubKGHM ZG RUN ,GŁOGÓW19834-00:16:2500:16:2518.2700:03:17
#5 5154Lachowski PrzemysławLACHOWSKI19775-00:16:3100:16:3018.1800:03:18
#6 6250Sadowski AdrianLUBIN19896-00:16:3700:16:3618.0700:03:19
#7 71210Belgrau TobiaszMSPORT TEAM,LUBIN19977-00:16:4000:16:3918.0200:03:20
#8 81976Kononov DmitroRAWICZ19898-00:16:4700:16:4617.8900:03:21
#9 91623Skuza KrzysztofSTUDIO URODY JULIA,L19809-00:16:5300:16:5217.7900:03:22
#10 10395Matejczuk EmilKGHM ZG RUN,GŁOGÓW199010-00:17:0400:17:0317.6000:03:24
#11 11223Pihil PiotrENDORFINA WSCHOWA ,W198011-00:17:0800:17:0717.5300:03:25
#12 1286Hucał TomaszLUBIN197512-00:17:1400:17:1317.4200:03:26
#13 131269Niedźwiedzki ArturNIEDŹWIEDZKI198213-00:17:2000:17:1917.3200:03:28
#14 141689Walkowiak RobertWALKOWIAK197914-00:17:2000:17:2017.3100:03:28
#15 151581Chodorowski DamianCHODOROWSCY198715-00:17:2000:17:2017.3100:03:28
#16 161698Kulczycki RafałTEAM LUBIN RUNNERS,L197616-00:17:3400:17:3217.1100:03:30
#17 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !171614Mendecka MichalinaMOSIR ŁAZISKA GÓRNE/1992-100:17:3500:17:3417.0800:03:31
#18 18318Chorolewski PawełLUBIN199017-00:17:3800:17:3817.0100:03:31
#19 19540Tomczuk GrzegorzGŁOGÓW197518-00:17:4000:17:3917.0000:03:32
#20 20650Majdan StanisławLUBIN198919-00:17:4400:17:4216.9500:03:32
#21 21245Ryba ŁukaszKB KROKUS KWIATKOWIC199020-00:17:4800:17:4616.8900:03:33
#22 221127Furowicz SebastianFUROWICZ197821-00:17:5000:17:4716.8700:03:34
#23 23654Urban RobertNAS NIE DOGONIAT,NOW197722-00:17:5300:17:5216.7900:03:34
#24 241687Ślusarz MateuszKB KROKUS KWIATKOWIC199523-00:18:0200:18:0116.6500:03:36
#25 251909Gułaj ArturLEGNICA197724-00:18:0300:18:0216.6400:03:36
#26 26659Zaucha WojciechZAUCHA197725-00:18:0700:18:0216.6400:03:37
#27 271476Swoboda GrzegorzNOWA SÓL198226-00:18:1000:18:0316.6200:03:38
#28 281473Sarżyński PatrykTEAM DRACZYŃSKI,CHOC199327-00:18:1300:18:1316.4700:03:38
#29 29925Wozniak GrzegorzPAN,LUBIN197928-00:18:1900:18:1416.4500:03:39
#30 301334Weber KrystianWEBER198029-00:18:2300:18:1916.3800:03:40
#31 311291Sendziak DanielSENDZIAK197530-00:18:2500:18:2116.3500:03:41
#32 321600Szymalak GrzegorzSTELLA ART,NOWA SÓL196831-00:18:3400:18:3116.2000:03:42
#33 331850Oborski AdamLUBIN197632-00:18:3400:18:3216.1900:03:42
#34 341069Wiśniewski KacperLEGNICA200033-00:18:3400:18:3116.2000:03:42
#35 351646Molenda AdamGORZYCA197634-00:18:3800:18:3416.1600:03:43
#36 36370Kozłowski JarosławKOZŁOWSKI197335-00:18:4600:18:4615.9900:03:45
#37 37822Łącki DawidLUBIN200336-00:18:5200:18:5215.9000:03:46
#38 38418Przytulski RemigiuszKGHM ZG RUN,SOBIN198337-00:18:5300:18:4915.9400:03:46
#39 39216Pawłowski AndrzejKB ANIA OLCHA,KOŻUCH197738-00:18:5500:18:5015.9300:03:47
#40 401633Dobryniewski StanisławAUTOREKIN,LUBIN197539-00:18:5500:18:5315.8900:03:47
#41 411247Grolewski KarolISKRA KSIĘGINICE,LUB197540-00:18:5700:18:5615.8400:03:47
#42 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !421313Drozd Patrycja10BK PANC,NOWOGRODZI1992-200:18:5900:18:5815.8200:03:47
#43 431957Janas AndrzejRADWANICE198041-00:19:0200:19:0115.7800:03:48
#44 44276Ściubidło AdrianRUNATTACK,CHOCIANÓW199042-00:19:0600:18:5615.8400:03:49
#45 45493Liana MariuszRUNATTACK,LUBIN199443-00:19:0600:18:5615.8400:03:49
#46 46806Bochnak MirosławABY DO METY- PRZEMKÓ197644-00:19:0700:18:5615.8400:03:49
#47 471900Mazur AdamLUBIN199445-00:19:0800:18:5815.8200:03:49
#48 48982Kaczanowski MarcinKACZANOWSKI197646-00:19:1300:19:1115.6400:03:50
#49 491860Hebda AndrzejLUBIN197547-00:19:1400:19:0915.6700:03:50
#50 501688Wajsberg MaciejNOWOSOLSKA GRUPA BIE197748-00:19:1400:18:5915.8000:03:50
#51 51922Tycel KamilŚWIERZAWA198449-00:19:1700:19:1715.5600:03:51
#52 521229Michalczenia KacperDRUŻYNA CHROBREGO,WI199950-00:19:1900:19:1615.5700:03:51
#53 53406Mydłowski TomaszNATURALNIE JANOWICE,197351-00:19:2100:19:1315.6100:03:52
#54 54712Jankowski TomaszJANKOWSKI197852-00:19:2400:19:0815.6800:03:52
#55 55356Jaśkowski KrzysztofOLAWS ZŁOTORYJA,ZŁOT196153-00:19:2500:19:2015.5200:03:53
#56 561152Kaczorowski MarcinJANOSPORT TEAM LEGNI197354-00:19:2700:19:1815.5400:03:53
#57 571223Fekieta KrzysztofBOLESŁAWIEC198155-00:19:2900:18:5315.8900:03:53
#58 581232Piastowski MarekKROKUS KWIATKOWICE,P198556-00:19:3000:19:2215.4900:03:54
#59 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 59388Łozowska EwelinaFITARENA,LUBIN1982-300:19:3000:19:2915.4000:03:54
#60 601887Zduński HubertKRZECZYN WIELKI200257-00:19:3000:19:2815.4100:03:54
#61 611979Płonka AdamNOWA SÓL197758-00:19:3200:19:2115.5000:03:54
#62 62570Kuliev RuslanLEGNICA198459-00:19:3300:19:2815.4100:03:54
#63 631578Wróbel PawełNOWE MIASTECZKO198160-00:19:3400:19:2715.4200:03:54
#64 64117Kawa DawidLEGNICA197961-00:19:3400:19:2915.4000:03:54
#65 65682Rosiecki ŁukaszLUBIN198562-00:19:3700:19:3315.3400:03:55
#66 661225Marciniak ErykLUBIN200663-00:19:4100:19:3715.2900:03:56
#67 67901Kluk AdriannaMKS CUPRUM LUBIN,CHO2003-400:19:4100:19:3815.2800:03:56
#68 681500Lokietek MichałMAŁOSOLNI,NOWA SÓL198864-00:19:4200:19:3115.3700:03:56
#69 69153Lachowska MonikaLACHOWSKI1980-500:19:4900:19:4715.1600:03:57
#70 70729Starego AdamKLUB BIEGACZA BOLESŁ195865-00:19:5100:19:4715.1600:03:58
#71 71122Kolawa JarekZG RUN,LUBIN196966-00:19:5100:19:4515.1900:03:58
#72 721326Prońko KamilDECATHLON LEGNICA,LE199367-00:19:5300:19:4315.2200:03:58
#73 73894Gostyński AlanLUBIN199168-00:19:5400:19:4915.1400:03:58
#74 74812Jaroszewski ArkadiuszLUBIN198369-00:19:5400:19:5315.0900:03:58
#75 751107Jamroży JakubSMK LUBIN,SZKLARY GÓ200470-00:19:5500:19:4815.1500:03:59
#76 761034Gacek PiotrGACEK197971-00:19:5500:19:4115.2400:03:59
#77 77146Kurek KrzysztofJKB MIŁKOWICE,MIŁKOW196972-00:19:5600:19:5015.1300:03:59
#78 781981Dłubała MarekSZKLARY GÓRNE198173-00:19:5900:19:5515.0600:03:59
#79 79688Szatkowski DanielO/ZG POL-SIEROSZOWIC198174-00:19:5900:19:5415.0800:03:59
#80 80562Józefiak Grzegorz MichałJÓZEFIAK197775-00:19:5900:19:5615.0500:03:59
#81 811056Waszkiewicz MateuszMAŁOSOLNI,NOWA SÓL198876-00:20:0000:19:4915.1400:04:00
#82 821268Niedźwiedzka AnnaNIEDŹWIEDZKI1981-600:20:0000:19:5915.0100:04:00
#83 83849Marciniak RobertLUBIN198577-00:20:0200:19:5415.0800:04:00
#84 841622Senk RobertPROJECT KACZMARA,KRO196978-00:20:0600:20:0414.9500:04:01
#85 85632Ozimek SebastianLUBIN199679-00:20:0700:20:0514.9400:04:01
#86 86132Kosowski DariuszLUBIN199580-00:20:1100:20:0814.9000:04:02
#87 871580Chodorowska AnnaCHODOROWSCY1989-700:20:1200:20:1114.8600:04:02
#88 881337Bartosik MarekKGHM ZG RUN,GŁOGÓW197181-00:20:1300:20:0714.9100:04:02
#89 891811Kimek MarcelLUBIN200682-00:20:2400:20:2314.7200:04:04
#90 901546Sworacki TomaszKGHM ZG RUN,LUBIN198983-00:20:2700:19:3415.3300:04:05
#91 91109Kapiec RobertTEAM LUBIN RUNNERS,L198584-00:20:3000:20:2914.6500:04:06
#92 92559Gołębiowski ArkadiuszARKADIUSZ GOŁĘBIOWSK198485-00:20:3100:20:2014.7500:04:06
#93 93191Milka BogusławPARKRUN URSYNÓW,WARS197986-00:20:3400:20:2514.6900:04:06
#94 94443Śmigielski LeszekNOWOSOLSKA GRUPA BIE198387-00:20:3400:20:2314.7200:04:06
#95 951140Świerszcz DawidLUBIN199188-00:20:3500:20:3314.6000:04:07
#96 961587Homecki MarcinHOMECKI197789-00:20:3600:20:3514.5800:04:07
#97 97775Frydrych BogusławKGHM ZG RUN,LUBIN196490-00:20:3600:20:3514.5800:04:07
#98 981478Szubała MarekTARNOWEK199291-00:20:3800:20:3214.6100:04:07
#99 99998Owczarek TomaszBKMM,LUBIN197792-00:20:3800:20:2914.6500:04:07
#100 1001944Majowski MarcinLUBIN197893-00:20:3900:20:1314.8400:04:07

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności