Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VIII Muzyczna Dycha

Wyniki - 12 maja 2019, Piła

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
M
K
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1585Kamil LinkaChrustowo19951-00:15:3800:15:38
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2504Robert GehrkeChodzież19872-00:16:5400:16:55
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3510Jakub FilipiakKlub Biegowy TSK Orzeł OsiekOsiek Nad Notecią19923-00:17:0100:17:01
#4 4535Daniel MarekCybina TeamSwarzędz19744-00:17:5100:17:52
#5 5541Marcin PalickiRudna19925-00:17:5700:17:58
#6 6584Wojciech AngerKrajenka19856-00:18:2000:18:22
#7 7502Mariusz Andrzejczak4 run Team PiłaŚmiłowo19737-00:18:2700:18:27
#8 8563Krzysztof Trębski#ZabieganiNocąOkonek19758-00:18:5500:18:57
#9 9513Sylwester Góra#ZabieganiNocąOkonek19749-00:18:5800:19:00
#10 10515Michał GrabickiMg RUNNING TEAMTrzcianka198610-00:19:2500:19:31
#11 11583Jacek WestfalTrzcianka197311-00:20:0600:20:09
#12 12517Michał GrupińskiLubasz199512-00:20:2200:20:28
#13 13505Tomasz BednarczykTrzcianka198413-00:20:3500:20:37
#14 14531Jacek KuźniackiPiła197814-00:20:3800:20:41
#15 15590Piotr WujtiukSzczecinek197515-00:20:4300:20:43
#16 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !16512Agnieszka Góra#ZabieganiNocąOkonek1977-100:20:5200:20:55
#17 17562Marek TowstokoryZłotówZłotów197616-00:21:1400:21:17
#18 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !18534Justyna Ławniczak#ZabieganiNocąZakrzewo1982-200:21:2400:21:27
#19 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 19589Magdalena KończakSzczecinek1986-300:21:5900:22:01
#20 20528Katarzyna KorniewiczLokator PiłaPila1977-400:22:1500:22:17
#21 21548Sebastian RajewskiPiła197117-00:22:4400:23:00
#22 22576Łukasz KniołaPiła198018-00:22:5100:23:01
#23 23506Paweł CierpikowskiWałcz197619-00:23:0400:23:07
#24 24536Natalia MichalskaKaczory1987-500:23:0400:23:08
#25 25580Gabriela Romecz-KazikZłotów1979-600:23:0200:23:08
#26 26571Marcin WypychJeziorki Aktywna WieśKaczory197320-00:24:0800:24:32
#27 27569Mateusz Wronaszybkikoszyk.plPiła199021-00:24:3300:24:48
#28 28570Katarzyna WypychJeziorki Aktywna WieśJeziorki1974-700:24:4300:24:49
#29 29593Michał MichałekPiła199722-00:24:3200:24:51
#30 30555Żaneta Stocka-PodłyskaTrzcianka1981-800:24:3700:24:53
#31 31578Marta SłapczyńskaKalisz1992-900:24:5200:25:00
#32 32542Jan PawłowskiNIEPOKONANIKaczory196223-00:24:5700:25:06
#33 33581Marek RogowskiDolaszewo197324-00:25:3600:25:49
#34 34582Maciej RogowskiDolaszewo199825-00:25:3500:25:49
#35 35546Adrian PopiołekPCH_RUNChodzież198426-00:25:4600:26:00
#36 36591Karolina BrachTeam Biegowy SzczecinekSzczecinek1980-1000:25:4600:26:04
#37 37592Tomasz StarzomskiPiła197927-00:25:4800:26:06
#38 38560Patrycja ŚniecikowskaDobrogoszcz1993-1100:26:0700:26:20
#39 39539Marek OgonowskiOgon's TeamWałcz197328-00:26:3100:26:47
#40 40508Joanna Dróżdż-0Piła1983-1200:26:4900:27:01
#41 41587Łukasz ZawalPiła199029-00:26:5800:27:02
#42 42577Agnieszka AniołaPiła1981-1300:26:5600:27:05
#43 43586Natalia BaranekUdanin1992-1400:27:1600:27:20
#44 44543Elżbieta PiechotaWałcz1969-1500:27:1200:27:24
#45 45533Stanislaw LenartowiczDerby Stara ŁubiankaStara Lubianka196030-00:27:1400:27:26
#46 46545Paweł Piotrowski1973Trzcianka197331-00:27:3700:27:45
#47 47526Paulina KlocekWolfracePiła1999-1600:27:4000:27:46
#48 48511Weronika GawrońskaWOLF TEAMBiala2000-1700:27:4300:27:47
#49 49579Jarosław HrycewiczPiła197632-00:27:3300:27:50
#50 50514Dominika GóreckaStrączno1995-1800:27:4400:27:57
#51 51566Sebastian WalkowiakRogoźno197533-00:27:4300:27:59
#52 52521Karolina JaworskaPiła1985-1900:27:5700:28:02
#53 53503Waldemar BarkowskiTERMETALPiła198634-00:28:0100:28:11
#54 54557Paulina SzczechUjście1989-2000:28:0200:28:12
#55 55527Konrad KopkiewiczOSP LotyńLotyń198135-00:28:0700:28:26
#56 56567Michał WichrzyńskiPiła198236-00:28:1200:28:32
#57 57530Piotr KurekPiła199637-00:28:1900:28:36
#58 58540Marcin OlszewskiPiła198238-00:28:2500:28:37
#59 59564Joanna TrzcinskaPiła1982-2100:28:2800:28:37
#60 60588Jacek SzymańskiSkórka196739-00:28:2900:28:41
#61 61519Agnieszka JaneckaPiła1973-2200:28:3100:28:50
#62 62532Sławomir KużajPiła196540-00:28:4500:28:49
#63 63520Joanna JaroszewiczSzydłowo1975-2300:29:0000:29:06
#64 64575Mirosława JeziorPiła1967-2400:29:0500:29:23
#65 65553Agnieszka StefanowiczPiła1973-2500:29:1300:29:35
#66 66507Kamila CiołekWałcz1975-2600:29:1400:29:31
#67 67551Karolina Schwerkolt1992Trzcianka1992-2700:29:2100:29:39
#68 68565Judyta WalkowiakRogoźno1986-2800:29:2300:29:39
#69 69547Marcin PryszczewskiTeam Wesołych TetrykówCzarnków197641-00:29:3000:29:42
#70 70556Joanna SurmaNIEPOKONANIPiła1982-2900:29:3100:29:40
#71 71501Dorota AbrahamRogoźno1985-3000:29:4800:30:04
#72 72518Jarosław JakubowskiKamień Krajeński197742-00:30:1400:30:29
#73 73522Anna KaletkaMg RUNNING TEAMTrzcianka1998-3100:30:2600:30:43
#74 74572Victoria Pabich4RUN TEAMPiła1999-3200:30:4600:31:09
#75 75544Agnieszka PiętkaSzydłowo1978-3300:31:0000:31:07
#76 76554Ewa StempniakSzamocin1984-3400:31:1100:31:17
#77 77529Joanna KrawczukWierWierzchwowo Dworzec1987-3500:31:2900:31:49
#78 78524Magdalena KinUjście1983-3600:31:5600:32:12
#79 79538Kamila NowaczykUjście1983-3700:32:0000:32:16
#80 80525Ewelina KlocekExtremPiła1981-3800:32:0500:32:10
#81 81537Regina MowczanWałcz1983-3900:32:0600:32:25
#82 82549Elżbieta RaszkaPiła1983-4000:32:1700:32:24
#83 83516Zuzanna GrabkaWałcz2002-4100:32:2500:32:42
#84 84574Anna SzewsSAILING TEAM FERAJNAPiła1978-4200:32:2600:32:46
#85 85573Piotr SzewsSAILING TEAM FERAJNAPiła196943-00:32:3200:32:49
#86 86552Szymon SiupaDecathlon PilaCzarnków199744-00:32:5800:33:13
#87 87523Beata KamińskaWałecka Ściema/PZAZWałcz1971-4300:33:4100:34:00
#88 88558Angelika SzymaniakMirosławiec1998-4400:34:0800:34:30
#89 89509Ewa DziubczyńskaWałecka ŚciemaWałcz1967-4500:35:3200:35:50
#90 90568Agata WilczyńskaWałcz1968-4600:35:3500:35:53
#91 91550Kamila RozpłochPiła1987-4700:36:5900:37:05

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności