Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Classic

Wyniki - 26 maja 2019, Warszawa

Msc
Nr
Kat
M
K
Km
6
-
-
-
-
#1 329Roguski Adam6001BASTIONELITE MĘŻCZYZN47312-00:39:3602:17:4002:17:4000:11:28
#2 19Kołodziej Krystian6002BESTIE OCR LEGIONOWOELITE MĘŻCZYZN1219-00:30:5401:25:5501:25:5500:07:09
#3 36Maciejewski Krystian6003BESTIE OCR LEGIONOWOELITE MĘŻCZYZN2435-00:31:1601:32:5701:32:5700:07:44
#4 33Zalewski Michał6004BESTIE OCR LEGIONOWOOPEN MĘŻCZYZN732-00:29:5701:31:5001:31:5000:07:39
#5 25Wawryniuk Paweł6005BEZ PRZYGOTOWANIAELITE MĘŻCZYZN1624-00:32:1501:27:5301:27:5300:07:19
#6 9Mantycki Rafał6006BIURO OCHRONY BUSINESSUELITE MĘŻCZYZN89-00:29:1801:18:3701:18:3700:06:33
#7 103Jastrzębski Sławomir6007BRAVEHEARTS LEGIONOWOELITE MASTERS MĘŻCZYZN598-00:39:2601:52:4301:52:4300:09:23
#8 5Chmielorz Józef6008CARBON OCR RACING TEAMELITE MĘŻCZYZN55-00:28:3501:16:3601:16:3600:06:23
#9 1392Górecki Sebastian6009CARBON OCR RACING TEAMOPEN MĘŻCZYZN8501091-00:46:5604:09:4204:09:4200:20:48
#10 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 70Dykier Krzysztof6010DOMINATOR TEAMELITE MASTERS MĘŻCZYZN366-00:35:0401:45:1501:45:1500:08:46
#11 636Czechowski Konrad6011DRUŻYNA JEDNOROŻCAOPEN MĘŻCZYZN415567-00:39:5002:39:0202:39:0200:13:15
#12 536Zienkiewicz Karol6012DRUŻYNA JEDNOROŻCAELITE MĘŻCZYZN49487-00:39:5602:33:3402:33:3400:12:47
#13 91Janiszewski Grzegorz6014DZIADY OCRELITE MASTERS MĘŻCZYZN487-00:35:2401:51:2501:51:2500:09:17
#14 125Kurach Stanisław6015DZIADY OCRELITE MASTERS MĘŻCZYZN7119-00:37:4701:55:4201:55:4200:09:38
#15 92Mostowski Artur6017FURIOUS WOLVESOPEN MASTERS MĘŻCZYZN588-00:36:0401:51:4401:51:4400:09:18
#16 42Arusztowicz Bartosz6018HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYELITE MĘŻCZYZN2741-00:33:4501:35:1901:35:1900:07:56
#17 24Bugaj Mariusz6019HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYELITE MĘŻCZYZN1523-00:33:1301:27:3001:27:3000:07:17
#18 43Dąbrowski Przemysław6020HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYELITE MĘŻCZYZN2842-00:29:0301:35:2001:35:2000:07:56
#19 7Kilimnik Tomasz6021HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYELITE MĘŻCZYZN67-00:28:3901:17:4501:17:4500:06:28
#20 54Lech Mateusz6022HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYELITE MĘŻCZYZN3252-00:36:4301:41:1001:41:1000:08:25
#21 16Olpiński Szymon6023HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYELITE MĘŻCZYZN1116-00:29:5201:23:5601:23:5600:06:59
#22 828Piętka Marcin6024HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOPEN MĘŻCZYZN527713-00:33:1602:50:0102:50:0100:14:10
#23 771Pobudkiewicz Maciej6025HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOPEN MĘŻCZYZN497673-00:39:4702:47:2002:47:2000:13:56
#24 105Pogorzelski Mariusz6026HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYELITE MASTERS MĘŻCZYZN699-00:37:2301:53:1001:53:1000:09:25
#25 305Sewerynowicz Michał6027HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYELITE MĘŻCZYZN46289-00:37:2902:15:0702:15:0700:11:15
#26 121Dąbrowski Adam6028HUSARIA RACE TEAMELITE MĘŻCZYZN39115-00:35:1301:55:0801:55:0800:09:35
#27 1377Gajewski Cezary6029HUSARIA RACE TEAMOPEN MĘŻCZYZN8401080-00:51:1103:55:5003:55:5000:19:39
#28 545Kornosz Paweł6030HUSARIA RACE TEAMOPEN MASTERS81493-00:41:4102:33:5202:33:5200:12:49
#29 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Kozłowski Artur6032HUSARIA RACE TEAMELITE MĘŻCZYZN22-00:27:0301:12:3601:12:3600:06:03
#30 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Krawczyk Tomasz6033HUSARIA RACE TEAMELITE MĘŻCZYZN11-00:26:2101:09:4601:09:4600:05:48
#31 17Krawiecki Mateusz6034HUSARIA RACE TEAMOPEN MĘŻCZYZN517-00:27:1401:24:0201:24:0200:07:00
#32 266Perenc Michał6035HUSARIA RACE TEAMOPEN MĘŻCZYZN171253-00:32:0502:11:4602:11:4600:10:58
#33 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !23Tarka Andrzej6036HUSARIA RACE TEAMELITE MASTERS MĘŻCZYZN222-00:28:3901:27:0401:27:0400:07:15
#34 1324Warzyński Adrian6037HUSARIA RACE TEAMOPEN MĘŻCZYZN8151050-00:32:3603:32:3903:32:3900:17:43
#35 109Wejknis Krzysztof6038HUSARIA RACE TEAMELITE MĘŻCZYZN38103-00:39:2101:53:3201:53:3200:09:27
#36 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !10Zgutka Tomasz6039HUSARIA RACE TEAMELITE MASTERS MĘŻCZYZN110-00:28:4701:18:4601:18:4600:06:33
#37 187Gralec Dariusz6040I NEVER TURN BACKELITE MASTERS MĘŻCZYZN8178-00:45:1002:03:4202:03:4200:10:18
#38 45Michalski Dawid6041I NEVER TURN BACKELITE MĘŻCZYZN2944-00:36:0401:36:0601:36:0600:08:00
#39 66Smak Daniel6042I NEVER TURN BACKELITE MĘŻCZYZN3663-00:38:4801:44:4801:44:4800:08:44
#40 89Zynger Patryk6043I NEVER TURN BACKELITE MĘŻCZYZN3785-00:38:4901:50:4301:50:4300:09:13
#41 397Woźniak Krzysztof6044IDEA GETIN LEASINGOPEN MASTERS MĘŻCZYZN57371-00:40:3602:23:3102:23:3100:11:57
#42 222Bardziak Mateusz6045KONIUCHY OCROPEN MĘŻCZYZN136210-00:36:1102:07:3802:07:3800:10:38
#43 4Januszewski Bartosz6046KONIUCHY OCRELITE MĘŻCZYZN44-00:27:3401:14:1601:14:1600:06:11
#44 14Morawski Grzegorz6047KONIUCHY OCRELITE MĘŻCZYZN1014-00:30:2901:22:5601:22:5600:06:54
#45 60Burbul Przemysław6048NIE W SZCZEPIONKĘ TEAMELITE MĘŻCZYZN3558-00:33:4201:42:0701:42:0700:08:30
#46 340Witkowski Dariusz6049OUTDOOR TRAININGOPEN MASTERS MĘŻCZYZN45320-00:41:2202:18:1202:18:1200:11:31
#47 12Jagodziński Karol6050POWER TRAININGELITE MĘŻCZYZN912-00:29:5001:21:3601:21:3600:06:48
#48 1376Kapica Wojciech6051POWER TRAININGOPEN MĘŻCZYZN8391079-00:40:2703:55:2703:55:2700:19:37
#49 897Koda Paweł6052POWER TRAININGOPEN MĘŻCZYZN574768-00:40:3802:55:5602:55:5600:14:39
#50 742Mierzicki Marcel6053POWER TRAININGOPEN MĘŻCZYZN484654-00:46:3202:45:5102:45:5100:13:49
#51 30Chołuj Łukasz6054PWPW S.A.ELITE MĘŻCZYZN2029-00:31:1201:29:5001:29:5000:07:29
#52 51Witek Paweł6055PZU SPORT TEAMELITE MĘŻCZYZN3150-00:36:1501:40:2401:40:2400:08:22
#53 199Carewicz Marek6056RMF4RT GLADIATORSELITE MASTERS MĘŻCZYZN9190-00:39:1602:04:4902:04:4900:10:24
#54 131Jahns Adam6057RMF4RT GLADIATORSELITE MĘŻCZYZN41125-00:36:5501:56:4301:56:4300:09:43
#55 22Puchacz Michael6058RMF4RT GLADIATORSELITE MĘŻCZYZN1421-00:32:5601:27:0201:27:0200:07:15
#56 57Swaczyński Krzysztof6059SEQRED RACE TEAMELITE MĘŻCZYZN3455-00:38:5101:41:5601:41:5600:08:29
#57 786Lebioda Marcin6060SOCIOS SILESIAELITE MĘŻCZYZN50685-00:51:4802:48:1502:48:1500:14:01
#58 466Szczepek Michał6061SPACEROWICZE KEBABUOPEN MĘŻCZYZN301430-00:43:0702:27:4702:27:4700:12:18
#59 31Janus Leszek6062SPEEDSTERSELITE MĘŻCZYZN2130-00:30:4901:31:0101:31:0100:07:35
#60 40Plata Arkadiusz6063TRENER24H.COM.PLELITE MĘŻCZYZN2639-00:32:0701:34:2201:34:2200:07:51
#61 39Malec Bartłomiej6064WARCHLAKI ADELAJDYELITE MĘŻCZYZN2538-00:32:3801:34:1501:34:1500:07:51
#62 26Malec Tomasz6065WARCHLAKI ADELAJDYELITE MĘŻCZYZN1725-00:31:2701:28:4501:28:4500:07:23
#63 28Zieliński Tomasz6066WARCHLAKI ADELAJDYELITE MĘŻCZYZN1927-00:31:3501:29:2701:29:2700:07:27
#64 352Prządka Marcin6067WATAHAELITE MĘŻCZYZN48331-00:36:0102:19:2102:19:2100:11:36
#65 278Milbrant Michał6068WŁÓCZYBIEGIELITE MĘŻCZYZN44263-00:46:3202:12:4002:12:4000:11:03
#66 32Słodownik Dominik6069XRUNNERSELITE MĘŻCZYZN2231-00:32:5801:31:0701:31:0700:07:35
#67 27Dmytruk Vlad6070ELITE MĘŻCZYZN1826-00:31:3801:29:1501:29:1500:07:26
#68 1375Górecki Krzysztof6072OPEN MĘŻCZYZN8381078-00:47:4003:55:2303:55:2300:19:36
#69 1216Górecki Łukasz6073OPEN MĘŻCZYZN750976-00:47:4103:19:4903:19:4900:16:39
#70 284Januszewski Andrzej6074ELITE MĘŻCZYZN45269-00:35:5802:13:5702:13:5700:11:09
#71 55Koba Damian6075ELITE MĘŻCZYZN3353-00:32:5001:41:2501:41:2500:08:27
#72 216Kuratczyk Michał6076ELITE MĘŻCZYZN43205-00:37:5502:06:0802:06:0800:10:30
#73 166Lis Bartłomiej6077OPEN MĘŻCZYZN93159-00:37:1202:00:4102:00:4100:10:03
#74 83Pawlak Robert6078OPEN MĘŻCZYZN3779-00:40:0601:38:3501:49:1000:08:12
#75 20Płóciennik Piotr6079ELITE MĘŻCZYZN1320-00:28:3801:26:3101:26:3100:07:12
#76 173Stępień Paweł6080ELITE MĘŻCZYZN42166-00:29:5102:02:0802:02:0800:10:10
#77 47Surmach Andrei6081ELITE MĘŻCZYZN3046-00:33:2001:36:3901:36:3900:08:03
#78 511Szymaszek Michał6082OPEN MĘŻCZYZN336467-00:41:0602:31:2002:31:2000:12:36
#79 34Tolak Tomasz6083ELITE MĘŻCZYZN2333-00:31:1801:32:1601:32:1600:07:41
#80 130Wieczorek Dariusz6084ELITE MĘŻCZYZN40124-00:38:4901:56:2801:56:2800:09:42
#81 792Zalewski Artur6085ELITE MĘŻCZYZN51691-00:50:3502:48:2602:48:2600:14:02
#82 15Амельчук Александар6086OPEN MĘŻCZYZN415-01:23:2201:23:2200:06:56
#83 1323Gilarska Marta6087BIEGOWE NYGUSYELITE KOBIET5-27400:50:2703:32:2803:32:2800:17:42
#84 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 104Sobesto Magdalena6088BRAVEHEARTS LEGIONOWOELITE KOBIET3-600:37:4801:53:0701:53:0700:09:25
#85 845Grec Klaudia6089HUSARIA RACE TEAMOPEN KOBIET100-12100:41:0602:51:0002:51:0000:14:15
#86 219Maciejak Anna6090HUSARIA RACE TEAMELITE KOBIET4-1200:41:1002:06:4402:06:4400:10:33
#87 1261Majdan-Adamska Agnieszka6091HUSARIA RACE TEAMOPEN KOBIET221-25800:45:3703:23:0303:23:0300:16:55
#88 1398Markowicz Ewelina6092HUSARIA RACE TEAMOPEN KOBIET261-30300:47:2504:23:2804:23:2800:21:57
#89 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !52Kind Pia6093OCR ELITE APPARELELITE MASTERS1-200:34:4201:40:5201:40:5200:08:24
#90 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !61Worobiewa Jekatierina6094POWER TRAININGELITE KOBIET2-300:35:1901:42:5001:42:5000:08:34
#91 362Lubaszka Kinga6095OPEN KOBIET15-2300:40:4602:20:0602:20:0600:11:40
#92 1401Szostek Patrycja6096OPEN KOBIET262-30400:39:3705:18:0605:18:0600:26:30
#93 86Broda Mateusz6098OPEN MĘŻCZYZN3982-00:34:2801:49:2901:49:2900:09:07
#94 1400Jermakowicz Bartlomiej6099POWER TRAININGOPEN MĘŻCZYZN8541095-00:38:3904:45:2004:45:2000:23:46
#95 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Salamon Mateusz6100POWER TRAININGELITE MĘŻCZYZN33-00:26:2201:12:4301:12:4300:06:03
#96 8Sałata Marcin6101KONIUCHY OCRELITE MĘŻCZYZN78-00:28:4001:18:0101:18:0100:06:30
#97 239Celi Janusz6102OPEN MĘŻCZYZN150227-00:35:2302:09:2002:09:2000:10:46
#98 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !21Baranowska Katarzyna6103GORĄCY POTOK TEAMELITE KOBIET1-100:31:2301:26:4401:26:4400:07:13
#99 298Kosiński Tomasz6201-= GUMISIE =-OPEN MĘŻCZYZN193282-00:40:3202:14:3002:14:3000:11:12
#100 1394Kalwasińska Weronika6205BESTIE OCR LEGIONOWOOPEN KOBIET259-30101:16:0504:14:3304:14:3300:21:12

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności