Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Izbicki 2019

Wyniki - 9 czerwca 2019, Izbicko

Cityzen_ General
Msc
Nr
M
K
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Garbas Marcel203M1-Izbicko00:03:4900:38:15
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Ossowski Arkadiusz120M2-GłogówekBiegam i pomagam00:03:5000:38:26
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Domerecki Krzysztof20M3-SuchodaniecQualichairs00:03:5600:39:29
#4 4Grycman Kazimierz207M4-Ciechowice00:04:0500:40:59
#5 5Sotor Mateusz245M5-Centawa00:04:0900:41:37
#6 6Dembowski Stanisław17M6-Opole00:04:1200:42:06
#7 7Pikos Patryk127M7-Polska Nowa Wieś00:04:1400:42:29
#8 8Kowalczyk Michał87M8-Jełowa00:04:1700:42:50
#9 9Mika Tomek112M9-IzbickoTeam Mika00:04:2000:43:21
#10 10Klyszcz Michał78M10-OtmiceIzbicko w Biegu00:04:2000:43:23
#11 11Kosztuboa Marek234M11-00:04:2300:43:52
#12 12Majewski Andrzej100M12-Strzelce OpolskieKronospan Strzelce Opolskie00:04:2300:43:59
#13 13Oszczęda Wojciech121M13-Strzelce OpolskieGmina Strzelce Opolskie00:04:2600:44:25
#14 14Grot Andrzej229M14-00:04:2700:44:33
#15 15Ditmar Hurek213M15-Utrata00:04:2700:44:38
#16 16Sznura Piotr176M16-JemielnicaLKS Jemielnica00:04:2700:44:39
#17 17Gulba Stanisław41M17-Jemielnica00:04:2900:44:59
#18 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !18Murawska Aneta114K-1Strzelce OpolskieGmina Strzelce Opolskie00:04:3100:45:16
#19 19Mika Krzysztof204M18-Otmice00:04:3400:45:44
#20 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !20Lakwa Julia94K-2Izbicko00:04:3400:45:46
#21 21Mika Paweł205M19-Otmice00:04:3500:45:57
#22 22Fonfara Edward25M20-Jemielnica00:04:3600:46:03
#23 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 23Hendel Mirela50K-3KrośnicaGmina Izbicko w Biegu00:04:3600:46:05
#24 24Pustułka Adam136M21-Głogówek00:04:3800:46:27
#25 25Urbanowski Piotr180M22-Ozimek00:04:3900:46:31
#26 26Witkowski Jarosław184M23-NakłoLABTAR TEAM00:04:4000:46:40
#27 27Bawoł Adam7M24-Strzelce OpolskieGmina Strzelce Opolskie00:04:4000:46:45
#28 28Lelonkiewicz Krzysztof95M25-Strzelce OpolskieGmina Strzelce Opolskie00:04:4000:46:46
#29 29Janicki Arkadiusz57M26-Strzelce OpolskieGmina Strzelce Op.00:04:4300:47:10
#30 30Palak Dawid122M27-Grodków00:04:4400:47:29
#31 31Polaczek Daniel130M28-OtmiceIzbicko w Biegu00:04:4500:47:33
#32 32Steindor Krzysztof166M29-JemielnicaBrak00:04:4500:47:36
#33 33Nowojski Wojciech117M30-Strzelce Opolskie00:04:4600:47:42
#34 34Siudeja Maciek152M31-IzbickoIzbicko w Biegu00:04:4700:47:59
#35 35Guz Grzegorz42M32-OpoleGuzik00:04:4800:48:01
#36 36Hellmann Piotr48M33-JemielnicaDyszka dla Serca00:04:4800:48:04
#37 37Klyssek Piotr72M34-Suchodaniecrodzinka.pl00:04:4800:48:09
#38 38Bielawski Mariusz9M35-Częstochowa00:04:4900:48:14
#39 39Wacławczyk Rafał181M36-ZakrzówGogolin Biega00:04:4900:48:17
#40 40Sltpulski Darek247M37-00:04:5000:48:25
#41 41Sznura Paweł175M38-Jemielnica00:04:5100:48:33
#42 42Piechaczek Piotr124M39-Jemielnica00:04:5200:48:44
#43 43Buhl Marcin13M40-Chrzastowice00:04:5200:48:47
#44 44Kwaśniak Jakub92M41-Strzelce Opolskie00:04:5300:48:51
#45 45Kwaśniak Przemysław93M42-Strzelce Opolskie00:04:5300:48:52
#46 46Kołaczyński Rafał84M43-Gogolin00:04:5300:48:55
#47 47Wyrwich Dawid190M44-KielczaKulson Squaters00:04:5400:49:05
#48 48Rymarz Mirosław145M45-ChrząstowiceKB ODRA OPOLE00:04:5500:49:18
#49 49Zajdel Dariusz192M46-ZawadzkieZawadzkie Biegnie00:04:5600:49:24
#50 50Szłapa Stefan173M47-Borycz00:04:5600:49:26
#51 51Pijanka Mariusz125M48-OpoleBbl Opole00:04:5700:49:32
#52 52Zyła Katarzyna198K-4Tarnów OpolskiOpole Biega00:04:5800:49:40
#53 53Dawid Jacek246M49-Leśnica00:04:5900:49:53
#54 54Hałajko Jarek47M50-OpoleWiesiek Team00:04:5900:49:56
#55 55Koj Dawid82M51-Kadłub00:04:5900:49:57
#56 56Gaida Magdalena26K-5Chorula00:05:0000:50:07
#57 57Emerling-Kaźmierczak Anita23K-6Chorula00:05:0100:50:19
#58 58Dulik Radek248M52-Opole00:05:0300:50:38
#59 59Pytel Roman144M53-OtmiceIzbicko w Biegu00:05:0500:50:59
#60 60Tiszbierek Wojciech222M54-Zalesie Śląskie00:05:0500:50:59
#61 61Spruch Sylwester163M55-Wysoka00:05:0700:51:11
#62 62Skóra Leszek154M56-IzbickoIzbicko w Biegu00:05:0800:51:24
#63 63Bociąga Mariusz11M57-OpoleRAJSPORT ACTIVE00:05:0900:51:31
#64 64Loster Paweł98M58-Tarnów Opolski00:05:1000:51:40
#65 65Każmierczyk Roman64M59-Krapkowiceamator00:05:1100:51:51
#66 66Swora Piotr170M60-Chrząstowice00:05:1100:51:52
#67 67Niepala Beata115K-7IzbickoIzbicko w Biegu00:05:1100:51:56
#68 68Błażewski Marek10M61-JemielnicaGmina Jemielnica00:05:1200:52:05
#69 69Klyssek Marcin69M62-Nakłorodzinka.pl00:05:1200:52:07
#70 70Szober Grzegorz177M63-Strzelce OpolskieGmina Strzelce Opolskie00:05:1300:52:15
#71 71Hajduga Łukasz45M64-Dębska Kuźnia00:05:1300:52:17
#72 72Murawski Karol241M65-00:05:1300:52:19
#73 73Sowa Anna161K-8ŁubnianySTEGU - RUN00:05:1500:52:30
#74 74Szary Mirosław171M66-OpoleSTEGU -RUN00:05:1500:52:30
#75 75Piotrowski Łukasz129M67-Opole:-)00:05:1600:52:41
#76 76Seniszyn Dariusz151M68-Tarnów Opolski00:05:1700:52:52
#77 77Gonet Marek34M69-Otmice00:05:1700:52:57
#78 78Polański Zbigniew132M70-Strzelce OpolskiePIK Izbicko00:05:1800:53:04
#79 79Korczyński Tomasz86M71-ŚwiętochłowiceKulson Squaters00:05:1900:53:12
#80 80Lisek Józef217M72-Strzelce OpolskieGmina Strzelce Opolskie00:05:1900:53:19
#81 81John Kamilla60K-9Jemielnica00:05:2000:53:20
#82 82Klyssek Krzysztof68M73-Żędowicerodzinka.pl00:05:2100:53:30
#83 83Polaczek Sara131K-10Otmice00:05:2100:53:30
#84 84Witkowski Tadeusz185M74-Nakło00:05:2100:53:32
#85 85Urbańczyk Krzysztof179M75-OtmiceIzbicko w Biegu00:05:2100:53:35
#86 86Bar Aleksandra5K-11Strzelce OpolskieGmina Strzelce Opolskie00:05:2100:53:38
#87 87Dylla Franz22M76-Tarnów Opolski00:05:2200:53:40
#88 88Hurek Daniel200M77-Izbicko00:05:2300:53:52
#89 89Korzenic Karol224M78-Krośnica00:05:2500:54:10
#90 90Stronikowski Wojciech199M79-Steblów00:05:2500:54:17
#91 91Kampa Paweł62M80-Tarnów OpolskiOpole Biega00:05:3100:55:11
#92 92Szłapa Dawid172M81-DaniecSTEGU-RUN00:05:3400:55:46
#93 93Drozd Przemysław21M82-OpoleRAJSPORT ACTIVE00:05:3500:55:58
#94 94Łukaszyński Tomasz99M83-Kędzierzyn-Koźle00:05:3700:56:12
#95 95Walenżyk Adriana182K-12Kędzierzyn-Koźle00:05:3700:56:13
#96 96Krawczyk Marta88K-13Zawadzkie00:05:4000:56:40
#97 97Barańska Małgorzata6K-14OpoleBbl Opole00:05:4000:56:48
#98 98Grabowska Zuzanna36K-15KrośnicaIzbicko w Biegu00:05:4100:56:50
#99 99Zelek Dawid195M84-SkorogoszczTrenuje raz do Roku00:05:4100:56:50
#100 100Skóra Mateusz157M85-WrocławKorbole Team00:05:4400:57:22

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności