Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Auchan

Wyniki - 9 czerwca 2019, Świerklaniec

Cityzen_ General
Msc
Nr
K
M
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Rafał Formicki39-1MZAWIERCIECKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA00:15:4200:15:4200:03:08
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Piotr Mrachacz236-2MBYTOMIB TEAM/MGB00:16:3900:16:3800:03:20
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Aleksander Zięba275-3MSTRZYŻOWICEKLUB SPORTOWY GMINY PSARY00:16:4700:16:4700:03:21
#4 4Paweł Wylężek231-4MPIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚ , OPP KCE, MOSIR PIEKARY00:17:3300:17:3300:03:31
#5 5Krzysztof Paliga140-5MKATOWICEAZS UNIWERSYTET ŚLĄSKI00:17:4100:17:4100:03:32
#6 6Piotr Rzepka170-6MŚWIĘTOCHŁOWICEHERNIK TEAM00:18:3700:18:3700:03:43
#7 7Paweł Klyszcz80-7MŁAZISKA GÓRNEZERO32 ARCHITEKCI PAWEŁ KLYSZCZ00:18:4900:18:4900:03:46
#8 8Maciej Tarnowski208-8MŚWIERKLANIECMM POWER / KOLIBER TEAM00:18:4900:18:4300:03:46
#9 9Ryszard Tyczyński214-9MPIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURS00:18:4900:18:4900:03:46
#10 10Paweł Konsek84-10MŻORYAUCHAN ŻORY00:19:0200:19:0200:03:48
#11 11Adrian Gabryś41-11MSIEMIANOWICE ŚLĄSKIE00:19:2300:19:2300:03:53
#12 12Arkadiusz Orzechowski135-12MBYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA00:19:4000:19:3900:03:56
#13 13Mateusz Ścisły204-13MŚWIERKLANIECUFOKI ŚWIERKLANIEC00:19:4900:19:4700:03:58
#14 14Karol Schlagner173-14MTARNOWSKIE GÓRY00:20:1000:20:0900:04:02
#15 15Bartłomiej Peteja145-15MTARNOWSKIE GÓRY00:20:1000:20:0900:04:02
#16 16Marek Watoła221-16MPYSKOWICEM&M00:21:0300:21:0200:04:13
#17 17Marcin Dondziak296-17MKONOPNICAMGB00:21:1400:20:5100:04:15
#18 18Dawid Wołoszyn227-18MPIEKARY ŚLĄSKIE00:21:1400:21:1200:04:15
#19 19Artur Osuchowski137-19MKŁOBUCKKS WOJOWNIK00:21:1600:21:1000:04:15
#20 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !20Roksana Darsicka-Mączka261-KPIEKARY ŚLĄSKIETEAM URODZENI BIEGACZE00:21:2100:21:2000:04:16
#21 21Arkadiusz Gorczycki44-20MCHORZÓWMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA00:21:2600:21:2000:04:17
#22 22Paweł Poturała274-21MKATOWICEING TEAM00:21:2600:21:2300:04:17
#23 23Paweł Hoła59-22MBYTOMBTM RUNNERS00:21:3300:21:2400:04:19
#24 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !24Daria Niewiadomska2942-KRADZIONKÓWING TEAM00:21:3700:21:3500:04:19
#25 25Rafał Wachla217-23MRADZIONKÓWTOURSPORT RUNNING TEAM00:21:3700:21:3500:04:19
#26 26Jacek Chuchla17-24MBYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA00:21:4200:21:4100:04:20
#27 27Rafał Kargól76-25MTARNOWSKIE GÓRYLOGTECH TEAM RADZIONKÓW00:21:4500:21:4400:04:21
#28 28Robert Lasecki96-26MNAKŁO ŚLĄSKIEUFOKI ŚWIERKLANIEC00:21:5400:21:5200:04:23
#29 29Bartłomiej Dziubla33-27MKAMIENIEC00:22:0200:21:5900:04:24
#30 30Marcin Ruszkiewicz166-28MKATOWICEBUYERS’ WORLD00:22:0400:22:0100:04:25
#31 31Bartłomiej Podolski156-29MTARNOWSKIE GÓRYTS GWAREK00:22:0400:21:5700:04:25
#32 32Jan Boruta10-30MPIEKARY ŚLĄSKIE00:22:1600:22:1100:04:27
#33 33Krzysztof Sokół178-31MZABRZE00:22:1900:22:1900:04:28
#34 34Adrian Szczuka192-32MBYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA00:22:2200:22:1600:04:28
#35 35Janusz Bujoczek14-33MNAKŁO ŚLĄSKIEBUJO MY ...00:22:2400:22:2100:04:29
#36 36Jarosław Wasążnik246-34MNAKŁO ŚLĄSKIE00:22:2800:22:2600:04:30
#37 37Krzysztof Czajka23-35MTARNOWSKIE GÓRY00:22:3200:22:2600:04:30
#38 38Daniel Szklarski196-36MZABRZE00:22:3300:22:2900:04:31
#39 39Mariusz Bohn9-37MPIEKARY ŚLĄSKIE00:22:3400:22:2900:04:31
#40 40Aleksander Haupt57-38MCHORZÓW00:22:3900:22:1300:04:32
#41 41Piotr Szymański202-39MBYTOM00:22:4500:22:4300:04:33
#42 42Michal Wojtacha226-40MŚWIERKLANIECUFOKI ŚWIERKLANIEC00:22:4500:22:4100:04:33
#43 43Tomasz Ćwiertniak25-41MBYTOM00:22:5000:22:4000:04:34
#44 44Piotr Tomanek209-42MTARNOWSKIE GÓRYARCELORMITTAL DS00:22:5100:22:4500:04:34
#45 45Łukasz Ślusarczyk206-43MTARNOWSKIE GÓRYHETMAN TARNOWSKIE GÓRY00:22:5500:22:4900:04:35
#46 46Jerry Platen149-44MBYTOMPL@1000:22:5700:22:5500:04:35
#47 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 47Kamila Gadawska423-KZABRZEMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA00:23:1100:23:0800:04:38
#48 48Aron Akgul1-45MOPOLEAUCHAN OPOLE WROCŁAWSKA00:23:1400:23:1300:04:39
#49 49Adrian Marcinkowski111-46MPIEKARY ŚLĄSKIE00:23:2700:23:2700:04:41
#50 50Tomasz Pietrzyk147-47MMYSŁOWICE00:23:2800:23:2500:04:42
#51 51Piotr Syma190-48MBYTOM00:23:3200:23:2300:04:42
#52 52Wojciech Durak31-49MRUDA ŚLĄSKAŚLĄSK RUNNERS00:23:3400:23:2700:04:43
#53 53Łukasz Plicko152-50MOPOLEAUCHAN OPOLE WROCŁAWSKA00:23:3600:23:3100:04:43
#54 54Jacek Małecki106-51MŚWIĘTOCHŁOWICEŚLUNSKIE ELWRUNERY00:23:3800:23:2000:04:44
#55 55Aleksandra Zosgórnik2424-KTARNOWSKIE GÓRYING TEAM00:23:4400:23:4100:04:45
#56 56Wojciech Ważny243-52MTARNOWSKIE GÓRYING TEAM00:23:4800:23:4300:04:46
#57 57Daniel Marcinek108-53MRADZIONKÓWING TEAM00:23:5000:23:4200:04:46
#58 58Nikola Kupijaj935-KBYTOM00:24:0000:23:5300:04:48
#59 59Krzysztof Nocoń127-54MTARNOWSKIE GÓRY00:24:0400:23:5300:04:49
#60 60Henryk Schlagner172-55MTARNOWSKIE GÓRY00:24:1400:24:0800:04:51
#61 61Michal Niestolik126-56MCHORZÓW00:24:1500:24:0000:04:51
#62 62Maciej Zgrzendek293-57MZABRZEING TEAM00:24:2100:24:1600:04:52
#63 63Maciej Klarenbach290-58MCHORZÓW00:24:2300:24:0900:04:53
#64 64Damian Brzytwa260-59MTARNOWSKIE GÓRY00:24:2400:24:1700:04:53
#65 65Norbert Latacz97-60MSOSNOWIEC00:24:2400:24:1800:04:53
#66 66Tomasz Rybak167-61MRUDA ŚLĄSKA00:24:3100:24:3100:04:54
#67 67Marek Hewig258-62MNOWE CHECHŁOING TEAM00:24:3600:24:3200:04:55
#68 68Oliwia Plewińska1506-KTARNOWSKIE GÓRY00:24:3900:24:3900:04:56
#69 69Wojciech Pijet148-63MBYTOM00:24:4400:24:3500:04:57
#70 70Marcin Lisy245-64MŚWIĘTOCHŁOWICE00:24:4800:24:4500:04:58
#71 71Jerzy Salasowicz171-65MHANUSEKBIEGAM Z ENDO00:24:5000:24:5000:04:58
#72 72Krzysztof Janus65-66MKATOWICE#BBKTS#00:24:5300:24:4700:04:59
#73 73Kamila Krupowies897-KBYTOM00:24:5500:24:5300:04:59
#74 74Sonia Wardejn2198-KTARNOWSKIE GÓRY00:25:0600:25:0100:05:01
#75 75Nikodem Godek267-67MKATOWICE00:25:1100:25:1100:05:02
#76 76Justyna Miera1169-KKATOWICE00:25:1200:25:1200:05:02
#77 77Łukasz Klinger79-68MCHORZOW00:25:2000:25:1300:05:04
#78 78Stefan Warmuziński244-69MGLIWICE00:25:3900:25:2200:05:08
#79 79Barbara Szcześniak25210-KBYTOMING TEAM00:25:4100:25:3700:05:08
#80 80Katarzyna Kwiatkowska26211-KŻERNICAING TEAM00:25:4400:25:4000:05:09
#81 81Iwona Zamojła26512-KBYTOMMGB00:25:4800:25:4200:05:10
#82 82Karina Wyciszkiewicz23013-KZBROSŁAWICE00:25:5400:25:4900:05:11
#83 83Marcin Janiczek64-70MZABRZE00:25:5600:25:4800:05:11
#84 84Sebastian Klębowski78-71MBYTOM00:25:5600:25:5000:05:11
#85 85Tomasz Wojewoda225-72MBYTOM00:25:5700:25:5100:05:11
#86 86Dariusz Pojda157-73MBYTOM00:26:0400:25:4900:05:13
#87 87Piotr Rasała163-74MBYTOM00:26:0400:25:5500:05:13
#88 88Roma Słaboń28014-KGLIWICE00:26:0600:26:0200:05:13
#89 89Józef Hańczur56-75MBYTOMB T M RUNNERS00:26:1000:26:0200:05:14
#90 90Marian Grochowski46-76MBYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA00:26:1600:26:0500:05:15
#91 91Grzegorz Kowalczyk86-77MGLIWICE00:26:2400:26:2400:05:17
#92 92Anna Jankowska23815-KZABRZEELZAB ACTIVE TEAM00:26:2700:26:1700:05:17
#93 93Agnieszka Wieczorek22316-KRUDA ŚLĄSKAAUCHAN MIKOŁÓW00:26:2800:26:2800:05:18
#94 94Natalia Gracz4517-KKATOWICEHERNIK TEAM00:26:3500:26:2000:05:19
#95 95Alicja Cząstkiewicz28218-KGLIWICEPOWER GIRLS00:26:4200:26:3700:05:20
#96 96Małgorzata Kalinowska29519-KBRAK00:26:4400:26:3600:05:21
#97 97Michał Grochowski47-78MBYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA00:27:0100:26:4900:05:24
#98 98Marcin Stachowiak184-79MRADZIONKÓW00:27:0500:26:5800:05:25
#99 99Ireneusz Zimny235-80MRYBNIKAUCHAN RYBNIK00:27:0700:27:0100:05:25
#100 100Julia Marcinkowska10920-KBYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA00:27:0800:26:5700:05:26

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności