Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

12. Bieg Truskawki

Wyniki - 9 czerwca 2019, Truskaw

Cityzen_ General
Msc
Nr
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Michał Orzeł190MAdidas runners warsaw00:36:47
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Sebastian Polak169MZDROFIT00:37:05
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Dawid Zarodkiewicz187MNaprzód Młociny/ Team ZabieganeDni00:38:18
#4 4Wojciech Grela183MAkademia Biegacza SL Salos Wodna00:38:57
#5 5Jan Szczepłek224M00:40:07
#6 6Marcin Pytlos223M00:40:29
#7 7Michał Mączewski167MCMKP Team00:40:57
#8 8Wojciech Staszewski181MKS Staszewscy00:41:09
#9 9Krzysztof Pietrzak193Madidas Runners Warsaw00:41:12
#10 10Stanisław Snopek195M00:42:11
#11 11Justyna Kostrzewska130KAdidas Runners Warsaw00:42:48
#12 12Dariusz Trzaskowski214MTRUCHT TARCHOMIN TEAM00:42:52
#13 13Adam Malewicz202M00:44:17
#14 14Michał Wodzyński203M00:44:28
#15 15Michał Mroczek212MIzabelin na Start00:44:45
#16 16Mariusz Forycki227M00:45:57
#17 17Marcin Szczęsny219M00:46:12
#18 18Adam Rutkowski221M00:46:37
#19 19Igor Grzejdziak165MNaprzód Młociny00:46:44
#20 20Wojciech Szota233M00:47:03
#21 21Przemysław Krupiński178MTenpo Pryma Sort00:47:41
#22 22Anna Nowak230K00:48:02
#23 23Maciej Barszczewski185MTN BIEGÓWKI WESOŁA / LA-SKI CROSS COUNTRY00:48:07
#24 24Marek Kucharski172M00:48:13
#25 25Małgorzata Janeczko138K00:48:32
#26 26Piotr Staniszewski176MStare Babice Biegają00:48:42
#27 27Mirosław Liszka163M00:49:02
#28 28Emilia Melon159KDrużyna Orzecha Żyrardów00:49:29
#29 29Jacek Budzik220M00:49:46
#30 30Dariusz Jezierski205M00:49:54
#31 31Karol Pasek171M00:49:58
#32 32Michał Frydrychowicz168M00:50:07
#33 33Bartosz Morawski234M00:50:10
#34 34Jakub Chełmiński174M00:50:27
#35 35Agnieszka Zwierzyńska148K00:50:33
#36 36Michał Piątkowski189M00:51:03
#37 37Janusz Kęcik194MSpartanie Dzieciom00:51:22
#38 38Andrzej Krzak206M00:51:24
#39 39Piotr Wójcik173MWarszawiaky00:51:31
#40 40Krzysztof Malczewski197M00:52:17
#41 41Piotr Adamiak215M00:52:24
#42 42Barbara Skaczkowska140K00:52:40
#43 43Karolina Kundys122K#WAWRZYNTEAM00:52:43
#44 44Dominik Potrzebowski186M00:52:56
#45 45Magdalena Kędzierska235K00:53:07
#46 46Anna Wojewódzka121KWOJEWÓDZCY TEAM00:53:20
#47 47Magdalena Raczyńska128KVege Runners00:53:53
#48 48Agnieszka Pyzel157KKS Pegaz00:54:43
#49 49Joanna Trzaskowska160KTrucht Tarchomin Team00:54:47
#50 50Justyna Jonik136KAZS WAT00:54:59
#51 51Renata Tula141KMykmyk00:55:14
#52 52Keith Ó Proinsias199M00:55:23
#53 53Aleksandra Abramczyk158K00:55:25
#54 54Magda Królak133KTenpo Pryma Sort00:55:37
#55 55Piotr Walatek210M00:55:40
#56 56Paweł Szczęsny208MTenpo Pryma Sort00:56:07
#57 57Robert Kowalczyk200M00:56:10
#58 58Mariusz Sziaczyński225M00:56:43
#59 59Monika Fila147KDRUŻYNA ORZECHA ŻYRARDÓW00:56:58
#60 60Marcin Stark170M00:57:15
#61 61Magdalena Nawrot120K00:57:20
#62 62Paweł Kapczyński217M00:57:20
#63 63Małgorzata Idryan162KTruskaw00:57:34
#64 64Andrzej Hulanicki175MGoggle Team00:57:37
#65 65Michał Kuczkowski228M00:57:38
#66 66Aneta Witas231K00:57:51
#67 67Grzesiek Bienias188MPZU SPORT TEAM00:57:58
#68 68Magdalena Piękoś124K00:58:23
#69 69Dominika Smolińska232K00:58:26
#70 70Michał Szaflarski191M00:58:46
#71 71Maciej Krzak209M00:58:46
#72 72Elżbieta Walo156K00:59:51
#73 73Zuzanna Łubiasz226K00:59:56
#74 74Anna Krzysiak144K01:00:33
#75 75Agnieszka Serwik149K01:00:58
#76 76Grzegorz Lityński177M01:01:23
#77 77Irina Hulanicka129KGoggle Team01:01:28
#78 78Artur Keblowski204M01:01:50
#79 79Waldemar Szydłowski218M01:02:37
#80 80Tomasz Drzewiecki182M01:03:18
#81 81Marek Uranowski222M01:04:08
#82 82Agnieszka Wycech154KStare Babice Biegają01:04:58
#83 83Barbara Lewicka142K01:05:13
#84 84Susan Szymanski153K01:05:53
#85 85Anna Mandes125KIzabelin na Start01:06:05
#86 86Mariusz Kalwarczyk180MIzabelin Na Start01:06:05
#87 87Artur Zięć201M01:07:48
#88 88Małgorzata Skibińska151K01:07:55
#89 89Justyna Sosnowska229K01:08:45
#90 90Krzysztof Kucharski207M01:09:21
#91 91Ewa Stankiewicz135K01:09:45
#92 92Andrzej Kowalski192M01:09:56
#93 93Mateusz Mierzyński196M01:11:52
#94 94Paulina Motowidło143K01:11:56
#95 95Dominika Goc123K01:12:21
#96 96Iwona Kochman161K01:12:24
#97 97Beata Piwko155KStare Babice Biegają01:14:00
#98 98Justyna Pluta119K01:14:36
#99 99Paulina Stanicka139K01:15:16
#100 100Janusz Kępczyński216M01:15:33

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności