Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Barbarian Race III - Opener

Wyniki - 1 czerwca 2019, Wisła

Msc
Nr
Rok
K
M
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !14090Ildža Matúš1994Team Czech Republic900101:08:5901:08:56-1
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !27469Bułeczka Paweł1984Rajsport Active1030101:14:0701:14:03-2
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 31035Rulewski Michał1987xRunners900201:15:3401:15:33-3
#4 43597Czachurski Mateusz1987xRunners900301:19:5301:19:52-4
#5 54782Sventek Ladislav1965900401:21:2801:21:26-51/M40+
#6 62009Komarnicki Tomasz1984GRUBIORZE LOTAJOM900501:21:3001:21:28-6
#7 7636Radwański Łukasz1983Koniuchy930101:22:1901:22:18-7
#8 81322Przewłoka Damian1991Viking Training Center930201:22:2201:22:20-8
#9 91001Morawski Grzegorz1983Koniuchy930301:22:3301:22:32-9
#10 105113Jarząbek Dawid1988SOCIOS SILESIA900601:25:1001:25:05-10
#11 113889Pastuszka Paweł1987Aby do Mety!1115101:25:1101:25:08-11
#12 127991Fano Patrik1986Team Czech Republic900701:25:5701:25:54-12
#13 134785Koščuško Tomáš1993Team Czech Republic900801:26:3501:26:31-13
#14 146074Gębusia Grzegorz1988Husaria Race Team930401:27:1001:27:10-14
#15 156233Lepiarz Michał1985Husaria Race Team900901:28:3101:28:28-15
#16 164390Żukowski Karol1986930501:28:5401:28:51-16
#17 171875Kalinin Jarosław1996xRunners9001001:28:5501:28:54-17
#18 184426Ignatjevs Imants19841100101:28:5901:28:57-18
#19 19844Gębara Łukasz1989OCR TEAM DĘBICA9001101:29:2701:29:23-19
#20 201406Tomaka Tomasz1992Husaria Race Team9001201:29:4501:29:43-20
#21 211167Ciućka Dominik19999001301:30:0001:29:58-21
#22 228810Knapinski Pawel1990Dirty Sparrows9001401:30:1601:30:14-22
#23 235798Frydrych Patryk19979001501:30:2701:30:23-23
#24 241554Hamuda Maciej1982Husaria Race Team9001601:30:5201:30:39-24
#25 255442Paciorek Piotr1993Husaria Race Team9001701:31:0101:31:00-25
#26 265766Małyjurek Rafał19979001801:31:2301:31:18-26
#27 27598Morawiec Marek1986SZAKAL TEAM9001901:32:1801:32:18-27
#28 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !285077Mendel Beata1975900101:33:0901:33:071-1/K40+
#29 293829Kungys Žilvinas1991CrossFit Vilnius930601:33:5001:33:40-28
#30 303825Sulcas Ruslanas1984CrossFit Vilnius930701:34:0501:33:53-29
#31 316144Popiel Daniel1988Do Porzygu OCR Team9002001:34:1601:34:09-30
#32 324361Majorowski Krzysztof19799002101:34:2101:34:17-312/M40+
#33 331409Krzyżowski Grzegorz1984GRUBIORZE LOTAJOM9002201:35:0801:35:05-32
#34 346186Bartoś Marcin1989Koniuchy930801:35:4901:35:47-33
#35 356765Popielarz Jędrzej19839002301:36:3701:36:22-34
#36 368856Matuszny Piotr20001000101:37:0001:36:08-35
#37 375606Milewicz Dariusz1986930901:37:2901:37:28-36
#38 384392Staszewski Radosław19859301001:37:3201:37:27-37
#39 391710Dąbrowski Krzysztof1973SOCIOS SILESIA9002401:37:3801:37:32-383/M40+
#40 402277Kaczmarek Jacek1982GRUBIORZE LOTAJOM9301101:37:4701:37:38-39
#41 415601Duchnowski Tomasz19889002501:37:4901:37:41-40
#42 428785Lazovy Vladimir1984Team Czech Republic1000201:38:2401:38:16-41
#43 437610Cimler Jiří1984Team Czech Republic1030201:39:0301:38:57-42
#44 4457Zimoń Norbert1987WATAHA1115201:39:5801:39:56-43
#45 451005Lamenta Andrzej1979trener24h.com.pl9002601:40:0801:40:04-444/M40+
#46 462221Morgaś Mariusz1986trener24h.com.pl9002701:40:0901:40:04-45
#47 4794Błąkała Mateusz19919301201:40:3201:40:27-46
#48 488526Ostermeier Gabriel19899002801:41:0301:40:59-47
#49 496220Krysztofiński Dawid19791030301:41:0901:40:58-485/M40+
#50 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !508485Missala Magda2005POWER TRAINING1115101:41:3501:41:322-
#51 514298Mędrykowski Damian1989Husaria Race Team9002901:41:4401:41:40-49
#52 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 528100Sprawka Marta1993900201:41:4401:41:413-
#53 534363Czachurski Wojciech19909003001:41:5401:41:52-50
#54 541303Iwański Przemysław1984Husaria Race Team9003101:41:5601:41:52-51
#55 55173Kita Sławomir1982Olimp Team - Perfect Body Center Galeria Katowicka1100201:42:1101:42:06-52
#56 565727Jachym Arkadiusz19791030401:42:1401:41:56-536/M40+
#57 572988Stolarek Sebastian19899003201:42:1501:42:08-54
#58 583240Wojas Jakub1987Husaria Race Team9003301:42:4601:42:42-55
#59 597442Sobiecki Jarosław19711030501:42:5701:42:51-567/M40+
#60 602413Wojciechowski Maciej1981Dirty Sparrows9003401:42:5701:42:54-57
#61 611177Kałużny Michał1990Dirty Sparrows9003501:43:0001:42:57-58
#62 625728Škrabal Petr1978Team Czech Republic9301301:43:0201:43:00-598/M40+
#63 638839Bąk Błażej20019003601:43:0301:43:00-60
#64 644292Pamuła Zbigniew1995Do Porzygu OCR Team9301401:43:0601:43:02-61
#65 656019Mękwiński Adam19859301501:43:0801:43:04-62
#66 662339Płaza Marcin19869003701:43:2601:43:17-63
#67 674988Pierzchała Łukasz1983Viking Training Center9301601:43:2701:43:21-64
#68 68362Rogóż Adrian19949301701:43:2901:43:15-65
#69 692314Wnuczyński Mateusz1992Husaria Race Team1030601:43:4101:43:28-66
#70 708370Dominek Grzegorz19829301801:44:0601:43:58-67
#71 716728Dzervus Jonas1983CrossFit Vilnius9301901:44:1101:43:59-68
#72 726096Chlebowski Grzegorz19961030701:44:1401:44:08-69
#73 73773Tomaszewski Krzysztof1982Husaria Race Team1030801:44:4801:44:35-70
#74 742667Mikołajek Robert19791030901:45:0101:45:01-719/M40+
#75 752252Goliński Dominik1989Husaria Race Team9003801:45:0201:44:49-72
#76 764432Kmieć Adam1986DKG CREW1000301:45:0601:45:04-73
#77 774960Polakiewicz Dariusz19801000401:45:3101:45:26-74
#78 78383Mazur Wojciech1995Husaria Race Team9003901:45:4901:45:38-75
#79 793281Pilszek Marek1988Husaria Race Team9004001:45:5301:45:40-76
#80 803247Żurawka Paweł198810301001:45:5401:45:44-77
#81 812604Karbowski Sławomir1980NEXTREME9302001:46:0401:46:02-78
#82 822311Dolata Krzysztof1982SOCIOS SILESIA9004101:46:3901:46:33-79
#83 834488Świętek Paweł1986POWER TRAINING9004201:46:4401:46:42-80
#84 846402Spiliszewski Marcin199510301101:47:0701:46:55-81
#85 856389Golda Michał19821100301:47:1101:47:06-82
#86 868607Łazarczyk Przemysław197910301201:47:1201:47:04-8310/M40+
#87 875771Szymański Marek1989Runaway team1000501:47:4501:47:41-84
#88 886819Knispelis Vilius1988CrossFit Vilnius9302101:48:5601:48:45-85
#89 897623Brzezinka Mariusz1990SOCIOS SILESIA9004301:49:1701:49:11-86
#90 905684Baran Arkadiusz1987Husaria Race Team1000601:49:2901:49:26-87
#91 914639Pidanty Łukasz19841100401:49:3301:49:26-88
#92 924478Pindel Piotr1990Łowcy pierożków9004401:49:5201:49:46-89
#93 931449Sładek Patryk19939302201:49:5301:49:51-90
#94 943141Pryka Artur19829302301:49:5601:49:53-91
#95 957910Gawlak Damian1994Spectrum Team9004501:50:0101:49:48-92
#96 962881Gomola Robert20001100501:50:1601:50:13-93
#97 976003Talarowski Paweł1981Husaria Race Team9302401:50:2501:50:20-94
#98 987465Szczepanek Paweł19971100601:50:2601:50:22-95
#99 994834Zieliński Tomasz1993Warchlaki Adelajdy1000701:50:3501:50:33-96
#100 1005282Kacperski Jacek19829302501:50:3501:50:34-97

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności