Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VIII Bieg Kwitnącej Jabłoni

Wyniki - 11 maja 2019, Łącko

Cityzen_ General
Msc
M
K
Nr
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11-23Lepiarz SylwesterWronów00:23:33
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !22-16Vykhopen IuriiTerezyneSC BIG-TIME RIVNE00:24:03
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 33-10Sułkowski RafałLimanowa00:26:48
#4 44-45Tarasek WojciechStara Wieśelemeno.pl00:27:06
#5 55-121Warzecha HenrykŁąckoAZS AWF KRAKÓW00:27:24
#6 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !6-187Górak PaulinaGnojnikAZS AWF Kraków00:27:48
#7 76-35Jaworski KrzysztofStary SączVisegrad Maraton Rytro00:28:18
#8 87-99Wójcik PawełKrakówKrokusa Przyszowa00:28:25
#9 98-21Chlipała PawełKamienica00:28:34
#10 109-22Zbozień JarosławŁącko00:29:05
#11 1110-92Urban MirosławKrakówITMBW Kraków00:29:10
#12 1211-56Madziar WiktorZarzecze00:29:13
#13 1312-66Wielosik MarcinKadczaVisegrad Maraton Rytro00:29:19
#14 1413-44Wojnarowski PiotrŁącko00:29:31
#15 1514-41Trzepak ŁukaszHańczowa00:29:41
#16 1615-127Koszyk DanielNowy SączVisegrad Maraton Rytro00:29:53
#17 1716-30Piksa KonradŁąckoKomunalka Team00:30:14
#18 1817-82Marecik GrzegorzLipnica Murowana00:30:19
#19 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !19-297Kmieć KatarzynaPerłaKLUB BIEGOWY PERŁA00:30:24
#20 2018-98Flądro DanielWokowiceKlub Biegowy Perła00:30:29
#21 2119-114Skotniczny MichałKrakówEuroclear Running Team00:30:31
#22 2220-72Pociecha PiotrJelnaVisegrad Maraton Rytro00:30:46
#23 2321-42Malec SylwesterNowe RybieOSP Nowe Rybie00:30:53
#24 2422-83Żurek TomaszWrocław00:31:10
#25 2523-50Woźniak OlafZakopaneDzik Komando00:31:16
#26 2624-76Wojnarowski MarekSzczerezPolish Runners Club Ireland00:31:18
#27 2725-93Opryszek BogusławKrakówITMBW Kraków00:31:42
#28 2826-61Kurowski DanielNaszacowice00:32:01
#29 2927-94Łabędź ArturKrakówITMBW Kraków00:32:23
#30 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 30-3122Dulak KatarzynaJazowskoGorący Potok00:32:30
#31 3128-129Szczepaniak AleksanderStary SączStary Sącz00:32:39
#32 3229-75Stokłosa PiotrMyślenice-00:32:54
#33 3330-9Kita MarcinLimanowa00:33:06
#34 3431-107Kołaciak StanisławBrzeznaVisegrad Maraton Rytro00:33:10
#35 3532-65Kulas MarekNagawczynaDKK GRYF DĘBICA00:33:18
#36 3633-46Tyrpak GrzegorzNowy SaczDolina Dunajca00:33:23
#37 3734-63Wójciak PiotrOchotnica Dolna00:33:23
#38 3835-62Brzeźny DominikOchotnica Dolna00:33:40
#39 3936-120Jaworski MarcinKrakówTTJ (Trzymaj Tempo Jawor)00:33:59
#40 40-4125Winiarczyk-Jadach BeataKraków00:34:12
#41 4137-88Porzyc PiotrZawichost00:34:14
#42 4238-32Pałka ŁukaszLimanowa00:34:51
#43 4339-109Cabała TomaszPrzyszowa00:34:52
#44 4440-78Wójcik MaciejCzarny PotokMAKO00:35:03
#45 4541-105Chlipała MarcinSzczawa00:35:09
#46 4642-58Baran AndrzejJodłowaJODŁOWA00:35:11
#47 4743-110Nawalany MarcelPiwniczna00:35:18
#48 4844-52Mordarski TomaszRożnówGksw00:35:20
#49 4945-7Jasiurkowski DanielŁąckoIGEKA00:35:20
#50 5046-113Niemczyk DominikKrakówEuroclear Running Team00:35:22
#51 51-5135Bodziony AnnaNiskowaStart Nowy Sącz /Szost team/Visegrad Maraton Rytro00:35:27
#52 5247-14Pachut MaksymilianSłopniceUKS ISKRA SŁOPNICE00:35:29
#53 53-6133Wilczyńska DanutaPrzyszowaKrokus Przyszowa00:35:30
#54 5448-108Kołek TomaszNowy Sącz00:35:32
#55 5549-11Pachut JerzySłopniceUKS ISKRA SŁOPNICE00:35:54
#56 5650-106Szyndlar GrzegorzJasienica Rosielna00:36:01
#57 57-733Brończyk AngelikaNowy SączVisegrad Maraton Rytro00:36:15
#58 5851-5Młotek MarcinPiasek4F Running Team00:36:28
#59 59-847Żelazny AgnieszkaGorliceGorlicka Grupa Biegowa00:36:30
#60 6052-19Sobczyk JacekNowy Sącz00:36:31
#61 6153-104Szpyrka StanisławStróżeOnly Futbol00:36:35
#62 6254-134Stachura KrzysztofNowy SączAkademia Bosego Wirusa00:36:42
#63 6355-103Iwański BogusławNowy Sącz00:37:06
#64 6456-85Foryś WłodzimierzJasłoULKS Technik Trzcinica00:37:08
#65 6557-132Cabała RafałPrzyszowaKrokus Przyszowa00:37:20
#66 6658-57Szelec ŁukaszJazowskoDzik Crew00:37:41
#67 67-9143Jaglarz KalinaWilkowiskochrońmy pszczoły00:37:41
#68 6859-31Pyż PatrykZaskalerunonline.pl00:37:53
#69 6960-128Szczepanika SławomirStary SączStary Sącz00:37:56
#70 70-10126Konieczna AnnaKrakówForum Górski Świat00:38:22
#71 71-1196Nazimek LiliannaNowy SączSuo tempore00:38:25
#72 72-1249Kurowska RenataŁącko00:38:25
#73 7361-141Grzegórzek PiotrKoszyce Wielkie00:38:30
#74 7462-91Piguła DariuszZakopane00:38:36
#75 7563-8Ligas AndrzejJazowskoZwiązek Podhala o.w Łącku00:38:42
#76 7664-142Jaglarz JarosławWilkowiskoVellop00:38:52
#77 7765-15Śmieszek FranciszekLimanowaKS Limanowa Forrest00:39:06
#78 7866-64Brzeźny MaciejOchotnica Dolna00:39:19
#79 7967-77Krerowicz GrzegorzNowy SaczAkademia Bosego Wirusa00:39:20
#80 8068-102Biedroń JarosławNowy SączELECTRO WELLE00:39:24
#81 8169-51Prymula StanisławKrościenko N.D00:39:36
#82 82-1320Sołtysik AniaNowy SączAmbasadorka Festiwalu Biegowego00:39:47
#83 8370-67Malaga BogdanPodegrodzieMALAGA Team00:40:10
#84 8471-6Dudek JarosławKraków4F Running Team00:40:21
#85 8572-36Kołaciak MiłoszBrzezna00:40:25
#86 8673-38Florian AdamKadcza00:40:29
#87 8774-84Klag DominikŁącko00:40:48
#88 88-14100Monasterska MałgorzataLimanowa00:40:50
#89 8975-86Zajchowski MarekModerówkaULKS Technik Trzcinica00:41:23
#90 90-1543Bielska MonikaNowy Sącz00:41:36
#91 9176-124Pasiud AdrianCzerniec00:41:54
#92 9277-40Wnęk MariuszŚwiniarsko00:41:54
#93 9378-48Zygmunt MarcinGorliceGorlicki Klub Sportów Walki00:42:01
#94 9479-71Gadomski PiotrCzerwonak00:42:03
#95 95-1659Mrowca MariaNowy Sącz00:42:07
#96 9680-101Monasterski DariuszLimanowa00:42:08
#97 9781-17Gągor SebastianNowy Sącz00:42:09
#98 9882-13Śmieszek ZbigniewLimanowaUltramaraton Limanowa00:42:30
#99 99-17123Lis PaulinaPodegrodzie00:42:45
#100 10083-119Kwiatkowski KrzysztofTarnówBrak00:42:49

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności