Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Classic

Wyniki - 26 maja 2019, Warszawa

Msc
Nr
Kat
M
K
Km
6
-
-
-
-
#1 219Maciejak Anna6090HUSARIA RACE TEAMELITE KOBIET4-1200:41:1002:06:4402:06:4400:10:33
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !21Baranowska Katarzyna6103GORĄCY POTOK TEAMELITE KOBIET1-100:31:2301:26:4401:26:4400:07:13
#3 1323Gilarska Marta6087BIEGOWE NYGUSYELITE KOBIET5-27400:50:2703:32:2803:32:2800:17:42
#4 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !61Worobiewa Jekatierina6094POWER TRAININGELITE KOBIET2-300:35:1901:42:5001:42:5000:08:34
#5 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 104Sobesto Magdalena6088BRAVEHEARTS LEGIONOWOELITE KOBIET3-600:37:4801:53:0701:53:0700:09:25
#6 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !52Kind Pia6093OCR ELITE APPARELELITE MASTERS1-200:34:4201:40:5201:40:5200:08:24
#7 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !10Zgutka Tomasz6039HUSARIA RACE TEAMELITE MASTERS MĘŻCZYZN110-00:28:4701:18:4601:18:4600:06:33
#8 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !23Tarka Andrzej6036HUSARIA RACE TEAMELITE MASTERS MĘŻCZYZN222-00:28:3901:27:0401:27:0400:07:15
#9 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 70Dykier Krzysztof6010DOMINATOR TEAMELITE MASTERS MĘŻCZYZN366-00:35:0401:45:1501:45:1500:08:46
#10 91Janiszewski Grzegorz6014DZIADY OCRELITE MASTERS MĘŻCZYZN487-00:35:2401:51:2501:51:2500:09:17
#11 103Jastrzębski Sławomir6007BRAVEHEARTS LEGIONOWOELITE MASTERS MĘŻCZYZN598-00:39:2601:52:4301:52:4300:09:23
#12 105Pogorzelski Mariusz6026HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYELITE MASTERS MĘŻCZYZN699-00:37:2301:53:1001:53:1000:09:25
#13 125Kurach Stanisław6015DZIADY OCRELITE MASTERS MĘŻCZYZN7119-00:37:4701:55:4201:55:4200:09:38
#14 187Gralec Dariusz6040I NEVER TURN BACKELITE MASTERS MĘŻCZYZN8178-00:45:1002:03:4202:03:4200:10:18
#15 199Carewicz Marek6056RMF4RT GLADIATORSELITE MASTERS MĘŻCZYZN9190-00:39:1602:04:4902:04:4900:10:24
#16 216Kuratczyk Michał6076ELITE MĘŻCZYZN43205-00:37:5502:06:0802:06:0800:10:30
#17 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Krawczyk Tomasz6033HUSARIA RACE TEAMELITE MĘŻCZYZN11-00:26:2101:09:4601:09:4600:05:48
#18 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Kozłowski Artur6032HUSARIA RACE TEAMELITE MĘŻCZYZN22-00:27:0301:12:3601:12:3600:06:03
#19 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Salamon Mateusz6100POWER TRAININGELITE MĘŻCZYZN33-00:26:2201:12:4301:12:4300:06:03
#20 4Januszewski Bartosz6046KONIUCHY OCRELITE MĘŻCZYZN44-00:27:3401:14:1601:14:1600:06:11
#21 5Chmielorz Józef6008CARBON OCR RACING TEAMELITE MĘŻCZYZN55-00:28:3501:16:3601:16:3600:06:23
#22 7Kilimnik Tomasz6021HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYELITE MĘŻCZYZN67-00:28:3901:17:4501:17:4500:06:28
#23 8Sałata Marcin6101KONIUCHY OCRELITE MĘŻCZYZN78-00:28:4001:18:0101:18:0100:06:30
#24 9Mantycki Rafał6006BIURO OCHRONY BUSINESSUELITE MĘŻCZYZN89-00:29:1801:18:3701:18:3700:06:33
#25 12Jagodziński Karol6050POWER TRAININGELITE MĘŻCZYZN912-00:29:5001:21:3601:21:3600:06:48
#26 14Morawski Grzegorz6047KONIUCHY OCRELITE MĘŻCZYZN1014-00:30:2901:22:5601:22:5600:06:54
#27 16Olpiński Szymon6023HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYELITE MĘŻCZYZN1116-00:29:5201:23:5601:23:5600:06:59
#28 786Lebioda Marcin6060SOCIOS SILESIAELITE MĘŻCZYZN50685-00:51:4802:48:1502:48:1500:14:01
#29 19Kołodziej Krystian6002BESTIE OCR LEGIONOWOELITE MĘŻCZYZN1219-00:30:5401:25:5501:25:5500:07:09
#30 20Płóciennik Piotr6079ELITE MĘŻCZYZN1320-00:28:3801:26:3101:26:3100:07:12
#31 22Puchacz Michael6058RMF4RT GLADIATORSELITE MĘŻCZYZN1421-00:32:5601:27:0201:27:0200:07:15
#32 278Milbrant Michał6068WŁÓCZYBIEGIELITE MĘŻCZYZN44263-00:46:3202:12:4002:12:4000:11:03
#33 24Bugaj Mariusz6019HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYELITE MĘŻCZYZN1523-00:33:1301:27:3001:27:3000:07:17
#34 536Zienkiewicz Karol6012DRUŻYNA JEDNOROŻCAELITE MĘŻCZYZN49487-00:39:5602:33:3402:33:3400:12:47
#35 792Zalewski Artur6085ELITE MĘŻCZYZN51691-00:50:3502:48:2602:48:2600:14:02
#36 25Wawryniuk Paweł6005BEZ PRZYGOTOWANIAELITE MĘŻCZYZN1624-00:32:1501:27:5301:27:5300:07:19
#37 26Malec Tomasz6065WARCHLAKI ADELAJDYELITE MĘŻCZYZN1725-00:31:2701:28:4501:28:4500:07:23
#38 27Dmytruk Vlad6070ELITE MĘŻCZYZN1826-00:31:3801:29:1501:29:1500:07:26
#39 28Zieliński Tomasz6066WARCHLAKI ADELAJDYELITE MĘŻCZYZN1927-00:31:3501:29:2701:29:2700:07:27
#40 284Januszewski Andrzej6074ELITE MĘŻCZYZN45269-00:35:5802:13:5702:13:5700:11:09
#41 30Chołuj Łukasz6054PWPW S.A.ELITE MĘŻCZYZN2029-00:31:1201:29:5001:29:5000:07:29
#42 31Janus Leszek6062SPEEDSTERSELITE MĘŻCZYZN2130-00:30:4901:31:0101:31:0100:07:35
#43 32Słodownik Dominik6069XRUNNERSELITE MĘŻCZYZN2231-00:32:5801:31:0701:31:0700:07:35
#44 34Tolak Tomasz6083ELITE MĘŻCZYZN2333-00:31:1801:32:1601:32:1600:07:41
#45 36Maciejewski Krystian6003BESTIE OCR LEGIONOWOELITE MĘŻCZYZN2435-00:31:1601:32:5701:32:5700:07:44
#46 39Malec Bartłomiej6064WARCHLAKI ADELAJDYELITE MĘŻCZYZN2538-00:32:3801:34:1501:34:1500:07:51
#47 40Plata Arkadiusz6063TRENER24H.COM.PLELITE MĘŻCZYZN2639-00:32:0701:34:2201:34:2200:07:51
#48 42Arusztowicz Bartosz6018HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYELITE MĘŻCZYZN2741-00:33:4501:35:1901:35:1900:07:56
#49 43Dąbrowski Przemysław6020HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYELITE MĘŻCZYZN2842-00:29:0301:35:2001:35:2000:07:56
#50 45Michalski Dawid6041I NEVER TURN BACKELITE MĘŻCZYZN2944-00:36:0401:36:0601:36:0600:08:00
#51 47Surmach Andrei6081ELITE MĘŻCZYZN3046-00:33:2001:36:3901:36:3900:08:03
#52 305Sewerynowicz Michał6027HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYELITE MĘŻCZYZN46289-00:37:2902:15:0702:15:0700:11:15
#53 51Witek Paweł6055PZU SPORT TEAMELITE MĘŻCZYZN3150-00:36:1501:40:2401:40:2400:08:22
#54 54Lech Mateusz6022HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYELITE MĘŻCZYZN3252-00:36:4301:41:1001:41:1000:08:25
#55 55Koba Damian6075ELITE MĘŻCZYZN3353-00:32:5001:41:2501:41:2500:08:27
#56 57Swaczyński Krzysztof6059SEQRED RACE TEAMELITE MĘŻCZYZN3455-00:38:5101:41:5601:41:5600:08:29
#57 60Burbul Przemysław6048NIE W SZCZEPIONKĘ TEAMELITE MĘŻCZYZN3558-00:33:4201:42:0701:42:0700:08:30
#58 66Smak Daniel6042I NEVER TURN BACKELITE MĘŻCZYZN3663-00:38:4801:44:4801:44:4800:08:44
#59 329Roguski Adam6001BASTIONELITE MĘŻCZYZN47312-00:39:3602:17:4002:17:4000:11:28
#60 89Zynger Patryk6043I NEVER TURN BACKELITE MĘŻCZYZN3785-00:38:4901:50:4301:50:4300:09:13
#61 352Prządka Marcin6067WATAHAELITE MĘŻCZYZN48331-00:36:0102:19:2102:19:2100:11:36
#62 109Wejknis Krzysztof6038HUSARIA RACE TEAMELITE MĘŻCZYZN38103-00:39:2101:53:3201:53:3200:09:27
#63 121Dąbrowski Adam6028HUSARIA RACE TEAMELITE MĘŻCZYZN39115-00:35:1301:55:0801:55:0800:09:35
#64 130Wieczorek Dariusz6084ELITE MĘŻCZYZN40124-00:38:4901:56:2801:56:2800:09:42
#65 131Jahns Adam6057RMF4RT GLADIATORSELITE MĘŻCZYZN41125-00:36:5501:56:4301:56:4300:09:43
#66 173Stępień Paweł6080ELITE MĘŻCZYZN42166-00:29:5102:02:0802:02:0800:10:10
#67 1232Stępniak Aneta6743OPEN KOBIET206-24200:56:2403:20:5303:20:5300:16:44
#68 721Bednarek Klaudia7062RATOWNICTWO MEDYCZNE - WNOZ WUMOPEN KOBIET72-8600:49:1802:44:3002:44:3000:13:42
#69 1233Bardziak Beata6592INPOST WARSZAWAOPEN KOBIET207-24300:59:1603:21:0503:21:0500:16:45
#70 210Brejnak Agnieszka6801ROSSMANNOPEN KOBIET6-1100:42:2602:05:4602:05:4600:10:28
#71 979Malinowska Katarzyna6240OBY NIE OSTATNIOPEN KOBIET130-15601:05:3503:00:5703:00:5700:15:04
#72 980Antolik Aneta6935RUNMAGEDDONOWE ŚWIRYOPEN KOBIET131-15700:59:4003:01:0803:01:0800:15:05
#73 981Wójcik Monika7643ŚWIRY RUNMAGEDDONOPEN KOBIET132-15800:59:4003:01:0903:01:0900:15:05
#74 1237Witkowska Anna7110OPEN KOBIET208-24401:01:2203:21:5103:21:5100:16:49
#75 470Twardowska Karolina6866OPEN KOBIET28-3700:51:4802:27:5502:27:5500:12:19
#76 1238Bardach Elena7080OPEN KOBIET209-24501:01:2003:21:5203:21:5200:16:49
#77 985Noryk Aleksandra7213OPEN KOBIET133-15900:55:4903:01:3903:01:3900:15:08
#78 1241Sierocińska Joanna7102OPEN KOBIET210-24601:01:2403:21:5303:21:5300:16:49
#79 987Bagrowska Agata6779HUSARIA RACE TEAMOPEN KOBIET134-16001:03:4803:02:1703:02:1700:15:11
#80 1244Grzędzińska Sylwia6714NIE W SZCZEPIONKĘ TEAMOPEN KOBIET211-24701:01:1003:22:1403:22:1400:16:51
#81 1247Błońska Roksana6711NIE W SZCZEPIONKĘ TEAMOPEN KOBIET212-24800:59:5503:22:1703:22:1700:16:51
#82 736Łuczak Justyna7143LOFTFITNESS TEAM EXTREMEOPEN KOBIET73-8700:50:5202:45:3302:45:3300:13:47
#83 992Obajtek Joanna6971OPEN KOBIET135-16100:57:3703:02:3303:02:3300:15:12
#84 1248Majewska Patrycja6721NIE W SZCZEPIONKĘ TEAMOPEN KOBIET213-24901:00:0703:22:1803:22:1800:16:51
#85 737Ilowska-Rembarz Karolina7142LOFT TEAM EXTREMEOPEN KOBIET74-8800:50:5202:45:3302:45:3300:13:47
#86 1249Kadykało Natalia6715NIE W SZCZEPIONKĘ TEAMOPEN KOBIET214-25000:59:5503:22:1803:22:1800:16:51
#87 482Górska Ewelina7085OPEN KOBIET29-3800:50:2402:28:2502:28:2500:12:22
#88 994Detyna Karolina6277OPEN KOBIET136-16201:05:0403:02:3403:02:3400:15:12
#89 995Pasternak Anna7217OPEN KOBIET137-16301:02:2703:02:3403:02:3400:15:12
#90 1251Lewandowska Joanna6719NIE W SZCZEPIONKĘ TEAMOPEN KOBIET215-25101:00:1303:22:1903:22:1900:16:51
#91 1253Szopińska Katarzyna6453EMEL ATHLETIC TEAMOPEN KOBIET216-25301:18:3103:22:2103:22:2100:16:51
#92 998Maciejczuk Marlena6297OPEN KOBIET138-16501:04:5403:02:4003:02:4000:15:13
#93 1254Zielonla Agnieszka7127CHYBA WAS POGIĘŁO!OPEN KOBIET217-25401:06:0203:22:2403:22:2400:16:52
#94 743Łapińska Joanna6871(NIE)PERFEKCYJNE-REAKTYWACJA!OPEN KOBIET75-8900:53:3102:45:5302:45:5300:13:49
#95 999Dobrucka Joanna6369HAKUNA MATATAOPEN KOBIET139-16600:58:5703:02:5103:02:5100:15:14
#96 488Szylberg Aleksandra6249SPARTAN SGX WARSAWOPEN KOBIET30-3900:51:0902:28:4802:28:4800:12:24
#97 744Lindner Ewa6870(NIE)PERFEKCYJNE - REAKTYWACJAOPEN KOBIET76-9000:53:3002:45:5402:45:5400:13:49
#98 1000Żelaznowska Aleksandra7385KC PERFORACJAOPEN KOBIET140-16700:57:0903:03:1603:03:1600:15:16
#99 1256Slicner Eliza7126CHYBA WAS POGIĘŁO!OPEN KOBIET218-25501:06:0303:22:2403:22:2400:16:52
#100 745Staszewska Karolina6748(NIE)PERFEKCYJNE-REAKTYWACJA!OPEN KOBIET77-9100:53:3502:45:5402:45:5400:13:49

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności